طراحی ساختمان‌ها و دکوراسیون منزل و محیط کار برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به طوری که مهم‌ترین هزینه‌های خود را معمولا صرف چنین مواردی می‌کنیم. عوامل زیادی در زیبایی محیط ساختمان تاثیرگذار هستند اما شاید هیچ کدام به اهمیت درب و پنجره نرسد. به همین دلیل، تاکنون درب و پنجره‌های مختلفی با توجه به نیاز جامعه تولید شده است. پنجره‌های دوجداره این روزها مورد توجه بیشتری قرار گرفته‌اند چرا که قابلیت‌های بهتری را در اختیار ساکنان منزل و محیط کار قرار می‌دهند. انواع پنجره دوجداره در بازار وجود دارد که خرید آن‌ می‌توانید حسابی شما را گیج کند. به همین دلیل، شما می‌توانید با شماره تماس 02144856812 برای دریافت اطلاعات بیشتر در تماس باشید یا مقاله‌ی زیر را تا آخر مطالعه کنید. اگر هم به دنبال قیمت انواع پنجره دوجداره می‌گردید، می‌توانید به راحتی و به سریع‌ترین شکل ممکن از اینجا استعلام قیمت‌ پنجره های دوجداره را بگیرید.

پنجره‌ های دوجداره علاوه بر تاثیر مثبت در طراحی ساختمان ها، مزایای دیگری نیز دارند. با انتخاب صحیح یکی از انواع پنجره های دوجداره می توانید تفاوت را احساس کنید. اکثر افراد بر این باورند که تنها مزیت این پنجره ها عملکرد با کیفیت آن‌ها در برابر اتلاف انرژی است. اگر هنوز دچار تردید هستید که آیا پنجره های دوجداره عملکرد قابل قبولی دارند پس با ما همراه باشید. در ادامه از مزیت های پنجره های دوجداره را برای شما خواهیم گفت. همچنین انواع پنجره دوجداره را به شما معرفی خواهیم کرد.

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

window type

ده مزیت انواع پنجره دوجداره:

1.عایق حرارتی:

همان‌طور که می‌دانید، انواع پنجره های دوجداره می‌توانند عایق حرارتی مناسبی برای منزل شما باشند. در ابتدا پنجره‌های دوجداره به همین منظور تولید شده بودند. بنابراین، یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های پنجره های دو جداره را می‌توان در عایق حرارتی پیدا کرد. در فصول سرد سال، گرما در منزل باقی می‌ماند و در فصول گرم نیز با کاهش تابش نور خورشید به منزل، هوای داخل به مراتب خنک‌تر خواهد بود.

2.عایق صوتی

عایق بودن پنجره‌های دوجداره چه از لحاظ صوتی و چه از لحاظ حرارتی محبوب‌ترین قابلیت آن‌ها به شمار می‌رود. اگر در محله‌ی نسبتا شلوغی زندگی می‌کنید و از سر و صدای بیرون ناراضی هستید، می‌توانید به فکر خرید درب و پنجره‌های دوجداره باشید. در سوی دیگر ماجرا، اگر فکر می‌کنید صدای داخل منزل به بیرون می‌رود، باز هم پنجره‌ی دوجداره گزینه‌ی مناسبی برای حفظ حریم شخصی شما به نظر می‌آید.

3.افزایش امنیت

پنجره‌های دوجداره نسبت به پنجره‌های عادی امنیت بسیار بیشتری دارند. حتی شکستن پروفیل‌ها و شیشه‌های آن‌ها نیز با دردسر بسیار زیادی همراه خواهد بود. در صورتی که شیشه‌های لمینت یا سکوریت را انتخاب کنید، شکستن پنجره‌های دوجداره به مراتب سخت‌تر خواهد شد و می‌توانید با خیال راحت‌تری منزل خود را برای مسافرت ترک کنید.

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

4.کاهش هزینه‌های مصرفی برق و گاز

از آن‌جایی که پنجره‌ های دو جداره عایق حرارتی هستند، در فصل گرما احتیاجی به روشن کردن کولر به صورت شبانه روزی نخواهید داشت. در فصل سرما هم نیازی نیست بخاری یا شوفاژ را تا آخرین درجه بالا ببرید. در نتیجه، در دراز مدت هزینه‌های مصرفی برق و گاز شما به شکل محسوسی کاهش پیدا می‌کند.

5.افزایش نرخ ملک

در دنیای املاک، ظاهر خانه نقش بسیار مهمی را در نظر خریدار دارد. بنابراین، اگر روزی قصد فروش خانه‌ یا محل کار خود را داشته باشید، می‌توانید نسبت به پنجره‌های عادی، با اطمینان خاطر بیشتری منزل خود را به فروش برسانید. پنجره‌های دوجداره ظاهری منحصر به فرد به منزل شما می‌دهند به طوری که باعث افزایش قیمت ملک شما می‌شوند.

6.کاهش آسیب دیدگی وسایل خانه:

شاید تاکنون متوجه این موضوع شده باشید که وسایل نزدیک به نور خورشید کمی رنگ و رویشان رفته است. این اتفاق به خاطر اشعه‌ی UV خورشید روی می‌دهد که تاثیر زیادی بر روی رنگ وسایل داخلی شما دارد. به همین منظور،‌ پنجره‌های دوجداره وسایل شما را از اشعه‌ی UV خورشید محافظت می‌کنند. شما همچنین می‌توانید با پوشش مخصوص UV بر روی شیشه، از این اشعه بیشتر محافظت کنید.

7. محافظ طبیعت:

این روزها بحث محافظت از طبیعت با کاهش مصرف انرژی در میان مردم دنیا بسیار بیشتر شده است. شما با خرید پنجره‌ی دوجداره می‌توانید انرژی بیشتری را ذخیره کنید و در نهایت به طبیعت کمک کنید. علاوه بر این، پروفیل‌هایی که در درب و پنجره‌ی دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرند، اکثرا قابل بازیافت هستند و به آن‌ها پنجره‌ی سبز نیز گفته می‌شود.

8.عدم ورود رطوبت به پنل‌های پنجره:

تا به حال شده به پنجره‌های خود نگاه کنید و مقداری رطوبت را بر روی آن‌ها ببینید؟‌ این رطوبت می‌تواند عوارض بسیار زیادی داشته باشد. اگر پروفیل پنجره‌های‌تان چوبی است، رطوبت زیادی نمی‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای پروفیل چوبی باشد. علاوه بر این، رطوبت میزان بسیاری از حشرات است که برای سلامتی انسان مفید تلقی نمی‌شود. به همین دلیل، پنجره‌های دوجداره از خشک‌کن رطوبت در میان پنل‌ها استفاده می‌کنند. در انواع پنجره های دوجداره امکان قرار گرفتن رطوبت و عوارض بسیار ناگوار آن در میان پنل‌ها وجود ندارد.

9.رسیدگی و نصب آسان:

بسیاری از مردم بر این عقیده‌اند که نصب و رسیدگی به انواع پنجره های دوجداره کار طاقت فرسایی است در حالی که این ادعا اصلا درست نیست. نصب پنجره‌های دوجداره در صورتی که نصاب درستی را انتخاب کنید، کار بسیار راحتی است. علاوه بر این، رسیدگی به آن‌ها کار سختی نیست و کافی است هر از مدتی گرد و خاک‌های آن را پاک کنید تا بر روی رنگ آن‌ها تاثیر نگذارد. بنابراین، با رسیدگی به پنجره‌های دوجداره خود می‌توانید تا سال‌ها بدون هیچ گونی رنگ پریدگی از آن‌ها استفاده کنید.

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

10. زیبایی

دیگر قابلیت‌های پنجره‌ی دوجداره به قدری اهمیت دارند که ما زیبایی را گزینه‌‌ی آخر آن‌ قرار دادیم. زیبایی ساختمان حرف اول را در هر ساخت و سازی می‌زند. پنجره های دوجداره بدون شک می‌توانند به زیبایی محیط ساختمانی شما کمک بسزایی کنند. داشتن پنجره‌های همیشه سالم،‌براق و منحصر به فرد را می‌توان آرزوی هر خانه‌داری دانست که با خرید پنجره‌ی دوجداره، این آرزو به واقعیت محقق می‌شود.

همان‌طور که مشاهده کردید، مزیت‌های پنجره‌های دوجداره باعث شده‌اند تا اهمیت آن‌ها بیش از پیش برای مردم آشکار شود. همین مسئله باعث به وجود آمدن تنوعی بیشتر در این محصولات شده تا ما شاهد انواع پنجره های دوجداره باشیم. بنابراین و در ادامه شما را با انواع پنجره های دوجداره آشنا می‌کنیم:

پنجره دوجداره UPVC ثابت

می توان گفت یکی از پرکاربردترین، ساده ترین و کم خرج‌ترین مدل پنجره دوجداره؛ پنجره دو جداره upvc ثابت است. این پنجره به دلیل ثابت بودن از دیگر پنجره های دوجداره بازدهی بیشتری دارد. این پنجره‌ها نیاز به هیچ مکانیزمی برای باز و بسته شدن ندارند و بنابراین به خوبی از پس عملیات عایق‌بندی صوتی، حراراتی و گرد و غبار برمی‌آیند. اما اگر به دنبال باز و بسته کردن پنجره‌های خود هستید، بهتر است گزینه‌های بعدی را مد نظر قرار دهید. شما برای استعلام قیمت پنجره دوجداره UPVC می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

انواع پنجره دوجداره
انواع پنجره دوجداره

پنجره دو جداره UPVC تک حالته

یکی دیگر از پنجره های پرکاربرد دوجداره، پنجره دوجداره تک حالته UPVC است. این مدل پنجره دوجداره نیز بسیار پرکاربرد و به صرفه است. اگر بعد از یک روز کاری سخت می خواهید پنجره را باز کنید و نفسی تازه کنید، این نوع پنجره گزینه مناسبی است. در این حالت دیگر پنجره‌ های دوجداره ثابت به دردمان نمی‌خورد. درست است که در ابتدا هزینه‌ی بیشتری را نسبت به مدل قبلی برای آن پرداخت کردیم، اما می‌توانیم آن را به راحتی باز کرده و از فضای بیرون لذت ببریم. پنجره‌ های دوجداره تک حالته روی یک محور افقی باز می‌شوند و می‌توانند به خانه‌ی شما رنگ و بویی تازه ببخشند.

از دیگر خصوصیت‌ پنجره دوجداره تک حالته می‌توان به قابلیت بازشوی آن‌ها اشاره کرد. پنجره دوجداره تک حالته را به سادگی می‌توان به مدل پنجره دوجداره دو حالته نیز تبدیل کرد. شما برای استعلام قیمت پنجره دوجداره UPVC می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

انواع پنجره دوجداره
انواع پنجره دوجداره

پنجره دوجداره دو حالته UPVC

پنجره‌های دوجداره دو حالته به مراتب پنجره‌های پیشرفته‌تری نسبت به دو نوع قبلی به حساب می‌آیند. مزیت این مدل پنجره دوجداره، باز شدن به صورت افقی و عمودی است. این مدل می تواند از دو جهت افقی و عمودی، بر روی دو محور افقی و عمودی فقط با یک دستگیره باز شود.

شما با انتخاب پنجره دوجداره دوحالته از کیفیت و امکانات خوبی هم برخوردار خواهید بود. به طور مثال امنیت این مدل پنجره دوجداره بسیار بالا است، چراکه یراق‌آلات مورد استفاده در آن بسیار مقاوم و پیشرفته‌اند. شما برای استعلام قیمت پنجره دوجداره دو حالته UPVC می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

window type

پنجره دو جداره UPVC سایه بانی

پنجره دوجداره سایه‌بانی بیشتر در سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها . نورگیرها به کار می‌رود. این مدل پنجره دوجداره تنها بر یک محور افقی باز یا بسته می‌شود. شما می‌توانید بنا بر خواسته‌تان نوع باز شدن آن را تعیین کنید. اینکه پنجره از بالا باز شود یا از پایین، یا به داخل باز شود یا به خارج. شما برای استعلام قیمت پنجره دوجداره UPVC سایه بانی می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

window type

پنجره دوجداره UPVC مدل آکاردئونی

اگر عرض پنجره شما بیشتر از 3 متر باشد می بایست از پنجره های دوجداره آکاردئونی استفاده کنید. زیبایی این نوع پنجره‌ها مثال زدنی است و می‌تواند به بالکن خانه شما جلوه‌ی زیبایی بدهد.

انواع پنجره دوجداره
انواع پنجره دوجداره

پنجره دوجداره UPVC دولنگه باز شو (فرانسوی)

این مدل پنجره دوجداره، دو لنگه‌ی مختلف دارد که از دو طرف باز می‌شوند. میان این دو لنگه هیچ ستون یا چیز اضافی وجود ندارد و فضای میان آن کاملاً خالی است. البته این به معنای عایق نبودن این مدل پنجره دوجداره نیست. طراحی این پنجره به طوری است که نه تنها زیبایی مثال زدنی را برای شما به ارمغان می‌آورد، بلکه عایق صوتی و حرارتی عالی به شمار می‌رود.

از دیگر ویژگی‌های پنجره دوجداره دو لنگه بازشو فرانسوی می‌توان به قابلیت نصب انواع مدل‌های تک‌ حالته و دو حالته بر روی آن‌ها اشاره کرد. شما می‌توانید این پنجره‌ها را بر روی محورهای عمودی یا افقی باز کنید که هرکدام زیبایی های منحصر به فرد خودش را دارد. شما برای استعلام قیمت پنجره دوجداره UPVC دو لنگه باز شو (فرانسوی)‌ می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

window type

پنجره دوجداره UPVC  فولکس واگنی

اگر به دنبال یک پنجره زیبا با اشغال فضای اندک هستید پنجره دوجداره UPVC فولکس واگنی بهترین انتخاب است. پنجره دوجداره فولکس واگنی قیمت نسبتا بالایی دارد. دلیل آن نیز یراق‌ آلات خاصی است که در آن به کار می‌رود. مدل باز شدن پنجره دوجداره فولکس واگنی مانند درب های ون فولکس واگن است. این پنجره روی ریل‌های خود تا 45 درجه باز می‌شود و فضایی اشغال نخواهد کرد. دیگر ویژگی منحصر به فرد این پنجره‌ دوجداره اتلاف انرژی بسیار اندک است. شما برای استعلام قیمت پنجره دوجداره UPVC  فولکس واگنی می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

window type

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

پنجره دوجداره UPVC  کلنگی

 پنجره دوجداره کلنگی از نوع پنجره های یک جهت باز شو به حساب می‌آیند که شما نسبت به نوع استفاده می توانید جهت آن را نیز تغییر دهید.

از این پنجره در مکان های نظیر حمام، سرویس بهداشتی، نورگیر و راه پله استفاده می‌شود.

پنجره دوجداره UPVC کشویی

پنجره دوجداره کشویی یا ریلی مانند پنجره‌های آلومینیومی ساده عمل می‌کنند. این پنجره‌ها از هر دو طرف قابلیت باز شدن و حرکت روی ریل را دارند. ویژگی مهم این پنجره ها این است که هیچ فضایی را در داخل خانه اشغال نمی‌کنند و مزاحمتی برای پرده‌ها ایجاد نمی ‌شود.

پنجره دوجداره UPVC  محوری (دایره ای)

پنجره دو جداره دایره‌ای به خاطر نوع طراحی پنجره بسیار کمیاب‌اند و طراحی آن‌ها بسیار مشکل است. اما می‌توانند طراحی منزل شما را بسیار زیبا و منحصر به فرد کنند. این نوع پنجره‌ها نیز بازشو هستند. مکانیزم بازشوی پنجره‌های دایره‌ای دوجداره بر روی یک محور قطری قرارگرفته است. شما برای استعلام قیمت پنجره دوجداره UPVC محوری (دایره‌ای) می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

window type

پنجره دو جداره UPVC خلیجی

این مدل پنجره بیشتر در پذیرایی به کار می‌رود و علاوه بر ایجاد زیبایی بیرونی منحصر به فرد خارجی در طراحی خانه، کمک می‌کند فضای داخلی خانه نیز بزرگتر به نظر برسد. پنجره های دوجداره خلیجی را با کنار هم قرار دادن ترکیبی از پنجره‌های ثابت و بازشو پدید می‌آورند. این پنجره‌ها در کنار یکدیگر یک فضای قوسی چند ضلعی را تشکیل می‌دهند که بسیار زیباست. شما برای استعلام قیمت پنجره دوجداره UPVC خلیجی می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

پنجره دو جداره UPVC کمانی

این مدل از پنجره های دوجداره جلوه‌‌ی زیبایی به ساختمان شما می بخشند. درواقع پنجره های دوجداره کمانی یکی از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین انواع پنجره دوجداره روز دنیا به شمار می‌روند. این مدل پنجره دوجداره از افق دارای قوس است.برخلاف پنجره خلیجی که سعی می‌شود با ایجاد زاویه‌های مختلف، حالتی دایره‌ای شکل را در پنجره به وجود آید. پنجره‌های کمانی خود دارای این قوس هستند. کاربرد این مدل پنجره دوجداره نیز ایجاد یک فضای خارجی بسیار چشم نواز و بزرگتر نشان دادن فضای داخلی است.

window type

سخن آخر

برای انتخاب پنجره دوجداره می بایست نکات بسیاری را مورد توجه قرار دهید. انواع پنجره‌های دوجداره آن‌قدر زیاد و متنوع هستند که افراد برای انتخاب آن‌ها سردرگم می‌شوند. در این مقاله، با 10 مزیت پنجره های دوجداره آشنا شدیم، آن‌ها را به شما به بهترین شکل ممکن معرفی کردیم و انواع پنجره های دوجداره را در اختیارتان قرار دادیم. حالا اگر می‌خواهید به مرحله‌ی بعد بروید و قیمت آن‌ها را پرس و جو کنید کافی است نیم نگاهی به استعلام قیمت پنجره دوجداره اینترنتی سایت پرومانوین بیندازید.  شما می توانید قبل از خرید پنجره دوجداره با کارشناسان پروما نوین با شماره 02144856812 تماس بگیرید و از انتخاب خود مطمئن شوید تا خریدی هوشمندانه، لذت بخش و به یادماندی را تجربه کنید.

اطلاعات بیشتر در Winodow type

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.