نحوه تمیز کردن پنجره دو جداره upvc چگونه است؟ تمیز کردن پنجره ها برای بعضی از افراد یکی از کارهای خسته کننده  و زمان بر محسوب می شود. استفاده از پنجره های یو پی وی سی علاوه بر مزیت های خود مانند عایق در برابر آلودگی های صوتی، عایق حرارتی و حفظ انرژی  نسبت به پنجره های معمولی نگهداری و تمیز کردن آسان تری دارند.نحوه تمیز کردن پنجره دو جداره upvc را توضیح خواهیم داد.

 

نحوه تمیز کردن پنجره دو جداره upvc

تمیز کردن پنجره های دوجداره چه مشکلاتی را به همراه دارد؟

نحوه تمیز کردن پنجره دو جداره upvc خاص خود پنجره دوجداره است. زیرا ویژگی های پنجره های یو پی وی سی مثل مدل باز شدن آن ها در کشویی بودن، آکاردئونی و… کار تمیز کردن را سخت تر کرده است.هوای خیلی سرد و یا بارانی برای تمیز کردن پنجره ها مناسب نیستند و به این نکته توجه کنید که قبل از تمیز کردن ابتدا گرد و خاک را از شیشه باز کنید.

 

چه نکاتی بایددر هنگام تمیز کردن پنجره های دوجداره رعایت شود؟

نحوه تمیز کردن پنجره دو جداره upvc

بهترین محلول برای تمیز کردن پنجره های دوجداره کدام اند؟

برای تمیز کردن پنجره های دوجداره ی یو پی وی سی می توانید از محلول آب گرم و صابون همراه با یک پارچه ی نرم استفاده کنید.ترکیب سرکه و آب تاثیر زیادی بر روی تمیز کردن پنجره دوجداره و به خصوص قاب پنجره دارد.یک سری محلول های تمیز کننده مخصوص پنجره های یو پی وی سی وجود دارند که می توانید استفاده کنید.

 

چگونگی تمیز کردن قاب پنجره UPVC

گوشه های قاب پنجره دوجداره را می توانید با سرپوش باریک جاروبرقی تمیز نمایید.برای تمیز کردن قاب پنجره دوجداره از آب گرم به همراه پارچه ی نخی استفاده کنید و به آرامی سطوح داخل و خارج قاب را تمیز کنید.می توانید از بخارشوی هم استفاده کنید ولی مواظب باشید تا زبری برس بخار شوی باعث ایجاد خش روی چهارچوب نشود.از یک پارچه نخی به همراه آب گرم و صابون هم می توانید استفاده کنید.از اسکاچ های زبر به هیچ عنوان استفاده نکنید چون باعث ایجاد خراش و آسیب به پروفیل پنجره می شوند. از محلول های قوی مثل وایتکس هم استفاده نکنید.

 

 چگونگی تمیز کردن شیشه ی پنجره ی UPVC

استفاده از ترکیب دو فنجان آب به همراه مقدار کمی سرکه می تواند بهترین گزینه برای تمیز کردن شیشه ها باشد.

 

چگونگی تمیز کردن لولای پنجره ی UPVC

برای از بین بردن گرد و غبار در لولای پنجره دوجداره می توانید از یک دستمال میکروفایبر یا سرپوش جاروبرقی استفاده کنید.

 

زمان تمیز کردن پنجره های دوجداره

در این قسمت زمانUPVCبا نحوه تمیز کردن پنجره دو جداره تمیز کردن پنجره را توضیح خواهیم داد.بر خلاف تصور عده ای از مردم که مناسب ترین زمان برای تمیز کردن پنجره را روزهای آفتابی می دانند. بهترین زمان برای تمیز کردن پنجره ها روزهای ابری می باشد!نور مستقیم خورشید باعث می شود تا پنجره به سرعت خشک شود و لکه ی آب یا مایع تمیز کننده روی شیشه بماند.بهترین زمان برای تمیز کردن پنجره ها در پایان زمستان و روزهای تابستان است.

بیشتر بخوانید:

نکات مهم در خرید پنجره دوجداره upvc چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.