حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

آلاچیق UPVC از تولیدات مدرن و زیبایی است که در مکان های مختلف می توان به کار برد. از جمله این مکان ها رستوران ها، باغ و پارک ها، ویلاها و خانه های بزرگ و حتی در برخی ساختمان ها بر روی پشت بام هستند. در صورت تمایل به سفارش می توانید با کارشناسان سایت پروما نوین تماس داشته باشید. در عین حال برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره هم می توانید با ما در ارتباط باشید.

استفاده های متعدد از آلاچیق UPVC

در بسیاری از پارک ها و فضاهای سبز استفاده از آلاچیق های چوبی یا آهنی مکانی مناسب برای تفریح و استراحت مردم‌ به وجود می آورد. اما آلاچیق UPVC را کمتر در پارک های عمومی مورد استفاده قرار می دهند. این مکان های زیبا می توانند بسیار آرامش بخش و امن باشند. از مهم ترین ویژگی های این آلاچیق ها نسبت به نمونه های قدیمی، امنیت، مقاومت در برابر حرارت و رطوبت و عایق بودن و داشتن طول عمر زیاد می باشد.

این محیط آرام به دلیل این که عایق صوتی است، مکان بسیار مناسبی یرای مطالعه می باشد. می توان این آلاچیق های زیبا و شکیل را در مکان های سرسبز نصب نمود و استفاده های متعددی از آن کرد.

هنگامی که هوا مساعد نباشد، آلاچیق های چوبی زیاد مورد استفاده نیستند، اما این آلاچیق های جدید حتی در باد و باران و طوفان نیز قابل استفاده هستند. در بسیاری از کافی شاپ ها و رستوران ها و حتی تالارهای پذیرایی، این محیط بسیار مناسب و کاربردی می باشد. در این آلاچیق ها می توان از پنجره های دو جداره استفاده نمود. طرح های مختلفی از آن‌ها را می توان تولید نمود.‌

بیشتر بخوانید: تعویض پنجره دو جداره

آلاچیق UPVC چه مشخصاتی دارد؟

ویژگی های مهم آلاچیق UPVC را بدانیم

دیواره های UPVC و شیشه های دو جداره اجزای اصلی آلاچیق UPVC هستند. طراحان می توانند بنا بر سلیقه مشتری، طرح دلخواه آن ها را طراحی و اجرا نمایند‌. از این رو در ساخت این آلاچیق ها محدودیتی وجود ندارد. عایق بودن این آلاچیق ها در مقابل حرارت، سرما و گرما، رطوبت و غیر قابل اشتعال بودن نیز از ویژگی های بسیار کمک آن ها است.

از این رو امنیت در این مکان ها بسیار فراوان است. طرح و رنگ و ابعاد و شکل های این آلاچیق ها و همچنین وزن آن ها نکته های بسیار مهم و خاص به حساب می آیند. وزن این آلاچیق ها بسیار سبک بوده و می توان در بالکن ها و پشت بام ها نیز نصب نمود و از زیبایی آن ها استفاده نمود.

ویژگی های مهم آلاچیق UPVC را بدانیم.

کاربرد اصلی و مهم آلاچیق UPVC

یکی از کاربردهای اصلی برای آلاچیق UPVC، استفاده به عنوان گل خانه می باشد. برخی از گونه های گیاهی را می توان در این مکان ها رشد داد. زیرا نور خورشید را به اندازه کافی دریافت می کنند و انرژی لازم نیز در این مکان ها وجود دارد. اگر درب و پنجره ها را به صورت ریلی انجام دهید، به راحتی باز می شوند و امکان پرورش گیاهان به خوبی وجود دارد.

تنوع رنگ پروفیل برای ساخت آلاچیق ها

پروفیل هایی که برای ساخت آلاچیق UPVC مورد استفاده قرار می گیرند، تنوع زیادی در رنگ و طرح دارند‌. از این رو دست شما برای انتخاب باز است و می توانید با توجه به نوع محیط، رنگ و طرح مناسب را انتخاب نمایید.

این هماهنگی بین آلاچیق و محل قرار گرفتن آن، زیبایی محیط را دو چندان می کند‌. حتی در برخی مکان ها می توان از پروفیل های طرح چوب استفاده نمود. همچنین در طرح ها و شکل های متنوع مربعی، چند گوش و سایر شکل ها می توان طراحی کرد.

بیشتر بخوانید: پروفیل c4 چیست؟

آلاچیق UPVC چه مشخصاتی دارد؟

سخن پایانی

در دنیای مدرن امکان استفاده از زیبایی و هنر در کنار تکنولوژی وجود دارد‌. آلاچیق UPVC نماد زیبایی از این هماهنگی می‌باشد. انواع مدل های این آلاچیق ها را می توانید در سایت ما و از طریق مشاوره با کارشناسان ما مشاهده و سفارش دهید.