10در و پنجره دو جداره برتر در سال2021

10در و پنجره دو جداره برتر در سال2021

10در و پنجره دو جداره برتر در سال2021 هستند؟بهترین مدل درو پنجره دوجداره چیست؟کدام کدل دروپنجره دوجداره بیشتر به فروش میرسند؟برای آشنایی 10در و پنجره دو جداره برتر در سال2021 همراه ما باشید.

10در و پنجره دو جداره برتر

پنجره های دو جداره می توانند گرما، ایمنی و حتی کمی راحتی را فراهم کنند. محققان اخیراً کشف کردند که 51٪ از افرادی که پنجره دوجداره خریداری می کنند، می گویند که آن را برای گرمایش می خرند (پنجره های دو جداره عایق حرارت هستند و عبور هوای گرم یا سرد را در داخل و خارج از خانه کاهش می دهند).

این بدان معنی است که هوای داخل خانه برای مدت طولانی تری گرم یا سرد می ماند. 44 درصد دیگر از مردم این کار را برای کاهش قبض انرژی خود انجام می دهند.

امروزه استفاده از آن در صنعت ساختمان برای صرفه جویی در انرژی، سبک وزن و مقاومت بالا بسیار مهم است. در مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین پنجره های برتر سال 2021 را به شما معرفی کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

10در و پنجره دو جداره برتر  در سال2021

1.پنجره دوجداره ثابت:

پنجره دوجداره آلومینیومی ثابت یکی از ارزان ترین، ساده ترین و پرکاربردترین مدل های پنجره می باشد. این نوع پنجره نه تنها کم هزینه، ساده و کاربردی است، بلکه به دلیل پایداری این مدل پنجره، کارایی بالاتر و بهتری نسبت به سایر انواع پنجره دوجداره دارد. این مدل پنجره نیازی به مکانیزم باز و بسته شدن ندارد.

2.پنجره دوجداره دو حالته( پنجره های شیب دار و لولایی upvc ):

ساختار پنجره دوجداره شیب دار و لولایی : قاب پنجره  شیبدار و لولایی upvc از پلاستیک سفت و سخت ساخته شده است و از طریق چرخش به داخل باز می شود ، طوری که بالای پنجره  با چرخش به سمت داخل به صورت شیب دار و شبیه به پنجره های کابینتی باز می شود.

3.پنجره casement ( پنجره دوجداره تک حالته ):

پنجره های دو جداره کاسمنت طوری طراحی شده اند که تا حد امکان نور طبیعی را در منزل تامین کنند. اتاق های تاریک به سرعت با سبک پنجره مناسب روشن می شوند، بنابراین این مدل کاربرد بیشتری دارد.

4.پنجره دوجداره خلیجی:

این مدل عمدتاً در پذیرایی منزل مورد استفاده قرار می گیرد و زیبایی ظاهری و داخلی منحصر به فردی به خانه شما می بخشد و همچنین به بزرگتر نشان دادن فضای داخلی خانه کمک می کند. پنجره های دو جداره خلیجی ترکیبی از پنجره های ثابت و بازشو را ایجاد می کنند. این پنجره ها با هم یک ناحیه مستطیل شکل زیبا ایجاد می کنند.

 

5.پنجره دوجداره کمانی:

پنجره های دوجداره کمانی نیز جلوه زیبایی به ساختمان شما می بخشد. پنجره های کمانی یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین انواع پنجره های دوجداره در جهان امروزی هستند. این مدل پنجره دارای افق قوسی است. برخلاف پنجره خلیجی که با ایجاد زوایای مختلف سعی در ایجاد حالت دایره ای در پنجره داشت. پنجره های قوسی دارای این قوس هستند.

این پنجره ها را می توان به صورت تکی یا ترکیبی طراحی، ساخت و نصب کرد. استفاده از این مدل پنجره به عنوان پنجره خلیجی برای ایجاد نمای بیرونی بسیار چشمگیر و نشان دادن فضای داخلی بزرگتر است.

10در و پنجره دو جداره برتر در سال2021

 

6.پنجره دوجداره دایره ای (محوری):

پنجره های دایره ای دو جداره به دلیل نوع طراحی بسیار نادر بوده و طراحی آنها سخت است. اما می توانند جلوه ای بسیار زیبا و خاص به خانه شما ببخشند. این نوع پنجره ها نیز قابل باز شدن هستند. همچنین مکانیزم باز شدن پنجره های دوجداره بر روی یک محور مورب قرار دارد.

 

7.پنجره دوجداره کشویی عمودی:

اگر مالک ملک قدیمی هستید یا کمی چیزهای سنتی را ترجیح می دهید، پنجره های کشویی عمودی قابل مشاهده است. آنها شبیه پنجره های اره ای هستند و دقیقاً به همان شکل عمل می کنند، یعنی به جای باز شدن در داخل یا خارج ساختمان، به صورت عمودی می چرخند، اما معمولاً معایب مربوط به پنجره های سنتی را ندارند. این نوع پنجره ظاهری کلاسیک دارد و انتخاب ایده آلی است.

 

8.پنجره دوجداره کلنگی:

مدل پنجره دوجداره کلنگی از انواع پنجره های یک طرفه می باشد که می توانید بنا به تصمیم خود آن را شخصی سازی و طراحی کنید. از این پنجره ها بیشتر برای حمام، سرویس بهداشتی، سقف و راه پله استفاده می شود.

 

9.پنجره دوجداره سایبانی:

پنجره های دو جداره سایه بانی در توالت، حمام و پله ها سایه بیشتری دارند. از بهشت ​​استفاده می شود. این مدل تنها با یک نیروی افقی باز یا بسته می شود. می توانید نوع مورد نظر خود را مشخص کنید. پنجره از بالا یا پایین باز می شود یا از داخل یا خارج باز می شود.

 

10.پنجره دوجداره کشویی (پنجره ریلی):

پنجره های دوجداره کشویی یا ریلی همانند پنجره های آلومینیومی ساده کار می کنند. این پنجره ها را می توان از دو طرف باز کرد و روی ریل حرکت داد. ویژگی این پنجره ها این است که فضای داخل خانه را اشغال نمی کنند و پرده ها را نمی شکنند.

سخن پایانی 10در و پنجره دو جداره برتر در سال2021

10در و پنجره دو جداره برتر در سال2021 را معرفی و بررسی کردیم تا بهترین در و پنجره مورد نیاز خود را با بهترین برندهای مطرح هافمن، سی فور، وین تک را از سایت پرومانوین انتخاب کنید.

 

 

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است