حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

استفاده از پنجره های کشویی هافمن از اصول مهم در طراحی ساختمان ها به شمار می رود. امروزه طراحان و معماران در طراحی ساختمان ها به دنبال فضای بیشتر هستند. از این رو به کار بردن این پنجره ها را در دستور کار خود قرار می دهند. در سایت پرومانوین نمونه های مختلفی از این پنجره ها را می توانید مشاهده نمایید.

پنجره های کشویی هافمن
پنجره های کشویی هافمن

مشخصات ویژه پنجره های هافمن

تولید پنجره های هافمن طی مراحل بسیار دقیقی صورت می گیرد و در انتها تمام تست ها را روی آن ها انجام می دهند. ویژگی های مهمی از این پنجره ها باعث شده که یکی از بهترین برندها به شمار بیاید. در این مقاله پنجره های کشویی هافمن را مورد بررسی قرار می دهیم اما در این قسمت ویژگی های کلی را بیان خواهیم کرد. پروفیل آن ها در مقابل ضربه و گرما و سرما مقاومت بسیار بالایی دارند و در برابر شرایط محیطی و هوایی تغییراتی نخواهند داشت. می توان گفت که این برند از بهترین ها در این صنعت است‌‌.

از نکات مهم در تولید انواع پنجره دوجداره هافمن این است که طبق استانداردهای جهانی می باشد و در رقابت با آن ها مقام بسیار بالایی دارد. از نظر قیمت نیز تقریبا مناسب تر از برندهای دیگر می باشد. در راستای ارتقای کیفیت این پنجره ها طی چند مرحله تست های مختلف را روی آن ها انجام می دهند. از این رو از لحاظ کیفیت اطمینان زیادی به مشتری ها می دهند. با داشتن گارانتی این اطمینان و اعتماد افزایش خواهد یافت.

این نوید را نیز بدهیم که این پروفیل ها در مقابل صدا و گرد و غبار و خاک عایق بسیار خوبی هستند. تنوع در رنگ و سایز از نکات مثبت این پروفیل های هافمن خواهد بود. برای انواع مختلف آب و هوا می توان روی این پنجره ها حساب کرد. هافمن خیال طراحان را‌ راحت نموده چرا که برای هر نوع نما و طراحی مناسب و قابل اجرا هستند و زیبایی و جلوه خاصی به ساختمان می دهند.

خصوصیات پنجره های کشویی هافمن

امروزه فضا در خانه‌ ها و سایر ساختمان ها اهمیت زیادی دارد و اکثر طراحان و مهندسان این مسئله را مورد اهمیت قرار می دهند. از این رو استفاده از پنجره های کشویی هافمن طرفداران زیادی دارد. محبوبیت این پنجره ها به دلیل فضا سازی بسیار خوب آن ها می باشد.

پنجره های کشویی هافمن یک‌ لنگه به صورتی هستند که به سمت چپ یا راست حرکت خواهند کرد. شما با باز نمودن این پنجره هافمن می توانید هوای داخل را تهویه نموده و منظره بیرون‌ را به راحتی مشاهده نمایید.

در واقع برای باز کردن این پنجره ها نیازی نیست نگران فضای داخل ساختمان باشید.‌ اما نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که از لحاظ عایق بودن کمی کمتر از انواع دیگر هستند. این پنجره ها در دو مدل تک ریل و جفت ریل تولید خواهند شد.

خصوصیات پنجره های کشویی هافمن

تفاوت پنجره تک ریل و جفت ریل چیست؟

این دو مدل از پنجره های کشویی هافمن تفاوت هایی با هم دارند که در این قسمت برای شما عنوان خواهیم کرد. نمونه های تک ریل در واقع قاب یا چهار چوب را برای پنجره ها به وجود می آورند و از چپ به راست یا برعکس حرکت می کنند.

در واقع حرکت این پنجره ها فقط در یک حالت و جهت خواهد بود. اما نمونه های جفت ریل به صورت عمودی و افقی باز و بسته می شوند. در تولید این مدل از پنجره ابزار و یراق بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای پنجره های کشویی هافمن

این پنجره ها در ساختمان های کوچک کارایی بیشتری دارند چرا که برای باز و بسته شدن نیاز به فضای خاصی ندارند و در جای خود حرکت می کنند. باز و بسته شدن آن ها به راحتی صورت می گیرد.

از لحاظ زیبایی ظاهری می توان گفت گه جلوه خاصی به ساختمان خواهند داد. با نصب این پنجره ها استفاده از انواع پرده راحت تر می باشد و نظم آن ها به هم نمی خورد.

معایب پنجره های کشویی هافمن

پنجره های دو جداره کشویی هافمن در کنار مزیت های زیادی که دارد، عیب هایی نیز دارند که در این قسمت آن ها را می شماریم. نفوذپذیری آن ها قدری بیشتر بوده و عایق کمتری دارند. از لحاظ قفل شدن زیاد محکم نیستند اما این امر به نوع بدنه و متریال استفاده شده بستگی دارد.

این پنجره ها از نظر اندازه محدودیت زیادی دارند. قاب این پنجره ها کمی سنگین تر از انواع دیگر است. یکی از نکات مهم دیگر دشواری در تمیز کردن آن ها است. دلیل این امر قرار گرفتن دو‌ لایه بر روی هم است.

استعلام قیمت پنجره دوجداره

سخن پایانی

در طراحی های مدرن برای فضاهای کم، طراحان تمام نکات را در نظر می گیرند. یکی از این موارد استفاده از پنجره های کشویی هافمن است که باعث می شود از فضا استفاده بهینه صورت بگیرد. کارشناسان ما در سایت پرومانوین می توانند نمونه های مختلف را به شما ارائه دهند. آشنایی با این مدل ها می تواند انتخاب را برای شما راحت تر بسازد.