نصب حفاظ پنجره دوجداره چگونه است؟

نصب حفاظ پنجره دوجداره چگونه است؟

نصب حفاظ پنجره دوجداره چگونه است؟ تکنیک های خاصی در زمان خرید و نصب حفاظ پنجره وجود دارد که با رعایت کردن آن می توانید هزینه های خود را کاهش داده و پنجره دوجداره خود را ایمن تر کنید.

تفاوت پنجره امروزی و قدیمی

پنجره های قدیمی ساختار چوبی یا فلزی داشته و به مرور زمان با بارش باران باران پوسیدگی و شده و از بین می رود. امروزه پنجره های مورد نظر را از متریال آلومینیومی و یو پی وی سی می سازند که عمر بسیار بالایی حتی در شرایط مرطوب داشته باشد. استفاده از محافظ برای پنجره حرف اول را در تامین امنیت محل زندگی یا محل کار دارد.

نمونه های امروزی ساختار قدرتمندی نسبت به نمونه های قدیمی دارد. برای تامین و امنیت پنجره، استفاده از حفاظ بسیار ضروری است. در ادامه بیشتر در مورد نصب حفاظ پنجره دوجداره صحبت می کنیم.

تفاوت پنجره امروزی و قدیمی

مزایا استفاده از حفاظ

نصب حفاظ پنجره دوجداره باعث بالا رفتن امنیت منازل شده و حتی به زیباتر شدن نمای منازل کمک شایانی می کند. ورود سارقان از طریق شکستن شیشه و یا خم کردن آلومینیوم پنجره اتفاق می‌افتد و در نتیجه باعث آسیب دیدگی منازل می شود. برای جلوگیری از آسیب های احتمالی باید پس از نصب پنجره به فکر نصب حفاظ باشید.

مرحله اول سفارش آماده سازی حفاظ پنجره دوجداره

در اولین قدم پنجره دوجداره خود را تکمیل و توسط کارشناسان با تجربه نصب نمایید. پس از نصب می‌توانید با اندازه گیری پنجره خود از حفاظ های مختلف فولادی، فلزی، استیلی و غیره خریداری نمایید. در زمینه خرید حفاظ پنجره دوجداره می توانید با کارشناسان فروش سایت پروما نوین پس از نصب پنجره در ارتباط باشید. نصاب های پنجره، حفاظ مناسب پنجره شما را پیشنهاد می نمایند.

مرحله دوم آماده سازی حفاظ

پس از اندازه گیری به مغازه تراشکاری مناسبی مراجعه کرده و حفاظ آهنی یا فلزی را سفارش دهید. در نظر داشته باشید که برخی از حفاظ ها از قدرت کمتری برخوردار بوده و امنیت کمتری برای شما خواهد داشت که قیمت ارزان تری دارند. سعی کنید حفاظ کاملاً استانداردی برای خود برای پنجره دو جداره تهیه نمایید. انواع حفاظ های پنجره وجود دارد که می توانید از طریق داخل خانه قفل و یا باز نمایید که جزو ویژگی های حفاظ امنیتی محسوب می شود. تمام ویژگی های مدنظر را با تراشکار در میان بزارید که حفاظ مناسب را برای شما آماده نماید.

نصب حفاظ پنجره دوجداره

پس از آماده شدن حفاظ پنجره دوجداره می توانید به وسیله پیچ های پایه بلند به پنجره  نصب نمایید. در نظر داشته باشید، اگر مهارت دریل کاری و استفاده از ابزار آلات را ندارید، حتما از افراد خبره و نصابان پنجره دوجداره کمک های لازم را دریافت نمایید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد با کارشناس سایت پروما نوین در ارتباط باشید.راه های ایمن سازی پنجره چیست؟

 

 

نصب حفاظ پنجره دوجداره

نصب حفاظ استیلی

حفاظ استیل ای از قدرت و امنیت کمتری نسبت به حفاظ های فلزی و فولادی برخوردار است. اگر امکان نصب حفاظ بر روی پنجره وجود نداشته باشد، باید از حفاظ استیلی استفاده نمایید. برای امنیت بیشتر از پیچ های حفاظ استیلی استفاده کرده و حد المقدور از جوشکاری برای نصب استفاده نفرمایید.

نکات مهم در زمان نصب حفاظ پنجره دوجداره

همیشه سارقان به دنبال نقطه ضعف برای ورود به منزل بوده و سعی می کنند از کمترین و کوچکترین نقطه وارد منازل شده و اموال و اشیا خانه را سرقت نمایند. سعی کنید حفاظ منازل را به ‌درستی بدون هیچ عیب و ایرادی نصب کرده و پس از نصب کاملا تست و بررسی نمایید. هرگز از نصب پنجره بر روی اتاق کودک خودداری نمایید که در موقع آتش سوزی یا شرایط حاد دیگر بتوانید از اتاق بدون نرده خارج شوید. اتاقی که فاقد نرده بوده از ارتفاع بالا تری برخوردار است.

خرید پنجره دوجداره و حفاظ

اگر قصد نصب حفاظ و تعویض پنجره دوجداره را دارید و یا اگر می خواهید پنجره دوجداره خریداری نمایید، به سایت پروما نوین مراجعه کرده و با محصولات معتبر و بادوام این شرکت آشنا شوید. می توانید برای اطلاعات بیشتر محصولات را با همدیگر مقایسه کرده و با کارشناسان خبره در این کار مشورت های لازم را دریافت نمایید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است