چسب‌های مخصوص درزگیری و عایق‌بندی

چسب‌های مخصوص درزگیری و عایق‌بندی

از موارد مهمی که در درزگیری و آب‌بندی پنجره‌های دوجداره باید استفاده شود، لاستیک و چسب‌های مخصوص درزگیری و عایق‌بندی در و پنجره می‌باشد. این لاستیک‌ها باعث افزایش عایق‌بندی می‌شوند. همچنین از نفوذ صدا، گرما، سرما و آب به داخل خانه جلوگیری می‌کنند. درزگیری با استفاده از این لاستیک‌ها تنها برای درب و پنجره‌های دوجداره امکان‌پذیر می باشد.

لاستیک درزگیر درب و پنجره دوجداره باکیفیت‌ترین مواد خام را دارا می باشد و دارای پروپلین اتیلن دین مونومر است. این نوع مواد باعث مقاوم شدن پنجره دوجداره در برابر موارد زیر می شود:

نور خورشید

اکسید شدن در برابر هوا

در برابر فشار هوا

و تحمل اختلاف دمای بالا

این لاستیک‌ها، عایق‌بندی پنجره‌های دوجداره یو پی وی سی و پروفیل آلومینیومی را تضمین خواهند کرد.

چسب‌های مخصوص درزگیری و عایق‌بندی
چسب‌های مخصوص درزگیری و عایق‌بندی

لاستیک‌های درزگیر

مهم‌ترین ویژگی‌ لاستیک‌های درزگیر در درب و پنجره دو جداره، دوام و طول عمر بالای این محصول می باشد که در طولانی مدت در کیفیت اولیه باقی می ماند. همچنین به دلایل زیر تمام لاستیک‌های درزگیر درب و پنجره دوجداره با کیفیت و استاندارد بالایی تولید می‌شوند:

انبار انبوه مواد خام اولیه

استفاده از دستگاه‌های تغذیه تمام اتوماتیک

میکس مواد اولیه توسط رایانه

آزمایشگاه‌های تست مواد اولیه

کنترل کیفی محصول نهایی

ابعاد، میزان مقاومت و کشش لاستیک‌های مورد استفاده در پنجره‌های دوجداره توسط دستگاه‌های مخصوصی اندازه گیری می‌شوند. بنابراین علاوه بر افزایش مقاومت و طول عمر آنها در برابر عوامل داخلی و خارجی، عایق‌بندی نیز به بهترین صورت انجام می‌گیرد.

به دلیل قرار گرفتن این لاستیک در درب و پنجره دوجداره و ثابت بودن آن بر روی پروفیل هنگام تولید، لاستیک کاملا به یکدیگر جوش خورده و میزان عایق بودن آن را افزایش می دهد. پروفیل‌های استفاده شده در درب و پنجره‌های دوجداره دارای عمر طولانی و استحکام بسیار بالایی می باشند و به علت مجهز بودن به درزگیرها، در برابر صدا، غبار، آب، ضربه و طوفان‌های شدید، بدون لرزش و مقاوم می‌باشند.

چسب سیلیکونی

چسب سیلیکونی نیز برای آب‌بندی و درزگیری درب و پنجره‌های دوجداره و آلومینیومی قابل استفاده است. باید توجه کنید که در صورت مختل شدن ویژگی درزگیری و عایق‌بندی درب و پنجره، انجام عملیات چسب زنی در هر زمانی ممکن می باشد.

چسب‌های سیلیکونی دارای قابلیت چسبندگی و درزگیری عالی هستند. این چسب‌ها پس از خشک شدن ضد آب هستند و در برابر باران، برف و تابش مستقیم آفتاب مقاوم هستند. چسب‌های سیلیکونی قابلیت ارتجاعی خود را پس از خشک شدن حفظ می‌کنند و به علت نرم بودن، استفاده از آن‌ها آسان است. این چسب‌ها همچنین پس از خشک شدن، در برابر اشعه uv مقاوم می باشند و خاصیت‌شان را از دست نمی‌دهند. همچنین قابل رنگ‌آمیزی و ضد باکتری هستند و رنگ‌شان به زردی متمایل نمی‌شود.

چسب‌های مخصوص درزگیری و عایق‌بندی
چسب‌های مخصوص درزگیری و عایق‌بندی

برای مطالعه بیشتر مراجعه کنید به مقاله Adhesives for sealing and insulation

امیدوارم مطالب این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

در صورتی که نکته دیگری درباره چسب‌های مخصوص درزگیری و عایق‌بندی میدانید خیلی خوشحال می شویم آن را مطرح نمایید.

گروه صنعتی پرومانوین

گروه صنعتی پرومانوین نماینده ساخت بهترین درب و پنجره دوجداره می باشد.

ما به منظور جلب رضایت مشتریان عزیز، بهترین نوع درب و پنجره دوجداره upvc را تولید می نماییم.

بعلاوه دارای خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات خود نیز می باشد.

همچنین درب و پنجره دوجداره دست دوم نیز ارائه می دهد.

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، اطلاع از آخرین قیمت پنجره دوجداره و اطلاع از قیمت پنجره دوجداره دست دوم، با شماره 02144856812 تماس بفرمایید.

شرکت پرومانوین می‌تواند در انتخاب بهترین، به صرفه‌ترین و مناسب‌ترین نوع پنجره دوجداره شما را یاری کند.

ما با پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است