کاربرد درب و پنجره upvc در ساختمان

کاربرد درب و پنجره upvc در ساختمان

کاربرد درب و پنجره upvc در ساختمان چیست؟مزیت های استفاده از درب و پنجره یو پی وی سی در منازل چه می باشد؟یهترین روش خرید درب و پنجره یو پی وی سی ارزان چیست؟برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کاربرد درب و پنجره upvc در ساختمان همراه ما باشید.

کاربرد درب و پنجره upvc در ساختمان

کاربرد درب و پنجره upvc در ساختمان

امروزه کاربرد درب و پنجره upvc در ساختمان ها افزایش ویژه ای را داشته است. به طوریکه اکثر سازندگان اقدام به خرید این نوع از درب و پنجره ها برای ساختمان می نمایند.یکی از نکات اصلی در رابطه خرید این نوع درب و پنجره ها برای کاربرد در ساختمان ها توجه به کیفیت آن ها است.در این مقاله قصد داریم شما را با کاربرد درب و پنجره upvc در ساختمان و مزیت های این کاربرد آشنا کنیم.

 

کاربرد درب و پنجره upvc در ساختمان چیست؟

امروزه این نوع از در و پنجره ها جانشین در و پنجره های قدیمی و معمولی شده اند.در این بخش به بررسی کارد آن ها در ساختمان ها پرداخته شده است.این درب و پنجره ها ضد رطوبت بوده و از لحاظ ایمنی نیز به مراتب در جایگاه بهتری نسبت به انواع قدیمی هستند.

ضد اب بودن این نوع از در و پنجره ها سبب شده است تا برای درب حمام و سرویس های بهداشنی مورد استفاده قرار گیرند. چرا که برخلاف درهای جوبی دچار پوسیدگی در تماس با آب نمی شوند.علاوه بر حمام و سرویس های بهداشتی، کاربرد آن ها در درب تراس و بالکن های منازل نیز توصیه می شود.

علاوه بر موارد فوق، کاربرد این نوع از در و پنجره ها در زیر به اختصار بیان شده است:

 • مناسب برای استفاده به عنوان درب حیاط
 • درب راه پله های منازل
 • امکان استفاده به عنوان درب اتاق ها و درب اصلی مننازل

شایان به ذکر است که به علت داشتن طرح و رنگ های زیبا و جذاب، کاربرد آن ها در ساختمان باعث ایجاد جلوه زیبا در منزل شما می گردد‌.سازندگان و خریدان عزیز می توانند برای آگاهی از اخرین قیمت های درب و پنجره های یو پی وی سی به جداول قیمت ارائه شده توسط فروشگاه پرومانوین مراجعه فرمایند.

 

کاربرد درب و پنجره upvc در ساختمان

مزیت های درب و پنجره upvc در ساختمان و منازل چیست؟

در این بخش به مهم ترین مزیت های استفاده از این درب و پنجره ها در ساختمان ها اشاره شده که به شرح زیر است:

 • داشتن ویژگی عدم اشتعال؛ این توعداز درب و پنجره ها ضد اتش سوزی هستند. لذا استفاده از آن ها در ساختمان ها ایمنی و امنیت ساکنان ساختمان را افزایش می دهد.
 • قابلیت عدم انتقال حرارت و برودت؛ درب و پنجره های یو پی وی سی مانعی بسیار مناسبی برا جلوگیری از هدر رفتن حرارت محیط داخل ساختمان هستند. علاوه بر این از ورود صدای بیرون به داخل خانه نیز ممانعت می کنند.
 • سبکی وزن؛ برخلاف درب و پنجره های آهنی و فلزی دارای وزن بسیار سبکی هستند .و لذا حمل و نقل آن ها نیز اسان تر صورت می گیرد. شایان به ذکر است که در کنار وزن سبک، استحکام و مقاومت بالایی نیز دارند.
 • ثبات شکل و رنگ؛ در صورت خریداری کالای اصل و با کیفیت می توانید این اطمینان خاطر را داشته باشید.که رنگ و شکل محصول به صورت مادام العمر دچار هیچ گونه تغییری نخواهد شد.
 • راحتی در نظافت و شست و شو؛ بر خلاف در و پنجره های آهنی، می توان از آب و صابون برای تمیز کاری این نوع از پنجره ها استفاده نمود .چرا که خطر زنگ زدگی و جذب رطوبت در آن ها وجود ندارد.
 • دوستدار محیط زیست؛ پلیمر های مصرف شده ی یو پی وی سی به راحتی می توانند وارد چرخه ی باریافت شوند. و به صورت دوباره مورد استفاده قرار گیرند.

بارز ترین ویژگی های در و پنجره یو پی وی سی

 • استحکام بالا در برابر مواد شیمیایی؛ پلبمر upvc استحکام بالایی را در برابر مواد شیمیایی نظیر باز ها و اسید های قوی دارند. لذا دچار خوردگی و فرو رفتگی نمی شوند.
 • آب بندی مناسب درزها؛ درزها و شکاف های موجود در این نوع از درب و پنجره ها به خوبی آب بندی شده اند. لذا امکان انتقال آب باران و برف به محیط منزل به حداقل رسیده است.
 • داشتن ویژگی ممتاز ضد میکروبی؛ این پلیمرها به جهت این که قابل مصرف توسط باکتری ها نیستند. لذا اغلب رشد قارچ و باکتری زوی آن ها صورت نمی گیرد و از لخاظ بهداشتی بسیار مناسب هستند.
 • طیف تنوعی بالا در رنگ و طرح؛ این در و پنجره ها تنوع بالایی در رنگ و طرح دارند.و می توانند به رنگ سفید یا انواع رنگ های دیگر تولید گردند.

 

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است