تعویض پنجره آهنی با دو جداره

تعویض پنجره آهنی با دو جداره

تعویض پنجره آهنی با دو جداره چگونه انجام می شود؟هنگام تعویض پنجره باید به چه مواردی دقت کنیم؟مزیت های پنجره دوجداره چیست؟

تعویض سریع پنجره آهنی با دو جداره

استفاده از پنجره های دوجداره در ساختمان ها و منازل علاوه بر بهینه سازی میزان مصرف انرژی˓ جنبه های زیبایی در نمای ساختمان را نیز دارد.پس زمان آن رسیده است که با تعویض پنجره دو جداره زیبایی را به خانه خود هدیه کنید.

اگر شما نیز قصد دارید که پنجره های قدیمی و آهنی منزلتان را با پنجره های جدید و دوجداره عوض کنید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

تعویض پنجره آهنی با دو جداره

در هنگام تعویض پنجره آهنی با دو جداره باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

در این بخش به مهم ترین نکات و توصیه ها در هنگام تعویض پنجره آهنی با دو جداره به طور مختصر اشاره شده است:تعیین و بررسی دقیق اندازه ی پنجره ها؛ توجه داشته باشیدکه پنجره ی دوجداره خریداری شده باید کاملا هم اندازه و منطبق بر پنجره های قدیمی باشد. سهل انگاری در این مورد سبب ایجاد ضرر و زیان مالی می گردد.

تخمین و محاسبه ی هزینه های مربوط به تغییر پنجره های منزل قبل از شروع به کار؛ براورد هزینه های نهایی یک کار همواره پیش از اقدام به انجام آن ضرورت دارد.اگر محاسبه ی دقیقی از بودجه ی خود داشته باشید. می توانید متناسب با آن اقدام به خرید انواع پنجره های

دوجداره ( پروفیل آلومینیومی˓ پروفیل پی وی سی و …) نمایید.توجه به مدل پنجره ها در هنگام خرید؛ توجه به کارایی و ظاهر پنجره ها نیز از جمله مواردی است که در هنگام خرید باید مورد توجه قرار گید.اماده کردن محل تعویض پنجره ها؛ توجه به این مورد نیز ضروری است که قبل از اقدام به این قبیل کارها حتما

محل و محیط اطراف محل پنجره ها را خلوت کنید. تا احتمال اسیب رسیدن به سایر لوازم و تجهیزات منزل به کم ترین حد خود برسد.خرید از فروشگاه های معتبر؛ برای خرید پنجره های دوجداره از فروشگاه های معتبر و دارای سابقه ی طولانی مدت در زمینه ی فروش درب و پنجره را انتخاب نمایید.چرا که این فروشگاه ها دارای خدمات پس از فروش هستند.

تعویض پنجره آهنی با دو جداره

 

مزیت های تعویض پنجره چیست؟

در این بخش به بررسی مهم ترین مزایای این امر پرداخته شده است. این مزیت ها به شرح زیر است:

  • بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی
  • ایجاد امنیت و اسایش در منزل؛ قفل های پنجره های دوجداره بر خلاف پنجره های قدیمی دارای امنیت بالایی هستند. و به راحتی باز نمی شوند.
  • مزیت مهم دیگر پنجره های دوجداره این است که این پنجره ها صدا و شلوغی های بیرون را به محیط داخل ساختمان انتقال نمی دهند.لذا محیطی همراه با اسایش و ارامش را برای ساکنان فراهم می کنند.

 

تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره چگونه انجام می شود؟

توجه داشته باشید برای تعویض و نصب پنجره ها حتما به افراد کار بلد و متخصص در این زمینه نیاز است لذا صاحب خانه از انجام این کار به تنهایی باد خودداری نماید.

البته اکثر فروشگاه های فروش این محصولات نیروی ماهر برای نصب پنجره های دوجداره را دارند.به طور کلی در این زمینه ابتدا بدنه و چارچوب پنجره های قدیمی از دیوار خارج می کنند. و سپس قاب مربوط به پنجره ی دوجداره را در محل قرار داده و توسط ابزار الات و لوازم مخصوص محل آن را محکم می نمایند.پس از قرار دادن چارچوب پنجره شیشه های دوجداره را در محل خود تعبیه می کنند.توجه داشته باشید که هم سطح بودن چفت های پنجره بسیار حائز اهمیت است. و افراد کاربلد و ماهر به خوبی تم تراز بودن آن ها را کنترل می نمایند.

 

هزینه های نهایی مربوط به تعویض پنجره آهنی با دو جداره چقدر است؟

تعیین دقیق میزان قیمت نهایی امری دشوار است. چرا که این هزینه ها با توجه به وضع بازار ثابت نبوده و متغیر هستند. علاوه ب این یکسری عوامل ثابت نیز در قیمت نهایی موثر هستند. که در زیر به مهم ترین آن ها اشاره شده است:

  • نوع پروفیل و بدنه ی انتخاب شده برای پنجره ی دوجداره؛ بدنه های الومینیومی قیمت بالاتری را نسبت به بدنه های ساخته شده از پلیمرها نظیر پی وی سی دارند.
  • نوع و کیفت ابزاز آلات و ادوات مصرفی؛ مسلما استفاده از ابزار با کیفیت در تولید سبب افزایش قیمت نهایی می گردد.
  • متراژ و اندازه ی پنجره ی خریداری شده
  • هزینه ی دستمزد و هزینه های مربوط به نصب و تعویض پنجره ها

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است