قیمت پنجره دوجداره

 قیمت پنجره دوجداره – چگونه پنجره ای مناسب را انتخاب کنیم؟

قیمت پنجره و نوع پنجره، دو فاکتور تعیین کننده در بحث زیبایی نمای خانه و حفاظت کلی برای ساختمان ها هستند. شما میتوانید بهترین تصمیم گیری را زمانی انجام دهید که کارشناسان فروش درب و پنجره دوجداره قیمت به شما داده باشند زیرا بهترین راه تخمین قیمت استفاده از کارشناسان فروش است. البته  شما می توانید با تهیه نقشه پنجره  و انتخاب نوع پروفیل به صورت غیرحضوری نیز از قیمت تقریبی اطلاع پیدا کنید. قیمت آنلاین پنجره دوجداره را می‌توانید در راحت‌ترین شکل ممکن از اینجا استعلام بگیرید.در این صفحه، تنها کافی است ابعاد پنجره‌ی خود را وارد کنید و با انتخاب مارک پنجره‌ی دوجداره، قیمت پنجره را در سریع‌ترین زمان ممکن مشخص کنید. 

محاسبه دقیق قیمت پنجره دوجداره کار دشواری است زیرا به تخصص نیاز دارد. بنابراین در این مقاله سعی کرده ایم نکاتی برای کاهش چشمگیر قیمت و همچنین انتخاب پنجره مناسب پنجره دوجداره از جمله بهترین مارک پنجره دوجداره به شما ارائه دهیم. برای اطلاعات بیشتر در این مورد مقاله‌ی بهترین مارک پنجره‌ی دوجداره را مطالعه کنید.

عوامل زیادی در قیمت پنجره دوجداره تاثیر گذار هستند که در این مقاله با آن‌ها بیشتر آشنا خواهیم شد. 

upvc

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

عوامل موثر در قیمت گذاری پنجره های دوجداره

 ابعاد پنجره

 جنس پروفیل ها

برند پروفیل

 تعداد پنجره های کشویی و یا بازشو

 انتخاب رنگ 

 دوجداره یا سه جداره بودن شیشه ها

نوع یراق آلات مصرفی

 رنگ و نوع شیشه دوجداره: لمینت -سکوریت

 متریال استفاده شده در داخل بدنه پنجره: گالوانیزه

استفاده از پنجره های که گاز آرگون در آن استفاده شده است

قیمت پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

ابعاد پنجره و قیمت تمام شده پنجره دوجداره

منظور از ابعاد پنجره طبیعتا طول و عرض آن‌ها هستند که نقش مهمی در قیمت پنجره دوجداره ایفا می‌کنند. در بحث زیبایی ساختمان شما میتوانید در دیوارهای که طول و عرض زیادی دارند پنجره های یک تکه استفاده کنید اما لازم به ذکر است در هنگام نصب پنجره ها هزینه نصب پنجره های یک تکه و چند تکه یکسان است. یعنی به ازای هر تکه از پنجره شما میزان مشخصی از هزینه نصب را باید پرداخت کنید. این بدان معنا نیست که پنجره‌های یک تکه هزینه نصب کمتری دارند بلکه در برخی موارد می‌توانند قیمتی برابر با پنجره دوجداره داشته باشند. 

در قسمت استعلام قیمت پنجره دوجداره وب سایت پرومانوین، شما می‌توانید با وارد کردن ابعاد درب و پنجره‌ی خود در سریع‌ترین زمان ممکن قیمت پنجره‌های دوجداره را متوجه شوید. کافی است به صفحه‌ی محاسبه‌ی قیمت پنجره دوجداره رفته و ابعاد پنجره‌ی خود را وارد نمایید.

جنس پروفیل ها در تعیین قیمت پنجره های دوجداره

پروفیل ها بر اساس سه مورد دسته بندی می شود : 

  1. ابعاد یا همان طول و عرض
  2.  تعداد حفره داخل پروفیل یا همان چمبر
  3.  بر اساس شکل کاربردی آن در پنجره های دوجداره

ابعاد پروفیل ها به طور کلی به سه بخش سری ۶۰، ۷۰ و ۸۰ دسته بندی می شوند. که  منظور از اندازه طول و عرض پروفیل ها است که در ادامه با این نوع پروفیل‌ها بیشتر آشنا خواهیم شد.

انواع پروفیل‌ها معمولا به شکل زیر دسته بندی می‌شوند:

  1. پروفیل های مخصوص فریم یا چهارچوب 
  2.   پروفیل های ساشا لنگه که در قسمت بازشوی درب و پنجره استفاده می‌شود.
  3.  پروفیل مولیون با استفاده از از بست مولیون در داخل چارچوب و به عنوان ستون عمودی یا افقی به کار می رود.
  4.  فیلم های جانبی که شامل زوار شیشه های دوجداره و سه جداره متصل کننده ها و مواردی از این دست هستند.

تعداد حفره یا همان چمبره فضاهای خالی در بین حفره ها را که از تعداد ۳ تا ۷ قابل تغییر است را  چمبر می نامند.

upvc

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

برند پروفیل:

برند پروفیل نیز نقش بسیار مهمی در قیمت پنجره دوجداره ایفا می‌کند. سه شرکت وین تک، هافمن و ویستابست از جمله شرکت‌های مطرح تولید کننده پروفیل UPVC هستند که چندین سال است در این زمینه فعالیت خود را شروع کرده‌اند و توانسته‌اند رضایت کامل مشتریان خود را کسب کنند.

درب و پنجره دوجداره وین تک:

شرکت وین تک فعالیت تجاری خود را از سال 1379 شروع کرده است. این شرکت در ادامه توانسته تا سال 1389 در اکثر شهرهای کشورمان نمایندگی فعال داشته باشد. در سال 93، وین تک توانسته با ارائه‌ی محصولات متنوع از جمله درب و پنجره‌ی دوجداره گالوانیزه استاندارد کیفی محصولات خود را چند درجه بالاتر ببرد. از جمله محصولات این شرکت می‌توان به پروفیل‌های سری 60 و 70 اشاره کرد که هم در داخل از ایران و هم در خارج از ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند. قیمت پنجره دوجداره وین تک معقول و منطقی نیز به نظر می‌رسد. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت وین تک به مقاله‌ی درب و پنجره دوجداره وین تک مراجعه کنید.

درب و پنجره دوجداره ویستابست:

شرکت ویستابست نیز یکی دیگر از شرکت‌های مطرح درب و پنجره دوجداره محسوب می‌شود که توانایی بالایی در تولید این نوع محصولات از خود نشان داده است. از جمله محصولات این شرکت می‌توان به تولید 25 قاب پروفیل سری 60 با ضخمات 3 میلی متر برای دیوارهای اصلی پروفیل، تولید 14 پروفیل با عرض 70 و همچنین پرفیل‌های کشویی نام برد. درب و پنجره دوجداره ویستابست با رنگ و طرح دلخواه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این شرکت در سال 1382 به ثبت رسیده و از سال 1386 کار خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت این نوع پنجره‌ها به مقاله‌ی قیمت پنجره دوجداره ویستابست مراجعه کنید.

درب و پنجره دوجداره هافمن:

هافمن که خود را رتبه‌ی یک تولید پروفیل سری 70 در ایران نامیده است نیز یکی دیگر از برندهای محبوب پنجره دوجداره است. این شرکت هم از سال 1386 کار خود را در شهر تبریز آغاز کرده و از تولید سالیانه‌ی 7200 تن توانسته در سال 93 به تولید سالیانه‌ی 17 هزار تن دست یابد که آماری فوق العاده محسوب می‌شود. از جمله محصولات این شرکت می‌توان به درب و پنجره‌های دوجداره ثابت، تک حالته، دو حالته، آکاردئونی، فولکس واگنی و سایه بانی اشاره کرد که هر کدام از آن‌ها قابلیت‌های متفاوتی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت هافمن را می‌توانید در مقاله‌ی درب و پنجره دوجداره هافمن پیدا کنید.

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

تاثیر نوع شکل باز شدن پنجره در قیمت نهایی

 درب هایی که در انواع دو لنگه، سه لنگه و چهار لنگه برای سهولت در انتخاب شما در بازار موجود هستند که نوع دسترسی شما را به بیرون تعیین می کنند. همان طور که می دانیم پنجره ها به دو نوع بازشو و کشویی تقسیم می شوند که انتخاب نوع بازشو و کشویی هرکدام تاثیر مستقیم بر روی قیمت پنجره دارد. به عبارتی هر چه پنجره های انتخابی شما دسترسی بیشتری به شما بدهد هزینه بالاتری خواهد داشت.

به طور کلی سه نوع پروفیل فروش بیشتری را نسبت به دیگر پروفیل‌های موجود در بازار دارند. پروفیل‌های 60 میلی‌متری، 70 میلی‌متری و پروفیل‌های کشویی از جمله موارد پر تقاضای خریداران هستند. در صورتی که در آب و هوایی معتدل زندگی می‌کنید پروفیل 60 میلی‌متری می‌تواند گزینه‌ی بهتری برای شما باشد. این نوع پروفیل‌ها در هنگام تعویض درب و پنجره‌های قدیمی با پنجره دوجداره نیز کاربرد دارند که برای اطلاعات بیشتر به مقاله‌ی تعویض درب و پنجره‌های قدیمی با پنجره دوجداره رفته و با قیمت‌های آنان آشنایی پیدا کنید.

پروفیل‌های 70 میلی متری از سویی دیگر معمولا در آب و هوای سخت مورد استفاده قرار می‌گیرند. پروفیل مورد اشاره همچنین در ساختمان‌های چند طبقه که فشار باری زیادی بر روی آن‌ها هست نیز می‌تواند استفاده شود. در نهایت، پروفیل کشویی نیز از دیگر پروفیل‌های پرتقاضای بازار است. این نوع پروفیل‌ها در پنجره دوجداره کشویی مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند به طرز متفاوتی باز و بسته شوند. در واقع، در صورتی که فضای زیادی برای باز و بسته کردن پنجره ندارید، می‌توانید از پروفیل کشویی استفاده کنید.

قیمت پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

مدل های مختلف پنجره دوجداره:

همچنین مدل های مختلفی همچون فرانسوی قوس دار- فولکس واگنی و کشویی قابل سفارش است، به اضافه تک حالت بودن دو حالت بودن پنجره‌های مدل های ذکر شده نیز تاثیر گذار است هرچه مدل انتخابی شما پیچیده تر باشد و تعداد حالت باز شوندگی بیشتری داشته باشد قیمت بالاتری دارد.  انواع پنجره دوجداره را به طور خلاصه در اینجا توضیح می‌دهیم اما برای توضیحات جامع‌تر پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی انواع پنجره‌ دوجداره را حتما مطالعه کنید.

پنجره دو جداره ثابت:

پنجره دوجداره ثابت معمولا در مکانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که نیازی به باز و بسته کردن درب و پنجره به صورت مکرر نباشد چرا که پنجره دوجداره ثابت اصلا و تحت هیچ شرایطی باز نمی‌شود. مقدار پروفیل مصرفی در این نوع پنجره کمتر از سایر موارد است و در نتیجه هزینه کمتری نیز پرداخت خواهید کرد.

پنجره دو جداره تک حالته:

در پنجره دوجداره تک حالته تنها امکان باز و بسته شدن پنجره به صورت یک حالت افقی وجود دارد. همانند اکثر پنجره‌های قدیمی، این نوع پنجره‌ها فقط از یک سمت باز می‌شوند و پروفیل بیشتری نیز نسبت به مدل قبلی مصرف می‌کنند.

پنجره دوجداره دو حالته:

همان‌طور که از نام این پنجره نیز مشخص است، پنجره دو جداره دو حالته هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی باز و بسته می‌شود. بنابراین، گزینه‌ی بیشتری را برای تهویه‌ی هوای خانه یا محل کار خود پیش روی خواهید داشت اما طبیعتا باید با توجه به مصرف پروفیل بیشتر، هزینه‌ی بیشتر را هم پرداخت کنید.

پنجره دوجداره سایه بانی:

در صورتی که نیاز به نور بیشتری در انباری یا سرویس بهداشتی خود می‌بیند، می‌توانید از پنجره دو جداره سایه بانی استفاده کنید. از پنجره دو جداره سایه بانی می‌توانید در حمام و راه پله نیز استفاده کامل ببرید.

پنجره دو جداره آکاردئونی:

پنجره دو جداره آکاردئونی که معمولا در بالکن مورد استفاده قرار می‌گیرد،‌ زیبایی فوق العاده‌ و بی نظیری را به منزل شما می‌بخشد. بنابراین، می‌توانید این نوع پنجره‌ها را برای داشتن خانه‌ای منحصر به فرد انتخاب کنید هر چند هزینه‌ی پروفیل مورد استفاده در آن می‌تواند کمی گران‌تر باشد.

از دیگر پنجره‌های دو جداره می‌توان به مدل‌های متنوع دیگری نظیر دو لنگه بازشو (فرانسوی)، فولکس واگنی، کلنگی، کشویی، دایره‌ای، خلیجی و کمانی اشاره کرد که در پست انواع پنجره دوجداره به طور کامل در مورد آن‌ها توضیح داده‌ایم. هر کدام از این نوع پنجره‌ها میزان پروفیل و یراق آلات متفاوت‌تری را نیاز دارند و در نتیجه قیمت کاملا متفاوتی دارند. شما در اینجا نیز می‌توانید قیمت انواع و اقسام پنجره دوجداره را به صورت کاملا آنلاین و رایگان استعلام بگیرید. 

قیمت پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

  آیا انتخاب رنگ پروفیل ها در قیمت تاثیر گذار است؟ 

میزان رنگی بودن پروفیل ها بستگی به بودجه شما دارد هرچه پروفیل رنگی بیشتری سفارش دهید هزینه بیشتری خواهد داشت. در کاتالوگ رنگ های انتخابی برای پروفیل ها تنوع در رنگ ها و طرح های متنوع انتخاب را برای همسان کردن رنگ پنجره و نمای بیرون ساختمان را راحت تر کرده است. اما به طور معمول در بیشتر ساختمان ها از رنگ سفید استفاده میشود. با مراجعه به مقاله‌ی پنجره دوجداره UPVC رنگی می‌توانید اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

با این حال، هستند کسانی که رنگ‌های دیگر را برای درب و پنجره‌ی دوجداره‌ی خود انتخاب می‌کنند. داشتن تنوع رنگی باعث می‌شود تا محیط کار یا منزل‌تان به تنوع جذابی دست پیدا کند. علاوه بر این، نمای بیرونی ساختمان نیز با داشتن درب و پنجره رنگی می‌تواند به کلی تغییر کند.

آیا یراق آلات مصرفی تاثیر مستقیم بر روی قیمت پنجره های دوجداره دارد؟

یراق آلات مصرفی و کیفیت آنها در پنجره های دوجداره و میزان عمر آب بندی لنگ های پنجره بسیار تاثیرگذار است. یراق آلات مصرفی اگر وارداتی باشد معمولاً از کشور ترکیه وارد می‌شود و قیمت بالاتری دارد. لازم به ذکر است است که یراق آلات مصرفی ساخت کشور خودمان ایران نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

قیمت پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

 انتخاب شیشه مناسب 

 همان طور که می دانیم شیشه ها در پنجره  فضای  بسیاری را در بر می‌گیرد و شفاف بودن و موج نداشتن شیشه در رضایت نهایی مشتری بسیار تاثیر گذار است. علاوه بر استفاده از شیشه مرغوب دو یا چند جداره بودن شیشه ها نیز تاثیر مستقیم بر روی قیمت نهایی پنجره دارد. یکی دیگر از موارد انتخاب شیشه، شیشه های سکوریت و یا لمینت است که موثر بر روی قیمت تمام شده پنجره دوجداره است. شیشه‌ دوجداره در انواع و اقسام مختلفی در بازار توزیع شده‌اند که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

شیشه کاهش دهنده مصرف انرژي:

شیشه‌های کاهش دهنده مصرف انرژی که از آن‌ها به شیشه‌های Low-e نیز یاد می‌شود، با داشتن ضخامت بالا و همچنین کیفیتی مثال زدنی می‌توانند در مصرف شما تا بیش از 60 درصد صرفه جویی کنند. مهم نیست که در فصل گرم یا سرد سال باشیم، در هر صورت با استفاده از شیشه کاهش دهنده مصرف انرژی می‌توانید در مصرف خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید. این نوع شیشه‌ها، معمولا نور آفتاب کمتری را وارد محیط می‌کنند و در فصل زمستان، از خارج شدن گرمای محیط به بیرون جلوگیری به عمل می‌آورند.

شیشه‌های لمینت:

اگر از آسیب دیدن وسایل و دکوراسیون خود توسط نور خورشید نگران هستید، می‌توانید شیشه‌های لمینت را استفاده کنید. این نوع شیشه‌ها تا حد زیادی از ورود اشعه‌ی UV به داخل منزل جلوگیری می‌کنند. در نتیجه،‌ می‌تواند با خیال راحت‌تری تلوزیون، دکوراسیون و دیگر وسایل منزل را در کنار پنجره‌ی خود قرار دهید.

شیشه‌های سکوریت:

درب و پنجره‌ی دو جداره به طور عادی از امنیت بسیار بیشتری نسبت به درب و پنجره‌های عادی برخوردار هستند. اگر به دنبال امنیت بیشتری هستید، حتما از شیشه‌های سکوریت استفاده کنید. این نوع شیشه‌ها به سختی می‌شکنند و امنیت بالایی را برای مصرف کنندگان تضمین می‌کنند. برای توضیحات بیشتر در مورد این نوع شیشه‌ها مقاله‌ی شیشه‌ی سکوریت را مطالعه کنید.

 هزینه نصب

 پنجره ها دارای حساسیت بالایی است به طوری که فردی که دارای تخصص و مهارت کافی نباشد دچار مشکل می شود و نمی تواند در جای صحیح و مناسب پنجره ها را نصب کند. نصب نامناسب پنجره می تواند هزینه های شما را تا ۲ برابر افزایش دهد.

هزینه نصب، دستمزد جداگانه از هزینه پروفیل ها و یراق آلات می باشد. بنابراین شما در هنگام انتخاب پنجره باید به هزینه نصب نیز دقت کنید. ممکن است که شرکت انتخابی شما هزینه نصب رایگان داشته باشد اما به این معنا نیست که هزینه نصب رایگان است، بلکه خود شرکت آن را متقبل شده است.

upvc duble window

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

 هزینه حمل و نقل

 این مبلغ، همانند هزینه نصب، بر سایر هزینه ها اضافه خواهد شد. هزینه حمل و نقل شرکت پرومانوین کاملا منصفانه بوده و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

آیا گاز آرگون در پنجره های دوجداره بر روی قیمت تاثیر گذار است؟

 استفاده از این گاز در بین فضای خالی بین شیشه ها می تواند قیمت تمام شده را بیشتر کند. زیرا با وجود گاز آرگون درصد کمتری از از انرژی درون ساختمان به بیرون هدر می رود. به طور استاندارد غلظت گاز درون پنجره ۹۰ درصد است که درون شیشه های دوجداره تزریق می شود. گاز این شیشه ها به طور معمول بین نیم درصد تا یک درصد کاهش می یابد. اما تا زمانی که این گاز غلظتش به میزان ۷۵ درصد باشد کارایی خود را خواهد داشت و کیفیت خود را از دست نداده است.

پنجره هایی که با گاز آرگون پر شده باشند تا حدود ۲۰ سال رسانایی عالی دارند. به دلیل حساسیت بالایی که این گاز دارد باید با توجه به مکان مورد استفاده میزان گاز وارد شده تنظیم شود. به طور مثال در شهرهای شمال کشور میزان گاز وارد شده می تواند بیشتر از گازی باشد که در شهرهای جنوبی استفاده می شود. به علت گرمای هوا با قرار دادن سوپاپ های مناسب در شیشه ها به طور طبیعی گازها به حد نرمال خود میرسند.

پس از بررسی عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پنجره دوجداره می توانیم دو مدل چارچوب متداول دیگر را، نیز برای شیشه های دوجداره بررسی کنیم. 

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

پنجره های آلومینیومی 

قیمت پنجره های دو جداره آلومینیومی بر اساس مواد و نوع نصب پنجره است. در مورد پنجره های آلومینیومی ما نمیتوانیم میانگین قیمت را برای آنها بازگو کنیم.

پنجره های چوبی

قیمت پنجره دو جداره چوبی، بر اساس اندازه، مواد و چگونگی نصب پنجره متغیر است. در میان پنجره های دوجداره، UPVC ارزان ترین گزینه به حساب می آید. بعد از UPVC، آلومینیوم  و در نهایت چوب، گران ترین مواد برای انتخاب به عنوان پنجره دوجداره است.

چگونه یک پنجره مناسب انتخاب کنیم؟

بسیاری از موارد می توانند بر قیمت نهایی پنجره دوجداره تاثیر گذار باشند. بهتر است برای خرید پنجره دوجداره با یک شرکت حرفه ای و کار بلد در این زمینه مشورت کنید. برای پیدا کردن بهترین شرکت و قیمت با توجه به نیازهای خود، قیمت ها و خدمات اعلام شده توسط شرکت ها را با هم مقایسه کنید. چرا باید از پنجره دوجداره استفاده کنیم؟ چطور می توان پنجره دوجداره مناسب خرید؟ چه کارهایی می توان انجام داد تا اطمینان حاصل شود که پنجره دوجداره را با قیمت مناسب خریداری کرده اید؟ چگونه می توانید مطمئن باشید که هزینه های اضافی را متحمل نمی شوید؟ در ادامه ما بهترین راهنمایی را برای خرید پنجره دوجداره با قیمت مناسب به شما ارائه می کنیم.

upvc price

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

زمان بیشتری صرف کنید

زمان و وقت بیشتری صرف کنید تا بتوانید با شرکت های بیشتری در مورد پنجره دوجداره صحبت کنید و قیمت های آن ها را در مورد نوع، مواد و اندازه پنجره ای که با خانه شما متناسب است، بدست آورید. شما قادر خواهید بود از بین این شرکت ها و مقایسه قیمت های آن ها، بهترین شرکت را انتخاب کنید.

اجتناب از احساس فشار برای خرید

برخی از شرکت ها تلاش می کنند تا صاحب خانه را مجبور به خرید کنند. یک شرکت معتبر قیمت خود را  ارائه می دهد و زمان کمی برای فکر کردن در مورد آن صرف می کند. در غیر اینصورت، این شرکت واقعا به دنبال منافع شما نخواهد بود. خرید از یک شرکت معتبر باعث می شود یک پنجره مناسب داشته باشید.

سوالات زیادی بپرسید

هنگامی که شرکت های مرتبط با درب و پنجره دو جداره به ساختمانتان می آیند و توضیحاتی در مورد پنجره متناسب، با منزلتان ارائه می دهند، سعی کنید یک لیست طولانی از سوالات تهیه کرده باشید. سوالاتی که می پرسید نشان میدهند که شما آگاه هستید و به راحتی فریب نمی خورید. اگر این شرکت معتبر باشد و گواهینامه داشته باشد، می توانید این موضوع را نیز متوجه شوید.

تحقیقات زیادی انجام دهید

قبل از تصمیم گیری برای نصب پنجره های جدید، اطمینان حاصل کنید که به طور کامل در مورد نوع پنجره ای که می خواهید، اطلاعات دقیقی بدست آورده اید. به این ترتیب شما آماده مذاکره با شرکت های درب و پنجره به صورت آگاهانه هستید و شاید هزینه نهایی ساخت درب و پنجره دوجداره خود را کاهش دهید. معمولا هزینه های برآورد شده اولیه برای پنجره شما با هزینه های نهایی متفاوت خواهد بود.

upvc matrial

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

مقایسه قیمت ها

شما قادر به مقایسه خدمات ارائه شده و قیمت از افراد و مجموعه های مختلف خواهید بود، بنابراین شما می توانید به راحتی تصمیم بگیرید، قیمت های شرکت ها را دریافت کنید و بنابراین هزینه های اضافی نپردازید! هزینه های شیشه ها را تا آنجا که ممکن است کاهش دهید! با این مقایسه و استعلام ها بهترین کیفیت را با بهترین قیمت برای خانه خود می پردازید. نصب و راه اندازی پنجره های ضعیف می تواند در بلند مدت هزینه های بیشتری را برای شما در برگیرد. بنابراین باید با دقت انتخاب کنید زیرا انتخاب نادرست شرکت می تواند هزینه زیادی را برای شما در برگیرد. نصب نامناسب پنجره دوجداره می تواند باعث نفوذ آب باران به داخل خانه و ایجاد نشتی گردد. برطرف کردن این ایرادات هزینه بر خواهد بود و هزینه های شما را دو برابر می کند.

قیمت پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

سخن پایانی 

قیمت ساخت پنجره دوجداره بر اساس نوع، اندازه و سبک متفاوت است. نصب پنجره های دو جداره در منزل شما دارای مزایایی است که در این مقاله با هم بررسی کردیم. هزینه پنجره ها بر اساس نوع خانه، تعداد اتاق خواب، تعداد پنجره ها و مدل پنجره، محاسبه می شود. قیمت پنجره UPVC بر اساس نوع پروفیل استفاده شده، اندازه و هزینه نصب، محاسبه می شود. شما می‌توانید از اینجا به استعلام اینترنتی قیمت پنجره دوجداره بپردازید. 

گروه صنعتی پرومانوین

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، اطلاع از آخرین قیمت پنجره های دوجداره، اطلاع از قیمت پنجره دوجداره دست دوم با شماره ۰۲۱۴۴۸۵۶۸۱۲ تماس بگیرید

ما با پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.

اطلاعات بیشتر در window price

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است