حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

تا به حال تحت تاثیر رسانه به مزیت خرید پنجره دوجداره فکر کرده اید؟ پنجره هایی که دارای دو لایه شیشه با فاصله بین آنها هستند را پنجره های دو جداره می گویند. این پنجره ها برای به حداقل رساندن اتلاف گرما و خفه کردن صدای بیرون در نظر گرفته شده اند. در مقایسه با شیشه های تک جداره، نشان داده شده است که شیشه های دوجداره نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه های انرژی و جلوگیری از سر و صدا می شود، بلکه سازگارتر با محیط زیست، نگهداری ساده تر و به طور بالقوه ارزش افزوده به خانه شما است. 

مزیت خرید پنجره دوجداره

8 مزیت خرید پنجره دوجداره چیست؟


مزیت خرید پنجره دوجداره بسیار است. اما در ادامه این مقاله به 8 مزیت پنجره دوجداره اشاره نموده ایم که میتوانید از آن برخوردار شوید.


کاهش صدا


پنجره‌های تک جداره علاوه بر ورود هوای سرد دمای بیرون، می‌توانند همه صداهای بیرون را وارد کنند. شنیدن این صداها هرگز ایده آل نیست اگر سعی می کنید بخوابید، خواه ماشین هایی که با سرعت در حال عبور هستند، سگ ها پارس می کنند یا افرادی که از کنار پنجره عبور می کنند.مزیت خرید پنجره دوجداره

از سوی دیگر، شیشه‌های دوجداره این مزیت را دارند که سر و صدای بیشتری را پوشش می‌دهند، و به ویژه اگر در منطقه‌ای پر سر و صدا زندگی می‌کنید، خواب سبکی دارید یا نزدیک ایستگاه راه‌آهن یا فرودگاه هستید، مفید است. از طرفی می توانید از پخش موسیقی با صدای بلند در خانه خود لذت ببرید بدون اینکه نگران ناراحتی همسایگان خود باشید! م

زیت خرید پنجره دوجداره

ایمنی


از آنجایی که فقط یک شیشه برای شکستن وجود دارد، شکستن یک پنجره تک جداره معمولاً به راحتی انجام می شود. بنابراین، پنجره‌های دوجداره دارای پوسته محافظ‌تر با دو جداره هستند که شکستن آن‌ها یا باز کردن آن‌ها از بیرون را دشوار می‌کند تا از نفوذ سارقان به خانه شما جلوگیری کند. اگر شیشه های دوجداره را در پنجره های خود نصب کنید، ممکن است احساس امنیت کنید که بدانید خانه شما بسیار امن تر است. مزیت

 خرید پنجره دوجداره

عایق دما


عایق بندی یکی از شناخته شده ترین مزایای پنجره دوجداره هافمن است. حفظ گرما در داخل و خارج از سرما در ماه‌های سرد ضروری است و شیشه‌های دوجداره می‌تواند این امر را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

پنجره‌های دو جداره به لطف شیشه‌های اضافی به عنوان یک مانع برتر عمل می‌کنند و از خروج گرمای کمتر در روزهای سرد جلوگیری می‌کنند. در تابستان، شیشه دوجداره مزایای بیشتری دارد زیرا گرمای شدید را در خارج از خانه نگه می‌دارد و اجازه نمی‌دهد وارد خانه شما شود و آن را کمی خنک‌تر می‌کند. شیشه دوجداره در تنظیم دمای خانه و جلوگیری از افراط و تفریط کارآمد است و هم در تابستان و هم در زمستان مزایایی دارد.


ظاهر جذاب


آیا طراحی خارجی خاصی را برای خانه خود ترجیح می دهید؟ تمامی پروفیل های معماری، اعم از معمولی و مدرن، می توانند با حفظ زیبایی خانه، شیشه های

مزیت خرید پنجره دوجدارهدوجداره نصب کنند. به این ترتیب می توانید زیبایی اصیل خود را بدون از دست دادن عایق حفظ کنید!


هزینه انرژی کمتر


با استفاده از گرمایش مرکزی یا بخاری‌های ذخیره‌سازی، کمتر نیاز به گرم کردن بیش از حد خانه دارید زیرا پنجره‌های دوجداره گرمای بیشتری را در خود نگه می‌دارند. برای محیط زیست مفید است زیرا در نتیجه قبض های انرژی شما به طور قابل توجهی کاهش می یابد.


افزایش ارزش یک ملک


علاوه بر افزایش عایق کاری در خانه، نصب پنجره های دوجداره می تواند به افزایش ارزش خانه شما کمک کند. این خانه به لطف شیشه های دوجداره قابل سکونت است که جذابیت آن را برای خریداران احتمالی افزایش می دهد. همچنین میتوانید برای استعلام قیمت پنجره دوجداره روی همین کلمه کلیک نمایید.


تراکم بهتر


سطوح رطوبت بالای هوا که در خانه شما حفظ می شود منجر به تراکم می شود که قطرات آب و رطوبت را روی شیشه های پنجره تشکیل می دهد. با این حال، یکی از مزایای پنجره های دو جداره این است که تراکم را کاهش می دهد. این به این دلیل است که معمولاً از تراکم جلوگیری می شود زیرا دمای پنجره داخلی به دمای هوای داخل خانه نزدیک تر است.

تراکم می تواند علاوه بر پنجره ها به فونداسیون خانه شما آسیب جدی وارد کند. درباره جلوگیری از تراکم در پنجره ها بیشتر بدانید.

مزیت خرید پنجره دوجداره

ساده و دوست داشتنی


مزیت خرید پنجره دوجداره

آخرین اما نه کم اهمیت ترین، یکی از مزیت خرید پنجره دوجداره این است که نگهداری از آنها ساده است، از تمیز کردن تا حفظ ارزش ملک برای سال های آینده. اگر به صورت دوره‌ای قاب‌ها را با آب صابون بشویید، تنها در چند دقیقه پنجره‌های شما بدون لک خواهند بود. شیشه‌های دوجداره مدرن برای سال‌های طولانی دوام می‌آورند، بنابراین خانه شما به خوبی عایق می‌شود و هزینه‌های انرژی را برای مدت طولانی کاهش می‌دهد.

آیا علاقه مند به مزیت خرید پنجره دوجداره هستید؟ پنجره دوجداره پرومانوین می تواند کمک کند. فقط فوراً به فروشگاه اینترنتی ما بروید. از طرف دیگر، این راهنمایی ساده می تواند مفید باشد اگر در مورد زمان خرید پنجره دوجداره جدید مشخص نیستید. مزیت خرید پنجره دوجداره