حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

مشخصات پروفیل پنجره هافمن تولید یک برند محبوب بین مصرف کنندگان است که به دلیل ویژگی ها و مزایای زیاد، خود را در دل همه جا کرده است. پرومانوین این افتخار را دارد که با برندهای معتبر و معروف همکاری کرده و تنوع زیادی در محصولات دارد. شما با مشاوره کارشناسان ما می توانید زیبایی را به ساختمان خود هدیه دهید.‌

پروفیل پنجره هافمن در یک نگاه

زمانی که یک برند معتبر محصولات خود را به بازار عرضه کند، نه تنها نام آن بلکه مزایا و ویژگی های مهم محصولات است که محبوبیت را ایجاد می کند. محصولات هافمن نیز همین حس را به خریدار القا خواهد کرد. زمانی که با نصب پنجره های هافمن، گرد و غبار به ساختمان شما ورود نمی کند مطمئنا شما اهمیت آن را بیشتر درک می کنید.

همچنین با این پروفیل ها باید با هدر رفت انرژی به طور کامل خداحافظی کنید. آرامشی که در خانواده لازم است و همه به دنبال آن هستند، با عایق پروفیل هافمن به راحتی به دست می آید.

بیشتر بخوانید: تعویض پنجره دو جداره

مشخصات پروفیل پنجره هافمن

شما با این توصیفات با برند رتبه اول و محبوبی سر و کار خواهید داشت. برتری دیگر این پنجره ها به دلیل نصب آسان و بدون تخریب و کارهای بنایی پیش می رود.

این پروفیل ها در تمام مراحل ساخت و در چند مرحله کنترل کیفیت می شوند و از هر لحاظ قابل ستایش هستند. شرکت تولیدی که محصولات خود را از لحاظ رنگ ۲۵ سال ضمانت می‌کند، جایی برای شک و شبهه به جا نمی گذارد. به طور خلاصه باید گفت که با خرید پنجره های دو جداره زیبا می توانید خانه ای رویایی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: قیمت پنجره دو جداره

مشخصات پروفیل پنجره هافمن

تست های انجام شده بر روی تولیدات هافمن

در کارخانه های تولیدی هافمن  تمام مراحل تولید تحت کنترل قرار خواهد گرفت. در واقع باید گفت که واحد کنترل کیفی در آزمایشگاه های مجهز هر مرحله از تولیدات را تحت آزمایش و تست قرار می دهند. زنگ‌ پروفیل پنجره هافمن را ازنظر کیفیت، ثبات و براق بودن تحت آزمایش قرار داده و با اطمینان کامل تولید می‌کنند. آزمایش مهم و اساسی دیگر در مورد مقاومت این پروفیل ها در برابر ضربه های ناشی از سقوط بدنه است که به صورت کامل انجام می شود.

تست های انجام شده بر روی تولیدات هافمن

نکته مهم دیگر که باید در آزمایشگاه ها مورد تست و بررسی قرار بگیرد، مقاومت پروفیل ها در برابر گرما و سرما و تغییر حرارت و دما می باشد. همچنین استحکام و ضربه های کششی نیز مورد آزمایش قرار می گیرد. در آزمایشگاه های پیشرفته هافمن، تغییرات ظاهری پروفیل ها در دمای ۱۵۰ درجه نیز تست خواهد شد.

از نظر روایت و جوش ها به صورت کامل بررسی می‌شود. از این رو تمام محصولات هافمن با بهترین کیفیت روانه بازار شده و خریداران با خیال راحت از آن استفاده می نمایند.

روش های نگهداری و نظافت پروفیل پنجره هافمن

همان که توضیح داده شد محصولات هافمن از لحاظ کیفیت بسیار ایده آل ‌و ویژه هستند. اما با این وجود باید در انر نگهداری از پروفیل پنجره هافمن نهایت تلاش و دقت خود را به کار ببرید.

شما با این کار عمر و کارایی این پنجره ها را افزایش خواهید داد. نظافت و تمیز نمودن پروفیل های هافمن بسیار مهم است و باید با دقت انجام شود. به هیچ عنوان از ابزار تیز و برنده استفاده نکنید. یکی از نکات مهم و قابل تأمل هنگام شستشوی پنجره ها، استفاده از شوینده ها می باشد.

قابل ذکر است که شوینده های اسیدی کلا ممنوع است و موادی که رنگ، شکل و ظاهر پروفیل ها را به خطر می اندازند نباید مورد استفاده قرار بگیرند. اگر به صورت مرتب و دوره ای با استفاده از آب و صابون و یک پارچه نرم، پنجره ها و پروفیل را تمیز کنید، آلودگی ها کلا از بین می روند و نیاز به شستشو با مواد شوینده نیست.

نکته ای که باید حتما یادآوری شود این است که پس از نصب کامل پنجره ها، و انجام تمام کارهای ساختمان، چسب روی پروفیل پنجره هافمن را باید جدا سازید. پس از آن تمام سطح را تمیز کنید.

مشخصات پروفیل پنجره هافمن

استفاده مناسب از انواع پروفیل پنجره هافمن

تنوع زیاد پروفیل پنجره هافمن دست شما را برای انتخاب باز نگه می دارد. اما شما باید به این نکته توجه داشته لاشید که هر کدام از مدل های این پروفیل ها برای موارد و موقعیت خاص در نظر گرفته شده است. شما باید نیاز خود و موفقیت ساختمان خود را در نظر گرفته و انتخاب مناسب داشته باشید. کارشناسان در این زمینه کمک زیادی به شما خواهند کرد.

تنوع در رنگ شما را برای ست کردن با دکوراسیون منزل دست خالی نمی گذارد. همچنین باید با توجه به آب و هوای منطقه زندگی نمونه مناسب را برگزینید و عمر طولانی آم را مشاهده نمایید.

 

سخن پایانی

با خرید و نصب پروفیل پنجره هافمن می توانید با خیال راحت از تابستان و زمستان لذت ببرید. تمام مزیت پنجره های یو پی وی سی را در این مقاله از پرومانوین مورد بررسی قرار دادیم. اما این نوید را نیز بدهیم که کلیه کارشناسان ما تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.‌ با برند هافمن آرامش و زیبایی را به ساختمان خود و خانواده هدیه دهید.