تمیز کردن پنجره upvc

تمیز کردن پنجره upvc

شاید فکر کنید که تمیز کردن پنجره upvc کار خیلی آسانی است ولی اینطور نیست. باید بدانید که اگر در تمیز کردن پنجره upvc اشتباهات زیر را مرتکب شوید، باعث آسیب به پنجره می شوید. شاید سوالات زیر برای شما پیش بیاید، در ادامه به همه سوالهای شما خریداران عزیز پاسخ خواهیم داد.

آیا برای تمیز کردن پنجره upvc باید از ابزار خاصی استفاده کرد؟

آیا تکنیک خاصی برای درست تمیز کردن پنجره لازم هست؟

آیا اگر شما یک پاک کننده حرفه ای را استخدام کنید، پنجره های شما را خوب تمیز می کنند؟

آیا مشکلی برای پنجره های شما ایجاد نمی کنند؟

تمیز کردن پنجره

ابزارهای اساسی برای تمیز کردن پنجره ها به شرح زیر می باشد :

  • سطل
  • اسفنج
  • لیسه
  • پارچه میکروفیبر

ابتدا اسفنج را در یک سطل آب خیس کنید، آب آن را بگیرید و بعد شیشه را با یک پارچه میکروفیبر پاک کنید. یکی از اشتباهات رایج، تمیز کردن پنجره با روزنامه می باشد. روزنامه ها دارای مواد شیمیایی هستند و باعث آسیب به پنجره می شوند و برای تمیز کردن پنجره اصلا مناسب نیستند. البته توجه کنید که بعضی از روزنامه ها نرم هستند اما آنها هم بعد از تمیز کردن پنجره، پرزهایی بر روی آن باقی می گذارند.

 تمیز کردن

پاک کننده های شیمیایی عمر پنجره های شیشه ای را کوتاه می کنند. پس بهتر است از متخصصان در این زمینه استفاده کنید. آب در ظاهر به نظر می رسد که بی ضرر است، اما آب شیرین معمولی در واقع حاوی مواد معدنی سخت هست که رسوبات ناصافی در آن وجود دارد. اگر از آب برای پاک کردن پنجره خود استفاده می کنید،باید آب معدنی باشد.

پاک کننده شیمیایی

پارچه های معمولی بعد از تمیز کردن پنجره لکه و کثیفی بر روی شیشه باقی می گذارند. بهتر است از پارچه های نرم میکروفیبر برای پاک کردن پنجره ها استفاده نمایید. یکی از اشتباهات، تمیز کردن پنجره ها در روزهای گرم و آفتابی است، اگر از یک شوینده برای تمیز کردن پنجره ها استفاده می کنید.

نحوه مناسب تمیز کردن پنجره

برای تمیز کردن پنجره ها از مخلوط آب و صابون استفاده کنید. این امر باعث می شود بدون باقی گذاشتن اثر گرد و غبار، پنجره ها براق شوند. برای تمیز کردن پنجره ها از پارچه های بدون پرز استفاده نمایید، تا بتوانید به راحتی سطوح پنجره ها را تمیز کنید.

نگهداری در و پنجره های UPVC

برای دوام بیشتر لاستیک های درزگیر در پنجره ها:

در بازه زمانی مشخص و حداکثر سه ماه یکبار آن ها را توسط پارچه ای با صابون مایع تمیز کنید. این عمل باعث انعطاف، نرمی و تمیزی لاستیک ها می شود.

تمیز کردن پنجره upvc

 

برای مطالعه بیشتر مراجعه کنید به مقاله بهترین مارک پنجره دوجداره چیست؟

گروه صنعتی پرومانوین

گروه صنعتی پرومانوین نماینده ساخت بهترین درب و پنجره دوجداره می باشد. گروه پرومانوین به منظور جلب رضایت مشتریان عزیز، بهترین نوع درب و پنجره دوجداره upvc را تولید می نماید. شرکت پرومانوین دارای خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات خود نیز می باشد. همچنین درب و پنجره دوجداره دست دوم نیز ارائه می دهد.

تماس با ما

جهت موارد زیر با شماره 02144856812 تماس بفرمایید:

کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، اطلاع از آخرین قیمت پنجره های دوجداره، اطلاع از قیمت پنجره دوجداره دست دوم.

ما با پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

Upvc window cleaning

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است