blog-7

مزایای درب و پنجره دوجداره

 مزایای درب و پنجره دوجداره 

درب و پنجره دوجداره در سال های اخیر با استقبال بی نظیر مشتریان روبرو شده است. یکی از مهمترین دلایل این رشد عایق بودن این پنجره ها در مقابل سرما و گرما است. این پنجره ها دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند. در مورد تعویض پنجره های قدیمی با این نوع هم میتوان ابراز خرسندی نمود که بدون احتیاج به تعویض قاب های آهنی میتوان این نوع پنجره را نصب نمود. می توانیم عایق صوت را یکی دیگر از دلایل محبوبیت پنجره دوجداره بدانیم. به طوری که در شهرهای شلوغ و پرسروصدا یکی از الزامات منزل یا حتی محل کار به شمار میرود. در زیر به تعدادی از مزایای این نوع از پنجره ها می پردازیم. با ما همراه باشید. 

استحکام بالا  

داشتن استحکام به دلیل استفاده از قوطی های گالوانیزه است. این استحکام بالا میتواند شما را به انتخاب بهتر و راحتتر این پنجره ها کمک کند. طول عمر این ها به بیش از چند دهه میرسد. 

ضد خط و خش 

مواد مصرفی ضد خط و خش بودن پنجره ها را باعث شده و بسیار در طول عمر تاثیر گذار است.  

دارای رنگ بندی متنوع  

قاب ها در رنگ های مختلف با توجه به سلیقه مشتری قابل تغییر است. بیشترین رنگ مصرفی در ایران رنگ سفید است .یکی از دلایل آن نوع آب و هوای ایران می باشد.

ضد سرقت  

در انواع جدید قفلهای ضد سرقت به کار برده شده میتواند اطمینان بیشتری برای مصرف کننده به همراه داشته باشد. 

ظاهر زیبا  

داشتن نمای مناسب برای ساختمان بسیار مهم است. تنوع و به روز بودن ظاهر از مزایا و خصوصیات بارز درب و پنجره دو جداره است‌. 

عایق صوت  

درب و پنجره های دوجداره یک فضای خالی مابین شیشه دارد. این فضای خالی که با گازهای خنثی پر شده است  کمک میکند هوای بیرون از  خانه و اتاق به درون نتواند نفوذ کند و از هدر رفتن انرژی پیشگیری میکند. 

عایق الکتریسیته  

چارچوب های این درب و پنجره ها عایق برق و الکتریسیته هستند . 

قابلیت بازیافت شوندگی  

یو پی وی سی نیز مانند بقیه مواد پلیمری می تواند بازیافت شود و در صنایع مشابه دیگر دوباره مورد استفاده قرار گیرد. همچنین دوست دار و حافظ محیط زیست شناخته شده اند.

وزن سبک  

استفاده از یو پی وی سی کمک به سبك شدن وزن این نوع درب و پنجره دوجداره شده است .وزن درب و پنجره دوجداره در مقایسه با انواع فلزی و یا حتی چوبی بسیار سبکتر است .بنابراین هزینه نصب و حمل و نقل نیز کمتر می‌شود.  

عایق گرد و خاک 

استفاده از درز گیرها و لاستیک های بین پنجره ها و درب های دو جداره کمک زیادی به نفوذ ناپذیری در مقابل گرد و خاک به منزل شما می کند .این خصوصیت بسیار مورد پسند خانم های خانه دار در مناطق آلوده و کوهستانی که مدام در معرض گرد و خاک هستند و وزش باد هستند قرار می گیرد. 

دارای مدل های متنوع  

مدل های این درب و پنجره ها بسیار متنوع هستند . استفاده از یراق آلات متنوع باعث شده مدل های بسیار متنوعی را دارا باشد. به طور مثال مایل کشویی تک حالته دو حالته چرخشی فولکس واگنی ترکیبی نام برد. این خصوصیت بسیار مورد توجه طراحان قرار میگیرد . 

ضد اشتعال 

یو پی وی سی به کار برده شده کمک می کند به اینکه اگر ساختمان دچار آتش سوزی شود کمک به اشتعال بیشتر نکند .دمای روی شدن یو پی وی سی ۳۸۰ درجه است و بالاتر از دمای اشتعال چوب که 260 درجه است میباشد.

 

امکان نصب بعد از تکمیل همه مراحل ساخت  

در مورد استفاده در ساختمان ها ی نو ساز این نکته قابل تامل است ‌. شما می توانید درب و پنجره دوجداره سفارشی مناسب منزل خود را حتی بعد از اتمام کل پروژه نصب کنید بدون هیچ گونه کثیف کاری در محیط منزل شما. شما میتوانید یا خیال راحت بعد از اتمام رنگ آمیزی درون ساختمان درب و پنجره خود را نصب کنید . 

 

امکان نصب پرده و توری های مناسب  

شما به راحتی می توانید توری های باز شونده و کشویی را به این درب و پنجره اضافه کنید و با خیال راحت از ورود حشرات به درون منزل و محیط کار خود جلوگیری کنید. 

 

قیمت مناسب و مقرون به صرفه  

خاصیت عایق بودن کمک شایانی به مقرون به صرفه بودن این درب و پنجره ها می کند .اما چه طور؟ در هنگام استفاده دمای محیط شما به دلیل نفوذ ناپذیری شیشه ها همچنین فضای خالی بین شیشه ها که عامل عایق است به بیرون نفوذ نمی کند در نتیجه در زمستان و تابستان شما دمای هوای مطلوب خود را بسیار راحتتر و سریعتر نسبت به زمانی که از این نوع درب و پنجره استفاده نمی کردید به دست می آورید بنابراین هزینه  قبض های مصرفی شما تا ۴۵ درصد کاهش پیدا میکند. این مهم بسیار در کاهش هزینه ها کمک میکند. 

پاک کردن آسان آلودگی ها  

شما به راحتی با استفاده از آب و محلول های شستشوی ساده خانگی میتوانید این پنجره ها را تمیز کنید بدون مصرف از محلول های صنعتی. به اضافه این چارچوب ها ضد خش و خوردگی هستند و تقریبا همیشه در مناطق کمتر آلوده تمیز هستند. 

ضد اشعه یو وی 

مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش آفتاب و لحاظ شرایط آب و هوایی، پروفیل یو پی وی سی در برابر عوامل خارجی مانند: تغییرات شدید دما دچار تغییر رنگ، فساد شیمیایی، پوسیدگی و ساییدگی نمی شود 

 مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی 

در مقابل بسیاری از اسیدها و بازها مقاوم است و خورده یا پوسیده نمی شود.

در توضیحات بالا سعی در بهتر شناخته شدن محصولات خوبی همچون درب و پنجره ها ی دو جداره داشتیم برای مصارف بیشتر در ساختمان های اداری و منازل مسکونی برای درک هرچه بیشتر آسایش و آرامش . 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است