حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

امروزه تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی با upvc در بسیاری از خانه های قدیمی رواج یافته است.‌این کار را می توان بدون هیچ گونه خرابی و مشکلی انجام داد. در این مقاله سعی داریم در این مورد گفتگو کنیم و نکات مهمی را در اختیار شما قرار دهیم. گروه پرومانوین با اعضای مجرب خود در این زمینه همراه و همگام شما خواهد بود. در صورت اگاهی از نحوه ی انجام کار و استعلام قیمت با مشاوران پرومانوین 02144856812 تماس بگیرید.

چند پیشنهاد برای تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی با upvc

اگر تصمیم به تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی با upvc گرفته آید و در واقع در دو راهی مانده اید این ایده های پیشنهادی می تواند مشکل شما را حل کند‌. بسیاری از افراد نگران خرابی و به هم ریختگی هستند که به دنبال این کار دامن آن ها را می گیرد. اما شما می توانید بدون کوچکترین تخریب و دردسر تعویض را انجام دهید. در یک روش می توانید فریم و چارچوب آهنی قدیمی خود را از دیوار خارج کرده و از ابتدا پنجره جدید را با استانداردهای ساختمانی نصب نمایید.

تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی با upvc

برای تعویض درب و پنجره ها با upvc پیشنهاد دیگری برای شما عزیزان داریم. برای انجام این کار بدون خرابی و بنایی و همچنین جلوگیری از هزینه های اضافی، می توانید به این روش اقدام نمایید. تنها کافی است که چارچوب و فریم درب و پنجره های قدیمی خود چه از جنس آهن و چه آلومینیومی را خارج نکنید. در واقع چارچوب قدیمی را حفظ کرده اما اجزای داخلی را به صورت کامل جدا سازید. پس از آن می توانید درب و پنجره uovc را جایگزین نمایید. این کار بدون تخریب و به هم ریختگی انجام خواهد شد.

چگونه تعویض را انجام می دهند؟

به جرات می توان گفت که تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی با upvc به نسبت کارهای دیگر ساختمانی و تعمیری بسیار ساده می باشد. برای انجام این کار اصلا نیاز نیست از مصالح ساختمانی استفاده کرد و هزینه زیاد را تحمل نمود. در این فرایند ابتدا کلیه درب و پنجره های قدیمی را با فرز برش می دهند. پس از آن پنجره upvc را در همان قاب قدیمی جا می دهند. برای این کار از پیچ های مخصوص استفاده کرده و محکم می کنند و در انتها با فوم و چسب مخصوص، تمام قسمت ها را درزگیری می نمایند.

چگونه تعویض را انجام می دهند؟

آیا تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی با upvc فایده دارد؟

افرادی که در ساختمان قدیمی خود زندگی می کنند شاید نتوانند قبل از تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی با upvc درک عمیقی از فایده های آن داشته باشند. پنجره های قدیمی مخصوصا در شهرهای بزرگ مشکلاتی را به وجود می آورد. نفوذ سرما و گرما و از همه مهمتر ریزگردها و آلودگی های شهرهای بزرگ مشکلاتی را برای افراد خانواده به وجود می آورد. اما پنجره های upvc به دلیل عایق بودن فایده های زیادی دارد.

تنظیم دما در منزل شاید اولین مزیت این پنجره ها باشد. با جلوگیری از ورود و خروج هوای گرم و سرد، مصرف انرژی و در نتیجه هزینه ها کاهش می یابد. از سوی دیگر آلودگی صوتی نیز به دلیل عایق بودن این درب و پنجره ها از بین می رود و در اوج شلوغی های بیرون می توانید در منزل خود با آرامش زندگی کنید.

تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی با upvc

ساختار پنجره‌های قدیمی

ساختمان های قدیمی با پنجره های چوبی و قوس های زیبایی که با شیشه های رنگی پوشانده می شدند، جلوه بسیار زیبا و سنتی داشتند. اما در این پنجره ها در اوج زیبایی و هنر، مشکلاتی نیز به همراه داشتند. خراب شدن چوب و عایق نبودن شیشه ها از جمله مشکلات این پنجره ها بود. با پیشرفت علم و صنعت و تکنولوژی، این پنجره ها جای خود را به نمونه های جدید و دو جداره دادند.

بنابراین افراد زیادی تصمیم گرفتن که به تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی با پنجره دو جداره upvc بپردازند. پنجره های آهنی و آلومینیومی نیز مشکلات زیادی در پی داشتند. رسانا بودن این فلزات مشکل عبور گرما و حرارت را به وجود می آورد. به همین دلیل اتلاف انرژی را به همراه داشتند. همچنین این فلزات به مرور زمان و در تماس با رطوبت و باد و باران و تغییرات هوا، زنگ زده و پوسیده می شوند.

تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی با upvc

سخن پایانی

پروما نوین سال ها تجربه خود را در زمینه درب و پنجره دو جداره به شما عزیزان ارائه می دهد. برای تعویض درب و پنجره آهنی و آلومینیومی با upvc می توانید با اطمینان کامل روی ما حساب کنید. گروه تخصصی ما بدون خرابی و ایجاد مشکل این مهم را برای شما انجام خواهند داد.