پنجره دوجداره ریلی

پنجره دوجداره ریلی

یکی از محبوبترین مصالح در ساختمان های امروزی پنجره دو جداره ریلی و درب های کشویی می باشند. حتما این سوال برای شما پیش می آید که علت فروش بالای این محصول چیست؟ راحتی باز و بسته شدن این پنجره ها و ظاهر جذاب آنها علت این فروش بالا می باشد. اکثر افراد ترجیح می دهند از پنجره های ریلی برای ساختمان‌های مدرن و امروزی خود استفاده کنند. و همه افراد به دنبال این موضوع هستند که بهترین مدل پنجره دوجداره ریلی موجود در بازار پیدا کنند.

این پنجره ها براساس ظاهر و متریال به کار رفته در آنها، انواع مختلفی دارند. اکثر پنجره های دوجداره ریلی از جنس upvc و آلومینیوم می باشند. و جنس پنجره و طرح و متریال آن با توجه به مکان نصب پنجره متفاوت می باشد.

قیمت پنجره دو جداره ریلی

قیمت پنجره دو جداره ریلی بر اساس جنس و طرح پنجره متفاوت می باشد. باید توجه کنید که برای اینکه کارایی محصولات کاهش پیدا نکند و باز و بسته شدن آنها به خوبی امکان پذیر باشد، باید نصب این نوع پنجره ها حتما توسط متخصصین این حوزه صورت گیرد.بنابراین مقداری از هزینه هایی که باید پرداخت کنید تا از این پنجره ها در خانه یا محل کار خود استفاده نمایید، مربوط به عملیات نصب خواهد بود. پنجره های دوجداره ریلی به دلیل مزایای بسیار زیاد و زیبایی خاص، فروش بسیار بالایی دارند.

قیمت یک پنجره ریلی به عوامل زیر بستگی دارد

ابعاد و تعداد لنگه های بازشو

دوجداره بودن این محصولات نیز موضوع مهمی است که در قیمت نهایی تاثیر خواهد گذاشت. عوامل موثر در میزان عایق بودن پنجره عبارتند از: نوع شیشه دوجداره و کیفیت پروفیل پنجره دوجداره

پنجره دوجداره ریلی

مزایا و معایب پنجره دو جداره ریلی

پنجره دوجداره upvc سالهاست که در میان مصرف کنندگان بسیار محبوب شده است و فروش بالایی دارد. همین موضوع باعث شده است تا انوع مختلفی از این پنجره ها تولید شود.

تفاوت این پنجره ها در مواد سازنده، شکل ظاهری و چگونگی باز و بسته شدن آنها می باشد.

یکی از انواع این محصولات دوجداره، پنجره های ریلی هستند که نحوه کار آن به این صورت است که بر روی یک ریل چپ و راست باز می شوند و حرکت آنها بسیار راحت و روان است.

لازم است با مزایا و معایب پنجره دو جداره ریلی آشنا باشید تا اگر قصد خرید این محصولات را دارید با مشکلی مواجه نشوید و انتخاب بهتری داشته باشید.

در حقیقت می توان گفت مزایای استفاده از این پنجره ها به اندازه‌ای زیاد است که می توان از معدود معایب آن چشم پوشی کرد.

پنجره ریلی یا کشویی برای چه مناطقی مناسب است؟

این نوع پنجره به دلیل استفاده بهتر از تهویه طبیعی و مطلوب برای مناطقی با آب و هوای معتدل مناسب می‌باشد. بالعکس در مناطقی با سر و صدا و گرد و خاک زیاد این نوع پنجره مناسب نمی باشد. این پنجره نسبت به پنجره‌های لولایی از 20 درصد عایق‌بندی کمتری برخوردار است. درصورت نیاز به حالت کشویی در نوع بازشو، پیشنهاد می‌شود از یراق فولکس واگنی که دارای عایق‌بندی استانداردی می‌باشد استفاده کنید.

پنجره دوجداره ریلی

مهم ترین مزیت استفاده از این نوع پنجره عدم نیاز به فضا برای باز شدن درب پنجره می باشد و برای مکان هایی که دارای فضای کمتری هستند از جمله اتاق خواب و آشپزخانه مناسب می باشد و به تهویه بهتر هوای محیط کمک خواهند کرد.

چه نوع برندی برای پنجره ریلی مناسب تر می باشد؟

انتخاب برند پروفیل در پنجره های ریلی اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا که برخی از انواع پروفیل کشویی دارای قالب های تولیدی نامناسب می باشند که دارای مشکلات زیادی در عایق بندی می باشند تا جایی که ممکن است حتی حشرات به داخل خانه نفوذ می کنند.

اطلاعات بیشتر در Double rail window

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است