حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

راهنمای قیمت پنجره دو جداره: قیمت پنجره دو جداره از مهم ترین موضوعات هنگام انتخاب و خرید آن ها می باشد. این مسئله همیشه ذهن خریداران را مشغول می نماید و باید برای آن برنامه ریزی نمایند‌. از این رو گروه پروما نوین راهنمای قیمت پنجره دو جداره را برای آگاهی شما ترتیب داده است. همچنین برای اطلاع از قیمت انواع پنجره های دوجداره در سایت ما می توانید از واحد فروش استعلام بگیرید.

راهنمای قیمت پنجره دو جداره

چگونگی محاسبه قیمت پنجره دو جداره

اصولا می توان به راحتی قیمت پنجره دو جداره را محاسبه نمود. اما برای محاسبه دقیق باید ابعاد و اندازه های پنجره را در اختیار داشت. البته عوامل متعددی قیمت را تحت تاثیر قرار می دهند‌. تعداد بازشوها، نوع باز شدن پنجره، چند جهته بودن آن نا، ابزارآلات استفاده شده و سایر موارد بر قیمت تاثیر می گذارند. متراژ پنجره ها عامل اصلی قیمت گذاری هستند و باید به دقت بررسی شوند‌. البته برخی ساختمان ها اندازه های استاندارد دارند که قیمت نیز مشخص می باشد.

مدل پنجره ها نیز باعث تغییر در قیمت می شوند. افزایش تعداد بازشوها در پنجره های دو جداره قیمت را نیز بالا می برد. نحوه تولید هم در قیمت بسیار تاثیر دارد. به عنوان مثال پنجره های تولید شده به شیوع مکانیزه قیمت پایین تری دارند اما پنجره های تولید شده به روش دستی یا غیر مکانیزه تفاوت قیمت خواهند داشت.

بیشتر بخوانید: پنجره وین تک

راهنمای قیمت پنجره دو جداره

راهنمای قیمت پنجره دو جداره – برندها و اختلاف قیمت

قیمت پنجره دو جداره در برندهای مختلف، تفاوت دارند. برندهای معتبر مطمئنا قیمت های بیشتری نسبت به برندهای معمولی دارند‌. کیفیت مواد مورد استفاده در ساخت پنجره ها بر قیمت آن ها تاثیر دارد. همچنین نحوه تولید نیز باعث می شود که قیمت ها تفاوت داشته باشند‌.

پروفیل ها و تاثیر بر قیمت پنجره دو جداره

پروفیل ها با برندهای مختلف تولید می شوند و قیمت های آن ها با توجه به کیفیت، رنگ دانه ها و سایر موارد متفاوت خواهد بود‌. پروفیل ها به عنوان چارچوب برای درب و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند. پروفیل های رنگی نیز قیمت های متفاوتی دارند.

بیشتر بخوانید: پنجره هافمن

پروفیل ها و تاثیر بر قیمت پنجره دو جداره

قیمت پنجره دو جداره با توجه به نوع یراق آلات مصرفی

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر قیمت پنجره دو جداره یراق آلات می باشند. این ابزار بر آب بندی و کیفیت پنجره ها تاثیر مستقیم می گذارند‌. بر اساس کیفیت، نوع برند و درجه بندی یراق آلات، قیمت های مختلفی را می توان در بازار پیدا کرد. برخی از یراق آلات تولید کشور ترکیه کیفیت بسیار خوبی دارند و در مقابل قیمت آن ها نیز بیشتر است.

تاثیر شیشه ها بر قیمت پنجره دو جداره

می توان گفت که شیشه ها مهم‌ترین قسمت در پنجره ها می باشند. از آن هایی که بیشتری بخش را در پنجره ها شیشه تشکیل می دهد، پس قیمت آن ها تاثیر مستقیم بر قیمت پنجره دو جداره دارد. کیفیت ها و رنگ های مختلفی از شیشه ها در بازار موجود است. همچنین تعداد لایه ها نیز قیمت را تغییر می دهد. پنجره های سه جداره گران از از نمونه های دو جداره می باشند.

تغییر قیمت با توجه به هزینه نصب پنجره دو جداره

هنگامی که پنجره را خریداری نمودید و هزینه ها را پرداخت کردید، باید به فکر هزینه های نصب نیز باشید. نصب این پنجره ها کاری پر زحمت و کاملا تخصصی است. اما این نکته را نیز یادآور شویم که برخی از شرکت ها هزینه نصب را رایگان قرار می دهند.

داخلی و خارجی بودن برند و تاثیر بر قیمت پنجره دو جداره

واضح است که برندهای وارداتی نسبت به نمونه های تولید شده در ایران، قیمت بیشتری دارند. تغییر در قیمت دلار نیز می تواند به صورت روزانه قیمت را تغییر دهد. از دیگر موارد تاثیر گذار بر روی قیمت پنجره‌ دو جداره هزینه حمل و نقل و ارسال از کشور مبدا به ایران می باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که برندهای ایرانی با کیفیت بالا و هزینه مناسب تر می توانند هزینه ها را برای شما کنترل نمایند. اما بهتر بودن کیفیت نمونه های وارداتی بر هیچ‌ کس پوشیده نیست. شرکت ما با ارائه بهترین برندهای خارجی و ایرانی در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعویض پنجره دو جداره

راهنمای قیمت پنجره دو جداره

سخن پایانی

مواردی که در این مقاله از پروما نوین درباره راهنمای قیمت پنجره دو جداره توضیح داده شد، راهنمای خوبی برای شما عزیزان می باشد. در همین مورد می توانید سوالات خود را از مشاوران و کارشناسان ما بپرسید.