پنجره دو جداره ریلی کشویی

پنجره دو جداره ریلی کشویی

پنجره دو جداره ریلی کشویی چه ویژگی هایی دارد؟ پنجره دوجداره کشویی ویستابست چیست؟پنجره دوجداره هافمن چه ویژگی هایی دارد؟پنجره دوجداره کشویی ریلی چگونه است؟روش عایق بندی پنجره دوجداره کشویی ریلی به چه صورت است؟قیمت پنجره دوجداره ریلی کشویی چقدر است؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد پنجره دوجداره کشویی و انواع آن تا آخر این متن همراه ما باشید.

پنجره دوجداره کشویی ویستابست

پنجره دوجداره کشویی ویستا بست یکی از مدل های پنجره ریلی است که عرض پروفیل دوجداره ویستابست 6 سانتی متر است و قسمت های ثابت این نوع پنجره کشویی کلافی جدا از چارچوب هستند.

پروفیل کشویی ویستابست برای پنجره های کشویی 2لنگه می باشندکه یک لنگه قابلیت باز شدن دارد.

لازم به ذکر است که بالا و پایین پنجره های ویستابست قابلیت ساخت کتیبه را ندارد و باید پنجره های جداگانه ساخته شوند.

واز نظر قیمت˛پروفیل کشویی گرانتر و با کیفیت تر از لیلی است.

پنجره دو جداره ریلی کشویی
پنجره دو جداره ریلی کشویی

پنجره دوجداره upvc کشویی هافمن

عرض پنجره دوجداره یو پی وی سی حدود 10 سانتی متر میباشدکه در اصطلاح به این نوع پنجره پروفیل هافمن می گویند.

در این نوع پنجره های کشویی هافمن نمیتوان پنجره 3لنگ یا 4 لنگه که فقط قسمت وسط باز میشود را نصب کرد.

 مزیت استفاده از پنجره های دوجداره کشویی upvc

  • استفاده راحت و آسانی دارند.
  •  نیاز به فضای متری برای باز شدن دارند .
  • استفاده  این نوع پنجره ها بیشتر برای آشپزخانه و مناطق شمالی کشور که گرد و غبار کمتری دارند مناسب است.
  • قیمت مناسبی دارند.
  • باعث زیبایی بیشتر محیط می شوند.
  • ازهدر رفت انرژی جلوگیری می کند.

پنجره دوجداره هافمن

پنجره دوجداره هافمن  انواع مختلفی دارد و پروفیل های استفاده شده هنگام ساخت این محصولات  از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

لازم به ذکر است که هنگلم تولید این پنجره به منظور کنترل کیفیت آزمایش های مختلفی مانند ضربه˛ دما و.. را  انجام میدهد و برای اطمینان چندین بار امتحان میکند.

همان طور که گفته شد پنجره دوجداره upvc هافمن انواع مختلفی دارد و در برابر تغییر رنگ یا شکل پروفیل گارانتی دارند.لازم به ذکز است که این نوع پنجره ها بر روی ریل هم حرکت میکنند و فضای کمی را اشغال میکنند.

پنجره دو جداره ریلی کشویی
پنجره دو جداره ریلی کشویی

پنجره دوجداره upvc  کشویی ریلی

این نوع پنجره ها را میتوان از قدیمی ترین و پرکاربردترین پنجره به حساب آورد که کاربران در فضاهای کوچکی که دارند از داشتن چنین پنجره ای لذت می برند.

این نوع پنجره های ریلی از نظر ارتفاع و عرضی که دارند فضای زیادی را اشغال نمی کنند.در حال حاضر این نوع پنجره همراه با یک لنگ برای بازشو  از پنجره هایی پرفروش است ک  مورد استقبال تعداد زیادی از مشتریان قرار گرفته است.

هنگام ساخت این نوع پنجره دو جداره کشویی فریم از ریل هایی ساخته می شوند که لنگه باز شو همراه با غلطک بر روی آن حرکت میکند.البته بین پروفیل فریم کشویی و پروفیل لنگه کشویی از غلطک هایی برای آسان شدن حرکت لنگه بازشو استفاده می کنند.

قیمت پنجره دوجداره  upvc کشویی ریلی چقدر است؟

قیمت پنجره های دوجداره upvc کشویی ریلی متفاوت است که مشتریان با توجه به بودجه خود می توانند مدل های گوناگونی را انتخاب کنند.اصلی ترین مورد تاثیر گذار موثر قیمت پنجره دوجداره کشویی ریلی پروفیل کشویی مصرفی است که بر اساس وزن پروفیل است.

در واقع میتوان بیان کرد که هرچه کیفیت لوازم استفاده شده هنگام تولید پنجره بیشتر باشد به همان میزان طول عمر محصول افزایش پیدا می کند.و مشتریان تنها در صورت خرید از مجموعه های معتبر میتوانند به محصولات با کیفیت دسترسی پیدا کنند.

 

روش عایق بندی پنجره دوجداره یو پی وی سی کشوی ریلی چگونه است؟

روش عایق بندی پنجره دوجداره یوپی وی سی کشویی ریلی به خاطر داشتن ریل و منافذ موجود بین غلطک ها عایق بندی کمتری نسبت به دیگر حالت های بازشو پنجره های دوجداره دارد.مثلا برای عایق بندی بهتر پنجره دوجداره یو پی وی سی کشویی ریلی میتوان از نوار های هوابندی و یا نوار درزگیر مویی استفاده کرد.یا این که برای عایق بندی مطمئن پنجره دوجداره یوپی وی سی میتوان  از پنجره های دو حالته˛ تک حالته یا فولکس واگنی استفاده کرد.

در حالت کلی میتوانیم به این نتیجه برسیم که تنوع پنجره های دوجداره بسیار زیاد بوده و از طریق مجموعه های معتبری مانند پروما نوین قابل دسترسی هستند، در حالت کلی شما تنها در صورت خرید از مجموعه های معتبر میتوانید به بهترین نوع پنجره های دو جداره ریلی دسترسی پیدا کنید.

 

 

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است