حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

انواع مختلف پنجره های دو جداره از عوامل زیبایی سازی ساختمان ها در طراحی ها می باشد‌. صنعت ساختمان سازی به سمت مدرنیته پیش می رود و این پنجره ها نقش زیادی در این امر ایفا می کنند. در سایت پروما نوین مدل های مختلف از این پنجره ها را می توانید مشاهده نمایید. برای انتخاب راحت تر و بهینه تر با کارشناسان ما مشورت کنید.

انواع مختلف پنجره های دو جداره کدامند؟
انواع مختلف پنجره های دو جداره کدامند؟

مزایای پنجره های دو جداره

گفتنی است که مهم ترین مزیت پنجره دو جداره جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد. عایق بندی این پنجره ها در تابستان و گرما از هدر رفت انرژی جلوگیری می نمایند. چرا که اجازه ورود و خروج هوای سرد و گرم را نمی دهند. اما مزیت های دیگری را نیز می توان برای این پنجره ها به شمارش در آورد.

عایق این پنجره ها جلوی ورود گرد و خاک و آلودگی ها را می گیرد و در فضای خانه هوایی تمیز به وجود می آید‌. همچنین با مانع شدن از ورود سر و صدا به ساختمان آرامش را به شما هدیه می دهد. تنوع در مدل و رنگ دست شما را هنگام انتخاب باز می گذارد. طول عمر زیاد این پنجره ها و مقاومت در برابر حرارت، زنگ‌زدگی، پوسیدگی و تغییر رنگ از جمله مزیت های این پنجره ها می باشد.

انواع مختلف پنجره های دو جداره را بشناسیم

مهم ترین بخش در پنجره های دو جداره پروفیل و شیشه می باشد که انواع گوناگون پنجره را نشان می دهند. برندهای مختلف و معروف با ساخت انواع گوناگون این پنجره ها در مدل های مختلف، تنوع را به شما هدیه می دهند‌. در ادامه مدل های متنوع را بیان خواهیم نمود.

بیشتر بخوانید: تعویض پنجره دو جداره

انواع مختلف پنجره های دو جداره را بشناسیم

پنجره های دو جداره ثابت

یکی از رایج ترین، پرکاربردترین و پر طرفدار ترین مدل ها، پنجره های دو جداره ثابت هستند. این نمونه از پنجره ها از نظر هزینه مناسب هستند و بازده بسیار خوبی دارند. در واقع باید گفت که مکانیزم ساده این مدل کارایی آن را راحت کرده است. اگر قصد دارید پنجره را باز و از هوای بیرون استفاده کنید می توانید پنجره دو جداره تک حالته یا دو حالته را نصب نمایید‌.

نمونه های تک حالته نیز ساختار ساده ای دارند و روی یک محور باز می شوند. جهت باز شدن این پنجره ها را می توان انتخاب نمود. پنجره های دو جداره دو حالته ساختار پیشرفته تری دارند و قادر هستند از دو جهت افقی و عمودی یا بر روی دو محور افقی و عمودی باز و بسته شوند. کیفیت این پنجره ها بسیار عالی بوده و کارایی آن ها خیلی بالا می باشد.

انواع مختلف پنجره های دو جداره کدامند؟
انواع مختلف پنجره های دو جداره کدامند؟

 

انواع مختلف پنجره های دو جداره – مدل سایه بانی

این مدل از پنجره های دو جداره کارایی خاص تری دارند و بیشتر برای سرویس های بهداشتی، حمام، نورگیر ها و راه پله ها مورد استفاده قرار می گیرد. این پنجره ها فقط محور افقی دارند و اما شما این حق انتخاب را دارید که پنجره از بالا یا پایین باز شود.

پنجره های دو جداره فولکس واگنی

اگر قصد دارین زیبایی خاصی به محیط ساختمان خود بدهید و قیمت را در نظر نمی گیرید، می توانید پنجره های دو جداره مدل فولکس واگنی را انتخاب نمایید. باز و بسته شدن این پنجره ها به صورت درب ماشین های ون می باشد و هنگام باز شدن فضایی را اشغال نمی کنند و زیبایی زیادی به ساختمان شما خواهند داد.

پنجره‌های دوجداره آکاردئونی

اگر طراحی ساختمان شما به گونه ای است که عرض پنجره ها بیشتر از سه متر می‌باشد، بهترین گزینه می تواند پنجره های دو جداره مدل آکاردئونی باشد. زیبایی این پنجره ها مخصوصا برای بالکن بسیار بالا می باشد. دو لنگه این پنجره ها از دو سمت باز می شود و ستون اضافه ندارند و فضای بین دو لنگه باز است و هنگام باز شدن هیچ فضایی را اشغال نمی کنند.

انواع مختلف پنجره های دو جداره –  دایره ای یا محوری

در مورد این پنجره باید گفت که طراحی بسیار مشکلی دارند و بسیار کمیاب هستند. اما بدون شک زیبایی خاصی به منزل شما خواهند داد. محور این پنجره های دو جداره حالت قطری دارد.

خلیجی و کمانی

این دو مدل نیز بسیار زیبا هستند. نمونه خلیجی برای نصب در پذیرایی بسیار مناسب می باشند و فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد. برای ساخت این پنجره ها دو‌ مدل ثابت و بازشو را با هم ترکیب می کنند. اما مدل کمانی زیبایی بیشتری نسبت به خلیجی دارند‌. این مدل از پنجره های دو جداره را می توان یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین و خاص ترین پنجره های دو جداره به حساب آورد. این پنجره ها دارای قوس است و زیبایی خیره کننده ای به ساختمان می دهند.

انواع مختلف پنجره های دو جداره کدامند؟
انواع مختلف پنجره های دو جداره کدامند؟

سخن پایانی

سایت پروما نوین با طراحی و تولید انواع مختلف پنجره های دو جداره با برندهای معتبر، در خدمت شما عزیزان می باشد. برای اطلاع از قیمت پنجره دو جداره و نحوه سفارش می توانید با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.