حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

قیمت پنجرهدو جداره و سه جداره تفاوت های زیادی با هم دارند چرا که ساختار این دو نوع پنجره نیز متفاوت است. دوام این پنجره ها بسیار زیاد است و به دلیل عمر طولانی آن‌ ها باید هنگام خرید با دقت زیادی اقدام نمایید. پروما نوین با تجربه زیاد در تولید و عرضه این پنجره ها، با بهترین و کارآمدترین برندها همکاری کرده و در اختیار شما قرار می دهد.

کلیت مهم درباره پنجره های دو جداره

پنجره های دو جداره را با دو لایه شیشه می سازند که در موازات هم قرار گرفته و فضای بین آن ها را با گاز بی اثری مثل آرگون پر می کنند. این گاز حکم عایق دارد و باعث کیفیت بالای این پنجره ها می شوند. تفاوت قیمت پنجره دو جداره و سه جداره را می توان بر مبنای همین لایه ها دانست. این گاز باعث می شود که در مصرف انرژی به میزان زیادی صرفه جویی شود و یه هدر نرود. اما این ادعا به چه دلیل می باشد.

قیمت پنجره دو جداره و سه جداره

این لایه عایق اجازه نمی دهد که گرما و سرما در تابستان و زمستان وارد ساختمان شود و‌ یا از آن بیرون برود. همین امر باعث می شود که در زمستان ساختمان گرم و مطبوع بماند. همچنین در تابستان هوای داخل ساختمان خنک بماند. از این رو مصرف انرژی به حداقل می رسد و جلوی هزینه های اضافه هم گرفته می شود.

همچنین آلودگی ها و گرد و غبار نیز راهی به داخل ندارند‌. عایق صدا نیز از مزیت های این پنجره ها می باشد. با وجود تمام این مزیت ها، هزینه ای که برای این پنجره ها می شود ارزش دارد و در واقع سرمایه گذاری حساب می شود.

بیشتر بخوانید: تعویض پنجره دو جداره

پنجره های سه جداره

قبل از این که درباره قیمت پنجره دو جداره و سه جداره صحبت کنیم، بهتر است خصوصیات پنجره سه جداره را نیز مورد بررسی قرار دهیم. ساختار کلی این پنجره ها شباهت به نمونه های دو جداره دارد. اما سه لایه شیشه در پنجره های سه لایه به موازات هم دیگر قرار می گیرند‌. دو فضای خالی بین شیشه ها به وجود می آید که این فضا با گاز بی اثر آرگون پر می شود.

همانند پنجره های دو جداره، این نمونه ها نیز عایق هستند. از آن جایی که لایه ها در پنجره سه جداره بیشتر است پس میزان عایق بودن آن ها بیشتر می باشد. تمام ویژگی های پنجره دو جداره برای آن‌ ها صدق می کند اما کیفیت بالاتری را ارائه می دهند. وزن آن ها نیز بیشتر از پنجره های دو جداره بیشتر است.

قیمت پنجره دو جداره و سه جداره

دلیل تفاوت قیمت پنجره دو جداره و سه جداره

تفاوت قیمت در انواع پنجره ها بستگی به جتس پروفیل، شیشه ها و ابزار و یراق مورد استفاده و سایز پنجره ها و نحوه باز و بسته شدن دارد. برندها نیز تاثیر مستقیم بر قیمت ها دارند‌. برخی از برندها به دلیل کیفیت بسیار خوب و استفاده از مواد عالی قیمت بیشتری دارند. اما در عوض کارایی بسیار بهتری خواهند داشت. اما تفاوت قیمت پنجره دو جداره و سه جداره به دلیل این است که در پنجره های سه جداره شیشه و پروفیل و یراق آلات بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع باید گفت که این تفاوت قیمت کاملا متناسب می باشد.

بیشتر بخوانید: پنجره هافمن

دلیل تفاوت قیمت پنجره دو جداره و سه جداره

چه عواملی بر قیمت پنجره دو جداره و سه جداره تاثیر می گذارند

محاسبه قیمت پنجره دو جداره و سه جداره به روش های گوناگون انجام می شود. خریدار باید با توجه به بودجه و نیاز خود گزینه مناسب را انتخاب نماید. اما در ادامه عوامل موثر بر قیمت ها را مرور خواهیم کرد. مواد مورد استفاده در تولید این پنجره ها مستقیما بر روی قیمت تاثیر می گذارد. هزینه نصب پنجره ها نیز موضوعی است که برای خریدار حساب می شود.

اما هزینه نصب پنجره های سه جداره بیشتر است. سایز و کیفیت شیشه ها اهمیت زیادی دارد و قیمت را تحت کنترل می گیرد. اما این هزینه ها کاملا جنبه سرمایه گذاری دارند چون دوام این پنجره ها بسیار زیاد است. تولید کنندگان داخلی اکثرا محصولات خود را گارانتی می کنند و این عاملی برای تغییر قیمت می باشد.

بیشتر بخوانید: پنجره وین تک

قیمت پنجره دو جداره و سه جداره

انتخاب و خرید پنجره های دو جداره و سه جداره

هنگامی که تصمیم به طراحی و ساخت ساختمان می گیرد، باید درباره پنجره ها نیز تصمیم گیری شود و در طراحی ها لحاظ شود. شما برای تصمیم بهتر باید با مشاوران مجرب صحبت کنید و موقعیت ساختمان خود را توضیح دهید. با این کار می توانید با توجه به بودجه و نوع نیاز خریداری نمایید.

قیمت پنجره دو جداره و سه جداره

سخن پایانی

در سایت پروما نوین می توانید با مشاوره با کارشناسان ما قیمت پنجره دو جداره و سه جداره را بررسی نمایید. آن گاه با توجه به شرایط خود گزینه مناسب را برگزینید. این نکته را باید بگوییم که هزینه برای پنجره های دو و سه جداره امری کاملا منطقی و معقول است. چرا که دوام زیاد آن ها این هزینه ها را کم رنگ خواهد کرد. مشاوره با گروه مشاوران پروما نوین را فراموش نکنید.