تعویض پنجره قدیمی با دو جداره می تواند راهی باشد برای بهتر دیده شدن ظاهر ساختمان های قدیمی، اما دلیل اصلی عایق بودن این پنجره ها است. با این کار مزایای زیادی را مشاهده خواهید نمود. گروه پروما نوین با اعضای مجرب خود این مسیر را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، هموار می سازد. برای تصمیم گیری راحت تر می توانید با مشاوران و کارشناسان ما صحبت کنید.

معایب پنجره‌های قدیمی

در منازل ‌و ساختمان های قدیمی سرما و گرما و سر و صدا به راحتی وارد ساختمان خواهد شد و در واقع هیچ رد پایی از عایق بودن دیده نمی شود. ورود گرد و خاک به منزل نیز از مشکلات این پنجره ها می‌باشد. در زمستان هر چقدر که وسایل گرمایشی در منزل کار کنند باز هوای سرد وارد می شود و این امر باعث می شود که انرژی به میزان زیادی مصرف شده و در واقع به هدر برود. اگر منزل شما در مکانی شلوغ باشد مطمئنا نمی توانید از شر سر و‌ صدای زیاد بیرون در امان باشید.

تعویض پنجره قدیمی با دو جداره چگونه است؟

از این رو با تعویض پنجره قدیمی با دو جداره می توانید سیستم عایق را به ساختمان خود بیاورید و به راحتی زمستان و تابستان را سپری کنید. همچنین پنجره های دو جداره به این دلیل که عایق خوبی برای سر و صدا هستند، آرامش را به منزل شما می آورند. با نصب این پنجره های عایق گرد و خاک و آلودگی به ساختمان شما راه پیدا نمی کند و هم به لحاظ هوای تمیز و مطلوب و هم آلودگی سطوح راحت خواهید شد. یکی از مزایای مهم پنجره های دو‌ جداره امنیت است. این شیشه ها برعکس شیشه های تک جداره قدیمی، محکم تر هستند و به راحتی شکسته نمی شوند. از این رو امنیت زیادی به شما هدیه خواهند داد.

بیشتر بخوانید: تعویض پنجره دو جداره

مراحل تعویض پنجره قدیمی با دو جداره

اگر تصمیم به تعویض پنجره قدیمی با دو جداره را دارید، می توانید در سایت پروما نوین با مشاوران ما صحبت کنید. این کار با طی مراحلی انجام خواهد شد. در گام اول تیم فنی مجرب ما باید به طور دقیق اندازه گیری را انجام دهند‌. پس از این کار هزینه را برآورد می کنند و به اطلاع مشتری می رسانند. بر طبق نوع پنجره قدیمی شما و مدل پنجره جدید، تمام هزینه ها حساب می شود. پس از این کار و مشخص شدن مدل پنجره اعم از مستطیل، مربع، خمیده یا منحنی طرح کشبده می شود. این طرح به کارخانه ارسال خواهد شد و آمادگی ها برای ساخت صورت می گیرد.

مراحل تعویض پنجره قدیمی با دو جداره

در این مرحله ساخت پنجره دو جداره آغاز خواهد شد. در گام بعدی و پس از ساخته شدن پنجره دو جداره نوبت به برداشتن پنجره قدیمی بدون تخریب می رسد. فریم پنجره قدیمی را در جای خود نگه می دارند و کاری به آن ندارند‌. با این کار اصلا نیازی به کند و کاری و تخریب نیست. فریم متصل به دیوار می ماند و تمام چیزهایی که از پنجره قدیمی هست را برش می دهند. در انتها یک فریم خالی باقی می ماند و آماده می باشد که پنجره دو جداره در آن نصب شود‌.

سپس پنجره دو‌ جداره ساخته شده را در این قاب جا می دهند‌‌. پس از نصب پنجره پیچ های مخصوص را محکم می نمایند و بعد از آن دور تا دور پنجره  مایع فوم پلی اورتان تزریق می شود. بعد از تزریق فوم، نوبت به آب بندی پنجره می رسد. در مرحله آخر باید یراق آلات پنجره دو‌ جداره را رگلاژ کنند. پس از این که خیالتان راحت شد باید پنجره دو جداره را کاملا تمیز کنید و کار را به پایان برسانید.

تعویض پنجره قدیمی با دو جداره چگونه است؟

مشکل نشت آب پس از تعویض پنجره قدیمی با دو جداره

اگر پس از تعویض پنجره قدیمی با دو جداره با مشکل نشت آب به داخل مواجه شدید، بدانید که پنجره دچار مشکل شده است. نشت آب ممکن است از قاب پنجره رخ بدهد. برای رفع این مشکل حتما با نصاب و گروه فنی ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: قیمت پنجره دو جداره

سخن پایانی

یکی از اقدامات مهم برای ساختمان تعویض پنجره قدیمی با دو جداره می باشد. چرا که پنجره های قدیمی عایق نیستند و مشکلات زیادی برای شما به وجود می آورند. برای این کار در قدم‌ اول با گروه فنی پروما نوین صحبت کنید. در مراحل بعدی این گروه عملکردهای لازم را انجام خواهند داد و پنجره شما بدون تخریب و کثیفی تعویض خواهد شد.