حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

امروزه در صنعت ساختمان سازی به مدرنیته و سبک های جدید بیشتر بها داده می شود. استفاده از در و پنجره با کیفیت از اصول مهم در ساختمان ها می باشد. در این مقاله از پروما نوین ویژگی های این نوع درب و پنجره ها را مرور خواهیم کرد. پنجره هافمن و وین تک از بهترین برندها در این زمینه هستند و در سایت ما می توانید درباره این دو برند اطلاعات کافی داشته باشید.

در و پنجره با کیفیت چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

در ساختمان ها پنجره های دو جداره از بخش های مهم هستند. در و پنجره خوب می تواند صرفه جویی را برای ما به ارمغان بیاورد. شرایط آرام و بدون سر و صدا از دیگر فایده های این پنجره ها می باشد. پنجره های بی کیفیت شاید به ظاهر زیبا دیده شود اما نتیجه استفاده از آن ها هدر رفتن انرژی می باشد و آرامشی به شخص نخواهد داد. پنجره های با کیفیت باید از قطعات و ابزار خوب ساخته شوند. در واقع کیفیت در و پنجره ها در گرو همین قطعات و ابزار است. همین ابزار بر قیمت پنجره ها نیز تاثیر می گذارند.

ویژگی در و پنجره با کیفیت

نقش پروفیل بر کیفیت در و پنجره

در و پنجره با کیفیت را می توان از پروفیل سازنده آن نیز تشخیص داد زیرا بخش اصلی و مهم آن را تشکیل می دهد. این پروفیل ها تاثیر مستقیم بر قیمت درب و پنجره ها دارند. یک نکته مهم در مورد آن ها این است که عمر و دوام، کیفیت و کارایی در و پنجره ها را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر پروفیل های به کار رفته در تولید در و پنجره ها از جنسی با کیفیت باشد، می توانید در خورد دوام و مقاومت آن ها با اطمینان کامل نظر بدهید. تغییرات آب و هوا و نور و گرما یا برف و باران اصلا کیفیت این پروفیل ها را دچار مشکل نمی سازد و رنگ و شکل آن ها تغییر نمی کند.

نقش پروفیل بر کیفیت در و پنجره

با پروفیل های باکیفیت نیازی نیست همیشه به فکر تعمیر یا تعویض در و پنجره ها باشید. یکی از جذابیت های پروفیل های با کیفیت صرفه جویی در مصرف انرژی است که در نتیجه باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد. نکته مثبت دیگر عایق بودن آن ها در مقابل گرما و سرما می باشد. وزن آن ها بسیار کم است و می توان در طرح ها و مدل های بسیار زیبا و جذاب آن ها را ساخت و نصب نمود. اما این اطمینان را نیز بدهیم که در کنار سبک بودن مقاومت بسیار بالایی دارند. نکته مهم دیگر این است که زمان سفارش ساخت، اندازه و ابعاد درست و دقیق گرفته شود. البته اندازه ها استاندارد هستند. اما باز هم باید با توجه به نحوه دکوراسیون و وسایل اتاق برنامه ریزی شود‌.

استفاده از یراق خوب برای در و‌ پنجره باکیفیت

قابل ذکر است که یراق آلات تاثیر زیادی روی در و پنجره با کیفیت دارد و روی کارآیی آن‌ ها تاثیر مستقیم دارند. باید متناسب با در و پنجره ها و نوع کاربرد آن ها، از یراق مناسب استفاده نمود.‌ کیفیت عالی یراق و ابزار و نصب درست و دقیق آن ها نقش بسیار مهمی در کیفیت پنجره‌ها دارد.

استفاده از یراق خوب برای در و‌ پنجره باکیفیت

آیا شیشه ها در کیفیت پنجره ها تاثیر دارند؟

تعداد جداره های شیشه های استفاده شده در پنجره ها و کیفیت آن ها اهمیت ویژه ای دارند. همین عوامل بر قیمت تاثیر می گذارند. این نکته را توجه کنید که شیشه ها بسیار صاف و صیقلی باشند و خش نداشته باشند و بتوانند به راحتی شستشو کرد. سعی کنید از شیشه های مقاوم در برابر ضربه و تغییر هوا استفاده نمایید.

تغییر رنگ پروفیل و تاثیر بر کیفیت پنجره

پروفیل یو پی وی سی را با رنگ اصلی سفید متمایل به شیری می توانید در بازار بیابید.‌ اما هنگام خرید دقت کنید که رنگ آن کدر نباشد و براق بودن آن مهم است. اگر پروفیل مورد استفاده مرغوب باشد، تغییر رنگ نمی دهد و می توانید آن را به رنگ دلخواه خود در بیاورید. تمام این اصول قیمت پنجره ها را تخت تاثیر قرار می دهد.

سخن پایانی

در راستای صنعت ساختمان سازی باید به عوامل زیادی توجه نمود. یکی از این عوامل استفاده از در و پنجره با کیفیت است. این پنجره ها مزایای بسیار زیادی دارند که باعث صرفه جویی در انرژی و هزینه ها خواهند شد. در سایت پروما نوین می توانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *