حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

در ساخت توری مگنتی پنجره دو جداره از آهن ربا استفاده می شود و نحوه استفاده از آن بسیار ساده می باشد. این مگنت ها را می توان در قسمت های مختلف قاب پنجره نصب نمود. در سایت پروما نوین در این مورد می توانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

درباره توری مگنتی پنجره دو جداره بیشتر بدانیم.

اگر پنجره دو جداره در منزل دارید این مقاله درباره توری پنجره دو جداره از نوع مگنتی را بخوانید و اطلاعات مفیدی به دست بیاورید. مگنتی که در تولید این توری ها به کار‌ گرفته شده است را می توان در قسمت های مختلف قاب پنجره قرار داد. این توری ها نصب آسان دارد و گزینه مناسبی برای فرار از دست حشرات می باشد.

توری مگنتی پنجره دوجداره چه مزایایی دارد؟

در بعضی فصول سال استفاده از هوای آزاد حال و هوای منزل را بسیار عوض می کند‌. اما ترس از ورود حشرات به منزل این امر را برای افراد محدود می سازد. از این رو در این مقاله درباره توری مگنتی پنجره دو جداره صحبت می کنیم. از مزایای این توری قابلیت جدا سازی راحت آن است‌‌. شما به راحتی می توانید این توری ها را شستشو دهید. از این توری مگنتی می توانید برای تمام درب و پنجره ها استفاده کرده و روی آن‌ هل نصب نمایید.

برخی از نمونه ها قابلیت جمع شدن دارند و فضای کمتری را اشغال می کنند. عمر این توری ها بسیار بالا است و می توان گفت خیلی مقرون‌ به صرفه می باشد. یکی از مزیت های مهم این توری ها ضد اشتعال بودن آن ها می باشد. در واقع جنس توری ها این خاصیت را دارد و مقاوم است. تغییرات دما نمی تواند روی آن‌ ها تاثیر بگذارد. اگر نیاز به تعمیر در این توری ها دیده شود، به راحتی قابل انجام شدن است. رنگ‌های متنوعی از این توری ها را می توان در بازار یافت. البته رنگ‌ ها قیمت را تحت تاثیر قرار می دهند. تنوع رنگ ها به گونه ای است که می توانید با دکوراسیون منزل خود به صورت هماهنگ انتخاب نمایید.

انواع توری مگنتی پنجره دو جداره را بشناسیم.

با توجه به نوع پنجره می توانید مدل مناسب را برگزینید چرا که انواع مختلفی از توری مگنتی پنجره دو جداره در بازار موجود است. این توری ها به صورت تک فریم و دبل فریم موجود هستند.

انواع توری مگنتی پنجره دو جداره را بشناسیم.

خصوصیات توری مگنتی تک فریم

همان گونه که از نام آن مشخص است این توری تک فریم است و نصب آسانی دارد. اما این نکته قابل ذکر است که این توری را نمی توان از قاب بیرون آورد. پس به قصد تمیز کردن و یا هر منظور دیگری، باید توری را با قاب آن در آورد.

توری مگنتی دبل فریم

این توری مگنتی پنجره دو جداره به صورت پلیسه است و در پشت قاب درب یا پنجره جمع خواهد شد. نکته مثبت این توری همین است که تغییر در ظاهر پنجره ها به وجود نمی آورد. در واقع جلوی نور و دیدن منظره بیرون را نمی گیرند. در این مدل از توری ها شستشو بسیار راحت تر است. در واقع می توان توری را از قاب خود جدا نمود و به راحتی تمیز کرد. توری های دبل فریم دو مدل دارند که در ادامه توضیح خواهیم داد.

توری مگنتی پنجره دو جداره دبل فریم یک طرفه

مدل یک‌ طرفه از توری دبل فریم فقط از یک سمت باز می شود. از این رو می توان برای پنجره های معمولی آن‌ را به کار برد.

توری دبل فریم دو طرفه

مدل دیگر توری مگنتی دبل فریم، به صورت دو طرفه است. این توری از وسط باز شده و به دو سمت حرکت می کند. اگر پنجره های بزرگ دارید، این گزینه را انتخاب و نصب نمایید.

قیمت توری مگنتی پنجره دو جداره چگونه محاسبه می شود.

برای توری مگنتی پنجره دو جداره نمی توان قیمت ثابتی را عنوان نمود. چرا که عوامل مختلفی باعث می شوند که قیمت ها تغییر نماید. به عنوان مثال اندازه قاب پنجره از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت است. نوع و جنس توری ها در میزان قیمت تاثیر مستقیم خواهد داشت. همچنین باید مدل را نیز به حساب بیاوریم. مدلی که شما برای این توری ها انتخاب می نمایید، مطمئنا قیمت های متفاوتی دارند. حتی رنگ های متنوع این توری ها نیز قیمت های یکسان ندارند. می توانید جهت استعلام قیمت پنجره با کارشناسان  واحد فروش 02144856812 تماس بگیرید.

سخن پایانی

برخی اعتقاد دارند که برای پنجره های دو جداره نمی توان از توری استفاده نمود. در سایت پروما نوین می توانید جواب این تردید را مشاهده نمایید. درباره انواع توری مگنتی پنجره دو جداره با کارشناسان ما صحبت کرده و نمونه مناسب را خریداری نمایید. توری هایی که با نصب آسان، بسیاری از مشکلات را برای شما رفع خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *