پنجره دوجداره ارزان

پنجره UPVC چیست و چرا به محبوبیت زیادی دست یافته است؟

اگر چه در دنیای ساختمان سازی دکوراسیون داخلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، اما نمی‌توان منکر اهمیت نمای بیرونی نیز شد. به همین دلیل، لازم است در هر دو مورد مصالح و اجزای با کیفیتی را به کار بگیریم. یکی از عواملی که هم در نمای بیرون ساختمان و هم در دکوراسیون داخلی نقش مهم‌تری را ایفا می‌کند، درب و پنجره است. پیش از این، درب و پنجره‌های فلزی و چوبی محبوبیت زیادی را میان افراد داشتند اما امروزه با روی کار آمدن پنجره‌ UPVC نمی‌توان گزینه‌ی بهتری را پیش روی خودمان ببینیم.

پنجره UPVC را می‌توان انقلابی بزرگ در دنیای ساختمان سازی دانست چرا که با استفاده از این نوع درب و پنجره‌ها آسایش و راحتی بیشتری را می‌توانیم برای اعضای خانواده یا کارکنان خود رقم بزنیم. در مقاله‌ی پیش رو قصد داریم در ابتدا به معرفی پنجره UPVC بپردازیم. سپس انواع مختلف این نوع پنجره‌ها را بعد از موشکافی مزایای آن‌ها بررسی خواهیم کرد و بعد از آن به سراغ مدل‌های مختلفی از جمله طرچ چوب پنجره UPVC می‌رویم. در ادامه برندهای مختلف این نوع پنجره‌ها از جمله پنجره UPVC هافمن و وین تک را بررسی خواهیم کرد و سپس سعی به صورت مختصر و مفید نتیجه گیری کاملی را انجام خواهیم داد. برای استعلام اینترنتی قیمت درب و پنجره دوجداره می‌توانید به اینجا مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می‌توانید با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

 

پنجره دوجداره

 

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

پنجره UPVC چیست؟

پنجره UPVC‌ که از آن به عنوان پلی ونیل کلراید غیر پلاستیکی (Unplasticized Polyvinyl Chloride) نام برده می‌شود به عنوان جایگزینی برای پنجره‌های چوبی و فلزی در نظر گرفته شده است. بیشترین کاربرد این نوع پنجره‌ها در پروفیل‌های دوجداره یا سه جداره است که معمولا مشتریان آن را برای تعویض با پنجره‌های عادی و قدیمی ترجیح می‌دهند. هزینه‌ی تعویض پنجره‌های قدیمی با پنجره دوجداره زیاد نیست به همین دلیل، پنجره UPVC‌ توانسته طی سالیان اخیر محبوبیت زیادی را میان مصرف کنندگان پیدا کند.

البته مصالح UPVC نه تنها در دنیای درب و پنجره سازی، بلکه در مواردی نظیر نمای بیرونی خانه، سقف کاذب و لوله و اتصالات نیز به کار گرفته می‌شود اما UPVC توانسته کاربرد اصلی خود را در درب و پنجره‌های دوجداره نشان دهد.

پنجره‌های UPVC‌ در واقع گزینه‌ی ارزان‌قیمت‌تری نسبت به مواردی دیگر نظیر آلومینیوم و چوب هستند. از دیگر قابلیت‌های این نوع پنجره‌ها می‌توان به استقامت بالا و زیبایی اشاره کرد که در ادامه در مورد قابلیت‌های این نوع پنجره‌ها که در درب و پنجره‌های دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرند صحبت خواهیم کرد. در نهایت، لازم به ذکر است که نام دیگر این نوع پنجره‌ها، پنجره‌های PVC و PVCU نیز است. پس در صورتی که شاهد چنین عباراتی بودید فراموش نکنید که تمامی این سه مورد به یک نوع پنجره اشاره می‌کنند.

درب و پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

مزایای پنجره UPVC

پنجره‌های UPVC که بیشتر در پنجره‌های دوجداره و سه جداره مورد استفاده قرار می‌گیرند، توانسته‌اند طی سالیان اخیر محبوبیت زیادی را میان مصرف کنندگان خود کسب کنند. محبوبیت این نوع پنجره‌ها نه به خاطر قیمت مناسب و نه به خاطر تنوع رنگی آن‌ها بوده است که البته می‌توان این دو مورد را هم در میان مزایای این محصولات قرار داد. به هر حال، این مزایای پنجره دوجداره بوده است که توانسته راه خود را در میان دیگر پنجره‌های موجود پیدا کند و به دست مشتری برسد. با هم نگاهی مختصر و کوتاه به مزایای این نوع محصولات دوست داشتنی می‌پردازیم:

قیمت مناسب:

پنجره‌های UPVC در مقایسه با پنجره‌های آلومنیومی و چوب‌های تیمبر قیمت بسیار مناسب‌تری دارند و در عین حال، می‌توانند مزایای بیشتری را هم در اختیارتان قرار دهند. طبیعتا با توجه به نوع پنجره و مواردی دیگر قیمت پنجره‌ UPVC نیز دستخوش تغییراتی می‌شود اما به طور کلی، با محصولی طرف هستیم که می‌تواند قیمتی منطقی را با توجه به نیاز شما ارائه دهد.

بدون نیاز به نگهداری:

شاید در نگاه اول چنین تصور کنید که پنجره‌های UPVC به تعمیر و رسیدگی زیادی نیازمند هستند. اما به جز دستمال ساده‌ای که بخواهید گرد و غبار را از آن‌ها رهایی سازید، به چیز دیگری نیاز ندارید. پنجره‌های مورد اشاره برخلاف پنجره‌های چوبی در درازمدت هیچ گونه خوردگی نخواهند داشت. در واقع، امکان استفاده از پنجره‌ UPVC در شرایط مختلف آب و هوایی وجود دارد. بنابراین، مهم نیست در کجای این سرزمین پهناور زندگی می‌کنید چرا که می‌توانید به راحتی به خرید این محصولات بپردازید.

عملکردی فوق العاده:

پنجره‌ UPVC که در درب و پنجره‌های دوجداره و سه جداره بیشتر استفاده می‌شود، می‌تواند عملکردی بی نقص را در عایق حرارت و صدا داشته باشد. در واقع، گفته می‌شود استفاده از این نوع پنجره‌ها می‌تواند تا 70 درصد از صدای بیرون را کاهش دهد. بنابراین، اگر همیشه با صدای ماشین‌‌های اطراف منزل خود از خواب بیدار می‌شدید یا بازی کردن فوتبال بچه‌ها در کوچه شما را آزار می‌دهد، پنجره‌های دوجداره UPVC را می‌توان بهترین گزینه برای شما دانست.

عایق حرارتی را می‌توان یکی دیگر از مزایای بی نظیر پنجره UPVC دانست. پنجره‌های دوجداره UPVC عملکردی فوق العاده در نگه داشتن هوای گرم در داخل منزل دارند. بنابراین،‌در فصول سرد سال دیگر سرمای سوزناک گذشته را تجربه نخواهید کرد. از طرفی دیگر، در فصل تابستان نیز هیچ گونه هوای گرمی وارد منزل نخواهد شد چرا که این نوع محصولات عایق حرارتی بی نقصی را از خود ارائه می‌دهند. پنجره‌های دوجداره بهترین راه عایق کردن خانه هستند.

امنیت بالا:

درب و پنجره‌های دوجداره‌ای که از پروفیل UPVC بهره می‌برند، امنیت بسیار بالایی دارند به طوری که امکان شکسته شدن آن‌ها در برابر دیگر پروفیل‌های مورد استفاده بسیار پایین‌تر است. علاوه بر این، می‌توان از شیشه‌های سکوریت و لمینت نیز در این نوع پنجره‌ها استفاده کرد تا بتوانید امنیت بیشتری را برای محیط خود فراهم آورید.

افزایش ارزش ملک:

استفاده از پروفیل‌های UPVC و پنجره دو جداره می‌تواند در افزایش ارزش ملک شما به شکل قابل توجهی تاثیر گذار باشد. شاید در ابتدا کمی برای خرید این نوع پنجره‌ها هزینه کنید، اما در دراز مدت نه تنها از هزینه‌های مصرفی گاز و برق شما کاسته می‌شود، بلکه امکان افزایش ارزش ملک نیز وجود دارد چرا که این نوع پنجره‌ها هم به زیبایی ساختمان می‌افزایند و هم در عملکرد بی نقص کار می‌کنند.

موارد گفته شده تنها چند بخشی از مزایای پنجره UPVC به حساب می‌آیند و می‌توان تا مدت‌ها در مورد مزایای آن‌ها صحبت کرد. با این حال، لازم است بدانید که این نوع پنجره‌ها در انواع و اقسام مختلفی تهیه می‌شوند که می‌توانند نیاز اکثر مصرف کنندگان را برطرف کنند. با هم نگاهی به انواع پنجره‌های دوجداره و UPVC می‌اندازیم:

انواع پنجره‌های UPVC:

پنجره ثابت:‌

شاید ارزان‌ترین نوع پنجره‌های UPVC را بتوان پنجره‌های ثابت دانست. این نوع پنجره‌ها تحت هیچ شرایطی باز نمی‌شوند و معمولا در مکان‌هایی که نیازی به باز کردن پنجره دیده نمی‌شود مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پنجره UPVC کشویی:

پنجره‌ دوجداره کشویی پروفیل بیشتری نسبت به پنجره ثابت می‌برد. نحوه‌ی باز شدن این پنجره‌ها از یک سمت به دسمت دیگری است و در مکان‌هایی که فضای زیادی در آن‌ها برای باز کردن پنجره دیده نمی‌شود، استفاده می‌شوند. این نوع پنجره‌ها، به خاطر قابلیت‌هایی نظیر امکان نصب توری پلیسه محبوبیت زیادی را دریافت کرده‌اند.

پنجره UPVC تک حالته و دو حالته:

اگرچه پنجره‌های دوجداره در انواع مختلفی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند، اما معمولا بسیاری از خریداران پنجره‌های تک حالته یا دو حالته را جزو اولویت اصلی خود قرار می‌دهند. پنجره تک حالته تنها از یک سمت عمودی یا افقی باز می‌شود. اما امکان باز کردن پنجره دو حالته در دو حالت متفاوت عمودی و افقی وجود دارد و طبیعتا با مصرف بیشتر پروفیل، هزینه‌ی بیشتری را نیز بر روی دوش شما قرار خواهند داد.

پنجره دو جداره سایه بانی:

همان‌طور که از نامشان نیز مشخص است، پنجره‌های دوجداره سایه بانی در مکان‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که نیاز به نور بیشتری وجود دارد. راه‌ پله‌ها، انباری‌ها، و اتاق‌های بسیار کوچک را می‌توان از مکان‌های پنجره دوجداره سایه بانی نام برد. امکان باز شدن این نوع پنجر‌ه‌ها از یک طرف به بیرون یا به داخل بسته به نیاز مشتری وجود دارد.

پنجره دوجداره آکاردئونی:

زیبایی پنجره دوجداره آکاردئونی مثال زدنی است چرا که طراحی فوق العاده‌‌ای دارند و به ساختمان شما جلوه‌ای ویژه می‌بخشند. این نوع پنجره‌ها معمولا برای مواقعی که به عرض بیشتر از 3 متر احتیاج داشته باشید استفاده می‌شوند و در عوض، هزینه‌ی نسبتا زیادی دارند.

انواع پنجره‌های دوجداره به مواردی که گفتیم ختم نمی‌شوند. این نوع پنجره‌ها در مدل‌های دیگری نظیر خلیجی، دایره‌ای، فولکس واگنی، فرانسوی و … نیز یافت می‌شوند که هر کدام قابلیت و زیبایی خاص خود را دارند. هزینه‌ی هر پنجره با پنجره‌ی دیگر کاملا متفاوت است و این نیاز شما است که نوع پنجره UPVC را مشخص می‌کند. در صورتی که می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت انواع پنجره دوجداره به دست آورید، به صفحه‌ی استعلام قیمت پنجره به صورت آنلاین بروید.

پنجره دوجداره ارزان

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

پنجره UPVC طرح چوب:

پنجره UPVC در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. شما می‌توانید طرح یا رنگ پنجره خود را بر اساس نمای بیرونی یا دکوراسیون داخلی منزل یا دفتر کار انتخاب کنید. اما یکی از پرفروش‌ترین پنجره UPVC را می‌توان طرح چوب آن نامید چرا که با ظاهری منحصر به فرد و دوامی بالا می‌‌تواند تبدیل به گزینه‌ی شماره یک شما شود.

در پنجره UPVC طرح چوب،‌ روکش لمینت بر روی پروفیل قرار می‌گیرد و برای این که دوام و کیفیت بیشتری نیز داشته باشند، از پروفیل‌هایی استفاده می‌شود که تشابه رنگی زیادی با رنگ روکش داشته باشند. روکش و رنگ چوب زیادی را می‌توان بر روی پنجره UPVC قرار داد، اما یکی از محبوب‌ترین این طرح‌ها، طرح بلوطی و گردویی است که طرفداران زیادی دارند.

پنجره UPVC طرح چوب برخلاف پروفیل‌های چوبی دوام بسیار زیادی دارد و در شرایط مختلف آب و هوایی نیز می‌تواند تا سال‌ها بر روی ساختمان شما قرار بگیرد. شرکت‌های تولید کننده‌ی پروفیل نیز تا چندین سال آن‌ها را ضمانت می‌کنند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به وین تک، ویستابست و هافمن اشاره کرد.

پنجره upvc

برندهای مختلف سازنده‌ی پروفیل UPVC:

در کشور ما برندهای مختلفی سازنده‌ی پروفیل UPVC هستند که هر کدام قابلیت و قیمت متفاوتی نیز دارند. برای استعلام قیمت این برندها می‌توانید به اینجا مراجعه کنید. اما از میان این برندها، سه برند وین تک، ویستابست و هافمن توانسته‌اند بیشتر بر سر زبان‌ها بیفتند که در اینجا به صورت مختصر این سه شرکت را به شما معرفی می‌کنیم.

شرکت وین تک کار خود را از سال 1379 در زمینه‌ی تولید پنجره UPVC شروع کرده و تاکنون موفق به عرضه‌ی محصولاتی نظیر پروفیل‌های UPVC و تقویتی گالوانیزه شده شده است. شرکت مورد اشاره یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پروفیل UPVC در ایران به حساب می‌آید که توانسته‌ است طی این چند سال کارخانه‌جات و نمایندگی‌های خود را در کشورمان افزایش دهد.

در طرف دیگر این ماجرا، دو شرکت ویتسابست و هافمن قرار گرفته‌اند. درب و پنجره UPVC ویستابست از سال 1382 در ایران به ثبت رسیده و تاکنون موفق به عرضه‌ی محصولاتی نظیر پروفیل‌های سه محفظه‌ای با عرض 60، پنج محفظه‌ای با عرض 70 و پروفیل‌های کشویی شده است. ویستابست در تولید پنجره‌های لمینت با طرح‌ و رنگ‌های مورد علاقه‌ی مشتریان نیز کارآیی زیادی دارد.

شرکت هافمن یکی دیگر از شرکت‌های تولید کننده‌ی پروفیل UPVC است که در سال چندین هزار تن از این نوع پروفیل‌ها را روانه بازار می‌کند. این شرکت نیز در تولید پروفیل‌های 60 و 70 میلی متری تخصص خاصی دارد و با تنوع محصولات خود نظیر پنجره‌های UPVC ثابت، کشویی، تک حالته و دوحالته توانسته محبوبیت زیادی را میان مصرف کنندگان داشته باشد.

بهترین پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

سخن آخر؛ چرا باید از پنجره UPVC استفاده کنیم؟

درب و پنجره‌های UPVC که بیشتر در درب و پنجره‌های دوجداره و سه جداره از آن‌ها استفاده می‌شود، طی سالیان اخیر انتخاب اول بسیاری از مردم بوده‌اند. در نگاه اول، قیمت مناسب پنجره UPVC باعث شده تا بیشتر افراد این نوع محصولات را جزو اولویت اول خود قرار دهند. این محصولات حتی اگر قیمت کمی بیشتر نسبت به پنجره‌های عادی داشته باشند، با ذخیره‌ی انرژی و عدم نیاز به رسیدگی زیاد در دراز مدت می‌توانند گزینه‌ای مقرون به صرفه و اقتصادی تلقی شوند. برای استعلام اینترنتی قیمت درب و پنجره دوجداره کلیک کنید.

از جمله قابلیت‌های پنجره دوجداره UPVC می‌توان به عایق حرارتی و صوتی بی نظیر اشاره کرد. افزایش ارزش ملک، قابلیت بازیافت و دوام بالا را می‌توان جزو دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این نوع محصولات دانست. در واقع، کارآیی بالای پنجره UPVC باعث شده تا این نوع محصولات به گزینه‌ی شماره یک بسیاری از مشتریان تبدیل شوند. پنجره‌های مورد اشاره در انواع و اقسام مختلفی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند که طرح چوب پنجره UPVC یکی از آن‌ها به شمار می‌رود. در نهایت،‌ می‌توان گفت که اگر زیبایی ساختمان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است و به صورت همزمان،‌ به دنبال کیفیت خارق‌العاده‌ای نیز می‌گردید،‌ می‌توانید پنجره UPVC را در لیست خرید خود قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می‌توانید با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

Source upvc window

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است