انواع مارک پنجره پی وی سی

انواع مارک پنجره پی وی سی

انواع مارک پنجره پی وی سی،برای یافتن بهترین پنجره دوجداره باید پنجره را در موارد مختلف طبقه بندی کرد. از آنجایی که هر مکان ویژگی های خاص خود را دارد، هر دسته می تواند مبنایی برای معرفی بهینه پنجره های دوجداره باشد.به طور کلی می توان فاکتورهای مشترکی را برای معرفی بهترین پنجره  دوجداره upvc در نظر گرفت. در اینجا نیز توضیح داده شده است.

انواع مارک پنجره پی وی سی
انواع مارک پنجره پی وی سی

مهمترین عنصر پنجره پی وی سی

  • نوع پروفیل UPVC یا آلومینیومی
  • نوع مفصل ترکی یا آلمانی
  • مطابق با تولید استاندارد و جزوه الزامات فنی شرکت ویستابست
  • نوع شیشه دوجداره مورد استفاده. تمام شیشه های دوجداره باید به صورت صنعتی ساخته شوند تا گاز آرگون تزریقی به راحتی خارج نشود.
  • نصب استاندارد با پیچ های بولدکس 10 سانتی متری و آب بندی و هوابندی با چسب سیلیکون
انواع مارک پنجره پی وی سی
انواع مارک پنجره پی وی سی

بهترین مارک پنجره پی وی سی

پنجره های دوجداره برندهای مختلفی در بازار دارد که هر کدام مشخصات و قیمت خاص خود را دارند. یکی از عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره upvc عموما همین برند پی وی سی می باشد. بیشترین استفاده را در بازار این سه مدل پروفیل دارند:

  1. وین تک
  2. ویستا بست
  3. هافمن

در پروفیل های پنجره دوجداره برندهای دیگری نیز وجود دارد، اما این سه برند بیشترین تقاضا را دارند. در ادامه به بررسی این سه مدل پروفایل می پردازیم.

انواع مارک پنجره پی وی سی
انواع مارک پنجره پی وی سی

مقایسه پروفیل وین تک و ویستا بست

پنجره ویستابست گرانتر از وین‌تک است، پروفیل ویستابست سنگین‌تر از نمایه وین‌تک پروفیل وین‌تک است و در مشاغل بیشتری استفاده می شود.

همانطور که گفته شد هر دو پروفیل وین تک و ویستابست دارای فواصل متفاوتی هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.لازم به ذکر است که این دو پروفیل سالهاست که به عنوان پروفیل درب و پنجره دوجداره مورد استفاده قرار می گیرند.

پروفیل های وین تک و ویستا بست در دسته بندی های کیفی مختلفی عرضه می شوند باید بدانید که اگر به دنبال بهترین پنجره های پی وی سی هستید و یکی از انواع پروفیل ها را انتخاب کرده اید در واقع باید به این مورد نیز توجه کنید، در برخی موارد از پروفیل های کاذب به عنوان

پروفیل های صحیح نیز استفاده می شود، پس در نظر داشته باشید که در هنگام خرید و پنجره دوجداره هر دو پروفیل ممکن است تقلبی باشند، بنابراین سعی کنید برای نصب پنجره upvc از نصاب های معتبر پنجره upvc کمک بگیرید.

برندهای مختلفی از پنجره های مختلف در بازار وجود دارد که هر کدام ممکن است ویژگی های خاص خود را داشته باشند و همین ویژگی ها می تواند قیمت آنها را تعیین کند.

 

پنجره دوجداره upvc با شیشه دوجداره

پیشرفته ترین مدل پنجره شیشه دوجداره مدل دو جداره می باشد. این مدل از پنجره دوجداره به دو صورت افقی و عمودی باز و بسته می شود. پنجره دوجداره علاوه بر طراحی مدرن و زیبا، ایمن است زیرا از اتصال بسیار قوی استفاده می کند. سایبان های دو جداره که بام نیز نامیده می شوند، اغلب در مناطقی با دید محدود و نور خورشید مانند پله ها، حمام ها، توالت ها و مسکن عمومی قرار می گیرند. پنجره دوجداره  فقط با نیروی افقی باز و بسته می شوند و می توانید پنجره را از بالا یا پایین و یا از داخل یا خارج باز کنید.

 

پنجره قوسی با شیشه دوجداره upvc

اگر بخواهیم پنجره خلیج را کمی زیباتر کنیم، پنجره قوسی انتخاب خوبی است، برخلاف پنجره خلیج رنگ، در گوشه قرار نمی گیرد، قوسی و منحنی است و به صورت دایره ای خمیده است. این مدل در پذیرایی نیز کاربرد بیشتری دارد و فضای داخلی بیشتری را نشان می دهد. تنوع انتخاب ها و گزینه ها تصمیم را پیچیده می کند.

 

نتیجه گیری

جهت تعویض پنجره بهترین پیشنهاد پنجره UPVC ویستابست با تجهیزات ROTO آلمان می باشد. در صورت نوسازی، اگر اندازه پنجره شما استاندارد است و به دنبال یک پنجره خوب و مقرون به صرفه هستید، ویستابست همچنان توصیه می شود. اگر تنوع رنگ برای پروژه های بازسازی مهم است، بهتر است از پنجره های ترمال بریک با انواع رنگ های پودری و رنگ های آنادایز استفاده کنید. اگر پنجره های شما بزرگ هستند، بهترین پیشنهاد استفاده از ترمال بریک آلومینیومی است. اگر به دنبال پنجره های جامپینگ بزرگ با ارتفاع زیاد و بدون نوشته هستید از پنجره های آلومینیومی دوجداره و کشویی استفاده کنید.

 

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است