قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین

 قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین

معمولا در هنگام خرید هر جنسی، داشتن بودجه‌ی مناسب نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. در هنگام خرید پنجره دوجداره نیز، این قاعده وجود دارد و قیمت پنجره UPVC می‌تواند نقش مهمی را در تصمیم گیری ما داشته باشد. به همین علت،‌ قبل از خرید پنجره لازم است تا برنامه‌های کافی برای آن داشته باشیم. یکی از این برنامه‌ها، مشخص کردن قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین است تا بدون نیاز به حضور در فروشگاه بتوانیم قیمت محصول مورد علاقه‌ی خود را مشخص کنیم. شما می‌توانید از این صفحه به صورت کاملا آنلاین قیمت پنجره دوجداره را مشخص کنید.

قیمت پنجره دوجداره باید با نرم افزارهای مخصوصی محاسبه ‌گردد چون عوامل زیادی برروی قیمت آن تاثیرگذار هستند. عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره عبارتند از: قیمت متر طول پنجره دوجداره، قیمت متر مربع شیشه های دوجداره، یراق آلات، هزینه نصب و غیره که در پیش فاکتوری که برای مشتری صادر می شود همه این موارد ذکر می شود.در ادامه راههای گرفتن استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین را برای شما توضیح خواهیم داد. البته پیش از مشخص کردن راه‌های استعلام قیمت لازم است بر روی عواملی که بر روی قیمت پنجره دوجداره تاثیر می‌گذارند را با یکدیگر مرور کنیم.

استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پنجره دوجداره:

همان‌طور که پیشتر نیز به این موضوع اشاره کردیم، عوامل زیادی بر روی قیمت پنجره دوجداره تاثیر می‌گذارند. از جمله این عوامل می‌توان به نوع و قیمت پروفیل UPVC، اندازه درب و پنجره، نوع شیشه‌ی دوجداره و خرید توری پلیسه اشاره کرد. در کنار این موارد، عوامل دیگری نظیر هزینه‌ی نصب و حمل و نقل نیز اضافه می‌شوند.

نوع پروفیل مصرفی:

پنجره UPVC معمولا از پروفیل‌های UPVC بهره می‌گیرد. این نوع پروفیل‌ها مقاومت بالایی در آب و هوای گرم و سرد دارند و به سختی زنگ می‌زنند. به همین جهت، استفاده از آن‌ها نسبت به انواع دیگر پروفیل‌ها مزیت بیشتری دارد. علاوه بر این، پروفیل‌های مورد اشاره بهترین راه عایق کردن خانه در مقابل صدا و آب و هوای گرم و سرد محسوب می‌شوند تا آرامشی بی نظیر را در منزل تجربه کنید.

انوع پنجره دوجداره بر روی قیمت آن تاثیر دارد. از جمله پروفیل‌های مصرفی در پنجره دوجداره می‌توان به پروفیل‌های ثابت، تک حالته، دوحالته و کشویی اشاره کرد که هر کدام از آن‌ها انواع پنجره دوجداره را تشکیل می‌دهند و هر کدام قیمتی کاملا متفاوت دارند. به عنوان مثال، پروفیل ثابت که قابلیت باز و بسته شدن پنجره در آن ممکن نیست، گزینه‌ی ارزان قیمت پروفیل‌های UPVC محسوب می‌شود. اما از طرفی دیگر، می‌توان به پنجره دوجداره کشویی استفاده کرد که با استفاده از پروفیل کشویی قیمت نسبتا بیشتری در مقایسه با دیگر مدل‌ها دارد.

اندازه درب و پنجره:

مهم نیست اندازه‌ی درب و پنجره شما چه قدر باشد، درب و پنجره‌های دوجداره معمولا بر روی انواع و اقسام ابعاد درب و پنجره نصب می‌شوند اما طبیعتا هر چه قدر که ابعاد درب و پنجره بیشتر باشد، قیمت پنجره دوجداره نیز بیشتر می‌شود و باید هزینه‌ی بیشتری بپردازید. در هر حال، ما در پرومانوین ابزاری را برای شما تهیه کرده‌ایم که با وارد کردن ابعاد درب و پنجره و انتخاب پروفیل مورد نیاز، می‌توانید به راحتی قیمت درب و پنجره دوجداره به صورت آنلاین استعلام بگیرید. 

استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

نوع شیشه:

نوع شیشه به کار گرفته شده بر روی درب و پنجره‌های دوجداره می‌تواند تاثیر بسزایی بر روی عملکرد آن‌ها داشته باشد. انواع و اقسام مختلفی از شیشه دوجداره در بازار یافت می‌شود که می‌توان به مواردی نظیر شیشه‌های اکوستیک، کاهش دهنده مصرف انرژی، سکوریت، لمینت و شیشه‌های خود تمیز شونده اشاره کرد. از میان شیشه‌های مورد اشاره معمولا دو یا سه مورد طرفدار بیشتری دارند که در اینجا نیز آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

شیشه‌های کاهش دهنده‌ی مصرف انرژی، همان‌طور که از نام‌شان نیز مشخص است، عایق حرارتی بی نظیری به شمار می‌روند. این نوع شیشه‌ها در دراز مدت می‌توانند بر روی کاهش قیمت برق و گاز شما تاثیر بسزایی داشته باشند. در واقع، در فصول سرد از خروج هوای گرم و در فصول گرم از ورود هوای گرم به داخل منزل جلوگیری می‌شود. اما یکی دیگر از مدل‌های پرطرفدار شیشه‌ها، شیشه‌های سکوریت به شمار می‌روند که به لطف داشتن امنیتی بیشتر معمولا گزینه‌ی انتخابی بسیاری از مشتریان به شمار می‌روند. پروفیل‌های UPVC خود به تنهایی امنیت بالایی را برای ساکنان منزل فراهم می‌آورند و شیشه‌های سکوریت به این امنیت به مراتب می‌افزایند.

انتخاب توری پلیسه:

بسیاری از مشتریان در هنگام سفارش درب و پنجره دوجداره، انواع توری پنجره دوجداره هم جزو سفارش خود قرار می‌دهند. خرید توری پلیسه شاید در ابتدا مقرون به صرفه نباشد اما لازم است با ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوید تا خریدی لذت بخش را با آگاهی کامل تجربه کنید. توری پلیسه، محصولی منحصر به فرد به شمار می‌رود که قابلیت شستشو، باز و بسته شدن و همچنین تهویه هوا بدون ورود هرگونه حشره به داخل منزل را فراهم می‌آورد. توری پلیسه به راحتی بر روی پروفیل‌های UPVC درب و پنجره دوجداره نصب می‌شود و هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهند کرد.

رنگ پروفیل:

یکی دیگر از عواملی که تاثیر زیادی بر روی قیمت پنجره دوجداره دارد، رنگ پروفیل است. شرکت‌های متعددی نظیر وین تک، هافمن و ویستابست تولید کننده‌ی مطرح پنجره دوجداره UPVC رنگی هستند. معمولا پروفیل سفید با توجه به قیمت مناسب‌ترش محبوبیت بیشتری میان مصرف کنندگان دارد اما می‌توانید برای ست کردن با دکور منزل یا نمای بیرونی ساختمان، با کمی هزینه‌ی بیشتر، رنگ متفاوت‌تری را انتخاب کنید و زیبایی چشم نوازی را در منزل یا محیط کار ایجاد کنید.

استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

نوع شیشه:

یراق آلات:

یراق آلات و دستگیره نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پنجره دوجداره هستند. یراق آلات در جنس‌های مختلفی در بازار یافت می‌شوند و لازم است برای هر چه بهتر نصب شدن پنجره دوجداره، از جنس مرغوب آن استفاده کنید. در صورتی که جنس نامناسبی را برای یراق آلات پنجره دوجداره اضافه کنید، در درازمدت و بعد از گذشت کمی زمان با مشکل مواجه خواهید شد.

هزینه نصب:

طبیعتا نصاب شما هزینه‌ی جداگانه‌ای را برای نصب پنجره دوجداره دریافت خواهد کرد. ما در پرومانوین همواره سعی کرده‌ایم تا قیمت نصب پنجره دوجداره در تهران یا شهرهای دیگر را با کمترین درصد ممکن دریافت کنیم. با این حال، می‌توانید برای استعلام آنلاین قیمت درب و پنجره دوجداره در تهران به اینجا مراجعه کنید.

روش استعلام قیمت پنجره دوجداره:

مشتریان می توانند با دفتر فروش پرومانوین تماس حاصل فرمایند و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوند. با در دسترس داشتن ابعاد حدودی از قیمت پنجره دوجداره اطلاع پیدا کنند. وب سایت پرومانوین با دسترس داشتن ابزار استعلام قیمت، شما را در این امر یاری خواهد داد.

معمولا یکی از مشکلات مشتریان در هنگام خرید پنجره دوجداره، تفاوت قیمتی زیاد در هنگام دریافت مشاوره و نصب است. به همین دلیل، ما راه‌های متفاوتی را برای دریافت مشاوره و قیمت در اختیار شما قرار داده‌ایم. تنها کافی است با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید تا بتوانید مشاوره‌ای کاملا حرفه‌ای را دریافت کنید.

نرم افزار محاسبه قیمت پنجره دوجداره:

در تمام شرکت های تولیدکننده درب و پنجره دوجداره از نرم افزار محاسبه قیمت پنجره دوجداره استفاده می شود. مزایای این نرم افزار عبارتند از:

محاسبه مقدار و قیمت پروفیل مصرفی

صدور آنلاین پیش فاکتور

محاسبه قیمت به صورت آنلاین و سریع

به روز رسانی استعلام های قدیمی

امکان استعلام قیمت از شرکت های مختلف فروشنده درب و پنجره دوجداره

شما می‌توانید نرم افزار مورد اشاره را در اینجا پیدا کنید و استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین را بگیرید.

استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

مقایسه فرایند ساخت پنجره دوجداره آلومینیومی و UPVC:

پنجره UPVC دربرابر حرارت و گرما مقاومت بیشتری نسبت به پنجره آلومینیومی دارد و کمتر آسیب میبیند. برای عایق بودن پنجره های upvc از پروفیل چند حفره ای در ساخت آنها استفاده می شود تا از اتلاف انرژی جلوگیری شود. این حفره ها را از عایق های مخصوص پر می کنند. اما در ساخت پنجره های دوجداره آلومینومی برای جلوگیری از اتلاف انرژی از ماده ی ترمال بریک (thermal break) استفاده می کنند. این ماده عایق بسیار خوبی در برابر حرارت می باشد.

یکی از مواردی که در اینجا لازم است به آن اشاره شود، هزینه‌ی تعویض درب و پنجره قدیمی با پنجره دوجداره است. در صورتی که نگاهی به مزایای پنجره دوجداره بیندازید، هزینه‌ی تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره منطقی‌تر به نظر می‌رسد. به عبارتی دیگر، مزایای پنجره دوجداره به قدری زیاد بوده و به طوری می‌تواند محیط زندگی شما را عوض کند که هزینه‌ی تعویض، آن‌چنان که انتظار می‌رود به چشم نمی‌آید.

قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

فرایند ساخت پنجره UPVC

در فرایند ساخت پنجره های UPVC هیچ گونه ماده شیمیایی تولید نمی شود اما در فرایند ساخت آلومینیوم نوعی ماده شیمیایی تولید می شود که سرطان زا است و باعث آلودگی محیط زیست می شود. بهتر است در ساخت پنجره از انواع UPVC استفاده کنیم. پرومانوین همواره دوست دار محیط زیست بوده و تمامی پنجره‌های نصب شده برای مشتریان، از پروفیل سبز بهره برده است. بنابراین، تمامی محصولات این شرکت همگی فاقد هرگونه مواد شیمیایی و مضر برای بدن هستند.

مقایسه مقاومت پنجره دوجداره آلومینیومی و UPVC:

به دلیل تغییرات دما و اختلاف دمای بین داخل و بیرون ساختمان، روی پروفیل های آلومینومی میعان اتفاق میافتد و در طول زمان باعث ایجاد آسیب و خرابی می شود. اما در پنجره های upvc این اتفاق رخ نمی دهد زیرا آنها خود عایق حرارت هستند. همچنین باعث طول عمر بیشتر پنجره ها می شود. حتی در میان پنل‌های پنجره دوجداره، مواد خشک کن قرار می‌گیرد تا هیچ گونه رطوبتی در میان دو پنجره قرار نگیرد. در نتیجه، حتی در سردترین مواقع سال نیز می‌توانید به راحتی و بدون هیچ گونه بخار بر روی پنجره، شاهد بارش برف و باران در محیط دوست داشتنی خود باشید. قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی نیز باتوجه به عوامل متعددی مشخص می‌شود.

در مقایسه بین این دو مدل پنجره متوجه شده اند که پنجره های UPVC مقاومت و استحکام بیشتری در برابر تغییرات آب و هوایی دارند و دچار پوسیدگی وخوردگی نمی شوند. به عنوان مثال، پروفیل‌های سری 70 از جمله پروفیل‌هایی هستند که معمولا در مناطق بسیار سرد یا گرم کشورمان استفاده می‌شوند.  اما در مقابل، پروفیل های آلومینیومی استحکام کمتری در برابر تغییرات آب و هوا دارند و در گذر زمان باعث خوردگی و پوسیدگی می شوند و عمر خود را از دست می‌دهند.

پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

سخن آخر؛‌ قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین بر چه اساس است؟

همان‌طور که پیشتر نیز اشاره کردیم، عوامل متعددی بر روی قیمت پنجره دوجداره تاثیر گذار هستند. عوامل مختلفی نظیر نوع شیشه، نوع پروفیل مصرفی، رنگ پروفیل، اندازه پروفیل و هزینه‌ی نصب بر روی قیمت پنجره دوجداره تاثیر می‌گذارد. با این حال، شاید قیمت پنجره دوجداره در نگاه اول کمی بالاتر از پنجره‌های قدیمی و عادی باشد، اما قطعا مزایای آن‌ می‌تواند هزینه‌ی بالای آن را جبران کند.

فراموش نکنید که پنجره دوجداره همواره باعث افزایش ارزش ملک شما می‌شود. بنابراین، خرید پنجره دوجداره را می‌توان سرمایه گذاری مطمئن در منزل خود دانست که نه تنها آرامشی دست نیافتنی را برای شما فراهم می‌کند و از مشکلات پیشین می‌کاهد، بلکه در درازمدت از هزینه‌های مصرفی گاز و برق می‌کاهد و باعث افزایش ارزش ملک می‌شود.

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

برای مطالعه ی بیشتر درمورد قیمت پنجره دوجداره به مقاله پنجره دوجداره مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر در Price of double walled window to online page

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است