هزینه پنجره دوجداره

داشتن آسایش و راحتی چه در منزل چه در محل کار اهمیت بسیار فراوانی دارد. به همین دلیل، وسایل مختلفی در اختیار ما قرار گرفته‌اند تا این آرامش را در اختیارمان قرار دهند. درب و پنجره‌های دوجداره یکی از این ابزار به شمار می‌روند که طی سال‌های اخیر به محبوبیت‌شان افزوده شده است. علت محبوبیت درب و پنجره‌های دوجداره بیشتر به خاطر قابلیت‌شان است. اما لازم است پیش از خرید نکاتی را در مورد آن‌ها بدانید. قابلیت‌های این پنجره‌ها و هزینه پنجره دوجداره از جمله نکاتی است که هر خریداری باید متوجه آن باشد. به همین دلیل، در این مقاله قصد داریم اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم. شما پیش از خواندن این مطلب، با مراجعه به مقاله‌ی پنجره UPVC می‌توانید اطلاعات خود را از پروفیل‌های UPVC بیشتر کنید.

این روزها پنجره دوجداره بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته است. اگر قصد خرید پنجره دوجداره را دارید، به غیر از انتخاب برند پروفیل پنجره دوجداره UPVC، می بایست نوع چارچوب پنجره را با دقت فراوان نیز انتخاب نمائید. با این روش شما می توانید سالیان دراز از پنجره دوجداره خود لذت ببرید. چهارچوب‌های مختلفی از پنجره‌های دوجداره وجود دارند. شما می‌توانید برای مشاهده انواع و اقسام آن‌ها و همچنین محاسبه هزینه پنجره دوجداره به این صفحه مراجعه کنید.
پنجره دوجداره در ابعاد و برند های مختلف وارد بازار می‌شود. شما می توانید با مشاوره از کارشناسان پروما نوین با شماره تماس 02144856812 بهترین و مناسب ترین مدل پنجره را تهیه کنید. اما پیش از آن لازم است بدانید هزینه پنجره دوجداره چگونه محاسبه می شود؟ در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدل‌های مختلف پنجره دوجداره، مقاله‌ی انواع پنجره دوجداره را مطالعه کنید.

UPVC Window price

هزینه پنجره دوجداره چگونه محاسبه می شود؟

پیش از ادامه‌ی این موضوع،‌ شما می‌توانید به راحتی و با مراجعه به صفحه‌ی استعلام قیمت پنجره دوجداره، قیمت تقریبی پنجره را برای خود مشخص کنید. بعد از آشنایای با اوضاع بازار در صنعت در و پنجره‌های دوجداره‌ UPVC به نحوه محاسبه هزینه پنجره دوجداره می‌پردازیم. توجه به چند نکته‌ی مهم هنگام محاسبه دروپنجره دوجداره لازم و ضروری است:

برای  یافتن قیمت دقیق پنجره دوجداره می بایست، تعداد بازشوها، عرض و ارتفاع پنجره مورد نظر، تعداد و نوع یراق‌آلات مصرفی و با کتیبه بودن یا نبودن کار در نظر گرفته شود. قیمت پنجره‌های دوجداره بستگی به میزان و نوع پروفیل مصرفی در آن‌ها دارد. علاوه بر این، مواردی نظیر نوع شیشه، جنس پروفیل، گاز به کار گرفته شده در میان دو پنل و ضخامت آن نیز بر روی قیمت تاثیر گذار هستند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. برای به‌دست آوردن قیمت‌ها باید بسیار دقت کنید تا فروشندگان نامعتبر هزینه اضافه برای شما در نظر نگیرند. شما می‌توانید با مطالعه‌ی مقاله‌ی قیمت پروفیل UPVC از قیمت این نوع پروفیل‌ها نیز آگاهی پیدا کنید.

شیشه‌ی لمینت:

همان‌طور که پیش از این نیز اشاره کردیم، نوع شیشه‌ تاثیر بسزایی بر روی قیمت پنجره دوجداره می‌گذارد. یکی از این شیشه‌ها، شیشه‌های لمینت هستند که عملکردی فوق العاده در کاهش صدای اطراف دارند. این نوع شیشه‌ها در صورتی که با ضخامت بالاتری در اختیار مشتریان قرار بگیرند، می‌توانند عایق صدای بسیار مستحکمی باشند. حتی نوع شکستن شیشه‌ی لمینت نیز با شیشه‌های عادی تفاوت دارد.در شیشه‌های لمینت، نوع شکستن به طوری است که هیچ گونه آسیبی به مشتریان وارد نمی‌شود. این نوع شیشه‌ها پس از شکسته شدن هرگز پخش نمی‌شوند و در نتیجه امنیت بالاتری دارند.

شیشه لمینت قابلیت‌های دیگری هم دارد. یکی دیگر از قابلیت‌های این نوع شیشه‌ها که معمولا در درب و پنجره‌های دوجداره استفاده می‌شود، امکان جلوگیری از اشعه‌ی UV است. در منازل مسکونی، مبلمان بعد از مدتی که در مقابل نور خورشید قرار بگیرند، رنگ خود را از دست خواهند داد. شیشه‌ی لمینت از این اتفاق ناگوار جلوگیری می‌کند تا مشکلی در درازمدت برای اسباب و اثاثیه منزل به وجود نیاید. با مراجعه به مقاله‌ی مزیت شیشه‌های دوجداره اطلاعات بیشتری را در این خصوص کسب کنید.

شیشه‌ Low-e

نوع دیگری از شیشه‌ها که کاربرد بسیار بالایی برای ساکنان منزل دارد شیشه‌ی Low-e است. این نوع شیشه‌ها علاوه بر اینکه از وارد شدن اشعه‌ی UV به منزل جلوگیری می‌کنند، مانع ورود اشعات مضر به منزل می‌شوند. البته همین شیشه نیز دو نوع متفاوت با لایه‌های قابل تغییر دارد. بنابراین، اگر در مناطق سردسیر زندگی می‌کنید، شاید بد نباشد که مقداری نور خورشید نیز برای افزایش گرما وارد منزل شود.

یکی از قابلیت‌های مطرح شیشه‌های Low-e امکان استفاده از این نوع شیشه‌ها برای حفظ دمای محیط است. به طور کلی درب و پنجره‌های دوجداره در این امر نقش مهمی را ایفا می‌کنند. اما علاوه بر نوع پروفیل و گاز میان دو شیشه، نوع شیشه نیز در این قابلیت نقش مهمی دارد. به همین دلیل شیشه‌های Low-e در درازمدت با کاهش مصرف شما می‌توانند در هزینه‌ها نیز صرفه جویی کنند. علاوه بر این، امکان استفاده از پروفیل‌های سه جداره را نیز دارید که می‌توانید در مورد این نوع پروفیل‌ها در مقاله‌ی تفاوت شیشه‌ی دوجداره با سه جداره اطلاعات بیشتری کسب کنید.

upvc window priceفواید پنجره دوجداره:

پنجره دوجداره فواید مختلفی دارد که احتمالا از مزایای آن تا حد زیادی باخبر هستیم و به همین علت خیلی خلاصه در مورد آن صحبت می‌کنیم. اگر می‌خواهید اطلاعات کامل‌تری را در این خصوص کسب کنید، به مقاله‌ی مزیت شیشه‌های دوجداره رفته و به طور کامل آن را مطالعه کنید. مهم‌ترین قابلیت درب و پنجره‌های دوجداره عایق صوتی و حرارتی به شمار می‌رود. در واقع، با خرید این محصولات می‌توانید محیطی آرام و دل‌نشین را برای خود و اعضای خانواده رقم بزنید. اما عایق صوتی و حرارتی بودن درب و پنجره‌های دوجداره تنها قسمتی از فواید آن‌ها به شمار می‌روند.

یکی دیگر از مزایای پنجره دوجداره، جلوگیری از اشعه‌ی UV است. همان‌طور که پیش از این نیز در مورد آن صحبت کنیم، با توجه به نوع شیشه‌ی انتخابی می‌توانید از ورود اشعه‌ی UV و اشعه‌های مضر دیگر به منزل جلوگیری کنید.

درب و پنجره‌های دوجداره در صورتی که بسته بمانند، از ورود هرگونه گرد و غبار و حشره به منزل جلوگیری می‌کنند. اما اگر می‌خواهید آن‌ها را باز کنید، لازم است از توری استفاده کنید. به همین منظور، توری پلیسه ترکیه می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد چرا که نه تنها از ورود حشره جلوگیری می‌کند، بلکه تا حد زیادی نیز می‌تواند از ورود گرد و غبار هم جلوگیری کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع محصولات، مقاله‌ی توری پلیسه را مطالعه کنید.

در نهایت، یکی دیگر از قابلیت‌های پنجره دوجداره را می‌توان کاهش هزینه‌ها در درازمدت دانست. شاید در ابتدا مجبور شوید کمی هزینه‌ی بیشتری نسبت به پنجره‌های عادی بپردازید، اما در درازمدت با کاهش هزینه‌های مصرفی گاز و برق و ذخیره‌ی انرژی می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کند. علاوه ذخیره‌ی انرژی، منزلی جذاب‌تر نیز خواهید داشت. درب و پنجره‌های دوجداره تا مدت زمان زیادی بدون تغییر باقی می‌مانند و رنگ‌ها دچار هیچ گونه تغییری نمی‌شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی خرید پنجره‌ی دوجداره می‌توانید با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

نحوه اندازه گیری دقیق پنجره دو جداره :

اندازه‌گیری قاب در و پنجره دوجداره شاید مشکل باشد، اما بادقت به چند نکته، میتوانید این کار را به راحتی انجام دهید:
۱- قاب پنجره را از قسمت عرض آن گچ تا گچ و از قسمت ارتفاع نیز گچ تا گچ اندازه‌گیری نمایید.
۲- باید مشخص کنید که نوع پروفیل مصرفی برای قاب، بازسازی است یا نوسازی. (از فریم بازسازی وقتی استفاده میکنیم که درب یا پنجره قبلا از جنس آلومینیوم یا آهن یا … بوده‌اند و منظور از اصطلاح نوسازی این است که ساختمان در حال ساخت و نوساز باشد). فریم و پروفیل پنجره دوجداره برای پنجره‌های نوسازی معمولا مناسب تر است.
۳- اندازه‌گیری شما حتما باید برحسب میلی‌متر باشد و اگر شرکت دروپنجره دوجداره ابعاد را با معیار مترمربع اندازه گیری کند به ضرر مشتری عمل کرده است.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره تنها با وارد کردن ابعاد پنجره‌ی خود، قیمت تقریبی پنجره دوجداره را مشخص کنید.

Upvc window price

انواع پروفیل UPVC و تاثیر آن بر هزینه پنجره دوجداره

پروفیل‌های UPVC‌ انواع و اقسام مختلفی دارند و معمولا توسط چند برند تولید می‌شوند. به همین دلیل،‌ قبل از خرید شاید بد نباشد در مورد برندهای مطرح این پروفیل‌ها اطلاعات بیشتری را کسب کنید. به طور کلی، سه برند پروفیل وین تک، ویستابست، و هافمن در میان مشتریان طرفدار بیشتری دارند که در ادامه به صورت خلاصه در مورد آن‌ها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

پروفیل درب و پنجره وین تک:

شرکت وین تک که سابقه‌ی بلندبالایی در تولید و ساخت پروفیل‌های درب و پنجره دوجداره دارد یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در این زمینه به شمار می‌رود. پروفیل‌های وین تک با پیشرفته‌ترین ابزار ساخته می‌شوند و تحت نظارت و کنترل کیفی پیشرفته قرار می‌گیرند. علاوه بر این، به گفته‌ی خود شرکت، پروفیل‌های ساخته شده تمامی با محیط زیست سازگار هستند. پروفیل‌های این شرکت هم ساخت ایران هستند و هم ساخت خارج از کشور. این که کدام یک را خریداری کنید به شما و هزینه‌ای که می‌خواهید بپردازید بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد درب و پنجره‌های دوجداره این شرکت، مقاله درب و پنجره دوجداره وین تک را مطالعه کنید.

پروفیل درب و پنجره ویستابست:

شرکت ویستابست نیز یکی دیگر از شرکت‌های مطرح تولید و ساخت پروفیل‌های درب و پنجره دوجداره به شمار می‌رود. این شرکت که کار خود را رسما از سال 86 شروع کرده سبد متنوعی از پروفیل‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. از جمله محصولات این شرکت می‌توان به پروفیل‌های سه محفظه‌ای، پنج محفظه‌ای و پروفیل کشویی اشاره کرد که هر کدام از آن‌ها قابلیت‌های خاص خود را دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و قیمت محصولاتش می‌توانید مقاله‌ی قیمت پنجره دوجداره ویستابست را مطالعه کنید.

پروفیل‌های سه محفظه‌ای با عرض 60 میلی متر تولید می‌شود که برای درب و پنجره‌های دوجداره گزینه‌ی مناسبی به نظر می‌رسند. پروفیل‌های پنج محفظه‌ای این شرکت بیشتر برای شرایط سخت آب و هوایی تولید شده است. علاوه بر این، می‌توان از پروفیل‌های پنج محفظه‌ای نیز برای استفاده در ساختمان‌های بلند استفاده کرد چرا که این نوع ساختمان‌ها بار فشار زیادی را تحمل می‌کنند. در نهایت، پروفیل‌های کشویی معمولا برای ساختمان‌هایی به کار می‌رود که شرایط خاصی دارند. به عنوان مثال، اگر محدودیت فضایی برای انتخاب پروفیل‌های لولایی دارید، پروفیل کشویی می‌تواند گزینه‌ی مناسب‌تری باشد.

پروفیل درب و پنجره هافمن:

سبد محصولات پروفیل درب و پنجره هافمن نیز از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. از جمله محصولات این شرکت می‌توان به پروفیل‌های 60 و 70 میلی متری اشاره کرد می‌توانند در شرایط متفاوت آب و هوایی مورد استفاده قرار بگیرند. این شرکت همچنین در تولید پروفیل‌های کشویی نیز تبحر خاصی دارد. از دیگر محصولات این شرکت می‌توان به پروفیل‌های ثابت بدون قابلیت باز شدن پنجره، پروفیل‌های تک حالته، دو حالته، بالکنی،‌ پنجره سایبانی، آکاردئونی و فرانسوی اشاره کرد. اگر می‌خواهید در مورد درب و پنجره‌های دوجداره هافمن بیشتر بدانید، مقاله‌ی پنجره دوجداره هافمن را مطالعه کنید.

انتخاب پروفیل مورد نیاز و همچنین برند آن بستگی به کاربرد و مقدار بودجه‌ی شما دارد. هزینه‌ی پنجره‌ی دوجداره به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که تاکنون در مورد نوع پنجره و برند پروفیل صحبت کرده‌ایم. میزان قاب مورد نیاز، طول و عرض درب و پنجره، و هزینه‌ی نصب آن از دیگر مواردی هستند که هرگز نباید آن را فراموش کنید. به هر حال، شما می‌توانید قیمت درب و پنجره‌ی دوجداره را به صورت اینترنتی استعلام بگیرید. 

UPVC window price

 نوع و مشخصات پروفیل UPVC چه تاثیری در قیمت پنجره دوجداره دارد؟

ابعاد پروفیل ها در بیشتر برند های پروفیل و پنجره یوپی وی سی مانند وین تک، رهاو Rehau ، ویستابست (vistabest) و هافمن (Hofman) به سری های 60 و 70 تقسیم می شوند. همچنین بعضی پروفیل ها شامل سری 50 و  80 نیز هستند که بدلیل مصرف پایین تولید نمی شوند. اعدادی که در سری استفاده می شوند عرض سطح مقطع پروفیل هستند . مثلا منظور از سری 80 با عرض سطح مقطع 80 میلی متر است. اطلاعات بیشتر در این خصوص را در مقاله‌ی فرآیند تولید پروفیل UPVC مطالعه کنید.

هر چه سطح مقطع پروفیل ها بیشتر باشد، وزن پروفیل بیشتر می شود و در نتیجه قیمت پنجره دوجداره افزایش می یابد. از عواملی که موجب انتخاب سری های بالاتر (سری 70) خواهد شد، میتواند توسط کارشناس شرکت مورد نظر به اجبار پروفیل سری 70 (مثلا در بعضی از پروژه های بازسازی، برای تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب با توجه به لبه مانده از پنجره قدیمی حتما باید از سری 70 استفاده شود) و یا ابعاد بزرگ تر پیشنهاد شود. در پنجره های دوجداره کشویی سری 60 یا 70 وجود ندارند و به سری تک ریل و یا جفت ریل دسته بندی می شود.

تعداد حفره ها در پروفیل UPVC: به جز عرض سطح مقطع سری پروفیل ها ، تعداد حفره ها نیز متفاوت می باشند. حفره به معنی محفظه ها در راستای افقی پروفیل دوجداره است. در حالت عادی سری 60 دارای سه یا چهار حفره و سری 70 دارای چهار یا پنج حفره است که به نوع برند بستگی دارد.

upvc window price

پنجره دوجداره:

پنجره دوجداره نوعی پنجره است که با توجه به ساختارش باعث بهتر شدن عملکرد پنجره ها در برابر سر و صدا و  سرما و گرما شده است. پنجره دو جداره به عنوان عایق صدا وسرما و گرما عمل میکند. علاوه بر این، پنجره دوجداره یو پی وی سی دارای پنلی میان دو شیشه است که داخل آن از گاز  آرگون پر شده است. این گاز خاصیت های زیادی دارد که یکی از آن ایجاد عایق برای دما است.  جنس بدنه پنجره، UPVC است که پروفیلی بسیار با دوام در برابر آب و هوای مختلف و ضربه یا فشار است. اگر میخواهید با برند های مختلف پنجره دوجداره آشنا شوید، می توانید مقاله انواع پنجره دوجداره را دنبال کنید. پنجره‌های دوجداره در انواع و اقسام مختلفی موجود هستند و شما با توجه به بودجه و نیازتان می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر در upvc window price

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است