پنجره دوجداره

پنجره های دوجداره نقش بسیار مهمی در منازل و محیط کار شما دارند. جلوگیری از ورود صدا به درون ساختمان، صرفه جویی در مصرف انرژی، استفاده از تکنولوژی به روز تنها چند مورد از خصوصیات این پنجره های کاربردی به شمار می‌روند. پنجره یکی از حیاتی ترین قسمت های خانه شماست. نصب پنجره های دوجداره برای شما مزایای فراوانی دارد و می تواند نقش مهمی در آسایش و رفاه شما ایفا کند. اگر می خواهید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید ما به شما توصیه میکنیم از پنجره های دو جداره استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر مقاله‌ی درب و پنجره دوجداره را مطالعه کنید. شما همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی محاسبه‌ی قیمت پنجره دوجداره به صورت کاملا رایگان قیمت پنجره‌های دوجداره را برای ملک خود استعلام بگیرید.

پنجره های دو جداره چیست؟

پنجره های دوجداره به عنوان عایق عمل می کنند. با عبور هوا از بین شیشه ها عایقی ساخته خواهد شد که به طور قابل توجهی سر و صدا، عبور هوای گرم و یا سرد را کاهش می دهد. جایگزینی برای پنجره های معمولی موجود در بازار وجود دارد که می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. با استفاده از پنجره های دوجداره به سادگی، با لایه های بیشتری از شیشه، عایق بهتری دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال، با تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره جدید می‌توانید به راحتی در هزینه‌های مصرفی خود صرفه جویی کنید.

از لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی، شیشه دوجداره به محبوبیت بسیار بالایی دست یافته‌اند. این شیشه ها در  اندازه ها، سبک ها و اشکال مختلف موجود است. به دلیل کاهش راندمان تولید کربن با استفاده از پنجره دوجداره سهمی بزرگ در پاکیزگی محیط زیست خواهیم داشت. مزایای استفاده از این پنجره ها خیلی زود توانست به محبوبیت برسد.به طوری که برای گرفتن سند اختتام کار ساختمان برای شهرداری یکی از شروط قید شده استفاده از پنجره های دوجداره است.این پنجره های از لحاظ زیبایی بسیار زیباتر و منعطف تر در ساخت هستند. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص، مقاله‌ی مزایای درب و پنجره دوجداره را مطالعه کنید.

پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

قیمت پنجره های دوجداره چقدر است؟

هنگام انتخاب پنجره دوجداره، می بایست عوامل متعددی را در نظر بگیرید. اول از همه، به این مسئله توجه داشته باشید که چه سبک پنجره ای  مورد نیاز شما است. همچنین تعداد پنجره هایی که نیاز دارید را مشخص کنید. پروفیل ها وشیشه های مختلف دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشند. بنابراین، این موارد هزینه نهایی را تعیین خواهند کرد. بهترین مواد استفاده شده برای ساخت شیشه های دوجداره، به علت کارایی بالا، قیمت بیشتری دارند. شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر در مورد قیمت پنجره دوجداره به صفحه‌ی محاسبه‌ی قیمت پنجره دوجداره رفته و با وارد کردن ابعاد پنجره‌های خود، به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن قیمت پنجره دوجداره را مشخص کنید.

در واقع تک تک موارد مورد اشاره بر روی قیمت درب و پنجره دوجداره تاثیر گذار هستند. نوع شیشه‌ی انتخابی می‌تواند تاثیر بسزایی را داشته باشد. به عنوان مثال، شیشه‌های سکوریت که امنیت به مراتب بالاتری را برای‌تان فراهم می‌آورند با دیگر شیشه‌ها هزینه‌ی متفاوت‌تری دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقاله‌ی شیشه‌ی سکوریت مراجعه کنید.

به نظر می رسد استفاده از درو پنجره دوجداره هزینه زیادی دارد اما این موارد را در نظر بگیرید

قیمت ملک شما افزایش خواهد یافت. با خرید پنجره دوجداره، شما در واقع در حال سرمایه گذاری بر روی ملک خود هستید. در نتیجه، در صورتی که در آینده بخواهید ملک خود را به فروش بگذارید، می‌توانید با خیال راحت‌تری این کار را انجام دهید. علاوه بر این، درب و پنجره‌های دوجداره در دراز مدت می‌توانند تاثیر بسزایی بر روی هزینه‌های مصرفی شما بگذارند. به همین علت، پنجره‌های دوجداره را بهترین راه عایق کردن خانه می‌دانند. برای اطلاعات بیشتر به مقاله‌ی بهترین راه عایق کردن خانه رجوع کنید.

صورت حساب برق شما، به خصوص در فصل های گرم ، 30٪ و یا بیشتر کاهش می یابد! اگر صورتحساب برق شما به طور متوسط 20 هزار تومان در ماه باشد با 30٪ صرفه جویی 6هزار تومان در هر ماه خواهد بود. استفاده از پنجره های دوجداره بیش از 2 سال این هزینه ها را چشمگیر تر خواهد کرد از طرفی در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کرده اید. اگر شما قصد دارید که خانه خود را برای بیش از 10 سال نگه دارید، پنجره های خانه شما اساسا رایگان است. آنها با صرفه جویی در مصرف برق و انرژی، هزینه خود را پرداخت کرده اند. علاوه بر این، تکنولوژی شیشه، مکانیزم قفل گذاری، تهویه هوا همه به ارزش های پنجره جدید شما اضافه می شود.

پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

4 دلیل استفاده از پنجره دوجداره

صرفه جویی در انرژی: پنجره‌های دوجداره عایق فوق العاده‌ای برای منزل‌ شما محسوب می‌شوند و در دراز مدت در انرژی صرفه جویی می‌کنند.

هزینه برق خود را کاهش دهید: صرفه جویی در انرژی به معنای کاهش مصرف برق و گاز در فصول سرد و گرم است. بنابراین، تا بیش از  30 درصد می‌توانید در هزینه‌های خود کاهش دهید.

ارزش خانه خود را افزایش دهید: همان‌طور که پیش از این نیز به این موضوع اشاره کردیم، پنجره‌های دوجداره باعث افزایش ارزش ملک شما می‌شوند.

ایمنی و امنیت خانه خود را افزایش دهید: افزایش ایمنی و امنیت خانه توسط پنجره‌های دوجداره و شیشه‌های سکوریت شکل می‌گیرد. 

گروه پروما به شما توصیه می کند که با افراد حرفه ای و معتبر برای ارزیابی دقیق پنجره های دوجداره تماس بگیرید.

هزینه های نصب درب و پنجره دوجداره معمولا از یک نرخ استاندارد پیروی می کند و می تواند توسط مجموعه های حرفه ای پس از اندازه گیری و بازرسی بصری در سایت کاری تخمین زده شود. به دلیل تغییرات در حجم کار، محل کار و نرخ دستمزد فصلی، هزینه ها ممکن است کمی متفاوت باشد. تغییر در هزینه های نصب برای تنظیمات پیچیده (شکل غیر مستطیلی، بسیاری از گوشه ها، سطوح مختلف و …) می تواند قابل توجه باشد. هزینه های نصب پنجره های دوجداره در مکان های مختلف، متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر به مقاله‌ی هزینه پنجره دوجداره رفته و آن را به طور کامل مطالعه کنید. شما همچنین می‌توانید به صورت آنلاین قیمت پنجره دوجداره را از اینجا محاسبه کنید.

پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

مزایای استفاده از پنجره های دوجداره

صرفه جویی در هزینه صورتحساب های انرژی:

یک پنجره دو جداره، عایق بندی خوبی را ایجاد می کند و شما قادر خواهید بود تا 70٪ گرمای بیشتر در برابر پنجره های تک شیشه ای نگهداری کنید. بنابراین شما می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. در صورت ایجاد پنجره سه جداره نیز می‌توانید این مقادیر را به طرز شگفت انگیزی افزایش دهید. برای این منظور و مقایسه‌ی پنجره دوجداره با سه جداره، به مقاله‌ی تفاوت شیشه‌ی دوجداره با سه جداره مراجعه کنید.


بهبود امنیت

در مقایسه با پنجره های تک جداره، شیشه دو جداره به طور قابل توجهی قوی تر است. این پنجره ها سطح امنیت در خانه شما را افزایش می دهند. پروفیل UPVC امنیت بسیار بالایی دارد و در صورتی که در کنار شیشه‌های سکوریت یا لمینت مورد استفاده قرار بگیرد، امنیت منزل به مراتب بیش از پیش افزایش خواهد یافت. در واقع، امنیت تنها یکی از دلایل استفاده از پنجره دوجداره است. با مراجعه به مقاله‌ی « چرا باید از پنجره‌های دوجداره استفاده کنیم؟» می‌توانید علت استفاده از این نوع پنجره‌ها را مطلع شوید.

خانه آرام

علاوه بر گرم نگه داشتن خانه شما، پنجره های دو جداره نیز عایق صدا هستند و صدای خارجی را تا 60٪ کاهش می دهد. این نوع پنجره ها برای خانه هایی که در مناطق شهری در نزدیکی جاده های شلوغ قرار دارند، بسیار مناسب هستند. در واقع، فضای خلا ایجاد شده در میان دو شیشه که معمولا با گاز آرگون پر می‌شود، می‌تواند به راحتی آسایش بیشتری را برای‌تان فراهم آورد. 

پنجره دوجداره

 عمر مبلمان را طولانی کنید

عبور بیش از حد نور خورشید از طریق پنجره می تواند به مبلمان، فرش و سایر موارد داخلی خانه آسیب برساند. اما با وجود پنجره دوجداره، مقدار اشعه های مضر UV و اشعه ماوراء بنفش به طور قابل توجهی کاهش می یابد. اگر به دنبال این مورد هستید،‌ می‌توانید از شیشه‌های لمینت نیز استفاده کنید چرا که این نوع شیشه‌ها به طور بخصوصی بر روی کاهش اشعه‌های مضر خورشید تاثیر گذار هستند. شما برای این کار حتی‌ می‌توانید از پنجره دوجداره دست دوم استفاده کنید که قیمت مناسبی نیز دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله‌ی قیمت پنجره دوجداره را حتما بخوانید.

امکان استفاده از توری پلیسه:

بسته نگه داشتن پنجره برای همیشه کار بسیار سختی است. محیط خانه همیشه به تهویه هوای تازه نیاز دارد و باز کردن درب و پنجره های دوجداره امری کاملا طبیعی است. به همین جهت، امکان ورود حشرات بیشتر می‌شود. اما یکی از قابلیت‌های خوب پنجره‌های دوجداره، امکان نصب توری پلیسه به راحت‌ترین شکل ممکن است چرا که پروفیل‌های UPVC به راحتی این امکان را فراهم کرده‌اند. برای اطلاعات بیشتر به مقاله‌ی خرید توری پلیسه مراجعه کنید.

ارزش خانه خود را افزایش دهید

با استفاده از پنجره های دوجداره ارزش و قیمت خانه شما افزایش می یابد. بنابراین، اگر شما تصمیم به فروش ملک خود داشته باشید می توانید با نسب پنجره های دوجداره محبوبیت و ارزش مکان را افزایش دهید.

6. کاهش رد پای کربن

درب و پنجره های دوجداره سازگار با محیط زیست هستند. علاوه بر این با کاهش مصرف انرژی، باعث کاهش رد پای کربن و کمک به ایجاد آینده ای روشن تر خواهند شد. در واقع، پنجره‌های دوجداره به سبز ماندن هر چه بیشتر کره‌ی زمین کمک بسزایی می‌کنند و می‌توانید در این خصوص اطمینان بیشتری داشته باشید.

پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

پنجره های دوجداره می توانند در چه قالب هایی می توانند عرضه شوند؟  

 • قاب آلومینیومی 

 • قاب چوبی 

 • قاب یو پی وی سی 

 • قاب کامپوزیت 

 • قاب فایبرگلاس  

 • قاب آهنی  

قاب آلومینیومی پنجره دوجداره 

قاب پنجره دوجداره آلومینیومی، بسیار کاربردی است. این قاب‌ها محکم و به علاوه اینکه  بسیار سبک هستند. این چارچوب‌های آلومینیومی بر خلاف وزن سبک شان استقامت بالایی دارند و مهمتر اینکه می توانند وزن شیشه های دوجداره را تحمل کنند. قاب‌های آلومینیومی پنجره دوجداره همچنین با داشتن رنگ بندی متنوع می توانند با هر سبک و دکوراسیونی هماهنگ شوند .هزینه نگهداری و تعمیر آن‌ها نیز بسیار پایین است. پنجره‌های دوجداره آلومینیوی قسمت بسیار مناسبی دارند که برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله‌ی قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی می‌توانید مراجعه کنید.

نقطه ضعف های پنجره با قاب های آلومینیومی 

این قاب های آلومینیومی دارای نقطه ضعف هایی هستند که عایق نبودن آلومینیوم در مقابل انتقال حرارت است و باعث هدر رفتن انرژی زیادی می شود. برای این مسئله نیز راه حلی وجود دارد و آن هم با استفاده از نوارهای عایق و لایه‌های فومی میتوان تا حدودی از هدر رفت انرژی جلوگیری کرد. از دیگر مشکلات قاب‌های آلومینیومی، ابن است که آلومینیوم دارای خاصیت خورده شوندگی است و این قابها در هوا و شرایط مرطوب و همچنین آلودگی دچار آسیب می شوند. در مناطقی که آب و هوای مرطوب دارد مانند شمال کشور ما ایران احتمال پوسیدگی این قاب ها بیشتر است و مناسب این شرایط نیستند. شما با مطالعه‌ی مقاله‌ی پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد انتقال حرارت این نوع پنجره‌ها و نحوه‌ی برطرف کردن آن‌ها دریافت کنید.

قاب چوبی برای پنجره دوجداره 

فریم دیگر،فریم یا قاب پنجره چوبی است.این قاب پنجره علاوه بر زیبایی بصری زیادی که نسبت به بقیه یاب ها دارد مزایا و معایب متفاوتی دارد.این قاب ها عایق خوب گرما و حرارت هستند.این قاب های چوبی را می توان به مدل های متفاوتی درآورد. طبیعتا استفاده از این نوع قاب‌ها هزینه‌ی متفاوت‌تری را برای شما خواهد داشت. برای استعلام اینترنتی قیمت درب و پنجره دوجداره می‌توانید به صفحه‌ی محاسبه‌ی قیمت پنجره دوجداره رفته و با وارد کردن ابعاد پنجره‌ی خود خیلی سریع از قیمت آن‌ها مطلع شوید.

معایب قاب های چوبی در پنجره های دوجداره 

این قاب های زیبا و چشم نواز نیاز به مراقبت بیشتری هستند این ها در محیط های مرطوب به سرعت پوسیده می شوند به خصوص اگر در محیط های بیرون از ساختمان نصب شده باشند .این قاب ها در محیط های با رطوبت بالا دچار پوسیدگی، خوردگی و تاب می شوند. البته این مساله هم با استفاده از روکش آلومینیوم در بیرون از قاب پنجره تا حدودی حل شدنی است.یکی دیگر از معایب این قاب ها وزن سنگین و ضخیم بودن لایه های آن است.ضخامت زیاد تر این قاب باعث می شود نور کمتری به فضای داخل وارد شود و فضای خانه دلگیر شود. 

پنجره دوجداره

قاب UPVC پنجره دوجداره 

فریم‌های درب و پنجره یو پی وی سی، به طور معمول از پلی وینیل کلرید با تثبیت کننده‌های UV ساخته می‌شوند. به دلیل وجود فضاهای خالی در ساختار قاب پنجره‌های UPVC، این قاب‌ها می‌توانند با لایه‌های عایق پر شده و مانع انتقال حرارت با محیط خارجی شوند. در واقع، پنجره UPVC معایب پنجره‌های پیشین را برطرف کرده و به همین دلیل توانسته به محبوبیت زیادی دست یابد.

 • قاب های یو پی وی سی مزایای بسیاری داری دارد از جمله : 
 • کاهش در مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه های جاری مصرفی مانند هزینه گاز مصرفی 
 • نگهداری از این قاب ها بسیار آسان است در واقع مانند دو مورد قبل احتیاج به نگهداری خاصی ندارد. 
 • طول عمر این مواد بالا است و سال های زیادی می توانند استفاده شوند. 
 • قابلیت بازگشت پذیری بالایی دارد و تجزیه پذیر است. سازگاری با محیط زیست هم یک ویژگی مهم است. 
 • این قاب ها در رنگ ها و طرح های متفاوتی وجود دارند.گستردگی طرح های این قاب پنجره باعث شده در بسیاری از پروژه ها موفق عمل کند.این قاب ها

احتیاج به رنگ کردن ندارند.طرح های این قاب پنجره دوجداره را می توان حتی به طرح چوب سفارش داد و این بی نظیر است. 

 • این قاب ها را می توان در مناطق مرطوب نیز هم استفاده کرد و احتیاج به مراقبت خاصی ندارد 
 • عایق بودن این قاب ها نیز بسیار مهم هستند . این قاب ها عایق گرما ،سرما و جریان الکتریسیته هستند. 
 • ضد آتش هستند و درصورت بروز آتش سوزی به شعله ور تر شدن آتش کمک نمی‌کنند. 

معایب این قاب پنجره نیز به شرح زیر است اول اینکه تحمل سایز و وزن این پنجره ها محدود است که باعث ایجاد محدودیت در انتخاب شیشه دو جداره پنجره ها می‌شود . البته شرکت‌های سازنده درب و پنجره دوجداره برای این مشکل راه‌ حل‌های زیادی را نظیر پروفیل سری هفتاد ارائه داده‌اند. برای اطلاعات بیشتر می‌تواند به مقاله‌ی بهترین مارک پنجره دوجداره رفته و مشخصات هر برند را به طور جداگانه مشاهده کنید.

مورد دوم در مناطق آب و هوایی مرطوب دیده شده است که نوع رنگی این قاب ها گاهی دچار مشکل شده اند که خیلی هم متداول نیست گاهی موارد ممکن است اتفاق بیفتد. البته شرکت‌های سازنده تا چندین سال درب و پنجره‌های دوجداره را گارانتی می‌کنند تا خیال خریدار از این بابت کاملا راحت باشد.

پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

قاب کامپوزیت پنجره دوجداره 

این قاب‌ها از فرآورده‌های کامپوزیتی چوبی ساخته می‌شوند و نسبت به چوب مقاومت و پایداری بیشتری دارند. تبادل حرارت در قاب‌های کامپوزیتی مانند قاب‌های چوبی معمولی خوب است و دوام آن‌ها در برابر پوسیدگی بسیار بیشتر از چوب می‌باشد. 

قاب فایبرگلاس پنجره دوجداره 

این قاب های فایبرگلاس بسیار بادوام و مقاوم هستند. بین اجرای این قاب ها فضای خالی وجود دارد که با عایق پر می‌شوند که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه می‌شود. یکی دیگر از متمایز ترین ویژگی قاب فایبرگلاس این خاصیت عایق بودن است.این قاب از همه انواع قاب ها عایق تر است به خصوص از نوع چوبی آن. 

قاب آهنی پنجره دوجداره 

پنجره‌های آهنی نیز به صورت دوجداره قابل ساخت هستند. بزرگ‌ترین ویژگی مثبت آن‌ها قیمت مناسب ترشان است. و قابل ترمیم هستند همچنین در صورت شکستگی لولاها دوباره مثل روز اول شان می‌شوند. این قاب‌ها دارای قابلیت رنگ‌پذیری مناسب می‌باشند. 

معایب قاب های آهنی

البته قاب آهنی این پنجره‌ها نیز، همان مشکلات عایقی پنجره‌های آلومینیومی را دارا است. همچنین درزگیری آن نیز معمولا به درستی قابل اجرا نیست و در هنگام بارندگی احتمال نفوذ آب از اطراف به داخل پنجره وجود دارد. به مرور زمان از دیگر مشکلات پنجره‌هایی با قاب‌های آهنی زنگ زدگی می‌باشد.

پنجره دوجداره

کدام مدل پنجره دوجداره مناسب منزل شماست؟

پنجره دوجداره علاوه بر مزیت هایی که دارد دارای انواع بسیار متفاوتی است که گاهی دچار سردرگمی در انتخاب آنها میشوید.اکر به دنبال پنجره ای مناسب با خانه خود هستید با ما همراه باشید. 

 • پنجره دو جداره UPVC ثابت: از جمله مزایای این پنجره‌ها می‌توان به قیمت پایین‌شان اشاره کرد. البته امکان باز و بسته کردن این نوع پنجره‌ها اصلا وجود ندارد.
 • پنجره دو جداره UPVC تک حالته: پنجره‌های تک حالته تنها در یک حالت باز می‌شوند و پروفیل کمتری نیز مصرف می‌کنند و در نتیجه قیمت مناسبی دارند.
 • پنجره دو جداره UPVC دو حالته:‌ امکان باز و بسته کردن این نوع پنجره ها در دو حالت متفاوت میسر شده است که طبیعتا با مصرف پروفیل بیشتر، قیمت بالاتری نیز دارند.
 • پنجره دو جداره UPVC مدل سایه بانی: از این نوع پنجره‌ها معمولا در راه پله‌ها و سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌شود و ابعاد بسیار کوچک‌تری نیز دارند. 
 • پنجره دو جداره UPVC مدل آکاردئونی:‌ این نوع پنجره‌ها همانند آکاردئون باز و بسته می‌شوند و طراحی بخصوص خود را دارند.
 • پنجره دو جداره UPVC دو لنگه بازشو (فرانسوی): یکی از زیباترین پنجره‌های دوجداره، پنجره دوجداره فرانسوی است که هزینه بسیار بالایی را نیز بر روی دوش خریدار قرار می‌دهد.
 • پنجره دو جداره UPVC فولکس واگنی: باز و بسته کردن این نوع پنجره‌ها همانند ماشین‌های فولکس واگن است که زیبایی به خصوصی دارند.
 • پنجره دو جداره UPVC کلنگی: این نوع پنجره‌ها شباهت زیادی با مدل سایه بانی دارند با این تفاوت که امکان باز و بسته کردن آن‌ها به صورت کلنگی وجود دارد.
 • پنجره دو جداره UPVC کشویی: پنجره دوجداره کشویی برای مکان‌هایی که فضای کمتری دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای اطلاعات بیشتر مقاله‌ی پنجره دوجداره کشویی را مطالعه کنید. 
 • پنجره دو جداره UPVC دایره‌ای (محوری):‌ همان‌‌طور که از نام‌شان نیز مشخص است، پنجره دوجداره دایره‌ای به صورت دایره‌ای شکل و در برخی از مکان‌های بخصوص استفاده می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این پنجره ها به مقاله‌ی انواع پنجره دوجداره مراجعه کنید تا با توضیحات بیشتر در این خصوص اطلاعات بیشتری کسب کنید.

پنجره دوجداره

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

سخن آخر

در جامعه امروز استفاده بهینه منابع انرژی همچون گاز بسیار مهم است. بنابراین استفاده از پنجره های با شیشه های دو یا سه جداره در این امر بسیار کمک کننده هستند. پنجره های دوجداره علاوه بر داشتن زیبایی مزایایی بسیاری همچون عایق بودن و …که در بالا به طور مفصل به آن اشاره شده است دارا می‌باشد. ساختمان سازان و معماران نیز از این مزایا بسیار بهره برده اند زیرا بسیار متنوع اند .این پنجره ها حتی از لحاظ رنگ هم می توانند متنوع باشند مانند پنجره آلومینیومی با طرح چوب. به طور کلی، خرید پنجره‌های دوجداره کاملا به صرفه به نظر می‌رسند. با این حال برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌ی 02144856812 در تماس باشید. علاوه بر این، شما با مراجعه به صفحه‌ی استعلام قیمت پنجره دوجداره می‌توانید قیمت این نوع پنجره‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن محاسبه کنید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است