بهترین برند درب و پنجره کدام است؟

بهترین برند درب و پنجره کدام است؟

بهترین برند درب و پنجره کدام است؟ چگونه میتوان بهترین مدل پنجره دوجداره را خرید؟انواع پنجره های دوجداره با چه روش هایی تولید می شوند؟هنگام خرید در و پنجره دوجداره باید به چه مواردی دقت کنیم؟

بهترین برند درب و پنجره کدام است؟
بهترین برند درب و پنجره کدام است؟

برندهای مختلف درب و پنجره

همواره انتخاب بهترین برند درب و پنجره برای مصرف‌کنندگان کاری دشوار و سخت است ، برندی که بتواند خصوصیات دوجداره بودن مناسبی را از خود نشان دهد.در ادامه این متن، به شما در انتخاب بهترین برند درب و پنجره کمک خواهیم کرد.یکی از عوامل مؤثر در انتخاب مناسب ترین پنجره دوجداره، نوع کاربرد و طرح پنجره است.

معرفی پنجره دوجداره پروما نوین

اگر پنجره دارای اندازه­ی استاندارد است و به دنبال پنجره عایق، با طول عمر بالا، کیفیت و قیمت مناسب هستید، پیشنهاد ما به شما پنجره دوجداره پروما نوین است.

 • این پنجره دارای استاندارد RAL آلمان است.
 • همچنین گارانتی مناسبی دارد که موجب اطمینان خاطر شما از خرید خواهد شد.
 • پنجره دوجداره upvc پروما نوین در مقایسه با سایر رقبا برتری دارد و با نمونه آلمانی نیز قابل مقایسه است.
 • از مواد سازنده این پنجره دوجداره می­توان به پروفیل upvc، شیشه دوجداره و یراق آلات مورد استفاده، نام برد.
 • این سه قسمت با استفاده از دستگاه­های تولیدی صنعتی یا نیروی کار ماهر به هم متصل می گردد.
 • بعلاوه از مواد جزئی‌تری مانند گالوانیزه آهن و تسمه لوله به منظور مقاومت نصب یراق آلات در ساخت این پروفیل­ها استفاده می­شود.
بهترین برند درب و پنجره
بهترین برند درب و پنجره کدام است؟

روش ساخت پنجره دوجداره

در تولید این نوع درب و پنجره از روش‌های مختلف دستی و صنعتی می توان استفاده کرد.روش صنعتی تولید این پنجره ها توسط دستگاه­های خودکار و سپس تزریق گاز خنثی مانند آرگون صورت می­گیرد.ولی در روش دستی، تمامی کارها توسط نیروی کار ماهر انجام می‌گیرد.لازم به ذکر است که درب و پنجره های تولیدی با استفاده از روش صنعتی، دارای کیفیت و استانداردهای بالاترینسبت به نوع دستی است و در نهایت می تواند نظر مشتری را به خود جلب کند.

 

مهم­ترین ویژگی پنجره دوجداره

برای شناخت بهتره بهترین پنجره دوجداره upvc باید عواملی را مد نظر قرار داد که در ادامه به برخی از این فاکتورها پرداخته شده است:

 •     جنس پروفیل upvc و آلومینیومی
 •     جنس ابزار مورد استفاده
 •     رعایت استانداردهای لازم
 •     شیشه مورد استفاده

این شیشه باید به صورت دوجداره و تمام صنعتی باشد تا گاز تزریقی در بین آنها  خارج نشود.

 • سایر موارد نصب شامل استفاده از پیچ 10 سانتی، هوابندی و آب بندی مناسب با چسب مخصوص هستند.

بهترین برند پنجره دوجداره

با وجود برندهای مختلف موجود در بازار با ویژگی و قیمت­های مختلف، انتخاب به نظر مشکل می‌رسد.لازم به ذکر است که یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت این پنجره ها  upvc بودن آن است.یکی از پرطرفدارترین برندهای موجود در بازار، برند پروما نوین با تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره است.در انتخاب باید توجه کرد که پروفیل تقلبی را به جای پروفیل استاندارد برای ما استفاده نکنند.پس ضرورت دارد که خرید و نصب انواع درب و پنجره دوجداره از مراکز معتبر و با گارانتی صورت بگیرد.

فاکتورهای انتخاب بهترین درب و پنجره

عوامل زیادی انتخاب بهترین در و پنجره دوجداره موثر هستند که در ادامه متن به برخی از آنها اشاره شده است

 •     میزان مصرف انرژی

میزان صرفه جویی در مصرف انرژی در پنجره های دو جداره نسبت به پنجره معمولی بسیار بهتر است.

میزان اشعه عبوری از شیشه و میزان انتقال گرما از پنجره می‌توانند، راندمان مصرف انرژی را برای ما مشخص کنند، که در پنجره های دوجداره upvc هر دو این عوامل بسیار بهتر از پنجره های معمولی هستند.

این پنجره ها دارای عایق بندی مناسبی هستند و پنجره های دوجداره upvc قابلیت ایجاد محیط سرد در تابستان و محیطی گرم در زمستان را در خانه فراهم کنند.

 •     عمر نگهداری بالا

این پنجره نسبت به انواع عادی دارای ماندگاری بالاتری هستند و طول عمر آنها بیشتر از ۳۵ سال تخمین زده شده است.علاوه بر این با رنگ آمیزی این پنجره ها می‌توان حتی به مدت زیادتری از آنها بهره برد.

جمع بندی

به طور کلی اگر قصد تعویض در و پنجره خود را دارید، پیشنهاد ما به شما پنجره upvc  برند پروما نوین است.این برند پنجره­ها را می­توان با قیمت مناسب و بدون نیاز به بازسازی و تخریب نصب کرد.پرومانوین دارای انواع رنگ­های مختلف با توجه به سلیقه های مختلف مردم است که راحتی در خرید را برای مشتری فراهم می آورد.خرید و نصب این پنجره-ها علاوه بر تأثیر بر روی زیبایی و دکوراسیون خانه می­تواند در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی کند و هزینه‌های مصرف انرژی را به مراتب پایین آورد.

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است