یکی از انواع پنجره دوجداره برای اتاق کودک بوده و باید طوری ساخته شود که از سقوط ناخواسته کودکان جلوگیری نماید.و میزان ایمنی قفل کودک پنجره دوجداره را افزایش دهد. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد قفل کودک پنجره دوجداره صحبت نماییم.

یکی از روش های امن برای پنجره اتاق کودک، استفاده از قفل های مخصوص بوده که در آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. قفل های اختصاصی از سقوط ناخواسته کودکان جلوگیری کرده و بدون اینکه پنجره را بسته نگه دارید، می توانید قفل را از دسترسی کودکان دور نمایید.

انواع پنجره برای نصب قفل کودک

برای ایمنی کودکان خود می توانید از قفل های کودک استفاده نمایید که از خطر سقوط کودکان جلوگیری نمایید. قفل کودک را می توانید برای پنجره های چوبی، upvc، آلومینیومی و فولادی استفاده نمایید. کودکان از باز و بسته کردن پنجره به دور بوده و قابلیت باز و بسته کردن پنجره را نخواهند داشت. استفاده از قفل کودک پنجره دو جداره برای طبقات بالا مناسب است.

انواع پنجره برای نصب قفل کودک

طریقه نصب قفل کودک پنجره دوجداره

برای انتخاب نوع قفل کودک پنجره دوجداره می توانید به شرکت پروما نوین مراجعه نمایید. پنجره های دوجداره دارای یک دسته قفل شونده و همراه یک کلید و دکمه بوده که از باز شدن آن جلوگیری می نماید و امنیت کودکان را افزایش می دهد. استفاده از پنجره های مناسب با دکوراسیون منزل و اتاق کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است.

شیشه نشکن پنجره دوجداره

می توانید برای اتاق کودکان از شیشه های نشکن استفاده نمایید. این پنجره ها عایق صدا و حرارت بوده و مقاومت شیشه ها را افزایش می دهد. اگر کودک شما با به وسیله اجسام سخت و سنگین به پنجره ضربه بزنند، دیگر نگران شکستگی و سقوط کودکان نباشید. شیشه های نشکن مقاومت بسیار بالایی داشته و با ورود ضربه کودکان به هیچ عنوان نمی شکند. استفاده از شیشه های نشکن آپشنال بوده که می توانید در کنار قفل کودک پنجره دوجداره استفاده نمایید.

طراحی پنجره دوجداره کودکان و افزایش ایمنی

با توجه به اینکه کودکان همیشه در حال فعالیت هستند، امکان باز و بسته کردن پنجره وجود دارد. برای حفظ امنیت کودکان از آسیب های بزرگ تر می توان دستگیره پنجره را طوری قرار دهید که از دسترس کودکان به دور باشد. همچنین قفل کودک نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. برای مشورت بیشتر و مشاوره خریده پنجره دوجداره اتاق کودکان و قفل کودک پنجره دوجداره، می توانید با سایت پروما نویین همراه باشید. کارشناسان سایت در اسرع وقت پاسخگوی نیازهای شما خواهند بود.

در نظر داشته باشید امروزه پنجره اتاق های کودکان را در ارتفاع می سازند. که دسترسی کودکان به پنجره به حداقل برسد.در صورت نیاز به تعویض پنجره دو جداره با ما در ارتباط باشید.

سایر روش های افزایش ایمنی پنجره دوجداره

به غیر از قفل کودک پنجره دوجداره می توانید از پنجره های بدون بازشو یا پنجره های بالا بازشو استفاده نمایید. این مدل از پنجره ها امنیت بالایی داشته و باز کردن پنجره برای کودکان سخت تر است. که ایمنی کودکان را افزایش می دهد. سعی کنید پنجره دوجداره اتاق کودک را با توجه به دکوراسیون و چیدمان اتاق کودک و نوزاد انجام دهید که کودکان در اتاق احساس آرامش داشته و بتوانند به آسانی زندگی نمایند.

میزان ایمنی قفل کودک پنجره دوجداره

تنظیم اندازه باز شدن پنجره

با خرید قفل کودک پنجره دوجداره می توانید اندازه باز شدن پنجره را به صورت دستی تنظیم نمایید. و میزان ایمنی قفل کودک پنجره دوجداره افزایش دهید. و از باز شدن بیش از حد پنجره جلوگیری نمایید.. گاهی اوقات ممکن است بخواهید گوشه ای از پنجره را باز کرده و از باز شدن کامل آن جلوگیری نمایید. قفل کودک یکی از روش های موثر بوده که از باز شدن کامل پنجره جلوگیری می کند. با باز شدن قسمتی از پنجره، امکان دسترسی به خارج از منزل از طریق پنجره وجود ندارد و کودکان در خطر سکوت نخواهند بود.

جمع بندی میزان ایمنی قفل کودک پنجره دوجداره

بحث امروز ما در مورد قفل کودک پنجره دوجداره بود. سعی کنید در زمان خرید پنجره دوجداره تمام موارد ایمنی را در نظر گرفته و پنجره را خریداری نمایید. که ایمنی بالا تری داشته باشد. عمر پنجره و زمان گارانتی محصول نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده و پنجره دوجداره باید توسط نیرو های متخصص نصب و تعویض شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع پنجره های دوجداره و خرید آن با سایت پروما نویین همراه باشید. در صورت نیاز برای آموزش و نکات کلیدی مقالات ما را دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.