ویژگی های توری پلیسه مگنتی

ویژگی های توری پلیسه مگنتی

اگر قصد خرید توری برای درب و پنجره های خود دارید، می توانید توری پلیسه مگنتی را جزء گزینه‌های خرید خود در نظر داشته باشید. توری پلیسه یکی از انواع توری درب و پنجره است. که عموماً در فصل تابستان بیشتر مورد استفاده قرار می ‌گیرد. در ادامه بیشتر در مورد ویژگی‌ های توری پلیسه مگنتی صحبت می نماییم.

کاربرد توری پلیسه مگنتی در منازل

عموما پرده توری کاربردذهای فراوانی برای کاربران و مشتریان داشته و از هدر رفتن گرمای داخلی منازل در فصل زمستان و سرما در فصل تابستان جلوگیری می کند. طبق برآورد کارشناسان توری از ۷۵ درصد هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. ورود جانوران و حشرات موذی به داخل خانه از معضلات مهم فصل تابستان بوده که به طور عمومی، همه مردم گریبان گیر این مسئله هستند. توری پلیسه مگنتی از ورود حشرات موذی جلوگیری کرده و می توانید استفاده نمایید. این پرده ها مزایای زیادی دارند که در ادامه بررسی می کنیم.

کاربرد توری در منازل

مزایای خرید توری پلیسه مگنتی

با توجه به این که این سری محصولات با نیروی جذب آهنربا کار می کنند، پس دیگر نگران بسته نشدن درب نباشید. این درب پس از ورود و خروج به صورت خودکار بسته می شود. دذ نتیجه از ورود حیوانات موذی جلوگیری می کند. همچنین با توجه به اینکه به شکل طولی ساخته شده، امکان گردش هوا در خانه امکان پذیر بوده است. و هوای داخل منزل محبوس نمی شود. می توانید از آب و هوای پاکیزه تر استفاده نمایید.

پرده توری مگنتی را برای درب و پنجره های بزرگ تر استفاده می کنند .که دارای دو طرف برای ورود است. با باز شدن آهنربا می ‌توانید وارد خانه شوید. لازم به ذکر است که بیشترین کاربرد پرده توری مگنتی در آپارتمان ها برای تراس و بالکن است.

پرده مگنتی دارای فریم یا چهارچوب است؟

به صورت گسترده در ایران توری مگنتی به صورت بدون فریم ساخته و تولید می شود. و با توجه به نوع پرده پنجره توری و قطعات آهنربایی می توانید به آسانی به انواع درب های فلزی، آلومینیومی و چوبی اتصال نمایید. پرده از وسط به شکل طولی به دو قسمت مساوی تقسیم شده و هر قسمت آن دارای آهنربا برای جذب است. پس از ورود و خروج، توری توسط آهنربا جذب و مانع ورود سایر موارد می شود. اگر در محیطی زندگی می کنید که درب آن به صورت مکرر باز و بسته می شود، برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی و ورود گرد و غبار و جانورهای موزیی استفاده از پرده توری پلیسه بهترین انتخاب برای شما است.

امکان شست و شو

برخی از پرده ها ثابت بوده و امکان شستشوی آن وجود ندارد. توری پلیسه امکان شستشوی مجدد آن وجود دارد. و می توانید پس از شستشو دوباره آن را نصب و استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که نصب توری پلیسه مغناطیسی، نیاز به مهارت خاصی نداشته و به آسانی نصب می شود.

اندازه های مختلف بر حسب نیاز شما

پرده های پلیسه مگنتی در اندازه های مختلفی به صورت استاندارد طراحی شده و در بازار موجود است. شما می‌توانید با توجه به اندازه درب و پنجره خود پرده پلیسه مورد نیاز را خریداری نمایید. این توری ها طراحی زیبایی داشته که امکان جداسازی آن از فریم وجود دارد. توری دارای رنگ بسیار بوده و توسط مشتری و طبق دکوراسیون خانه انتخاب می شود. در کنار این موارد می توانید به آسانی پرده را رگلاژ کرده و تعمیر نمایید.

اندازه های مختلف بر حسب نیاز شما

عدم آسیب به چهارچوب درب

توری فلزی به شکلی طراحی شده که ممکن است در زمان استفاده و نصب درب دچار آسیب شود. می توانید به آسانی بدون نیاز به هیچ گونه تجهیزات تخصصی و پیچ و مهره در را نصب کرده و استفاده نمایید. توجه داشته باشید که پرده های مگنتی دارای آویز های سنگینی بوده که در برابر باد شدید مقاومت بسیار بالایی دارد. اگر برای محیط های باد خیز مانند بالکن استفاده می کنید، می توانید بدون نگرانی خریداری و نصب نمایید.

نتیجه گیری

بحث امروز ما در مورد ویژگی‌ های توری پلیسه مگنتی بود ،که برای مشاهده انواع پرده های توری آکاردئونی، مگنتی پلیسه و غیره به سایت پروما نوین مراجعه نمایید. امکان مشاهده قیمت پنجره دو جداره و انواع توری ها در سایت وجود داشته و می توانید با همکاران و کارشناسان سایت مشاوره نمایید.

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است