حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

اگر تا به‌ حال برای خرید انواع لولا به بازار رفته باشید، متوجه خواهید شد که تنوع آن ها بسیار زیاد است. متنوع بودن این محصول ممکن است شما را در ابتدا بسیار سردرگم کند، اما اگر از کاربرد هر کدام اطلاع داشته باشید دیگر انتخاب و خرید آن خیلی برایتان پیچیده نیست.

ما در این مقاله برای شما در رابطه با نوع ‌های مختلف این محصول و همچنین کاربرد آن‌ ها صحبت کرده ‌ایم. این اطمینان را به شما می‌.دهیم که پس ‌از خواندن این مقاله و بالا رفتن آگاهی و شناخت شما از آن ها، خیلی راحت ‌تر می‌.توانید محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید.

قبل‌ از آن که سراغ معرفی انواع لولا ها برویم اجازه دهید در رابطه با وظیفه‌ این قطعه در پنجره‌ دو جداره صحبت کنیم. لولا ها مهم ‌ترین عضو درب و پنجره هستند. عدم درست کار کردن این محصول می.تواند باعث مشکلات زیادی برای ما شود.

در اکثر مواقع باز و بسته نشدن پنجره دوجداره به ‌علت ایراد و مشکل در این قطعه می ‌باشد. چرا که عامل اصلی باز و بسته شدن صحیح پنجره ‌ها به همین قطعه مربوط می‌.شود. همچنین یکی دیگر از وظایف آن تحمل کردن وزن شیشه و فریم پنجره می.باشد.

پس تا این ‌جا متوجه شدیم که این قطعه کوچک وظایف بسیار مهمی را در یک درب یا پنجره دو جداره ایفا می.کند. بنابراین برای طول عمر بیشتر پنجره، دوام و استحکام آن باید بسیار بالا باشد.

استعلام قیمت پنجره دوجداره

لولا های درب و پنجره دوجداره
لولا های درب و پنجره دوجداره

انواع لولا از نظر کاربرد

همان‌ طور که در قسمت قبل گفتیم این محصول تنوع بسیار زیادی دارد و به چهار دسته لولای ۱۰۰ ، ۷۵ ، قابل تنظیم و 3D تقسیم می.شود. در ادامه در رابطه با کاربرد هر کدام از این محصولات صحبت خواهیم کرد.

البته لازم است بدانید که لولای میانی تنها برای پنجره ‌هایی که بیش‌ از ۱ متر ارتفاع دارند استفاده می.شود. همچنین برای تمامی درب ‌ها و پنجره‌ های دو جداره به ‌غیر از مدل دو حالته کاربرد دارند. این مدل همان‌ طور که از نامش پیدا است دارای قابلیت تنظیم می.باشد.

تفاوت مدل مختلف لولا
تفاوت مدل مختلف لولا

تفاوت مدل مختلف لولاها در چیست؟

مدل ‌های ۱۰۰ و ۷۵ از انواع لولا ها هستند که قابلیت تحمل وزن بالا را ندارند و به ‌همین دلیل نمی ‌توان آن ‌ها را برای پنجره‌ های با ارتفاع زیاد استفاده کرد. چرا که ممکن است به ‌مرور زمان بر اثر استفاده مداوم و باز و بسته کردن پنجره ‌ها دچار افتادگی شوند.

طبیعی است که در این حالت نیاز به رگلاژ خواهند داشت بنابراین پیشنهاد می ‌کنیم برای پنجره‌ های با ارتفاع زیاد و سنگین وزن به‌ هیچ ‌عنوان از این مدل ها استفاده نکنید. تنها مزیتی که مدل ‌های ۱۰۰ و ۷۵ دارند قیمت ارزان تر آن ها نسبت ‌به دو مدل دیگر است.

مدل ‌های قابل تنظیم و 3D قابلیت تنظیم شدن دارند و این ‌که می ‌توانند وزن بیشتری را تحمل کنند. بنابراین طبیعی است که نسبت به مدل ‌های ۱۰۰ و ۷۵ قیمت بالا تری داشته باشند. اگر کمی فکر کنید می بینید که قیمت بالای آن ها بسیار به صرفه تر از مدل های معمولی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *