آیا پنجره های دو جداره نیاز به نصب حفاظ دارند؟

آیا پنجره های دو جداره نیاز به نصب حفاظ دارند؟

آیا پنجره های دو جداره نیاز به نصب حفاظ دارند؟ امنیت خانه یا محل کار، مهم ترین عامل برای خرید یا فروش بوده و جزء شاخص های مهم و ارزنده در زمان معامله است. با ما همراه باشید تا در مورد نصب حفاظ پنجره های دوجداره صحبت کنیم.

امنیت و حفاظت پنجره های UPVC

پنجره های یو پی وی سی از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده و خاصیت انعطاف پذیری دارد. اگر به وسیله دیلم یا پیچ گوشتی قوی فشار بیاورید، باعث باز شدن پنجره می شود. بدون داشتن نرده آهنی یا حفاظ، پنجره امنیت ندارد. می توانید پس از نصب پنجره upvc، حفاظ مناسب را انتخاب و نصب نمایید.

امنیت و حفاظت پنجره های UPVC

مقاومت پنجره های آلومینیومی UPVC

پنجره های آلومینیومی دوجداره از یراق آلات سبک آلومینیوم استفاده می شود. گرچه در مقابل باد، سرما گرد و خاک از حفاظت بالایی برخوردار بوده، اما به آسانی خم شده و لنگه پنجره دوجداره  باز می شود. در نظر داشته باشید که پنجره دوجداره آلومینیومی از امنیت بالا تری نسبت به درب های یو پی وی سی دارد. سعی کنید از محافظ فلزی برای امنیت بیشتر استفاده نمایید.

راه های افزایش امنیت پنجره

  • استفاده از شیشه نشکن

برای اینکه بتوانید امنیت در و پنجره های دوجداره را افزایش دهید، می توانید از شیشه های نشکن که مقاومت بسیار بالاتری از شیشه های معمولی دارند، استفاده نمایید. شیشه های نشکن قابل شکستگی نبوده و به هیچ عنوان با دیلم و سایر ابزار های سنگین شکسته نمی شود.

انواع حفاظ برای درب UPVC و آلومینیومی

  • حفاظ فلزی

حفاظ فلزی به عنوان مقاوم ترین حفاظ در بین سایر متریال های ساخته شده، شناخته می شود. می توانید با در انواع طرح ها و رنگ ها حفاظ مورد نظر را خریداری نمایید که متناسب با پنجره دو جداره شما باشد. برای خرید و نصب حفاظ پنجره دو جداره با سایت پروما نوین همراه باشید.

  • حفاظ استیل

برای زیبا تر کردن منازل و محل کار می توان از نرده های استیل نیز استفاده نمایید. نرده های استیل در مقابل حفاظ فلزی از قدرت کمتری برخوردار بوده ولی می تواند باعث زیبا تر شدن در و پنجره دوجداره شما شود.

  • حفاظ کرکره ای

یکی دیگر از بهترین حفاظ های مورد استفاده برای پنجره های دوجداره، کرکره های برقی بوده که در کنار افزایش امنیت، عایق بوده و از عبور سر و صدا جلوگیری می کند.
کاربرد انواع حفاظ برای پنجره

نصب حفاظ در پنجره دو جداره بزرگ

برای پنجره های بزرگ از حفاظ های آهنی استفاده می شود که مقاومت بسیار بالایی دارند. در نظر داشته باشید که در زمان تغییرات آب و هوایی ممکن است شکل ظاهری پنجره‌ ها تغییر کند که نیاز به مراقبت دارد. برای پنجره انواع ویلا ها که خارج از شهر ساخته شده است، پیشنهاد می کنیم از پنجره های بزرگ استفاده نمایید.

نصب حفاظ پنجره دو جداره بزرگ

  • حفاظ شبه چوبی

اگر قصد خرید و نصب حفاظ پنجره دو جداره را دارید که در مقابل رطوبت و آتش سوزی مقاوم باشد، به شما حفاظ شبه چوب را پیشنهاد می کنیم. این حفاظت در برابر پوسیدگی و آسیب دیدگی مقاوم است. به دلیل این که گرد و غبار هوا را جذب می کند، باید به صورت مرتب تمیز نمایید.

  • کاربرد حفاظ استیلی

حفاظ های استیلی از مقاومت کمتری نسبت به فلزی و شبه چوب برخوردار بوده اما به دلیل زیبایی آن مورد توجه معماران و طراحان داخلی قرار گرفته است. حفاظ های استیلی ثابت رنگ بوده و دچار پوسیدگی نمی شود. اگر در مناطق مرطوب مانند شمال ایران زندگی می کنید، می ‌توانید با خرید و با نصب حفاظ پنجره دو جداره استیلی یک تیر دو نشان زده هم مقاومت بالایی داشته باشید. حفاظ استیلی زیبایی انکار ناپذیری برای شما به ارمغان می آورد

نصب حفاظ پنجره دو جداره

پس از انتخاب پنجره دوجداره می توانید برای نصب حفاظ پنجره دو جداره با شرکت پروما نوین در ارتباط باشید. متخصصان و مشاوران این شرکت شما را در انتخاب محافظ درب و پنجره راهنمایی می نمایند. حفاظ ها با توجه به نوع پنجره ها، جایگاه قرارگیری و غیره در اندازه ها و انواع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان انتخاب به جنس رنگ و طرح تولیدی دقت نمایید. برای اطلاع از انواع حفاظ پنجره دوجداره با کارشناسان پروما نوین در ارتباط باشید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است