پنجره دوجداره هافمن

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC

درب و پنجره دوجداره UPVC به لطف ویژگی‌های منحصر به فردش توانسته محبوبیت زیادی را در میان انبوه سازان، خانه‌داران و کارکنان پیدا کند. شاید پیدا کردن شرکتی که بتوان قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC را مناسب حساب کند سخت باشد. به همین دلیل، لازم است اطلاعات بیشتری را در مورد آن کسب کنید. به عنوان مثال، شما به عنوان خریدار باید بدانید که چه عواملی بر روی قیمت درب و پنجره UPVC‌ تاثیرگذار هستند. به همین علت، در اینجا قصد داریم این موضوع را کمی برای شما شفاف‌تر کنیم تا بتوانید خریدی کاملا هوشمندانه داشته باشید. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع محصولات، به مقاله‌ی پنجره UPVC رفته و اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

 قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC را نمی‌توان تا انجام کار به طور دقیق مشخص کرد. فقط در صورتی که ابعاد دقیق در و پنجره دوجداره مورد نظرتان و همچنین تعداد بازشوها و تعداد و نوع یراق آلات آن ها را بدانید میتوان قیمت در و پنجره دوجداره مورد نظر را به درستی مشخص کرد. همچنین باید بدانید که قیمت درب و پنجره دوجداره به مقدار و نوع پروفیل UPVC مورد نیاز و هم چنین نوع پروفیل، جنس و اندازه و نوع شیشه ها(دو یا سه جداره بودن) و …. بستگی دارد. شما می‌توانید با وارد کردن ابعاد پنجره دوجداره خود در صفحه‌ی استعلام قیمت اینترنتی پرومانوین از قیمت تقریبی درب و پنجره دوجداره آگاهی پیدا کنید.

برای اینکه  هزینه  پنجره دوجداره به درستی اعلام گردد و همچنین هزینه های مربوط به جزئیات و ریزه کاری ها مانند جوشکاری ، فرزکاری و در کل هزینه های نصب و… را بدانید، پیشنهاد می کنیم که از مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان پروما نوین کمک بگیرید . بنابراین برای این منظور می توانید از طریق این شماره 02144856812 با  کارشناسان  پروما نوین تماس حاصل نمایید.

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC به چه عواملی بستگی دارد؟

لیست قیمت ارائه شده به نوع و تعداد باز شوها، جنس پروفیل مورد استفاده و تعداد نوع یراق آلات پنجره دوجداره بستگی دارد. بهترین راه برای برآورد هزینه ها، مشاوره با کارشناسان مربوطه و گرفتن استعلام قیمت برای انواع درب و پنجره دوجداره است. کارشناسان و متخصصان شرکت پروما آماده هرگونه مشاوره و بازدید از پروژه شما می باشند. در براورد هزینه اولیه توسط کارشناس مربوطه، تمام  هزینه های مربوط به ساخت و همچنین نصب انواع درب و پنجره دوجداره باید محاسبه شده و اطلاعات کاملی را در اختیار مشتری قرار داد. همچنین تهیه نقشه از پروژه مورد نظر و تهیه لیست مواد اولیه مورد نیاز می توانند در برآورد هزینه بسیار به شما کمک کنند. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

به طور کلی برآورد هزینه ها با پروفیل های مختلف و یراق آلات متفاوت باعث می شود که قیمت های مختلفی برای مشتری برآورد شود. با این حال، ما در ادامه سعی می‌کنیم عوامل اصلی که بر روی قیمت درب و پنجره دوجداره تاثیر گذار هستند را به شما توضیح دهیم. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله‌ی نصب انواع درب و پنجره دوجداره را مطالعه کنید.

نوع پروفیل:

پروفیل‌های متعددی در بازار برای درب و پنجره‌های دوجداره وجود دارند. از مهم‌ترین پروفیل‌های UPVC که امروزه توسط بسیاری از مشتریان خریداری می‌شود می‌توان به پروفیل وین‌تک، ویستابست و هافمن اشاره کرد. هر کدام از این پروفیل‌ها قابلیت‌های خاص خود را دارند که بهتر است قبل از خرید در مورد آن‌ها آگاهی داشته باشید. به عنوان مثال، وین‌تک سابقه‌ی بسیار زیادی در تولید پروفیل درب و پنجره‌های دوجداره دارد در حالی که هافمن تنوع محصولاتش می‌تواند نظر هر کسی را به خود جلب کند.

اما پایان ماجرا به این جا ختم نمی‌شود. انتخاب پروفیل صحیح برای نصب درب و پنجره‌های دوجداره باید بر اساس نیاز شما صورت بگیرد. در واقع،‌ اگر مواردی را در ذهن خود دارید و آن موارد را اولویت اصلی خود می‌دانید باید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با دریافت مشاوره‌ای صحیح، انتخابی بهتر داشته باشید. شما می‌توانید با شماره تماس 02144856812 در ارتباط باشید.

یراق آلات پنجره:

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی درب و پنجره‌های دوجداره، یراق آلات پنجره هستند. تعداد پنجره‌ها، کاربرد آن‌ها، و تعداد پروفیل نصبی همگی بر روی قیمت پنجره دوجداره تاثیر می‌گذارند. فراموش نکنید که نحوه‌ی نصب پنجره نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بر روی قیمت پایانی تاثیر می‌گذارد. در نتیحه، تمامی این موارد را در هنگام خرید در نظر بگیرید.

شیشه‌ پنجره دوجداره:

شیشه و پنل پنجره دوجداره هم از دیگر موارد مهم تاثیرگذار بر روی قیمت پنجره دوجداره محسوب می‌شوند. شیشه‌ها در انواع و اقسام متفاوتی موجود هستند. به عنوان مثال، شیشه‌های سکوریت برای کسانی که به دنبال امنیت بیشتری می‌گردند می‌توانند مفید واقع شود. از طرفی دیگر، اگر کاهش هزینه‌های مصرفی و قبض برق و گاز برای‌تان از اهمیت بیشتری برخوردار است، می‌توانید شیشه‌های Low-e یا همان ذخیره‌کننده انرژی را در نظر بگیرید. برخی دیگر از شیشه‌ها اشعه‌ی UV خورشید را دفع می‌کنند. نوع دیگری از آن‌ها قابلیت بی نظیری در کاهش صدای محیط اطراف و عایق بودن دارند. به همین دلیل، نوع شیشه‌ی پنجره دوجداره می‌تواند تاثیر بسیار زیادی نه تنها بر روی قیمت، بلکه بر روی کیفیت آن داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد امنیت پنجره‌های دوجداره می‌توانید مقاله‌ی شیشه‌ سکوریت پنجره دوجداره را مطالعه کنید.

گاز پنل:

از دیگر عوامل موثر در قیمت درب و پنجره دوجداره، گاز پنل یا همان فضای خالی بین دو شیشه است. معمولا با توجه به قابلیت‌های گاز آرگون، از این گاز برای پر کردن فضای خالی استفاده می‌شود. گاز آرگون نسبت به اکسیژن غلیظ‌تر بوده و باعث دمای محیط خانه به صورت مطلوب باقی بماند. این گاز همچنین در عایق کردن صدا نیز نقش مهمی را ایفا می‌کند. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص مفاله‌ی گاز آرگون در پنجره دوجداره را مطالعه کنید.

تمامی موارد بالا بر روی قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC‌ تاثیرگذار هستند. با این حال، عوامل دیگری نیز در این پروسه دخیل هستند. در صورتی که قصد خرید پنجره دوجداره دارید، می‌توانید قیمت پنجره دوجداره را از اینجا محاسبه کنید.

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC در تهران :

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره در تهران باید موارد بسیار زیادی را در نظر گرفت. همچنین باید بسیار دقت کرد که حتما از شرکت ها و مجموعه های معتبر استعلام بگیرید. برای برآورد صحیح قیمت پنجره دوجداره می توانید با کارشناسان پرومانوین تماس بگیرید 02144856812 تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید. پروما نوین در زمینه تولید پنجره دوجداره UPVC توانسته در سراسر کشور پروژه های را با موفقیت به اتمام رساند. مورد بسیار مهمی که موقع خرید پنجره دوجداره باید بسیار به آن دقت کنیم ، قیمت مناسب پنجره دوجداره در کنار کیفیت بالای آن است.

UPVC window

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

محاسبه قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره در کل به نوع پروفیل UPVC استفاده شده (مثلا ویستابست، وین تک، و …)، نوع و تعداد یراق آلات مصرفی و نوع  شیشه (دو جداره یا شیشه سه جداره ) بستگی دارد.

بیشتر افراد برای انتخاب پنجره های دوجداره از بین شرکت های تولید کننده درب و پنجره UPVC کیفیت پروفیل را در نظر می گیرند. اما یکی از موارد مهم برای انتخاب یک پنجره دوجداره مناسب، محلی است که پنجره دوجداره در آن قرار خواهد گرفت. بیشتر مکان های که در محیط های پر سر و صدا واقع شدند می بایست از پنجره هایی متفاوت استفاده کنند.

قیمت پنجره پی وی سی فیکس :

این نوع  پنجره صرفا برای مکان هایی مناسب می باشد که هدف از قرار دادن آن تنها  ایجاد یک محل برای ورود نور است . این مدل از پنجره ثابت است و هیچ باز شویی ندارد و خیلی سریع ساخته می شود. این نوع پنجره را می توانید برای دستشویی ها و یا در اتاق هایی که از سالن پذیرایی نور میگیرند استفاده کنید. همچنین از نظر قیمتی این نوع پنجره ها با حداقل هزینه قابل اجرا می باشند چرا که پروفیل کمتری را نسبت به دیگر مدل‌ها مصرف می‌کنند.

پنجره پی وی سی بازشو:

همان‌طور که از نامش نیز مشخص است، این نوع پنجره از یک طرف باز می‌شود. معمولا این نوع پنجره‌ها برای اتاق‌هایی با محیط نسبتا کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند که نیاز به هوای تازه دارند. پنجره‌های باز شو در دو مدل تک حالته و دو حالته موجود هستند. در مدل تک حالته، پنجره فقط از یک قسمت عمودی یا افقی باز می‌شود اما در مدل دو حالته، امکان باز کردن پنجره به صورت عمودی و افقی میسر شده است. این نوع مدل‌ها نسبت به دیگر مدل‌های پنجره UPVC محبوبیت بیشتری دارند چرا که کارآیی آن‌ها نیز به مراتب بیشتر است.

انواع و اقسام دیگری از پنجره‌های متنوع در حالت‌های متفاوت نیز وجود دارد که همگی آن‌ها قیمت متفاوتی دارند. به عنوان مثال، می‌توان به مدل‌های آکاردئونی، فرانسوی، سایه بانی، فولکس واگنی و … اشاره کرد. برای مطالعه بیشتر در مورد انواع پنجره دوجداره اینجا را کلیک کنید. به همین علت،‌ قبل از خرید پنجره دوجداره و پروفیل UPVC سعی کنید قیمت آن را به درستی بسنجید.

برخی از موارد تاثیرگذار در قیمت پنجره درب و پنجره دوجداره UPVC:

طول و عرض پنجره:

طول عرضه پنجره رابطه‌ای مستقیم با قیمت پروفیل UPCV دارد. در قسمت محاسبه قیمت پنجره دوجداره می‌توانید با وارد کردن طول و عرض پنجره‌ی خود قیمت نسبی پنجره دوجداره را متوجه شوید.

اندازه شیشه:

اندازه شیشه نیز بستگی به طول و عرض پنجره دارد. این مورد را نیز در صفحه محاسبه قیمت پنجره دوجداره بررسی کنید. همان‌طور که پیش از این نیز در مورد این موضوع صحبت کردیم، اندازه شیشه و نوع شیشه می‌تواند بر روی قیمت پنجره دوجداره کاملا تاثیر گذار باشد. شیشه‌های سکویریت، لمینت و کاهش دهنده‌ی انرژی از جمله گزینه‌های محبوب مشتریان محسوب می‌شوند.

تعداد باز شوها:

هر پنجره‌ای به انتخاب مشتری و با توجه به پیشنهاد کارشناسان ما، تعداد بازشوی متفاوتی دارد. کاربرد پنجره نیز در این امر نقش مهمی را ایفا می‌کند. به عنوان مثال، پنجره دوجداره کشویی کاملا عملکردی متفاوت با پنجره دوجداره تک حالته دارد که تنها در یک حالت باز و بسته می‌شود. پنجره دوجداره دو حالته نیز نوع دیگر پنجره های دوجداره به شمار می‌رود که از دو سمت متفاوت باز می‌شود. اطلاعات بیشتر در مورد پنجره دوجداره کشویی را از اینجا پیدا کنید.

نوع شیشه:

همان‌طور که گفتیم، انواع و اقسام شیشه‌های متفاوت با کاربری متنوع می‌توانند در اختیار شما قرار بگیرند. همه چیز بستگی به سلیقه‌ی شما دارد. فراموش نکنید که انواع شیشه‌ می‌تواند در کاربرد پنجره دوجداره نیز تاثیر گذار باشد. در نتیجه، با توجه به نیاز خود نوع شیشه را انتخاب کنید. بسیاری از مشتریان پنجره سه جداره را به شیشه‌های دوجداره ترجیح می‌دهند اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم بر اساس انتظاراتی که از پنجره دارید، انتخاب خود را هوشمندانه انجام دهید. با مطالعه‌ی مقاله‌ی پنجره سه جداره اطلاعات بیشتری را در این خصوص کسب کنید.

مقدار پروفیل مصرفی در پنجره:

مقدار پروفیل مصرفی در پنجره بستگی به طول و عرض پنجره‌ی شما دارد. به عنوان مثال پروفیل‌های سری 60 و سری 70 هرکدام کارآیی مخصوص خود را دارند. پروفیل‌های سری 60 برای مناطقی که گرما و سرمای زیادی را تحمل نمی‌کنند استفاده می‌شوند. این نوع پروفیل‌ها گزینه‌ای مناسب برای تعویض درب و پنجره قدیمی با پنجره دوجداره محسوب می‌شوند. در سوی دیگر ماجرا، پروفیل‌های سری 70 هستند که مقاومت بیشتری را در برابر سرما و گرما از خود نشان می‌دهند. پروفیل‌های مورد اشاره همچنین در ساختمان‌های چندین طبقه که بار زیادی را تحمل می‌کنند مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نوع دیگر پروفیل‌ها، پروفیل‌های کشویی هستند که از آن‌ها برای ساخت درب و پنجره کشویی استفاده می‌شود. با این حال، تمامی این موارد بر روی قیمت درب و پنجره دوجداره تاثیر می‌گذارد و شما می‌توانید همه‌ی این موارد را در صفحه‌ی استعلام قیمت درب و پنجره دوجداره مشخص کنید.

نوع یراق آلات مورد استفاده:

نوع یراق آلات مورد استفاده نیز نقش مهمی را در قیمت درب و پنجره دوجداره ایفا می‌کند. سعی کنید از بهترین مواد مصرفی برای نصب پنجره‌ی خود استفاده کنید. 

نوع لاستیک مورد استفاده:

لاستیک قرار گرفته بر روی پروفیل می‌تواند در کاهش هزینه‌های مصرفی شما کمک بسزایی کند. سعی کنید از نصاب معتبری بهره بگیرید تا پنجره‌ی دوجداره شما بدون هیچ گونه مشکلی نصب شود. در صورتی که پنجره‌ها به خوبی عایق بندی نشوند با مشکلات زیادی روبه‌رو خواهید شد. در واقع، پنجره‌های دوجداره بهترین راه عایق بندی منزل به شمار می‌روند پس در نوع لاستیک نهایت توجه ممکن را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله‌ی بهترین راه عایق بندی منزل را کامل مطالعه کنید.

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC

محاسبه صحیح قیمت پنجره دوجداره:

برای انتخاب درست در و پنجره UPVC یکی از مواردی که نقش بسیار مهمی دارد،  قیمت درب و پنجره دو جداره است. بیشتر افراد برای اینکه از حدود قیمت پنجره دوجداره مورد نظرشان آگاه شوند و با هم قیمت ها را مقایسه کنند، از شرکت های مختلف در خواست لیست قیمت را دارند. اما بدلیل اختلاف قیمت های 40 تا 100 درصدی اعلام شده توسط شرکت ها، به هیچ وجه امکان محاسبه و مقایسه قیمت ها بدون در نظر گرفتن نوع پروفیل مصرفی، یراق آلات و شیشه و …  وجود ندارد. به همین علت ما صفحه‌ای به خصوص را برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره در نظر گرفته‌ایم. کافی است با کلیک بر روی این لینک وارد این صفحه شوید و با توجه به موارد مورد نیازتان، قیمت درب و پنجره دوجداره را برای خود مشخص کنید.

قیمت مدل های مختلف درب و پنجره دوجداره UPVC:

قیمت پنجره دوجداره UPVC را نمی توان بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد بازشو های آن بطور دقیق محاسبه کرد چرا که قیمت پنجره دوجداره به میزان پروفیل مصرفی بر اساس متر طول و مقدار شیشه دو جداره بر اساس متر مریع و تعداد بازشوها و یراق آلات آن بستگی دارد.

قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC برای ساختمان نوساز(در حال ساخت) با ساختمان هایی که درب و پنجره های قدیمی داشته و تصمیم به تعویض آن با درب و پنجره دوجداره UPVC را دارند متفاوت می باشد. علت این تفاوت نوع فریم مصرفی و نوع نصب آن می باشد.

نوع فریم پروفیل مصرفی که ممکن است بازسازی یا نوسازی باشد باید مشخص شود. زیرا فریم پروفیل مصرفی برای تعویض یک پنجره که قبلا از نوع آلومینیوم ،آهن و یا هر جنس دیگری بوده با فریم پروفیل مصرفی برای ساخت پنجره برای ساختمانی که در حال ساخت می باشد متفاوت است که در اصطلاح پروفیل مصرفی تعویضی را فریم بازسازی و فریم پروفیل نوع دوم را فریم نوسازی می گویند.

قیمت پنجره دوجداره UPVC

پرومانوین عرضه کننده انواع پنجره دوجداره و توری پلیسه. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

شماره تماس 02144856812

سخن آخر:

خرید درب و پنجره‌ی دوجداره UPVC شاید در نگاه اول کمی سخت به نظر برسد اما در صورتی که از پروسه‌ی آن به خوبی آگاهی داشته باشید، خرید شما کاملا لذت بخش خواهید بود. ما در پرومانوین نیز همین هدف را برای خود در نظر گرفته‌ایم تا خرید شما خریدی اطمینان بخش و لذت بخش باشد. در مرحله‌ی اول خرید لازم است در مورد قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC و عوامل موثر بر آن آگاهی داشته باشید. ما در این مقاله سعی کردیم در ابتدا شما را با فواید و علت خرید درب و پنجره دوجداره آشنا کنیم. سپس عوامل موثر بر روی قیمت درب و پنجره دوجداره UPVC را معرفی کردیم و بعد از آن به سراغ شرکت‌های معتبر در این زمینه رفتیم.

در نهایت، در هنگام خرید درب و پنجره دوجداره UPVC سعی کنید پیش از خرید خود از قیمت‌های آن آگاهی داشته باشید. در صورتی که می‌خواهید قیمت درب و پنجره UPVC را به صورت آنلاین حساب کنید به این صفحه مراجعه کنید. شما همچنین در هر لحظه می‌توانید با شماره‌ی 02144856812 برای مشاوره‌ی بیشتر در تماس باشید.

اطلاعات بیشتر در UPVC window price

مقالات ما

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است