حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

قیمت پنجره دو جداره در پرومانوین

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی نمونه های جدیدی از انواع پنجره ها به وجود آمده اند و این پنجره ها به صورت دو جداره بوده و آسایش و آرامش را به افراد هدیه می دهند. پنجره های دوجداره عایق صوتی و حرارتی بوده و این پنجره ها یک محصول مقرون به صرفه بوده که از به هدر رفتن انرژی در ساختمان جلوگیری می کنند و از طرف دیگر به دلیل عایق بودن، صدا و حرارت را به داخل خانه انتقال نمی دهند.

این پنجره ها با پنجره های قدیمی تفاوت عمده ای دارند. به عنوان مثال پنجره های قدیمی از آهن ساخته شده اند و پنجره های دوجداره از پروفیل های یو پی وی سی ساخته می شوند و پنجره مقاومت بسیار بالایی داشته و در برابر تغییرات آب و هوایی زنگ زده نمی شوند. قیمت پنجره دو جداره نسبت به پنجره های قدیمی بیشتر است. اما مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند.پرو مانوین د رکنار شماست تا با استعلام آنلاین قیمت پنجره دو جداره با اطمینان از قیمت خرید کنید.

استعلام قیمت درو پنجره دو جداره این ویژگی و قابلیت را دارا می باشد تا شما مشتریان عزیز به صورت آنلاین قیمت انواع درو پنجره هافمن،وین تک و…  محاسبه نمایید.

راهنمای استفاده از استعلام آنلاین قیمت در و پنجره:

  1. انتخاب نوع پروفیل
  2. انتخاب نوع شیشه
  3. امنتخاب نوع یراق
  4. انتخا نوع توری
  5. انتخاب عرض
  6. انتخاب ارتفاع
  7. محاسبه قیمت پنجره

ویژگی های پنجره دو جداره 

پنجره های دوجداره با استفاده از شیشه های دوجداره ساخته شده اند به همین دلیل در برابر حرارت مقاومت بسیار خوبی دارند . از طرف دیگر پنجره های دو جداره با استفاده از فریم upvc ساخته شده و در برابر عوامل گوناگونی مانند رطوبت سطح مقاومت قابل توجهی دارند.

متریال یو پی وی سی که در ساخت پنجره های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد. یک آلیاژ با کیفیت بوده که دارای وزن سبک است. در پنجره های دوجداره چندین لایه شیشه وجود دارد و این لایه ها با استفاده از نوار اسپیسر از همدیگر جدا می شوند و البته  در فضای بین شیشه ها گاز آرگون قرار دارد.

تعویض پنجره دوجداره به شما در صرفه جویی در مصرف انرژی کمک بسیار زیادی می کند. همچنین درون اسپیسر ها رطوبت گیری به نام سیلیکاژل وجود دارد و می تواند رطوبتی که در بین دو عدد شیشه وجود دارد را جذب کند. قیمت پنجره 2 جداره با توجه به صرفه جویی در انرژی بسیار به صرفه است.

قیمت پنجره دو جداره

مزایای پنجره دو جداره

علاوه بر قیمت پنجره دو جداره از دیگر مزایای پنجره های دوجداره می توان به امنیت بالای آنها اشاره کرد چرا که امکان شکستن لایه های پنجره دوجداره بسیار پایین است و تنها با انرژی و فشار بسیار زیاد شکسته می شوند.

همانطور که در قسمت قبلی اشاره کردیم در بین شیشه های پنجره های دوجداره گاز آرگون وجود دارد، لذا این گاز آرگون موجب شده تا پنجره ها عایق حرارتی باشند.و در برابر خروج گرما واکنش نشان ندهند و از طرف دیگر پنجره ها عایق صدا بوده و علاوه بر جلوگیری از هدر رفت انرژی، صدا را از بیرون به داخل خانه انتقال نمی دهد.

لذا در این صورت آلودگی صوتی وجود نخواهد داشت. این نوع پنجره ها همچنین در برابر رطوبت و آب مقاومت قابل توجهی دارند. و می توانید آنها را به راحتی تمیز کنید. از نظر اقتصادی قیمت پنجره های دو جداره بسیار مناسب است. از دیگر مزایای پنجره می توان به نام مقاومت آنها در برابر اشعه ماورا بنفش اشاره کرد.

 انواع پنجره دو جداره

پنجره هافمن ، دارای انواع متفاوتی است. از انواع پنجره ها می توان به پنجره کشویی اشاره کرد. پنجره های دوجداره کشویی به صورت ریلی باز و بسته شده و به صورت جفت ریل و تک ریل تولید شده اند.

همچنین پنجره دو جداره به صورت دو طرفه می باشد و از یک طرف به صورت لولایی می باشد. این پنجره به دلیل داشتن امنیت بالا مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد و در تولید پنجره دو طرف بازشو از یراق آلات با کیفیت استفاده می شود.

پنجره فرانسوی از دیگر انواع پنجره ها بوده که در وسط آن ستون وجود ندارد. پنجره دارای مولین بوده و هنگام باز شدن پنجره مولین نیز باز می شود. از دیگر انواع پنجره وین تک می توان به پنجره فولکس واگنی را نام برد. این نوع پنجره  دو جداره در مکان های گوناگون مانند ویلاها مورد استفاده قرار می گیرند.و پنجره دیگر پنجره آکاردئونی است.که ساختار باز و بسته شدن آن مانند آکاردئون است. قیمت پنجره دو جداره ، یا توجه به اینکه در کدام مدل قرار دارد متفاوت است.

سخن پایانی قیمت پنجره دو جداره

پنجره های دوجداره عایق صوتی و حرارتی هستند. و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند و از طرف دیگر آلودگی صوتی را به همراه نداشته و با پنجره های قدیمی متفاوت هستند. چرا که در پنجره های قدیمی از پروفیل آهن برای تولید استفاده می شده است؛ اما در تولید پنجره های دوجداره جدید از یو پی وی سی استفاده می کنند.

از مزایای پنجره های دوجداره می توان به امنیت آن ها اشاره کرد. همچنین پنجره ها در برابر عواملی مانند رطوبت و نفوذ آب مقاوم بوده و تمیز کردن آنها بسیار راحت است. قیمت پنجره دو جداره با توجه به این که پنجره دوجداره در چه مدلی تولید شده است کاملاً متفاوت است. تعویض پنجره دو جداره بسیار حائز اهمیت است و در هزینه های شما صرفه جویی می کند. قیمت پنجره دو جداره را می توانید از طریق اینترنت استعلام بگیرید.