خرید توری پلیسه

توری های پلیسه به منظور جلوگیری از ورود حشرات موذی به درون محیط استفاده می شوند. برای ورود هوای تازه، شما احتیاج دارید درب و پنجره ها را برای ساعتی باز بگذارید و از هوای تازه لذت ببرید، در فصل گرما، ورود حشرات یکی از معضلاتی است که شما را کلافه میکند. با استفاده از توری های پلیسه، برای همیشه با این مشکلات خداحافظی کنید. توری پلیسه با نام های دیگری از جمله توری تاشو و توری آکاردئونی در بازار موجود می‌باشد. از خصوصیت توری های پلیسه می توان به انعطاف پذیری فوق العاده ای این توری ها اشاره کرد. این ویژگی سبب باز و بسته شدن راحت این توری ها در قاب آلومینیومی خواهد شد. در ادامه مزایای توری پلیسه را برای شما شرح خواهیم داد. برای آشنایی بیشتر با انواع توری پلیسه می‌توانید به مقاله‌ی توری پلیسه طرح دار درب و پنجره مراجعه کنید.

مزایای توری پلیسه

پروفیل آلومینیوم:

در این توری پلیسه تنها از دو نوع پروفیل آلومینیوم استفاده شده است. یک نوع پروفیل جهت استفاده در عرض ها و ارتفاع های توری ( کلاف توری) مورد استفاده قرار می گیرد و دیگری پروفیل آلومینیوم قسمت بازشو توری می باشد. در سیستم های مشابه تولیدی و وارداتی این اجزاء از سه و یا چهار نوع پروفیل استفاده گردیده است. بدین ترتیب که در سیستم 4 پروفیل، یک پروفیل آلومینیوم برای ارتفاع و پروفیل دوم برای عرض بالا، پروفیل سوم برای عرض پایین و پروفیل چهارم برای قسمت بازشو مورد استفاده قرار می گیرد و در سیستم 3 پروفیل، یک پروفیل برای ارتفاع و پروفیل دوم برای عرض و پروفیل سوم برای بازشو استفاده می گردد. لذا در جهت بهینه سازی مصرف مواد تشکیل دهنده و ایجاد ظاهری یک دست در این سیستم پروفیل های عرض و ارتفاع یک نوع شده اند. برای اطلاع از قیمت می‌توانید به مقاله‌ی قیمت پروفیل آلومینیوم مراجعه کنید. شما همچنین می‌توانید برای استعلام اینترنتی قیمت درب و پنجره دوجداره به همراه توری پلیسه به اینجا مراجعه کنید.

در این سیستم، پروفیل ها نسبت به نمونه های موجود با توجه به طراحی خاص خود و با حفظ کارایی و تحمل وزن دارای وزن مناسب تری از رقبای خود بوده و هر کدام از دو نوع پروفیل به ازای هر متر 400 گرم می باشند اما در سایر مدل های مشابه وزن پروفیل ها عرض و ارتفاع حدود 450 گرم و وزن پروفیل بازشو 650 گرم می باشد. بدین ترتیب از وزن مناسب تری برخوردار می باشد. در پروفیل های مورد استفاده برای عرض و ارتفاع این توری پلیسه، شیاری به پهنای 5 میلیمتر در هر دو لبه بالایی پروفیل تعبیه شده است که در این شیار پرز مویی تعبیه می گردد تا توری مهار گشته و بهترین عملکرد را داشته باشد و تور از ریل خود خارج نگردد و همچنین حشرات ریز از اطراف پلیسه های تور نتوانند وارد محیط داخل خانه گردند. برای اطلاعات بیشتر به مقاله‌ی قیمت پروفیل UPVC مراجعه کنید.

pleated mosquito mesh

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

قابلیت‌های منحصر به فرد توری پلیسه

توری پلیسه در انواع و اقسام متفاوتی وجود دارد. به عنوان مثال، نوع پنجره‌ی شما می‌توانید تاثیر زیادی بر روی نحوه‌ی نصب توری پلیسه بگذارد. به هر حال، شما می‌توانید برای مشاهده انواع این محصولات، به مقاله‌ی انواع توری پنجره دوجداره رفته و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

توری پلیسه به طور کلی امکان باز شدن در دو حالت مختلف عمودی یا افقی را دارد. در صورتی که پنجره‌ی شما ارتفاع کمی دارد، می‌توانید توری پلیسه عمودی را انتخاب کنید اما اگر درب و پنجره‌ی شما ارتفاع زیادی دارد، پیشنهاد می‌کنیم مدل افقی را انتخاب کنید. در مدل افقی نیز دو مدل متفاوت وجود دارد. یکی از این مدل‌های به صورت یک طرفه باز می‌شود که معمولا انتخاب بسیاری از مشتریان همین مدل است. اما مدل دیگر از وسط و به دو طرف باز و بسته می‌شود. نکته‌ای که در این جا حائز اهمیت است، نحوه‌ی استفاده و کاربرد شما از توری پلیسه است. در واقع، شما باید در ابتدا نیاز خود را برای خرید توری پلیسه بسنجید و سپس مدل افقی یا عمودی را انتخاب کنید.

یکی از مواردی که بر روی انتخاب شما تاثر می‌گذارد، نوع پنجره دوجداره است. پنجره‌های دوجداره در انواع و اقسام مختلفی موجود هستند. به عنوان مثال، امکان نصب توری پلیسه بر روی پنجره دوجداره کشویی میسر شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، مقاله انواع پنجره دوجداره را مطالعه کنید.

 تنوع در منزل با توری پلیسه

یکی از قابلیت‌های دیگر توری پلیسه، امکان تنوع بخشیدن به محیط خانه یا کار است. امکان انتخاب رنگ‌های متفاوت برای توری پلیسه وجود دارد. در نتیجه، با توجه به دکور خانه‌ و درب و پنجره‌تان می‌توانید رنگ مناسب یا متفاوت‌تری را انتخاب کنید. علاوه بر این، امکان چاپ طرح مورد علاقه‌ی شما بر روی توری پلیسه نیز وجود دارد. به عنوان مثال، اگر به طرح‌های سنتی علاقه‌مندید می‌توانید طرح فرش را انتخاب کنید. اما اگر طرح‌های خیلی فانتزی را می‌پسندید، می‌توانید نیم نگاهی به طرح‌های فانتزی توری پلیسه بیندازید.

مزایای توری پلیسه به همین جا ختم نمی‌شود. یکی دیگر از قابلیت‌های این نوع محصولات، امکان استفاده از آن‌ها در شرایط مختلف آب و هوایی است. بنابراین اگر در محیط‌های شرجی یا مرطوب نیز زندگی می‌کنید بدون نگرانی در مورد زنگ زدن توری پلیسه، می‌توانید به راحتی از این نوع محصولات استفاده کنید. علاوه بر این، با نشستن گرد و غبار بر روی توری، طبیعتا کثیف شدن آن‌ها حتمی است. به همین علت، امکان شستشوی توری پلیسه به راحتی میسر شده تا مصرف کنندگان هیچ گونه مشکلی از لحاظ پاکیزگی توری‌های پلیسه نداشته باشند. یکی دیگر از مواردی که بر روی عایق بندی منزل تاثیر می‌گذارد، پروفیل UPVC است که از ورود گرد و غبار به داخل منزل جلوگیری می‌کند. برای اطلاعات بیشتر به مقاله‌ی بهترین راه عایق کردن منزل رفته و اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.

در واقع مزایای توری پلیسه در مقایسه با توری‌های عادی به قدری زیاد است که خرید آن را کمی منطقی‌تر می‌کند. توری‌های عادی مشکلات زیادی از جمله عدم قابلیت شستشو، نداشتن تنوع رنگ زیاد و زنگ زدن دارند که توری پلیسه سعی کرده تمامی این مشکلات را برطرف کند. با این حال بد نیست با انواع و اقسام توری پلیسه آشنا شوید. توری پلیسه می‌تواند عملکرد پنجره‌ی دوجداره شما را به مراتب بهتر کند. کافی است به مقاله‌ی انواع توری پنجره دوجداره UPVC رفته و اطلاعات بیشتری در آن‌جا کسب کنید.

مزایای توری پلیسه

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

انوع و اقسام توری پلیسه

توری پلیسه در انواع و اقسام مختلفی تولید شده که با توجه به نیاز کاربران خریداری می‌شود. به عنوان مثال، توری پلیسه مگنتی که یکی از جدیدترین محصولات است توانسته در مدت زمان کوتاهی نظر مصرف کنندگان را کاملا به خود جذب کند. از جمله مزایای توری پلیسه مگنتی، عدم نیاز به هرگونه پیچ و مهره است. همین مسئله باعث شده تا نصب یا باز کردن آن به راحت‌ترین شکل ممکن صورت بگیرد.

توری‌های پلیسه در دو نوع تک فریم یا دو فریم نیز تولید شده‌اند. معمولا برای پنجره‌های نسبتا قدیمی‌تر که جایی برای نصب ندارند، از توری پلیسه تک فریم استفاده می‌شود. اما اگر درب و پنجره‌ای دو جداره دارید که جای مخصوص نصب توری دارد، می‌توانید از توری پلیسه دو فریم استفاده کنید. در هر صورت، با توجه به راحتی در نصب توری‌های پلیسه، هر مدلی که انتخاب کنید می‌تواند عملکرد فوق‌العاده‌ای در اختیار شما قرار دهد.

قیمت توری پلیسه

اگر بخواهیم در مورد مزایای توری پلیسه صحبت کاملی کنیم و از قیمت آن صحبتی به عمل نیاریم، قطعا در حق آن اجحاف کرده‌ایم. موارد زیادی بر روی قیمت توری پلیسه تاثیرگذار هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به اندازه‌ی درب و پنجره، نوع انتخابی شما و طرح برگزیده شده اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید به مقاله‌ی «قیمت توری پلیسه چگونه مشخص می‌شود؟» بروید. در صورتی که درب و پنجره‌ی بزرگ‌تری داشته باشید، قاعدتا هزینه‌ی بیشتری را باید پرداخت کنید. توری‌های پلیسه مگنتی هم در مقایسه با توری‌های تک فریم یا دو فریم قیمت متفاوت‌تری دارند. اگر طرح‌های فانتزی را برای خرید توری پیشنهاد کنید، باز هم قیمت آن با نوع ساده فرق خواهد داشت. در واقع، قیمت توری پلیسه همگی با توجه به سلیقه و نیاز شما مشخص می‌شود. اگر هم به دنبال این هستید که قیمت پنجره دوجداره را به همراه توری پلیسه مشخص کنید، در صفحه‌ی استعلام اینترنتی قیمت درب و پنجره دوجداره می‌توانید این کار را به راحت‌ترین شکل ممکن انجام دهید.

مزایای توری پلیسه به قدری زیاد است که شاید مقایسه‌ی آن با دیگر رقبای خود کار درستی نباشد اما از لحاظ قیمتی این مقایسه باید صورت بگیرد. در واقع، شاید در موقع خرید کمی هزینه‌ی بیشتری را نسبت به توری‌های ساده پرداخت کنید، اما در درازمدت با توجه به کیفیت بالای توری‌ پلیسه، این نوع محصولات کاملا مرقون به صرفه هستند. کافی است نگاهی به مزایای توری پلیسه از جمله قابلیت شستشو، باز و بسته شدن و انتخاب رنگ مورد علاقه نگاهی بیندازید تا قیمت آن، آن طور که باید و شاید مورد توجه شما قرار نگیرد.

دقیق مثل پلیسه

پهنای پروفیل آلومینیوم بازشو در این سیستم 5 میلیمتر کمتر از دهانه داخلی پروفیل ارتفاع می باشد. این تغییر بدین سبب صورت پذیرفته است که در سیستم های مشابه پهنای پروفیل ارتفاع و بازشو یکسان بوده لذا هنگام باز کردن توری پروفیل متحرک داخل دهانه داخلی پروفیل ارتفاع نمی گردد و شیاری برای عبور حشرات باقی می گذارد اما در طراحی جدید پروفیل بازشو کاملا داخل پروفیل ارتفاع قرار می گیرد و دومین دلیل کمتر بودن پهنا این است که با توجه به استفاده از پرز مویی در عرض ها ، پروفیل بازشو مهار گشته و به راحتی باز و بسته می شود. همچنین در این پروفیل فضایی به شکل مستعطیل در سراسر طول پروفیل لحاظ شده است که به عنوان دستگیره جهت سهولت در باز و بسته شدن توری مورد استفاده قرار می گیرد.

یراق آلات

 گوشه های پلاستیکی:

تعداد 4 عدد گوشه پلاستیکی در چهار ضلع هر توری پلیسه قرار می گیرد که با اتصال پروفیل های عرض و ارتفاع کلاف و چارچوب توری را بوجود می آورد. از جمله تمایز این گوشه ها با نمونه های تولید شده دیگر این است که اولا این گوشه ها دارای درپوش برای محل پیچ نصب نبوده و محل پیج نصب بر روی گوشه و بصورت فرو رفته تعبیه شده است. علت این تغییر این است که در نمونه های مشابه درپوش دار توری را فقط در یک جهت می توان نصب کرد و جهت بازشو توری قبل از ساخت باید مشخص گردد. ولی با این تغییر توری را در هر جهتی می توان چرخاند و نصب کرد. تفاوت دیگر این قطعه با سایر نمونه ها این است که در دیگر نمونه های مورد استفاده گوشه ها عرض و ارتفاع یکسانی ندارند.

چنین سیستم مشابهی می‌تواند بر روی درب و پنجره‌ دوجداره نیز صورت بگیرد. در درب و پنجره‌های دوجداره انواع مختلفی نظیر پنجره تک حالته و دو حالته وجود دارد که نحوه‌ی باز کردن آن‌ها را مشخص می‌کند. همانند توری‌ پلیسه، درب و پنجره دو حالته در دو حالت متفاوت و به انتخاب مشتری باز می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به مقاله‌ درب و پنجره دوجداره مراجعه کنید.

مزایای گوشه های پلاستیکی 

از دیگر نکته تمایز طرح گوشه ها با نمونه های مشابه عدم استفاده از مفتول جهت عبور نخ تعادل توری می باشد. بدین ترتیب که در 2 ضلع از توری پلیسه نخ هایی از محل گوشه ها عبور می کنند که در سایر مدل ها قطعه فولادی داخل 2 عدد از گوشه ها قرار می گیرد و نخ حول این قطعه فولادی حرکت دارد. از نکات منفی سایر مدل ها عدم تطابق قطعه فولادی با قطعه پلاستیکی و همچنین تفاوت در 2 گوشه ای که نخ تعادل از آنها عبور می کنند با 2 گوشه ای که نخ تعادل از آنها عبور نمی کنند می باشد. لذا در این طراحی جدید محل عبور نخ بر روی گوشه پلاستیکی تعبیه شده تا نیازی به قطعه فولادی نباشد و همچنین هر چهار گوشه پلاستیکی همسان هستند و در هر چهار ضلع قابل استفاده شده اند.

 درپوش پلاستیکی

این قطعه در دو طرف پروفیل بازشو قرار گرفته و موجب باز و بسته شدن توری می گردند. بدین ترتیب که داخل درپوش های پلاستیکی غلطکی از جنس تفلون مورد استفاده قرار گرفته است که موجب حرکت پروفیل بازشو و در نهایت سهولت باز و بسته شدن توری می شوند. از نکاتی که موجب تمایز با نمونه های مشابه می باشد اول اینکه در امتداد مسیر پرز مویی روی پروفیل بازشو شیاری با همان مشخصات روی درپوش پلاستیکی تعبیه شده است تا پرز مویی تا بالا و پایین ترین نقطه قسمت متحرک امتداد یابد و بدین جهت است که کوچکترین روزنه ای جهت عبور حشرات باقی نگذارد و دوم اینکه تسمه پلاستیکی که تور را در داخل پروفیل متحرک مهار میکند جهت کارایی بهتر و جلوگیری از افتادگی تور در قسمت متحرک، در شیار تعبیه شده روی درپوش پلاستیکی امتداد یافته و عملکرد بهتری را ایجاد می کند.

pleated mosquito mesh

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

 بست پلاستیکی

این بست برای تنظیم نخ تعادل در توری مورد استفاده قرار می گیرد و در ابتدای آن، محل بسته شدن پیچ قرار گرفته و انتهای آن حفره ای جهت بسته شدن نخ تعادل قرار دارد. طرز عمل بدین ترتیب است که نخ های تعادل پس از عبور از تور و پروفیل بازشو در داخل این بست پلاستیکی قرارگرفته و در محل تعبیه شده در پروفیل های ارتفاع قرار می گیرد و بوسیله پیچ تعبیه در محل خود تنظیم و بسته می شود. در نمونه های مشابه به جای پیچ و مهره از پیچ خودکار استفاده می شود که پروفیل ارتفاع را سوراخ کرده و چنانچه تور نیاز به رگلاژ مجدد داشته باشد نیاز است پروفیل ارتفاع مجدد سوراخ گردد اما در این مدل دیگر نیاز به سوراخ کاری نبوده و توری توسط مصرف کننده به راحتی توسط یک چهارسو قابل رگلاژ می باشد.

 تور پلیسه زیگزاگ

برای تولید توری پلیسه از تور های زیگزاگ از جنس پلی استر یا فایبرگلاس استفاده می گردد که در تمام نمونه ها یکسان می باشند و تنها تفاوت این سیستم توری این است که پهنای خود زیگراگ تور ها یا اصطلاحاً گام تور ها در این مدل 16 میلیمتر می بایست باشد اما در مدل های مشابه از تور با گام های 18 و 20 میلیمتر استفاده می گردد.

نخ فایبرگلاس

این نخ عمل رگلاژ توری را بر عهده دارد و طراحی توری پلیسه بدین ترتیب است که 4 نخ از میان تورها عبور داده می شود سپس 2 نخ بالایی در جهت مخالف و 2 نخ پایینی نیز در جهت مخالف از پروفیل بازشو عبور داده می شوند و در نهایت به بست پلاستیکی بسته شده و با شل یا سفت کردن بست پلاستیکی توری راحت تر و یا سفت تر باز و بسته می شود و با تنظیم نخ های بالایی و پایینی توری متعادل حرکت می کند.

 تسمه پلاستیکی

این تسمه ها در هر دو طرف تور ، به تور چسبانده یا دوخته می شوند و جهت استحکام بخشی به دو سر تور مورد استفاده قرار می گیرند. بدین ترتیب که یک طرف تور به تسمه پلاستیکی متصل می گردد و پس از عبور نخ از آن داخل پروفیل ارتفاع می رود و همچنین طرف دوم تور نیز با تمسه پلاستیکی متصل گشته نخ ها در جهت مخالف کشیده شده و سپس از داخل پروفیل بازشو عبور می کند. این تسمه باعث شده تور از داخل ریل تعبیه شده روی پروفیل ارتفاع و بازشو خارج نگردد. بر خلاف نمونه های مورد استفاده در سایر مدل های موجود که از تسمه 18 میلیمتری استفاده می گردد، در این مدل از تسمه پلاستیکی با پهنای 16 میلیمتر استفاده می گردد که دقیقا مطابق گام توری مورد استفاده می باشد.

 لاستیک کف عرض ها

لاستیک مشکی رنگ از جنس Epdm یا Nbr بدین منظور استفاده می گردد که با توجه به وجود شیار محل بسته شدن بست پلاستیکی در کف ریل های عرض ، این شیار محلی برای تجمع گرد و خاک بوده و همچنین حشرات ریز از زیر آن می توانند عبور کنند. لذا با استفاده از این لاستیک پلاستیکی به پهنای 3 سانتیمتر که با توجه به لبه پایینی خود داخل شیار پروفیل قرار گرفته و مانع از ورود گرد و خاک و عبور حشرات می گردد.

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

pleated mosquito mesh 2

اجزای تشکیل دهنده توری پلیسه

1- پروفیل آلومینیوم:

1-1- پروفیل آلومینیوم ارتفاع و عرض

1-2- پروفیل متحرک بازشو

2- یراق آلات پلاستیکی از جنس ABS خود رنگ:

2-1- تعداد 4 عدد گوشه پلاستیکی موبوط به چهار ضلع توری

2-2- تعداد 2 عدد درپوش پلاستیکی مربوط به دو طرف پروفیل متحرک بازشو

2-3- تعداد 2 عدد بست پلاستیکی جهت کنترل و نگه داشتن نخ تعادل توری

3- تور پلیسه زیگزاگی از جنس پلی استر

4- نخ فایبر گلاس

5- تسمه پلاستیکی

6- لاستیک کف عرض ها

7- پرز مویی

 پرز مویی

در قسمت پروفیل عرض های توری پلیسه و همچنی لبه پروفیل بازشو شیاری به پهنای 5 میلیمتر تعبیه شده که محل قرارگیری پرز های مویی هستند. کد پرز مویی مورد استفاده در این سیستم 48-900 می باشد و در قسمت عرض ها از خروج تور از شیار خود ممانعت بعمل آورده و راه عبور حشرات را مسدود می نماید. و همچنین در قسمت بازشو نیز کوچکترین شکافی را برای عبور حشرات باقی نمی گذارد. در هیچکدام از نمونه های مشابه تولیدی و وارداتی پرز مویی در قسمت عرض ها استفاده نشده و تنها برای قسمت بازشو استفاده شده است که در آن قسمت نیز در آن نمونه ها پرز مویی درپوش پلاستیکی را پوشش نمی دهد اما در این مدل درپوش پلاستیکی نیز توسط پرز مویی مهار گردیده است.

مزایای توری پلیسه نسبت به رقبا

گوشه های پلاستیکی مربع شکل

هدف از طراحی گوشه ها با شکل مربع این است که در این صورت توری را می توان در هر جهت چرخاند و با توجه به موقعیت پنجره و تمایل مصرف کننده توری را نصب نمود. بدین ترتیب دیگر چپ یا راست بازشو بودن پنجره مهم نبوده و برای تمامی موارد کاربرد دارد. همچنین در زمان تولید نیز تفاوتی ندارد کدام گوشه پلاستیکی در کدام چهار جهت نصب گردد. از دیگر مزایای توری پلیسه می توان به تعبیه جای عبور نخ تعادل در گوشه های پلاستیکی نام برد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

2- تعبیه جای عبور نخ تعادل در گوشه های پلاستیکی

با توجه به استفاده نمونه های مشابه از مفتول های آهنی و عدم هماهنگی با قطعات پلاستیکی محفظه ای بر روی گوشه ها تعبیه گردید تا نیاز به استفاده از مفتول های آهنی از بین برود.

3- استفاده از دو نوع پروفیل آلومینیوم

در تولید این توری تنها از دو نوع پروفیل آلومینیوم استفاده شده. بدین معنی که از یک نوع پروفیل برای هر دو ارتفاع ها و همچنین هر دو عرض ها استفاده شده است تا از نظر ظاهری کلاف توری متقارن بوده و در تولید نیز به کاهش تنوع مواد اولیه و کاهش ضایعات می انجامد. پروفیل آلمونیوم به کار رفته در توری پلیسه اختلالی را در درب و پنجره دوجداره شما به وجود نخواهد آورد. برای اطلاع بیشتر در این مورد می‌توانید مقاله‌ی پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک را مطالعه کنید.

تعبیه پرز مویی بر روی تمامی پروفیل ها

در این مدل توری پلیسه بر روی پروفیل عرض از پرز های مویی استفاده شده است که به مهار بهتر تور جهت عدم خروج از ریل منجر می گردد و همچنین احتمال عبور حشره از زیر تور بسیار کاهش می یابد. توری‌های پلیسه بر روی انواع پنجره‌های دوجداره قابلیت نصب داشته و هزینه‌ی نسبتا معقولی نیز دارند. امکان نصب این نوع تور‌ی‌ها حتی بر روی پنجره‌های دست دوم نیز وجود دارد. برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره مقاله قیمت پنجره دوجداره دست دوم را مطالعه کنید.

pleated mosquito mesh 3

خرید راحت و مطمئن با پرومانوین. برای خرید توری پلیسه و اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

تعبیه پرز مویی بر درپوش پلاستیکی بالا و پایین پروفیل بازشو

بدین معنی که پرز مویی تعبیه شده روی پروفیل باز شو در امتداد قطعه پلاستیکی بالا و پایین خود ادامه یافته تا از این نقاط اتصال پروفیل به درپوش پلاستیکی نیز حشره ای عبور نکند.

استفاده از تور زیگزاگی با گام 16 میلیمتر.

استفاده از تسمه پلاستیکی با پهنای 16 میلیمتر.

استفاده از پرز مویی با پایه 8/4 میلیمتر.

گوشه های پلاستیکی یک شکل برای هر 4 ضلع

مزایای توری پلیسه طراحی شده

1- استحکام بالا

2- تطابق رنگ در پروفیل و قطعات آلومینیومی

3- سهولت در رگلاژ و تنظیم توری توسط مصرف کننده

4- قابلیت تولید بصورت عمودی و افقی

5- قابلیت نصب در هر جهت

6- امکان تولید در هر سایز و ابعاد و بر اساس سفارش مصرف کننده.( ابعاد محصول نهایی بدلیل متفاوت بودن ابعاد درب و پنجره ها متغیر بوده و بصورت سفارشی و بر اساس درخواست و سفارش مشتری تولید می گردد.)

7- نصب آسان توسط 4 عدد پیچ 4 سانتیمتر

8- قابل شستشو و نظافت

9- کاهش آلودگی بعلت قابلیت جمع شوندگی تور

10- قرارگیری تور داخل محفظه پروفیل بازشو در زمان های عدم استفاده

11- مقاومت بالا در برابر نور و طول عمر بالا

12- عدم زنگ زدگی تور و متعلقات

پنجره دوجداره را بیشتر بشناسید.

برای اطلاعات بیشتر pleated mosquito mesh کلیک کنید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است