حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

ساخت درب و پنجره با دستگاه روشی است که امروزه به میزان زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش ماشین های متعدد کاربرد دارند که در این مقاله درباره آن ها صحبت خواهیم کرد. با پروما نوین همیشه می توانید با تکنولوژی به پیش بروید. گروه ما با پیشرفته ترین روش ها بهترین کیفیت را در اختیار شما می گذارد.

دستگاه های مورد استفاده در ساخت درب و پنجره

برای ساخت درب و پنجره با دستگاه، ماشین آلات متعددی مورد نیاز می باشد. در این قسمت انواع مختلف این دستگاه ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. البته اولین اقدام برای ساخت درب و پنجره با دستگاه اندازه گیری دقیق با توجه به نوع و مدل آن می باشد. این کار توسط افراد متخصص انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعویض پنجره دو جداره

ساخت درب و پنجره با دستگاه چگونه است؟

دستگاه برش یک سر

عملکرد این دستگاه به صورت اتوماتیک است و می تواند به همین طریق پروفیل های upvc و آلومینیومی را برش بزند‌. برای ساخت درب و پنجره با دستگاه یک کله نیروی انسانی مورد نیاز نیست و کارها به صورت خودکار انجام خواهد شد. یک صفحه مجزا در این دستگاه تعبیه شده است که برای قرار دادن پروفیل استفاده می شود‌.

در این صورت امکان خطای انسانی حذف می شود. جالب است بدانید که در صورت باز بودن درب محافظ دستگاه، عمل برش به هیچ عنوان انجام نمی شود. این کار برای حفظ امنیت نیروی انسانی مستقر در کناز دستگاه می باشد. این دستگاه قابلیت این را دارد که برش را در زاویه های متنوع انجام دهد.

بیشتر بخوانید: قیمت پنجره دو جداره

ساخت درب و پنجره با دستگاه چگونه است؟

ساخت درب و پنجره با دستگاه برش دو کله تمام اتوماتیک

این دستگاه به صورت اتوماتیک کار می کند‌ و برای تولید درب و پنجره گزینه ای بسیار مناسب می باشد. سیستم تمام اتوماتیک این دستگاه CNC است و قادر است پروفیل های upvc و آلومینیومی را برش بدهد و این کار را به صورت اتوماتیک انجام خواهد داد. همچنین این دستگاه اتوماتیک می تواند زاویه برس را از ۴۵ درجه تا ۹۰ درجه تغییر دهد. از نکات مهم و کاربردی این است که دارای  درب محافظ است که قابلیت باز شدن دارد.

ساخت درب و پنجره با دستگاه برش دو کله تمام اتوماتیک

دستگاه کپی روتور

این دستگاه قابلیت شیار تخلیه آب را دارد و برای پروفیل های upvc و آلومینیومی مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های جالب و مهم این دستگاه وجود صفحه کپی است که با تمام استانداردهای جهانی مطابق است. همچنین برای تخلیه آب نیز سیستم مجزا دارد. وجود صفحه کپی از خطا و لغزش جلوگیری می نماید.

کاربرد این دستگاه بیشتر برای باز نمودن قسمت قفل درب و پنجره و دستگیره ها و همچنین سوراخ های اسپانیولت و محل تخلیه آب است.

ساخت درب و پنجره با دستگاه چگونه است؟

دستگاه برش زهوار چگونه عمل می کند

در زمینه ساخت درب و پنجره با دستگاه، یکی از ماشین آلات مهم دستگاه برش زهوار می باشد. با این دستگاه می توان زهوارهای تک و چند جداره با جنس upvc را برش داد.

در این دستگاه قالب های قابل تنظیم تعبیه شده است که قادر است زمان تعویض قالب را کاهش دهد.‌ همچنین سیستم تنظیم ارتفاع و زاویه برش از ویژگی های مهم آن است. جالب است بدانید که می توان به طور همزمان برش با زاویه نود درجه را در دو‌ جهت انجام داد.

ساخت درب و پنجره با دستگاه چگونه است؟

ساخت درب و پنجره با دستگاه تراش پروفیل میانی

در مراحل ساخت درب و پنجره با دستگاه، تنها به یک ماشین اکتفا نمی شود‌. به عنوان مثال برای تراش پروفیل میانی به صورت نود درجه یا دیگر زاویه های قابل تنظیم می توان از این دستگاه استفاده نمود. این دستگاه برای پروفیل های upvc و آلومینیومی کاربرد دارد. بر مبنای سفارش مشتری می توان روی این دستگاه یک، دو و سه سری تیغه را نصب نمود.

ابن دستگاه قادر است که به طور همزمان پروفیل میانی را با زوایه نود درجه برش و تراش بزند. به دلیل وجود سیستم plc این امکان وجود دارد که برش و تراش دو‌ سر پروفیل را با یک عملیات انجام داد. همچنین می توان دستگاه را از حالت خودکار و اتوماتیک به صورت دستی تغییر داد.

ساخت درب و پنجره با دستگاه چگونه است؟

سخن پایانی

در این مقاله که توسط گروه صنعتی پروما نوین به نگارش در آمده است، ساخت درب و پنجره با دستگاه مورد بررسی قرار گرفت. با انواع دستگاه های مورد نیاز در تولید این محصولات آشنا شدید. سوالات احتمالی شما را در زمینه قیمت پنجره دوجداره و انواع آن نیز  پاسخگو خواهیم بود.