پنجره دوجداره با شیشه دوجداره دکوراتیو

پنجره دوجداره با شیشه دوجداره دکوراتیو

شیشه دوجداره دکوراتیو جورجین بار (Georgian Bar) از انواع شیشه های تزیینی می باشد. از این نوع شیشه در نمای ساختمان و معماری داخلی استفاده می شود و کاربرد فراوانی دارد. در صنعت ساختمان سازی این نوع شیشه دوجداره بر روی تمامی درب و پنجره های دوجداره UPVC، آلومنیومی، آهنی و چوبی قابل استفاده می باشد. این نوع شیشه دوجداره از شبکه هایی تزیینی با ساختار پروفیل UPVC یا پروفیل های کوچک آلومینیومی تشکیل گردیده است. با توجه به ساختار و جنس متفاوت شبکه های تزیینی، شیشه دوجداره جورجین بار به 2 حالت تقسیم بندی می شود:

شبکه تزیینی روی شیشه دوجداره دکوراتیو

شبکه تزیینی داخل شیشه دو جداره دکوراتیو

شبکه تزیینی روی شیشه دوجداره دکوراتیو

در این حالت شبکه های تزیینی پنجره دوجداره با استفاده از پروفیل منقسم شیشه تولید می گردد. ابتدا پروفیل منقسم براساس طرح مورد نظر برش خورده سپس با استفاده از چسب دوطرفه بر روی شیشه دوجداره چسبانده می شود و درب یا پنجره دوجداره را بصورت ظاهری تقسیم بندی و شبکه بندی می نماید.

معایب این روش عبارتند از:

تنوع کم در طرح های قابل اجرا بر روی شیشه دوجداره

جمع شدن آلودگی و گردو غبار در محل اتصال پروفیل منقسم به شیشه و کناره های آن

احتمال از بین رفتن چسب آن در برابر شرایط محیطی متفاوت

 

پنجره دو جداره با شیشه دکوراتیو

شبکه تزیینی داخل شیشه دو جداره دکوراتیو

به دلیل معایب ذکر شده در بالا این حالت بهتر می باشد. شیشه دوجداره جورجین بار داخل شیشه قیمت بالاتری نسبت به حالت اول دارد. ولی دارای زیبایی عالی متناسب با طراحی نما و دکوراسیون داخلی می باشد. برای تولید این نوع شیشه دوجداره، ابتدا طرح مورد نظر باتوجه به ابعاد شیشه را مشخص کرده سپس با استفاده از پروفیل های خاص و بست های مخصوص جورجین بار طرح شبکه تزیینی را اجرا می کنیم. در مرحله بعد شبکه تزیینی را در چهارچوب اسپیسر شیشه دوجداره قرارداده و آنرا فیکس میکنیم. در ادامه روند تولید شیشه دوجداره انجام می پذیرد. از جمله مزایای این روش عبارتند از:

تنوع در رنگ و سطح مقاطع پروفیل مصرفی جورجین بار

طرح های متنوع قابل اجرا

عدم نیاز به نظافت (ایزوله بودن محیط شبکه تزیینی)

طول عمر بالا

طراحی شبکه تزیینی براساس درخواست و سلیقه مشتری صورت می پذیرد. شیشه دوجداره جورجین بار با اسامی فرفورژه طلایی، گل 4 پر نقره ای، گل 4 پر، گل لی لی و لوزی مشخص می شود.

گروه صنعتی پرومانوین

گروه صنعتی پرومانوین نماینده ساخت بهترین درب و پنجره دوجداره می باشد. گروه پرومانوین به منظور جلب رضایت مشتریان عزیز، بهترین نوع درب و پنجره دوجداره upvc را تولید می نماید. شرکت پرومانوین دارای خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات خود نیز می باشد. همچنین درب و پنجره دوجداره دست دوم نیز ارائه می دهد.

تماس با ما

جهت موارد زیر با شماره 02144856812 تماس بفرمایید:

کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، اطلاع از آخرین قیمت پنجره های دوجداره، اطلاع از قیمت پنجره دوجداره دست دوم.

ما با پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

Double wall with decorative double glass

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است