درب و پنجره دوجداره دست دوم

درب و پنجره دوجداره دست دوم

به علت گسترش استفاده از پنجره دوجداره و افزایش قیمت آن برخی افراد تمایل دارند که از درب و پنجره دوجداره دست دوم استفاده نمایند. با توجه به اینکه تعویض و نوسازی پنجره های دوجداره بسیار به صرفه تر می باشد. اشخاصی که خواستار خرید پنجره دوجداره دست دوم می باشند،شرکت پرومانوین ارائه دهنده درب و پنجره دوجداره دست دوم نیز می باشد.

زیرا امروزه دغدغه خیلی از افراد این است که از کجا برای خرید و فروش پنجره دوجداره دست دوم مراجعه نمایند یا به کجا مراجعه کنیم که هم پنجره با کیفیت داشته باشد و هم با قیمت مناسب.

درب و پنجره دوجداره دست دوم

اگر قصد خرید یا فروش پنجره دوجداره دست دوم دارید، می توانید به شرکت پرومانوین مراجعه کنید. شرکت پرومانوین دارای 10 سال سابقه ی حرفه ای در زمینه تولید انواع درب وپنجره دوجداره می باشد. در ادامه در مورد درب و پنجره دوجداره توضیحات بیشتری برای شما خواهیم داد.

پنجره دوجداره upvc

به مدلی از پنجره، پنجره دوجداره upvc گفته می شود که برای تولید آن از upvc  مخفف عبارت Unplasticised Poly Vinyl Chloride استفاده می شود. در پنجره دوجداره برای ایجاد عایق بندی و درزبندی مناسب، از 2 جداره شیشه که به صورت موازی در راستای یکدیگر قرار می گیرند استفاده می نماییم. با کنار هم قرار گرفتن شیشه ها به صورت موازی فضایی خالی مابین آنها به وجود می آید، که برای پر کردن این فضا از گاز آرگون یا کریپتون استفاده می نماییم.

گاز آرگون به دلیل داشتن رسانایی کمتر از هوا، مانع عبور گرما یا سرما می شود. این امر باعث صرفه جویی در مصرف انرژی برای گرم کردن یا سرد کردن محیط داخل ساختمان در فصل های گرم و سرد سال می شود.

علت استفاده از گاز آرگون

برای پر نمودن فضای خالی بین شیشه ها در پنجره دوجداره از گاز آرگون استفاده می کنیم و دارای مزایای زیر می باشد:

مقرون به صرفه بودن گاز آرگون

غیر قابل اشتعال بودن آن

تولید سریع و آسان آن

نداشتن هیچ گونه بو و مزه

مزایای استفاده از پنجره دوجداره

جلوگیری از ورود گرد و غبار و آلودگی

عایق صوتی و حرارتی

صرفه جویی در مصرف انرژی

نصب سریع و آسان

دارای طرح ها و رنگ های متنوع و زیبا

شستشوی آسان

صرفه جویی در هزینه

درب و پنجره دوجداره دست دوم

گروه صنعتی پرومانوین

گروه صنعتی پرومانوین نماینده ساخت بهترین درب و پنجره دوجداره می باشد. گروه پرومانوین به منظور جلب رضایت مشتریان عزیز، بهترین نوع پنجره دوجداره upvc را تولید می نماید. شرکت پرومانوین دارای خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات خود می باشد. همچنین درب و پنجره دوجداره دست دوم نیز ارائه می دهد.

تماس با ما

جهت موارد زیر با شماره 02144856812 تماس بفرمایید:

کسب اطلاعات بیشتر

دریافت مشاوره رایگان

اطلاع از آخرین قیمت پنجره های دوجداره

ما با پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

Second hand door and window

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است