درب و پنجره دو جداره

پنجره دو جداره پرومانوین يكي از بهترين و فعال ترين توليد كننده و اجرا كننده انواع درب و پنجره دوجداره و سه جداره با پروفيل ويستا بست ، وينتك ، هافمن، بلووین بوده و همچنین دارای نیروی متخصص و کارآزموده در زمینه تولید دروپنجره دوجداره می باشد.

پخش ویدیو

تعویض پنجره های قدیمی

مراحل کار تعویض پنجره :

1.اندازه گیری قالب پنجره قدیمی
2.طراحی پنجره جدید با رنگ و طرح دلخواه مشتری
3.خارج کردن فریم قدیمی
4.نصب پنجره ساخته شده
5.تحویل در یک روز کاری

ما بهترین خدمات  را ارائه می دهیم. 25+ سال تجربه در زمینه درب و پنجره دو جداره

250
+
پروژه موفق

شرکت پنجره پروما نوین در سال ۱۳۹۰ به ثبت رسیده و از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش درب و پنجره یو پی وی سی و همچنین تولید انواع توری پلیسه آغاز نموده ، در این شرکت ضرورت تولید و استفاده از تکنولوژی پیشرفته در زمینه مصرف صحیح انرژی و همچنین جلوگیری از اتلاف آن، کارآفرینی، ایجاد اشتغال و بومی سازی فناوری مذکور از جمله عوامل موثردر تصمیم مهندسین وبنیانگذاران شرکت پرومانوین در تاسیس و راه اندازی این مجموعه بوده است .حضور پرسنل متخصص در تولید،دفاتر فروش ونمایندگی های فعال درکشوراز جمله عوامل پیشرفت و موفقیت این شرکت بوده ونیز استفاده از بهترین نوع پروفیل ها و یراق آلات روز دنیا ، تحویل به موقع ، قیمت مناسب و انجام پروژه های متعدد و چشمگیر چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی درمدت زمان کوتاهی که از تاسیس شرکت میگذرد و رضایت قابل قبول مشتریان نشان دهنده مسیر صحیح اتخاذ شده از جانب مدیران شرکت میباشد .

0 +
کل پروژه ها
0 +
اعضای تیم
0 +
مشتریان راضی
0 +
جوایز برنده شده

بنیان گذاران شرکت پروما نوین با امید و توکل به خداوند متعال و انجام برنامه ریزی دقیق و استفاده از تخصص کارشناسان امر و همچنین توجه به نظرات ارزشمند و پیشنهادهای دلسوزانه مشتریان خود و از طرف دیگر با تکیه بر تخصص ، کارایی و همت اعضای خانواده بزرگ پنجره پروما نوین ، افق های بهتری را درجهت رشد ، پیشرفت و خودکفایی این سرزمین پاک و مقدس جستجو می کنند.

پروفیل های تولیدی این شرکت از برندهای مرغوب و دارای گارانتی بازار است که با نام تجاری ویستابست ،وین تک،سی فور و بلووین است که شامل پروفیل کشویی تک ریل و جفت ریل، سری شصت و سری هفتاد پنج حفره و همین طور پروفیل بال پرواز که در پروژه های بازسازی استفاده مییشود و در تمامی پروفیل های مصرفی گالوانیزه استاندار لحاظ می شود.
یراق آلات مصرفی این شرکت با نام تجاری ایندو ،اکادو و جیویس ترکیه و همین طور روتو آلمان که دارای دو سال گارانتی میباشد استفاده می شود .
شیشه های تولیدی این شرکت دو و سه جداره درجه یک از نوع ساده ، رفلکس و….. که دارای گاز آرگون از کارخانه کاوه میباشد .این شرکت دارای خط تولید مجهز و فروش توری های پلیسه مویی خور ، دبل فریم ، مگنتی ، دو طرفه و ثابت با یراق آلات ترک و تور درجه با گارانتی یک سال میباشد.