کاتالوگ هافمن

کاتالوگ هافمن

پروفیل های درب و پنجره یو پی وی سی به دلیل استحکام و دوام بالا محصولی ایده آل هستند. این پروفیل در برابر تغییرات آب و هوایی، نور مستقیم خورشید، ضربه ها و موارد مشابه، و ساخت درب ها و پنجره هایی که مستقیماً با این عناصر مرتبط هستند، بهینه مقاوم است. آنها گزینه بسیار مطلوبی هستند.شرکت هافمن با کاتالوگ هافمن و یا کاتالوگ دیجیتال هوشمند هافمن بهترین و جدیدترین خدمات درب و پنجره را ارائه می دهد.

این ویژگی استفاده از این محصول را در مناطق مختلف جغرافیایی آسان می کند. پروفیل های درب و پنجره upvc بسیار سبک و بادوام هستند. سبک بودن این سازه به سهولت نصب و تعویض درب و پنجره های قدیمی کمک می کند. از طرفی این نوع درب و پنجره بار و وزن زیادی بر روی دیوارها وارد می کند.

کاتالوگ هافمن

تاثیر قیمت پنجره بر محبوبیت پنجره هافمن

قیمت پنجره دوجداره یکی از عوامل موثر بر محبوبیت این محصول می باشد. قیمت متناسب به این معنی است که هزینه پرداختی متناسب با بهره وری دریافتی است.این نوع درب و پنجره دقیقا همان چیزی است که شما از یک درب و پنجره دوجداره با کیفیت انتظار دارید و هزینه ای که پرداخت کرده اید، خدماتی مطابق با استانداردهای بین المللی را برای شما تضمین می کند.

 

پروفیل های سری 60 هافمن

اکثر پروفیل های سری 60 موجود در بازار به صورت 3 کانال یا 3 قسمت موجود می باشند. لازم به ذکر است که هر چه تعداد کانال های داخلی یک پروفیل بیشتر باشد،استحکام و استحکام پروفیل در مقابل بارهای اضافی و مبارزه با پیچش، خمش و نیروی باد بیشتر می شود و از همه مهمتر سطح عایق افزایش می یابد.

پروفیل های سری 60 لولایی ارائه شده توسط این شرکت دارای 4 محفظه داخلی می باشد که بر دوام و عایق بودن این محصول می افزاید.به طور کلی پروفایل ها از نظر کاربرد به دو دسته تقسیم می شوند:

(پروفیل های اصلی و کمکی)پروفایل های اصلی: اینها اجزای اصلی ساختار پنجره هستند.پروفیل های کمکی: این محصول به ما کمک می کند تا پنجره هایی با اشکال مختلف مانند پنجره های شیب دار، حاشیه ای یا نیم دایره ای و پنجره های 90 درجه یا سایر درجات ایجاد کنیم.

کاتالوگ هافمن

قیمت پنجره دوجداره هافمن

برای کسانی که می خواهند پنجره ای با کیفیت با برند بزرگ خریداری کنند، قیمت پنجره دوجداره هافمن حائز اهمیت است. چون می خواهند بدانندبرای خرید پنجره دوجداره هافمن چقدر پول باید خرج کنند. آنها همچنین می خواهند پنجره مورد نظر خود را با بهترین قیمت ممکن در بازار خریداری کنند.

 

خرید بهترین محصولات هافمن

هافمن جزو بهترین و معتبر ترین برندهای تولید کننده انواع محصولات در و پنجره های upvc و سایر محصولات این شرکت از جمله پروفیل های سری 60 و 70، همچنین این مجموعه معتبر به دلیل داشتن کاتالوگ های خاص باعث شدن تا امکان معرفی خدمات محصولات به راحتی امکان پذیر بشه

و تمام افرادی قصد خرید انواع در و پنجره یو پی وی سی و پروفیل را دارند، خیلی راحت می توانند با مطالعه کاتالوگ محصولات هافمن به اطلاعات کامل و دقیقی به محصولات عرضه شده هافمن برسند و با خیالی آسوده خرید کنند.

 

پنجره دوجداره هافمن برای چه محیط هایی قابل استفاده می باشد؟

هیچ محدودیتی برای استفاده از پنجره های دوجداره هافمن وجود ندارد. در واقع می توان از آنها در هر مکانی استفاده کرد. به عنوان مثال، اتاق نشیمن، اتاق خواب، حمام، ورودی ساختمان، ورودی حیاط و غیره. می تواند در هر جایی استفاده شود.

 

عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره هافمن

قیمت پنجره دوجداره هافمن می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. به عبارتی مواردی مانند کیفیت متریال به کار رفته در ساخت پنجره، نوع پروفیل استفاده شده،

اندازه و ابعاد پروفیل، اندازه لعاب، نوع لعاب، تعداد لعاب، ضخامت. لعاب، تعداد کرکره، نوع یراق آلات، تعداد یراق آلات، نوع یراق آلات، بازسازی یا نوسازی)، هزینه حمل و نقل و … از مواردی است که می تواند بر قیمت دوبل هافمن تاثیر بگذارد.

 

تولید و استاندارد های پنجره های دوجداره هافمن

در خط تولید پنجره دوجداره هافمن ابتدا یک صفحه شیشه ای بزرگ روی سطح مشخصی قرار می گیرد که در این مرحله ابعاد شیشه توسط پردازنده های نرم افزاری محاسبه می شود تا آن را به اندازه دقیق مورد نیاز برش دهند.

پس از برش، شیشه با آب سخت می شود و قاب های بین دو جداره بریده می شود تا بین دو لیوان قرار گیرد. سپس حفره داخلی با رطوبت گیر پر می شود. چسب های مخصوصی به دو طرف قاب زده می شود و آب بندی انجام می شود.

شیشه به دستگاه پرس منتقل می شود که در آن گاز آرگون تزریق می شود. و سپس شیشه اطراف دستگاه با چسب پلی سولفید برای آب بندی ثانویه پر می شود.

پس از ساخت، نمونه‌های تصادفی از شیشه گرفته شده و از نظر مه، پایداری در رطوبت بالا، ذوب، ضخامت، فاصله و ابعاد استاندارد می‌شوند.از طریق کاتالوگ هافمن انوع مدل های درب و پنجره را بررسی کنید بهترین انتخاب را داشته باشید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است