حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

درب و پنجره‌های دوجداره طی سال‌های اخیر توانسته‌اند محبوبیت بسیار زیادی کسب کنند. قابلیت‌های متفاوت و منحصر به فرد این پنجره‌ها، آن‌ها را عملا به یکی از ضروری‌ترین لوازم منزل یا محل کار تبدیل کرده است. در صورتی که قصد خرید پنجره‌ی دوجداره دارید، باید در مورد آن‌ها اطلاعات زیادی را کسب کنید. یکی از مهم‌ترین مراحل خرید پنجره‌ی دوجداره، کسب اطلاعات در مورد نحوه‌ی محاسبه قیمت پنجره دوجداره است. به همین علت، در این مقاله قصد دارید عواملی را که بر روی محاسبه‌ی قیمت پنجره دوجداره تاثیر گذار هستند را در اختیار شما قرار دهیم.

در هنگام خرید درب و پنجره دوجداره سوالات بسیاری برای ما پیش می‌آید، به عنوان مثال نحوه محاسبه قیمت پنجره دو جداره و همچنین عواملی که موجب افزایش قیمت پنجره دوجداره می‌شود، چیست؟ در این صفحه  می‌توانید نوع و اندازه پنجره دلخواه را وارد کرده و قیمت پنجره دوجداره مد نظرتان را دریافت کنید. ابتدا عرض و ارتفاع پنجره دوجداره را  وارد می‌کنیم. سپس طرح، حالت بازشو های پنجره را مشخص می‌کنیم و این افزونه ،قیمت پنجره دوجداره را بصورت تفکیک اقلام مصرفی محاسبه کرده و آنرا نمایش می‌دهد. قیمت پنجره دوجداره تحت تاثیر عوامل زیر هستند: پروفیل UPVC مصرفی، یراق آلات پنجره، شیشه دوجداره، متعلقات پنجره دوجداره، هزینه‌ی نصب و برند انتخابی که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

این موارد معمولا در شرکت های فروش درب و پنجره UPVC یکسان است. در غیر اینصورت، بخش هایی مثل هزینه برشکاری برای تعویض پنجره‌های قدیمی با پنجره دوجداره، هزینه لوازم جانبی، هزینه مواد مصرفی نصب مانند چسب در فاکتور نصب نوشته می‌شود که این هزینه ها باید در قیمت نصب در نظر گرفته شوند.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

 عوامل موثر در محاسبه قیمت پنجره دوجداره عبارتند از:

 پروفیل UPVC

در گذشته پروفیل‌های چوبی از محبوبیت بیشتری برخوردار بودند. این پروفیل‌ها به لطف قیمت نسبتا مناسب‌شان توانستند بر روی بسیاری از خانه‌ها نصب شوند. بعد از آن، پروفیل‌های فلزی نقش پررنگ‌تری را در ایجاد درب و پنجره‌ها داشتند اما به علت مشکلات فراوان و هزینه‌ بالا، نتوانستند عمر زیادی را داشته باشند. اما امروزه، پرویفل‌های UPVC توانسته‌اند کاملا جایگزین مناسبی برای دیگر پروفیل‌ها باشند. این نوع محصولات به خاطر ویژگی‌های منحصر به فردشان به محبوبیت بالایی دست یافته‌اند که با هم به صورت مختصر آن‌ها را مرور می‌کنیم:

ویژگی‌های منحصر به فرد پروفیل UPVC:

مقاوم در برابر حشرات:

اگر تاکنون از پروفیل‌های چوبی استفاده کرده باشید، احتمالا متوجه شده‌اید که مقاومت آن‌ها در برابر حشرات و موریانه بسیار کم است. این مشکل برای مناطق شرجی و مرطوب به مراتب بیشتر است. به همین علت، در این مناطق از پروفیل‌های UPVC استفاده می‌شود چرا که این نوع پروفیل‌ها مقاومت بسیار بالایی در برابر حشارت و موریانه دارند.

عایق حرارتی:

به طور کلی یکی از ویژگی‌های مطرح درب و پنجره‌های دوجداره‌ای که از پروفیل UPVC استفاده می‌کنند عایق بودن آن‌ها در برابر سرما یا گرما است. در صورتی که در فصول سرد سال هوای سردی وارد محیط منزل یا کار شما می‌شود،‌ می‌توانید به فکر خرید پنجره دوجداره باشید. از طرفی دیگر،‌ همین مسئله باعث می‌شود تا بتوانید در درازمدت در هزینه‌های شخصی خود صرفه‌جویی کنید. عوامل مختلفی در عایق بودن درب و پنجره‌های دو جداره نقش دارند. یکی از این عوامل نوع شیشه‌ی انتخابی و همچنین میزان فاصله‌ی میان دو شیشه است. در هر صورت، شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره

مقاوم در برابر باد:

اگر درب و پنجره‌ی نسبتا قدیمی را بر روی منزل خود داشته‌اید، متوجه شده‌اید که در هنگام وزش باد، درب و پنجره صدای فراوانی را از خود تولید می‌کند. در شرایطی دیگر نظیر بارندگی نیز احتمال ورود آب به منزل وجود دارد. اما پروفیل‌های UPVC‌ در برابر سریع‌ترین بادها مقاوم هستند و در شرایط بارندگی نیز مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهند.

مقاوم در برابر آتش:

از دیگر قابلیت‌های مطرح پروفیل‌های UPVC مقاومت بسیار بالای آن‌ها در برابر آتش است. بررسی‌های اخیر نشان داده‌اند که پروفیل UPVC نه تنها آتش نمی‌گیرد،‌ بلکه از ورود دود آتش نیز به داخل محیط جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، تمامی موارد استفاده شده در پروفیل UPVC کاملا قابل بازیافت هستند و بعد از پایان عمر طولانی ‌مدت‌شان، هیچ گونه آسیبی به محیط سبز دوست داشتنی ما وارد نخواهند کرد.

مقاوم در برابر الکتریسیته:

شاید این مسئله برای بسیاری از افراد حائز اهمیت نباشد، اما بد نیست بدانید پروفیل‌های UPVC به طور کامل در برابر الکتریسیسته تا سقف 1015 اهم مقاوم هستند.

کیفیت بالای مواد مصرفی:

طی چهل سال گذشته، کیفیت بالای مواد مصرفی پروفیل‌های UPVC خود را به طور کامل نشان داده‌اند. عمر بالا،‌ عدم رنگ پریدگی و زنگ زدگی از جمله قابلیت‌های منحصر به فرد پروفیل‌های UPVC به حساب می‌آیند. به هر حال، پروفیل UPVC‌ یکی از مهم‌ترین اجزای درب و پنجره‌ی دوجداره را شامل می‌شود که بر روی قیمت این محصولات تاثیر بسزایی دارد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی محاسبه‌ قیمت پنجره دوجداره از جدیدترین قیمت‌ این محصولات آگاهی پیدا کنید.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

انواع پروفیل UPVC:

پروفیل‌های UPVC دارای برندهای مختلفی هستند که با توجه به موارد زیر قیمت آن متفاوت است: میزان کیفیت، رنگ دانه ها و برند انتخابی نظیر پنجره ویستابست، وین تک و هافمن

پروفیل پنجره دوجداره از لحاظ سری(عرض پروفیل) به سری 60(عرض 60 میلی‌متر)، سری 70 و سری 80 تقسیم می شود و باتوجه به ظاهر آن به ساده و دکوراتیو تقسیم می‌شوند. به فضاهای داخلی ایجاد شده در عرض پروفیل با استفاده از دیواره های UPVC چمبر می‌گویند که در اکثر پروفیل‌ها دارای 3 حفره تا 7 حفره وجود دارد.

 پروفیل درب و پنجره دوجداره، از نظر کاربرد عبارتند از:

 پروفیل فریم: به عنوان چهارچوب در درب یا پنجره دوجداره استفاده می‌شود.

 پروفیل ساش یا لنگه :در بازشوی درب یا پنجره از ان استفاده می کنند که پروفیل لنگه درب بزرگتر از نوع پنجره ای آن است.

 پروفیل مولیون: پروفیلی که به وسیله بست مولیون، در داخل چهارچوب پنجره به عنوان ستون افقی یا عمودی استفاده می‌شود.

 پروفیل های جانبی: شامل طیف گسترده‌ای از پروفیل‌ها است که مکمل درب و پنجره دوجداره است مانند: زوار شیشه دوجداره و سه جداره، پروفیل 90 درجه، پروفیل ارتفاع دهنده، کانکتورها، پانل UPVC و …

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

رنگ پروفیل

پروفیل رنگی و لمینت بیشترین مقدار فروش را در نوع رنگی پروفیل دارا هستند. قیمت آن 30 درصد بیشتر از سایر پروفیل‌ها است. برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره اینجا را کلیک کنید.

یراق آلات

 در درب و پنجره دوجداره از یراق آلاتی مانند لولا، دستگیره، اسپانیولت داخلی و سایر اقلام مورد نیاز برای انجام عمل باز و بسته شدن درب و پنجره دوجداره (تک حالته و دوحالته، کشویی، محوری، فولکس واگنی و آکاردئونی) استفاده می شود. قیمت یراق آلات با توجه به نوع و اسم برند، کیفیت و ابعاد متفاوت می باشد. برای مثال معمولا در پنجره از لولای 10 سانتی متری و دستگیره یک طرفه استفاده می‌شود اما در درب دوجداره از لولای تنظیمی قابل رگلاژ(3D) و دستگیره سوئیچی استفاده می شود.

شیشه پنجره دوجداره

عوامل موثر بر قیمت متر مربع در شیشه تک جداره، دوجداره و سه جداره عبارتند از: ضخامت و تعداد دیواره های شیشه ای و نحوه تولید (صنعتی یا دستی بودن آن)، رنگ شیشه (رفکس سوپر سیلور، آبی، طلایی، برنز) و نوع شیشه (ساده، لمینت و سکوریت بودن آن)

 هزینه نصب

 هزینه نصب بین 10 تا 20 درصد در پروژهای نصب پنجره دوجداره محاسبه می شود که نسبت به نوع پروژه (نوسازی، نصب روی سنگ، بازسازی آهن و آلومینیوم و موقعیت پروژه) این درصد متغیر است. در نهایت قیمت درب و پنجره دوجداره به عوامل زیر هم بستگی دارد: سابقه شرکت و کیفیت تولید (دستگاه های مورد استفاده، کیفیت جوش)، کیفیت نصب شرکت مذکور در تولید درب و پنجره دوجداره، و نوع برند انتخابی نظیر پنجره‌های وین تک، هاف‌من، ویستابست

پنجره‌ی دوجداره وین تک:

پنجره‌های دوجداره وین تک در ایران نسبت به دیگر برندها از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. این پنجره‌ها تحت لیسانس ADO ترکیه از سال 1956 فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. شرکت وین تک که در ایران نمایندگی‌ها بسیار زیادی دارد، توانسته در تولید پروفیل‌های UPVC و درب و پنجره‌ی دوجداره حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

به گفته‌ی شرکت وین تک بیش از 33 درصد از انرژی مصرف توسط درب و پنجره هدر می‌رود. به همین علت، پنجره‌های وین تک اولویت اصلی خود را کاهش هزینه‌های مصرفی و کاهش آلودگی صوتی قرار داده‌اند. از جمله قابلیت‌های درب و پنجره وین تک می‌توان به عدم تغییر رنگ در طولانی مدت، نظافت آسان، سهولت و سرعت در نصب، دوام و استحکام بالا نام برد. برای محاسبه قیمت درب و پنجره دوجداره وین تک تهران به اینجا مراجعه کنید.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

پنجره‌های دوجداره هافمن:

شرکن هافمن نیز در ایران یکی از شرکت‌های محبوب درب و پنجره‌ی دوجداره به شمار می‌رود. درب و پنجره‌های هافمن تنوع و قابلیت‌های زیادی دارند که آن‌ها را به عنوان یکی از منحصربه‌‌فردترین شرکت‌ها تبدیل کرده‌اند. به عنوان مثال،‌ هافمن یکی از تولیدکنندگان UPVC ثابت است. این نوع پنجره‌ها تحت هیچ شرایطی باز نمی‌شوند و به خاطر این ویژگی، نسبتا قیمت کمتری نیز دارند.

از دیگر محصولات شرکت هافمن می‌توان به درب و پنجره تک حالته اشاره کرد. این نوع پنجره‌ها تنها در یک حالت باز و بسته می‌شوند و نسبت به پنجره‌های چندحالته قیمت کمتری دارند. البته با توجه به استفاده‌ی بیشتر از یراق آلات، قیمت این پنجره‌ها نسبت به پنجره‌های ثابت کمی گران‌تر است.

نوع دیگر پنجره‌ی دوجداره هافمن، فرانسوی نام گرفته که فاقد ستون میانی UPVC است که طراحی نسبتا متفاوت‌تری را به منزل شما خواهد بخشید. از طرفی دیگر، پنجره‌های بازشوی کلنگی نیز یکی دیگر از محصولات پرکاربرد در و پنجره دوجداره هافمن به حساب می‌آیند که می‌توانید برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره هافمن به اینجا مراجعه کنید.

پنجره‌های دوجداره ویستابست:

شرکت ویستابست که کار خود را از سال 1386 در ایران به صورت رسمی آغاز کرده توانسته طی این چند سال محبوبیت بیشتری را برای خود پیدا کند. درب و پنجره‌های دوجداره ویستابست تحت لیسانس کشور آلمان تولید می‌شوند که باعث افزایش کیفیت و ماندگاری آن‌ها شده است. شرکت ویستابست طی چند سال گذشته تعداد محصولات خود را به بیش از 47 قالب متفاوت گسترش داده تا بتواند انواع و اقسام سلیقه‌ها را به طور کامل پوشش دهد.

از جمله محصولات این شرکت می‌توان به پروفیل سه محفظه‌ای، پنج محفظه‌ای، پروفیل کشویی و لمینت اشاره کرد. هر کدام از این پروفیل‌ها قابلیت‌های متفاوتی دارند که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید. در هر صورت، تنوع محصولات ویستابست به قدری زیاد است که احتمالا با مشاهده‌ی محصولات این برند می‌توانید انتخاب مناسبی را برای در و پنجره منزل یا محل کار خود داشته باشید.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره:

همان‌طور که در این مطلب نیز به آن اشاره کردیم، محاسبه قیمت پنجره دوجداره به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله مهم‌ترین این عوامل می‌توان به نوع پروفیل انتخابی اشاره کرد. پروفیل‌های UPVC برای درب و پنجره‌های دوجداره گزینه‌ای فوق‌العاده هستند. این پروفیل‌ها قابلیت‌های متعددی دارند که پیش از این به آن‌ها اشاره کردیم.

در سوی دیگر ماجرا، باید به موارد دیگری نظیر رنگ پروفیل، شیشه‌ی انتخابی و هزینه‌ی نصب نیز توجه کرد. شیشه‌ی انتخابی شما نقش بسیار مهمی در عملکرد درب و پنجره‌ی دوجداره خواهد داشت. بنابراین، سعی کنید جنس مناسبی را انتخاب کنید. نحوه‌ی نصب درب و پنجره‌های دوجداره نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است. کوچک‌ترین اشتباه در نصب پنجره‌های دوجداره می‌تواند هزینه‌ی زیادی را برای‌تان داشته باشد. به همین علت سعی کنید از نصابان حرفه‌ای استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

در نهایت، برند انتخابی شما هم یکی از عوامل مثر بر قیمت به حساب می‌آید. برندهایی نظیر وین‌تک، ویستابست و هافمن از جمله برندهای مطرح پنجره‌های دوجداره هستند که در مورد آن‌ها به طور کامل توضیح دادیم. هر کدام از این برندها قیمت متفاوتی دارند. شما می‌توانید در اینجا قیمت پنجره دوجداره را به صورت آنلاین محاسبه کنید.

 اطلاعات بیشتر در Online price calculation of double wall window

مقالات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *