حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

پنجره دو جداره آلومینیومی محبوبیت زیادی پیدا کرده است و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اما چه دلایلی برای این انتخاب وجود دارد. برای رسیدن به پاسخ سوالات ذهن شما این مقاله از سایت پروما نوین در زمینه پنجره دو جداره آلومینیومی و مقایسه قیمت ها به نگارش در آمده است.

چرا پنجره دو جداره آلومینیومی؟

افزایش محبوبیت پنجره دو جداره آلومینیومی به دلیل مزایای عملی و زیبایی شناختی آن می باشد. اگر قصد دارید برای خرید پنجره اقدام نمایید اما در یک دوراهی مانده اید، می توانید این مقاله را مطالعه بفرمایید و تصمیم درستی را اتخاذ نمایید. این پنجره ها دو‌ لایه شیشه سخت دارند و بین این شیشه ها یک نوار وجود دارد. این نوار واحد دو‌جداره را مهر و موم می کند و این دو لایه را در کنار هم قرار می دهد. از این رو از تراکم بین دو‌ صفحه شیشه ای جلو گیری می شود.‌ گازی که بین این دو لایه وجود دارد و به عنوان عایق عمل می کند، گاز آرگون است. این گاز از عبور گرما را سخت می کند. به این شیوه در فصل های تابستان منازل خنک می مانند. قاب این شیشه ها از آلومینیوم ساخته می شود.‌

پنجره دو جداره آلومینیومی

مزایای پنجره دو جداره آلومینیومی

در این قسمت از مقاله برخی از مزایای پنجره دو جداره آلومینیومی را مرور خواهیم کرد.  با این توصیفات شما بسیار راحت تر می توانید تصمیم گیری کرده و انتخاب نمایید.

بهبود عایق کاری داخل منزل

قابل ذکر است که مهم ترین مزایای پنجره دو جداره آلومینیومی عایق کاری آن ها در ساختمان است. در فصل سرد خانه را گرم نگه داشته و در هوای ‌گرم نیز عملکرد خود را انجام می دهد. در واقع حرارت و دمای ساختمان ها را در تمام فصول تنظیم می کند.

دوام زیاد این پنجره ها

شما فقط کافی است که این پنجره ها را تمیز نگه دارید. با یک روش ساده تمیز کاری می توانید ظاهر زیبایی به آن ها بدهید. این اطمینان را بدهیم که این پنجره ها نیازی به تعمیر و نگهداری سخت و خسته کننده ای ندارند. شستشوی ساده ظاهر پنجره دو جداره آلومینیومی را مثل روز اول خواهد کرد. دوام این پنجره ها بسیار بالا است و چندین دهه در خدمت شما خواهند بود.

دوام زیاد این پنجره ها

سازگاری با محیط زیست

این توصیه ما را همیشه به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب قاب پنجره دو جداره حتما از آلومینیوم استفاده نمایید. دلیل این است که این ماده قابل بازیافت بوده و با محیط زیست سازگار می باشد. بازیافت آن را با هزینه خیلی کمتری می توان انجام داد. عمر آن بی نهایت است و می توان بارها و‌ بارها آن را بازیافت نمود.

پوسیده نشدن پنجره دو جداره آلومینیومی

گفتنی است که آلومینیوم ماده ای بسیار مقاوم است و اصلا پوسیده و خراب نمی شود. پس می تواند بهترین گزینه برای قاب پنجره ها باشد. طول عمر زیاد این ماده، آن‌‌ را محبوب ساخته است.

عایق صوتی عالی با پنجره دو جداره آلومینیومی

یکی از مهم ترین قابلیت های آلومینیوم این است که قابلیت عایق صوتی بسیار خوبی دارد. همان گونه که گاز آرگون عایق حرارتی برای پنجره دو جداره آلومینیومی ایجاد می کند، عایق صوتی نیز از قابلیت های بسیار خاص آن به شمار می رود. این گاز اجازه نمی دهد که امواج صوتی به راحتی از پنجره ها عبور کنند و این کار را برای آن دشوار می سازد.

امنیت بیشتر با این پنجره ها

اگر به دنبال امنیت برای ساختمان خود هستید، حتما پنجره دو جداره آلومینیومی را انتخاب نمایید. قفل و پیچ هایی که در این پنجره ها تعبیه شده اند آرامش و امنیت زیادی را به شما هدیه می دهد.

ظاهر دلپذیر این پنجره های دو جداره

این پنجره ها با توجه به نیازهای مشتری طراحی می شوند و زیبایی زیادی به ساختمان شما خواهند داد. برای طراحی دکوراسیون به سبک مینیمالیست این گزینه را برگزینید و بهترین نتیجه را مشاهده نمایید.

کاهش مصرف برق و انرژی حرارتی

امروزه می توان با به کار گیری پنجره دو جداره آلومینیومی هزینه ها را بسیار کاهش داد. در تابستان وجود این پنجره ها مصرف برق را کاهش می دهد و هزینه ها نیز بالطبع کمتر خواهد شد. در زمستان نیر ساختمان گرم می ماند و هوای گرم خارج نمی شود. از این رو انرژی حرارتی هدر نمی رود و مصرف آن ها کاهش می یابد. این نکات محبوبیت این پنجره را بیشتر ساخته است.

پنجره دو جداره آلومینیومی و مقایسه قیمت ها

از گذشته تا کنون استفاده از پروفیل های آلومینیومی رواج زیادی داشته است. این نوع درب و پنجره ها را می توان با شیشه های دو جداره بسیار مفیدتر ساخت. در واقع این پنجره ها قابلیت دو جداره شدن دارند. باید ذکر نمود که قیمت پنجره دو جداره آلومینیومی تحت تاثیر عوامل زیادی قرار می گیرد. مدل ساخت و نحوه طراحی این پنجره ها قیمت را تغییر می دهند. ارتفاع و عرض این پنجره ها نیز بر قیمت تاثیر می گذارند.

یراق های مورد استفاده نیز از لحاظ جنس و مدل متفاوت هستند و قیمت های مختلف دارند. مقاومت این پنجره ها و نمونه های یو پی وی سی تغییر زیادی در قیمت به وجود می آورند. پنجره‌های آلومینیومی شاید در برابر حرارت آسیب ببینند اما یو‌ پی وی سی مقاومت بیشتری دارد و همین امر بر روی قیمت ها تاثیر می گذارد. این دلایل برای تفاوت قیمت ها می تواند در تصمیم گیری به شما کمک کند.

پنجره دو جداره آلومینیومی

سخن پایانی

در این مقاله نوشته شده توسط سایت پروما نوین مزیت های پنجره دو جداره و پنجره دو جداره و مقایسه قیمت های پنجره دو جداره را مرور کردیم و دلایل آن را ذکر نمودیم. کارشناسان ما همیشه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود و در تمام زمینه ها به شما مشاوره خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *