نمایندگی پنجره دوجداره هافمن promanovin.com

نمایندگی پنجره دوجداره هافمن

نمایندگی پنجره دوجداره هافمن

با ورود نوع جدید پنجره های دو جداره با فریم های جدید و رنگی تقریبا کم کم پنجره های قدیمی جای خود را به پنجره های دو جداره دادند.

پنجره های دوجداره مزیت های فراوانی نسبت به پنجره های قدیمی دارند و این مزایا باعث شده است که به سرعت بتوانند در ساختمان های جدید راه پیدا کنند. با توجه به ساخت و سبک ساختمان می توان رنگبندی های مختلفی از فریم های آن ها را استفاده کرد. این پنجره ها از انواع و برند های مختلفی از پروفیل ها ساخته می شوند.

 

پروفیل هافمن یکی از معروفترین برند های پروفیل درب و پنجره دو جداره می باشد.

نمایندگی پنجره دوجداره هافمن promanovin.com
نمایندگی پنجره دوجداره هافمن promanovin.com

پنجره هافمن یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه درب و پنجره های دوجداره و تولید کننده پروفیل می باشد . مجموعه پروما یکی از نمایندگی پنجره دوجداره هافمن است که علاوه بر هافمن با شرکت هایی مانند وین تک، سی فور و … نیز همکاری دارد.

 

در صورت استفاده از پروفیل هافمن و ساخت درب و پنجره های دوجداره با این پروفیل به افزوده شدن بر زیبایی ساختمان خود پی خواهید برد. علاوه بر زیبایی پنجره های دوجداره باعث می شوند که گرد و خاک کمتری وارد منزل شما شود.

یکی از مهم ترین فاکتورها برای خرید پنجره دوجداره هافمن، قیمت تمام شده پنجره نیز می باشد.

مورد بعدی کیفیت پنجره هافمن و پروفیل مورد استفاده برای ساخت پنجره می باشد.

همه مردم میخواهند که پنجره ای با کیفیت مطلوب و قیمتی مناسب بخرند.

پنجره دوجداره هافمن محصول شرکت پروفیل هافمن می باشد که یکی از قدیمی ترین و پیشروترین کارخانه در زمینه تولید پروفیل و پنجره است که دارای دستگاه های پیشرفته در زمینه تولید پروفیل بوده و اینکه پروفیل های تولید شده در کارخانه هافمن درای استانداردهای تعریف شده برای پنجره دو جداره را دارا هستند.

 

برای خرید و استعلام قیمت پنجره هافمن هم میتوانید از سایت ما که قسمتی را برای استعلام قیمت پنجره ایجاد کرده ایم استفاده نمایید یا می توانید با نمایندگی پنجره هافمن تماس حاصل نمایید تا بتوانند شما را برای خریدی مطمئن و موفق، راهنمایی کنند.

پنجره های دو جداره، از پروفیل ساخته می شوند و این پروفیل ها از نمک و نفت خام تولید می شوند که همین موضوع باعث ایجاد ویژگی های مثبت در پنجره های دوجداره شده است.

پنجره های دوجداره هافمن دارای رنگبندی های متنوعی هستند که میتوانید با مراجعه به نمایندگی در و پنجره دوجداره هافمن از نزدیک رنگبندی پروفیل ها را دیده و انتخابی خوب و راحت و مطمئن را با توجه به دکوراسیون منزل داشته باشید.

پنجره های دوجداره هافمن چه مزایایی را دارند:

از مزایای پنجره هافمن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پنجره هافمن به دلیل مرغوبیت در پروفیل دوام و پایداری بالایی را داشته و حتی در شرایط آب و هوایی مختلف به راحتی پوسیده نمی شود.
 • پنجره هافمن طوری ساخته می شود که حتی اگر منزل شما در محیطی با بارش های فراوان قرار داشته باشد، هیچگاه آب به داخل خانه نفوذ نمیکند.
 • به دلیل مرغوبیت جنس پروفیل هافمن، این نوع پنجره از ورود حشرات موذی به داخل خانه جلوگیری می کند.
 • اگر از پنجره هافمن استفاده می کنید متوجه شده اید که هیچ گونه سروصدا و آلودگی وارد منزل شما نمیشود.
 • این پنجره های دوجداره به راحتی با آب و دستمال قابل شستشو و تمیز شدن می باشند.
 • پنجره هافمن زیبایی بی نظیری را به منزل شما می دهد و باعث افزایش قیمت منزل شما می شود.
 • پنجره های دوجداره مانع از ورود سرما در زمستان و گرما در تابستان به منزل شما می شود.
 • پنجره هافمن تنوع زیادی در رنگ دارد و شما با مراجعه به نمایندگی های هافمن می توانید از نزدیک رنگبندی های پروفیل را ببینید.
 • این پنجره ها هیچگاه دچار خوردگی و زنگ زدگی نمیشوند.
 • دارای استانداردهای بین المللی می باشند.
نمایندگی پنجره دوجداره هافمن promanovin.com
نمایندگی پنجره دوجداره هافمن promanovin.com

به دلیل خاصیت شکل پذیری پروفیل های هافمن، پنجره های دوجداره را می توان در شکل ها و اندازه های مختلف تولید کرد.

البته عوامل مختلفی در قیمت پنجره هافمن تاثیر گذار می باشد.

برخی از این عوامل عبارت اند از:

 1. ابعاد پنجره ای که قرار است دوجداره شود.
 2. نوع و مقدار پروفیل مصرفی برای تولید این پنجره دوجداره
 3. تعداد جداره شیشه ها (دو یا سه جداره)
 4. نوع پنجره مورد نظر شما. زیرا پنجره های دوجداره انواع مختلفی دارند مانند پنجره ثابت، پنجره فرانسوی، پنجره دوجداره دایره ای، پنجره دوجداره ریلی و …

که انتخاب هرکدام از این پنجره ها تاثیر به سزایی بر قیمت نهایی پنجره می گذارد.

 1. نوع و میزان یراق آلات مصرفی در این پنجره ها
 2. رنگ پروفیل مورد نظر شما برای ساخت پنجره
 3. تعداد باز شوهای پنجره
 4. جنس شیشه مورد استفاده
 5. نوع نصب و هزینه های مربوط به حمل و نقل و …
نمایندگی پنجره دوجداره هافمن promanovin.com
نمایندگی پنجره دوجداره هافمن promanovin.com

با خرید پنجره دو جداره هافمن از نمایندگی های هافمن یا مجموعه پروما نوین، از کیفیت این محصول مطمئن باشید. این پروفیل با سایر برندهای دیگر مانند وین تک، ویستا بست، سی فور و … رقابت می کند و قیمت مناسبی نیز دارد.

این محصول مشکلات مربوط به پنجره های قدیمی را رفع کرده است. برخی مشکلاتی که پنجره های قدیمی داشتند، زنگ زدگی، خوردگی و پوسیدگی، الزام به رنگ شدن ، ورود آب بارش ناشی از برف و باران و … بود که پنجره هافمن این مشکلات را با ورود به بازار دروپنجره دوجداره رفع کرده است.

پنجره های دوجداره هافمن را با توجه به محیط مورد نظرتان می توانید استفاده کنید و هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. برای منزل می توانید از مدل های ثابت که هزینه مناسبتری دارد استفاده کنید.

برای سرویس ها و راهرو ها می توانید از پنجره دوجداره کلنگی استفاده کنید.

اگر  برای پرده ها از کتیبه استفاده می کنید به علت ایجاد مشکل هنگام باز کردن پنجره، پنجره دوجداره ریلی گزینه مناسبی برای شما می باشد و هنگام باز شدن مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

پنجره های کمانی نیز یکی از کمیاب ترین مدل های پنجره دوجداره می باشد که هزینه بالایی دارد اما در عوض نمای بسیار زیبایی به ساختمان شما می بخشد و اینگه گستره دید وسیعی برای تماشای خارج از خانه برای شما محیا می کند.

در کل شما برای استفاده از انواع مدل های پنجره هافمن هیچ محدودیتی ندارید و با توجه به نیاز و سلیقه تان می توانید از آن ها استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان پروما نوین تماس حاصل نمایید تا بتوانند شما را در خریدتان راهنمایی کنند.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است