قیمت پنجره دوجداره وین تک

عوامل مختلفی بر قیمت پنجره دوجداره وین تک تاثیر گذارند. نسبت به میزان قدیمی بودن اماکن، نوع پنجره‌ی مورد نظر و نحوه نصب پنجره دوجداره جدید قیمت ها متفاوت خواهد بود. با جایگزینی پنجره های دوجداره به جای پنجره های قدیمی از لوازم داخل اماکن محافظت کنید، پنجره های دوجداره علاوه بر حفظ لوازم، صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش ورود صدا به داخل اماکن، تاثیر مستقیم بر ارزش ملک خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد این برند می‌توانید به مقاله‌ی پنجره دوجداره وین تک مراجعه کنید. در صورتی که قصد تعویض پنجره‌ی قدیمی خود را با پنجره‌ی جدید دارید می‌توانید مقاله‌ی هزینه‌ی تعویض پنجره‌ی قدیمی با دوجداره را مطالعه کنید.

 

 خبر خوب این است که، هنگامی که پنجره دو جداره را نصب کردید، میتوانید به صورت کاملا محسوس شاهد کاهش مصرف انرژی باشید. در ادامه به مهمترین نکات تاثیر گذار در قیمت پنجره دوجداره وین تک خواهیم پرداخت. شما همچنین می‌توانید از اینجا بهبررسی و محاسبه قیمت پنجره دو جداره وین تک بپردازید. کافی است ابعاد درب و پنجره‌ی خود را وارد کرده تا بتوانید قیمت درب و پنجره دوجداره وین تک را مشخص کنید.

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

عوامل تاثیر گذار در قیمت پنجره دوجداره وین تک:

مواد انتخابی

یکی از مواردی که بر روی قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود، مربوط به مواد انتخابی شما است. در حالی که برخی از گزینه های گران قیمت، از قبیل چوب، زیبایی ظاهری طبیعی دارند، اما در مقایسه با آلومینیوم و فلز، گران‌تر هستند. قبل از انتخاب پروفیل، می بایست کمی تحقیق کنید و با انواع مختلف پروفیل آشنا شوید. به عنوان مثال، اگر شما در آب و هوای غیرعادی زندگی می کنید، بهتر است از قاب های فولادی یا آلومینیومی استفاده کنید. اگر میخواهید محیطی گرم داشته باشید، انتخاب آلومینیوم می تواند یک گزینه مناسب باشد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و خریدی هوشمندانه می‌توانید مقاله‌ی پنجره UPVC را در وب‌سایت پرومانوین مطالعه کنید.

گاز آرگون

یکی از مهم‌ترین موادی که در شیشه‌های دوجداره به کار گرفته می‌رود، گاز آرگون است. برای این که فضای میان دو پنجره کاملا خالی نماند، از گاز آرگون استفاده می‌شود که یکی از مرغوب‌ترین گازهای موجود برای این کار به حساب می‌آید. گار آرگون گازی غلیظ محسوب می‌شود که در مقایسه با هوای عادی و اکسیژن، می‌تواند در مصرف برق و گاز شما صرفه جویی بیشتری را ایجاد کند. در واقع، گاز آرگون در درازمدت بسیار به صرفه‌تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله‌ی گاز آرگون در پنجره دوجداره را مطالعه کنید.

خشک کننده

در میان دو پنل شیشه‌های دوجداره، ماده‌ی سلیکونی خشک کننده تعبیه شده است. این ماده از ایجاد هر گونه رطوبت بر روی شیشه‌ها و میان پنل‌ها جلوگیری می‌کند. به همین دلیل، می‌توانید با خیال راحت‌تری در فصول مختلف سال و مناطق آب و هوایی متفاوت از پنجره‌های دوجداره‌ی وین‌تک استفاده کنید. فراموش نکنید که تمامی این موارد بر روی قیمت خرید پنجره وین‌تک تاثیر گذار خواهند بود. اگر می‌خواهید از قیمت خرید پنجره‌های وین‌تک آگاهی بیشتری داشته باشید اینجا را کلیک کنید.

چسب اولیه:

قسمت اصلی پنجره‌های دوجداره را چسب اولیه‌ی آن‌ها شکل می‌دهد. چسب اولیه وظیفه‌ی محکم نگه داشتن پنل و شیشه‌ها را به یکدیگر برعهده دارد. این چسب باعث می‌شود تا رطوبت وارد پنل‌ها نشود. از طرفی دیگر، یکی دیگر از وظایف مهم این چسب جلوگیری از خروج دمای محیط به بیرون است. در و پنجره‌های دوجداره وین‌تک از بهترین مواد اولیه برای نصب محصولات خود استفاده می‌کنند. شما همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

چسب ثانویه:

چسب ثانویه تک تک اعضای پنجره دوجداره را به یکدیگر در قسمت بیرونی متصل می‌کند. به وسیله‌ی این چسب، می‌توانید از ورود هرگونه آب به داخل منزل جلوگیری کنید. درب و پنجره‌های وین‌تک از بهترین نوع چسب ثانویه استفاده می‌کنند تا در درازمدت نیز دچار مشکل خاصی نشوید. برای اطلاعات بیشتر مقاله‌ی چسب‌های مخصوص درزگیری و عایق بندی را در وب‌سایت پرومانوین مطالعه کنید تا بتوانید انتخابی صحیح را داشته باشید.

شیشه‌‌ی پنجره دوجداره وین تک:

طبیعتا یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه کرد و البته تاثیر زیادی نیز بر روی قیمت پنجره دوجداره وین ‌تک دارد، نوع شیشه‌ی به کار رفته است. انواع و اقسام مختلفی از شیشه‌ها برای پنجره‌های دوجداره به کار گرفته می‌شوند که در اینجا به طور مختصر با آن‌ها آشنا خواهیم شد:

1-شیشه‌های Low-e

یکی از شیشه‌هایی که در میان مصرف کنندگان پنجره‌های دوجداره محبوبیت زیادی دارند، شیشه‌های کم کننده مصرف انرژی هستند. معمولا این نوع شیشه‌ها در مناطق سردسیر مورد استفاده قرار می‌گیرد چرا که آن‌ها در بهترین حالت ممکن می‌توانند از خروج گرما از محیط منزل یا کار جلوگیری کنند.برای اطلاعات بیشتر در خصوص عایق بندی منزل می‌توانید مقاله‌ی بهترین راه عایق کردن خانه را مطالعه کنید.

2-شیشه‌های آکوستیک

شیشه‌های آکوستیک، همان‌طور که از نام‌شان نیز مشخص است، در کاهش میزان صدای ورودی به منزل یا محیط کار کمک بسزایی می‌کنند. این نوع شیشه‌ها از چند لایه‌ی شیشه‌ای تشکیل شده‌اند که لایه‌های آکوستیک در میان آن‌ها قرار می‌گیرد. بنابراین، اگر در دفتر کار یا منزل‌تان در مناطق پر سر و صدا قرار گرفته، می‌توانید از شیشه‌های آکوستیک استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

3-شیشه‌های تمیزشونده:

تکنولوژی‌های UPVC به قدری پیشرفته‌ شده‌اند که به تازگی شاهد شیشه‌های تمیزشونده‌ی خودکار هستیم. بر روی این نوع شیشه‌ها، لایه‌ای شفاف قرار می‌گیرد که از به وجود آمدن گرد و غبار جلوگیری می‌کند. ماجرا جایی جلب توجه می‌کند که متوجه شوید این نوع شیشه‌ها باعث سر خوردن آب نیز می‌شوند و آب بر روی آن‌ها قرار نمی‌گیرد.

4- شیشه‌های لمیننت:

نوعی دیگری از شیشه‌ها که بیشتر امنیت را در اولویت قرار داده‌اند، شکنندگی متفاوت‌تری نسبت به شیشه‌های عادی دارند. این نوع شیشه‌ها که کمی مستحکم‌تر هستند، به شکلی متفاوت تولید می‌شوند؛‌ به طوری که به شکل عادی شکسته نمی‌شوند و در صورت شکسته شدن، کاملا بر روی زمین پخش نخواهند شد. به همین دلیل، این شیشه‌ها در آسمان‌خراش‌ها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره وین تک و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

5-شیشه‌های مقاوم در برابر آتش:

اگر می‌خواهید در برابر آتش احتمالی یا دود آن کاملا محافظت شوید، بهتر است از شیشه‌های مقاوم در برابر آتش استفاده کنید. در صورت آتش گرفتن محل کار یا منزل‌تان، این نوع شیشه‌ها مقاومت خوبی را از خود نشان خواهند داد و از ورود هرگونه دود به داخل جلوگیری می‌کنند. شیشه‌های مقاوم در برابر آتش سپر محافظتی شما در مواقع ضروری هستند.

6-شیشه‌های سکیوریت:

درب و پنجره‌های دوجداره وین‌تک می‌توانند با استفاده از شیشه‌های سکیوریت به خوبی منزل یا محیط کارتان را در برابر سرقت محافظت کنند. طبیعتا قیمت این نوع شیشه‌ها کمی بالاتر از شیشه‌های معمولی است. اما برای این که بتوانید قیمت پنجره دوجداره وین تک  را کامل محاسبه کنید، می‌توانید به اینجا مراجعه کنید. شما با مراجعه به این صفحه می‌توانید به صورت آنلاین به محاسبه قیمت پنجره دو جداره بپردازید. شما در عین حال می‌توانید با مراجعه به مقاله‌ی شیشه‌ی سکوریت اطلاعات بیشتری را در مورد این نوع شیشه‌ها کسب کنید.

7-شیشه‌های دکوراسیونی:

اگر زیبایی منزل‌تان بیش از پیش برای شما اهمیت پیدا کرده می‌توانید شیشه‌های دکوراسیونی را انتخاب کنید. این نوع شیشه‌ها در انواع رنگ‌ و طرح‌های متفاوت در اختیار شما قرار می‌گیرند. شما همچنین می‌توانید ترکیبی از این نوع شیشه‌ها را با یکدیگر انتخاب کنید. کافی است برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

8-شیشه‌های محافظ اشعه‌ی خورشید:

تابش نور خورشید در منزل یا محیط کار شما همیشه می‌تواند عذاب‌آور باشد. نور خورشید اشعه‌هایی را دارد که در درازمدت می‌تواند آسیب زیادی را به دیواره‌های داخلی منزل و اساب و اثاثیه شما وارد کند. برای جلوگیری از این کار بهتر است از شیشه‌های UV استفاده کنید. این نوع شیشه‌ها، می‌توانند از اشعه‌های آسیب پذیر خورشید محافظت کامل را به عمل آورند.

قیمت پنجره دوجداره وین تک

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

قابلیت‌های پنجره دوجداره وین‌ تک:

اگر هزینه‌ی زیادی را برای خرید پنجره‌ی دوجداره وین تک پرداخت می‌کنید، طبیعتا انتظار دارید که قابلیت‌های متفاوت و کاربردی نیز در اختیار شما قرار بگیرد. به همین علت، قصد داریم شما را با قابلیت‌های پنجره دوجداره وین تک آشنا کنیم تا بتوانید خرید هوشمند‌تری را انجام دهید. در هر صورت، شما می‌توانید قیمت پنجره دو جداره وین تک را از اینجا به طور کامل محاسبه کنید.

عایق حرارتی:

پنجره‌های جدید در بازار به طوری طراحی شده‌اند تا به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار بگیرند. گرمای هوا در فصل تابستان باعث می‌شود میزان قابل توجهی انرژی، برای خنک کردن اماکن استفاده شود و در بسیاری از موارد این انرژی هدر می‌رود. اما با استفاده از پنجره دوجداره مصرف انرژی به حداقل خواهد رسید. پنجره‌های دوجداره توانایی بسیار زیادی در حبس نگه داشتن دمای محیط دارند. پنجره های دوجداره نسبت به مقاومت در برابر حرارت و شیشه‌ی به کار گرفته شده قیمت‌های متفاوتی خواهند داشت. 

عایق صوتی:

پنجره‌های دوجداره وین تک نه تنها می‌توانند در مصرف انرژی شما صرفه جویی به عمل آورند، بلکه عملکردی فوق العاده در کاهش میزان صدای محیط دارند. بنابراین با داشتن آرامشی بهتر می‌توانید به استراحت بپردازید یا در محیط کار خود مشغول به کار شوید. البته، شیشه‌ی مصرفی، میزان ضخامت آن‌ها و همچنین فاصله‌ی میان دو شیشه تاثیر بسزایی در عایق بودن این پنجره‌ها دارند که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

دوام بالا:

در صورت خرید پنجره دوجداره وین تک هزینه‌ای را با توجه به نوع مصرف‌تان متقبل خواهید شد. در صورتی که بخواهید در بازه‌ی زمانی کوتاه این هزینه را تکرار کنید، اصلا به صرفه نخواهد بود. به همین دلیل، پنجره‌های دوجداره وین تک دوام و کیفیت بسیار بالایی دارند. این پنجره‌ها در درازمدت بدون هیچ گونه رنگ پریدگی، زنگ‌زدگی و ایجاد درز به کار خود تا سال‌ها ادامه می‌دهند.

عدم نیاز به تعمیر:

پنجره‌های دوجداره وین تک از آن‌جایی که دوام بالایی دارند، تعمیر یا رسیدگی خاصی نیاز ندارد. شاید تنها رسیدگی مورد نیاز آن‌ها، استفاده از پارچه برای تمیز کردن پروفیل UPVC و از بین بردن گرد و غبار باشد. بنابراین، تا مدت‌ها با رسیدگی مناسب درب و پنجره‌ای با کیفیت و نو خواهید داشت.

100٪ بازیافتی:

اگر از جمله دوست‌داران طبیعت هستید شاید بد نباشد بدانید که درب و پنجره دوجداره وین تک کاملا قابلیت بازیافت دارند. در صورتی که دیگر نیازی به درب و پنجره‌های خود نداشته باشید، می‌توانید آن‌ها را بازیافت کنید.

امنیت بالا:

درب و پنجره‌های دوجداره معمولا امنیت بالاتری نسبت به درب و پنجره‌های عادی دارند. به همین منظور،‌ دیگر از محصولات قدیمی استفاده نمی‌شود. شما همچنین می‌توانید با انتخاب نوع شیشه‌ی مخصوص سکیوریت، امنیت درب و پنجره‌های خود را بالاتر ببرید که طبیعتا تاثیر مستقیمی بر روی قیمت خواهد داشت. شما می‌توانید از اینجا به بررسی و محاسبه‌ی قیمت پنجره دوجداره وین تک بپردازید.

علاوه بر موارد مذکور، امکان راه اندازه درب و پنجره دوجداره ضد سرقت وین تک نیز وجود دارد. این نوع پنجره‌ها امنیت بالاتری دارند و استحکام بیشتری نیز برای آن‌ها در نظر گرفته است هر چند کمی هزینه‌ی بیشتری را باید متقبل شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید مقاله‌ی درب و پنجره دوجداره ضد سرقت را مطالعه کنید.

نصب و راه اندازی پنجره دوجداره وین تک

نصب و راه اندازی پنجره دوجداره وین تک و چگونگی آن می تواند تأثیر طولانی مدت بر عملکرد آن داشته باشد. به همین دلیل استفاده از متخصصین این صنعت بسیار حائز اهمیت است. نصب نامناسب پنجره دوجداره توسط افراد نابلد می تواند باعث نشتی، ورود آب باران و گرد غبار به داخل اماکن شود. همچنین نصب نادرست ممکن است در باز و بسته شدن پنجره دوجداره مشکلاتی را به وجود آورد. اگر چه حتی نصب پنجره دوجداره هزینه زیادی برای شما در بر داشته باشد، اما باید همیشه این سرمایه گذاری ارزشمند را در نظر بگیرید. در طولانی مدت شما در  زمان، پول و انرژی صرفه جویی خواهید کرد.

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

قیمت پنجره دوجداره وین تک
ضمانت‌نامه‌:

هنگام خرید پنجره دوجداره وین تک، می توانید گزینه‌ای برای دریافت ضمانت نامه داشته باشید. اکثر شرکت ها گارانتی خوبی ارائه می دهند و پنجره های خانه‌تان را گارانتی می‌کنند. با این حال، اگر مشکل بودجه دارید، ممكن است وسوسه شوید که پنجره ای بدون ضمانت را خریداری کنید. اما توجه داشته باشید که ممکن است به هر دلیلی پنجره شما دچار مشکل شود و یا اتفاقاتی مانند آتش سوزی یا سیل رخ دهند. در صورت داشتن گارانتی به راحتی می توانید آن ها را بدون هزینه اضافی تعویض کنید.

سبک پنجره

هر سبک پنجره با انواع مختلفی از جزئیات و هزینه‌های مرتبط، همراه است. برای پنجره های بزرگ، هزینه های مربوط به پروفیل و نصب، ابزار و یراق آلات بیشتر می‌شود. در نظر داشته باشید که به خاطر صرفه جویی در هزینه، سبک مورد نظرتان را قربانی نکنید. این که آیا شما در حال طراحی یک خانه مدرن و یا سنتی هستید، می توانید پنجره ای متناسب با نوع طراحی آن را انتخاب کنید. اگر دوست دارید که همیشه هوای تازه ای به داخل خانه بیاید و مرتب پنجره باز باشد، باید نوعی از پنجره دوجداره را انتخاب کنید که خیلی راحت قابل باز شدن باشد.

قیمت پنجره دوجداره وین تک:

همان‌طور که پیش از این نیز مطالعه کردید، عوامل مختلفی بر روی قیمت پنجره دوجداره وین تک تاثیر گذار هستند. از جمله این عوامل، می‌توان به جنس شیشه، نوع آن، گاز مصرفی میان پنل‌ها، نحوه‌ی نصب و راه‌اندازی و مواد انتخابی اشاره کرد. در صورتی که قصد خرید پنجره دوجداره وین تک را دارید، سعی کنید با اطلاعات بیشتری به سراغ فروشندگان بروید. در نظر داشته باشید که شاید در ابتدا هزینه‌ی زیادی را پرداخت کنید، اما در درازمدت می‌توانید با کاهش هزینه‌های خود، هزینه‌ی ابتدایی را جبران کنید. شما برای اطلاعات بیشتر در مورد پنجره‌های دوجداره وین تک می‌توانید با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید قیمت پنجره دوجداره وین تک را از اینجا با وارد کردن ابعاد پنجره‌ی خود محاسبه کنید.

اطلاعات بیشتر درupvc windows

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است