قیمت پنجره دوجداره در تهران

قیمت پنجره دوجداره در تهران

قیمت پنجره دوجداره در تهران چقدر است؟ قیمت پنجره دوجداره به چه مواردی بستگی دارد؟ سریع ترین روش اطلاع از قیمت پنجره دوجداره در تهران چیست؟

قیمت پنجره دوجداره در تهران

قیمت پنجره دوجداره

امروزه افراد به برتری و قابلیت های ممتاز پنجره های دو جداره واقف هستند اما نسبت به قیمت های خرید این محصولات آگاهی های لازم را ندارند.در این مقاله قصد داریم اخرین و بروزترین قیمت پنجره دوجداره در تهران را به شما عزیزان اعلام نماییم.

 

قیمت پنجره دوجداره در تهران چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت پنجره دوجداره در تهران به فاکتورهای متعددی وابسته است. در این بخش به معرفی کهم ترین این فاکتورها پرداخته شده است:

  • مدل و نوع پنجره ی یو پی وی سی خریداری شده
  • نوع و جنس چارچوب پنجره ها
  • کیفیت رنگ های بکاربرده شده در پنجره ها
  • ادوات و مواد مصرفی در ساخت
  • متراژ و مساحت پنجره( طول – ارتفاع و عرض پنجره )
  • تعداد پنجره های خریداری شده
  • نوع و ضخامت شیشیه های مصرفی در پنجره ها
  • تعداد لایه های شیشیه ی مصرفی( دو یا سه لایه بودن آن)
  • نوسانات قیمتی در بازار
  • هزینه های مربوط ه حمل و نصب پنجره ها

 

پس از آشنایی با عوامل اثر گذار روی قیمت پنجره دوجداره در تهران˓ حال به بررسی جزئی تر این موارد روی قیمت می پردازیم.

قیمت پنجره دوجداره در تهران
قیمت پنجره دوجداره در تهران

کیفیت رنگ های بکاربرده شده در پنجره های دوجداره

عموما این پنجره ها در رنگ سفید تولید می شوند˓ استفاده از رنگ های دیگر در طراحی و ساخت بنابه درخواست خریدار و متقاضی انجام می گیرد.باید به این موضوع توجه داشته باشید که رنگ کردن قاب های پنجره ها سبب افزایش قیمت ان ها می گردد. در حالت کلی پروفیل های رنگ شده حددودا 20 تا 30 درصد نسبت به پروفیل های سفید رنگ گران تر هستند.حال اگر خریدار خواهان خرید پروفیل رنگ و لامینه شده ( چند لایه) باشد˓ در این صورت قیمت به مراتب گران تر می شود.

 

ادوات و مواد مصرفی در ساخت

منظور از ادوات و مواد مصرفی همان دستگیره˓ چفت˓ لولای پنجره و … است. بدیهی است که استفاده از ادوات با کیفیت با برندهای مرغوب سبب افزایش قیمت در کالای خریداری شده می گردد.

نوع و مدل پنجره ی دوجداره

ابا توجه به این که این پنجره ها تنوع بالایی در نحوه ی باز و بسته شدن دارند˓ لذا تفاوت قیمت بین آن ها دور از انتظار نیست.در اصل ان دسته از پنچره هایی که باز و بسته شدن آن ها دشوار است( از نظر امنیتی) قیمت بالاتری را نیز دارا هستند.

 

شرکت و کمپانی تولید کننده پنجره ی دوجداره

در رابطه با پنجره ی دوجداره نیز مانند هر کالای دیگر تهر شرکت با توجه به کیفیت مواد مصرفی در ساخت یا وارداتی بودن مواد و لوازم ساخت˓ قیمت نهایی فروش محصول را تعیین می کند.

 

جنس و ضخامت شیشه ی مورد استفاده در تولید پنجره دوجداره

شیشه ی استفاده شده در تولید تعیین کننده ی کارایی نهایی محصول تولیدی است. بسته به این که شیشه ی مورد استفاده سکوریت˓ معمولی˓ لامینه شده و … باشد˓ قیمت محصول مشخص می گردد.بدیهی است که استفاده از شیشه های لامینه و سکوریت(شیشیه های نشکن) با ضخامت های بالا قیمت بیشتری را نسبت به انواع شیشه های معمولی دارند.هم چنین دو یا سه جداره بودن شیشه ها نیز مهم است.شیشه های سه جداره حدود 20 درصد از انواع دو جداره گران تر هستند.

 

روند و شرایط ساخت پنجره ی دوجداره

بکارگیری روش تمام اتومات و دستگاهی در تولید پنجره ها به علت صرفه جویی در زمان˓ کاهش هزینه ی ساخت و بالا بودن سرعت تولید˓ سبب می شود تا قیمت نهایی محصول کاهش یابد.برعکس تولید دستی این پنجره ها به علت هزینه های مربوط به دستمزد کارگر و زمان بر بودن˓ افزایش قیمت محصول را در پی خواهد داشت.

 

تعداد پنجره های مورد نیاز برای منزل

تعداد بالای پنجره در منزل نیز از عوامل اثر گذار روی قیمت است. در اصل پنجره بیشتر مساوی با قیمت بیشتر است.به عنوان نکته ی پایانی در نظر داشته باشید که خرید پنجره ی دوجداره اصل و باکیفیت قطعا قیمت بیشتری را نسبت به انواع نامرغوب و تقلبی موجود در بازار خواهد داشت.با خرید کالای اصل دیگر نیازی به دوباره کاری و پرداخت هزینه های بعدی نیست˓ حال آن که خرید جنس فیک باعث دوباره کاری و پرداخت هزینه های اضافی می گردد.

بیشتر بخوانید:

استعلام آنلاین قیمت درب و پنجره upvc

نحوه ساخت شیشه دوجداره

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است