اهمیت نصب در تعویض پنجره ها

اهمیت نصب در تعویض پنجره ها

اهمیت نصب در تعویض پنجره ها به پنجره upvc بسیار بالا می باشد. اگر نصب استاندارد و با کیفیت باشد،۵۰% کیفیت محصول را تضمین می نماید، در غیر اینصورت شما با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. این مشکلات عبارتند از:

عبور گرد و غبار

عایق صدا نبودن

ورود آب باران

مشکل در باز و بسته شدن پنجره

بنابراین استفاده از یک گروه نصاب حرفه ای بسیار ضروری می باشد. گروه صنعتی پرومانوین دارای یک گروه حرفه ای برای نصب و تعویض پنجره های قدیمی به upvc می باشد. در صورتی که اشکال و ایرادی هم وجود داشته باشد مشاورین شرکت پرومانوین پاسخگو خواهند بود.

اهمیت نصب در تعویض پنجره ها

اطلاع از مقدار U-VALUE پنجره

ضریب اتلاف انرژی و تبادل حرارتی را VALUE گویند. این ضریب برحسب واحد w/m&sup۲:xk محاسبه می گردد. هر چه این ضریب کمتر باشد، نشان دهنده این می باشد که کیفیت محصول بالاتر است.

مقایسه قیمت پنجره های دوجداره upvc

قیمت پنجره های upvc به موارد زیر بستگی دارد:

متریال مصرفی

شیوه تولید آن

میزان و نوع پروفیل مصرفی

یراق آلات

شیشه ها

نحوه محاسبه قیمت پنجره دوجداره

قیمت این محصول به صورت متر مربع قابل محاسبه نمی باشد و اگر به این صورت محاسبه شود، به زیان خریدار خواهد بود. زیرا پنجره های ثابت نصف میزان پروفیل مصرفی از متحرک ها را دارند. بنابراین حتما از فروشنده بخواهید که قیمت را به صورت دقیق با نرم افزار تولید برای شما محاسبه نماید. در این صورت هم شما از چگونگی محاسبه و متریال مصرفی مطلع خواهید شد و هم بر حسب جنس و متریال واقعی مصرفی، هزینه شما محاسبه می گردد که در نهایت به نفع خریدار خواهد بود.

علت تفاوت قیمت شرکت های مختلف تولید کننده پنجره های دوجداره

عوامل مختلفی باعث تفاوت قیمت شرکت های مختلف تولید کننده پنجره های دوجداره یو پی وی سی می شود مثلا:

نوع متریال پروفیلی که هر شرکت تولید میکند در تعیین قیمت و قیمت محصول نهایی بسیار موثر می باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از پروفیل نامرغوب قیمت پنجره یو پی وی سی را پایین می آورد ولی اصلا به نفع مشتری تمام نمی باشد و مشکلات بسیاری را برای خریدار به وجود خواهد آورد.

این مساله در مورد یراق آلات هم صدق می کند و قیمت و نوع یراق آلات هر برند در قیمت پنجره upvc تاثیر بسیاری دارد.

استفاده از یراق آلات ارزان تر قیمت محصول را پایین می اورد.

در این مورد هم بهتر است از یراق آلات با کیفیت استفاده شود تا منجر به دوباره کاری نگردد.

 

اهمیت نصب در تعویض پنجره ها
Home Window Installation

قیمت شیشه نیز به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده پنجره دو جداره upvc در قیمت نهایی این محصول تاثیر دارد.

ولی تفاوت شیشه های مرغوب و نا مرغوب کمتر از ۵% قیمت کل باشد.

شیوه تولید کارخانه ای و تولید کارگاهی هم از موارد اهمیت نصب در تعویض پنجره ها می باشد.

در تولید کارخانه ای از تجهیزات صنعتی و سنگین استفاده می شود و قاب های پنجره upvc با دستگاه های چهار سرجوش تولید می گردد و دارای کیفیت بسیار بالاتری است و لی در تولید کارگاهی این امر ممکن نیست.

نصب درب و پنجره دوجداره upvc

در نصب درب و پنجره دوجداره upvc، چه برای نصب از تیم حرفه ای استفاده شود و چه برای نصب از تیم متخصص استفاده نشود، تقریبا یک قیمت دارد.

قیمت پنجره دوجداره upvc

قیمت پنجره دوجداره upvc برای ساختمان های نوسازی که فاقد پنجره می باشند و برای مکان هایی که دارای قاب پنجره قدیمی نیستند، بسیار کمتر می باشد. در صورتی که در ساختمان های بازسازی یعنی آنهایی که دارای قاب فریم قبلی هستند قیمت پنجره بالاتر می باشد.بنابراین توجه کنید تا بعضی از فروشندگان فرصت طلب از عدم اطلاع شما سوء استفاده نکنند.

 

اهمیت نصب در تعویض پنجره ها

آیا خودمان میتوانیم پنجره های قدیمی را تعویض نماییم و پنجره دو جداره یو پی وی سی نصب کنیم؟

نصب پنجره upvc و تعویض پنجره های قدیمی کار ساده ای به نظر می رسد. باید توجه داشته باشید که این کار به تخصص نیاز دارد و بدون مهارت اجرایی مرتبط و اطلاعات کاربردی و تجربی ما نمی توانیم پنجره ی خود را تعویض کنیم. چرا که آب بندی ترازها و برش قاب های قدیمی به تجربه و مهارت های علمی و عملی نیاز دارد. این نکته را باید ذکر کنم که نصب بیش از ۵۰% کیفیت این محصول را تامین می نماید. بنابراین بهتر است که ریسک نکنید و کار را به متخصصان مربوطه بسپارید، تا اگر بعدها اشکالی به وجود آمد، شرکت مربوطه مسئولیت را به عهده گرفته و اقدام به رفع عیب نماید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است