حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

پنجره دو جداره وین تک از با کیفیت ترین برندها در ایران می‌باشد که شهرتی جهانی نیز پیدا کرده است. با گروه پروما نوین می توانید با هزینه مناسب برای تعویض پنجره های قدیمی خود اقدام نمایید. با برند وین تک یک عمر بدون نگرانی، از داشتن پنجره های دو جداره لذت ببرید. جهت مشاوره در زمینه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره وین تک می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره وین تک

اطلاعات کلی درباره وین تک

پنجره دو جداره وین تک در کارخانه های تولیدی یو پی وی سی ساخته و عرضه می‌شود. پروفیل های تولیدی این شرکت تحت لیسانس شرکت آدوپن آلمان می باشد. انواع درب و پنجره های دو و سه جداره در این برند طراحی و اجرا خواهد شد. در ژمینه تعویض پنجره های قدیمی نیز اقدامات لازم را برای مشتریان انجام می دهند. شیشه های صنعتی دو جداره همراه با لایه عایق از گاز آرگون، عایق بندی بسیار با کیفیتی ارائه می دهد‌. در ادامه مزایای پنجره های دو جداره را عنوان خواهیم نمود.

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره وین تک

مزایای پنجره دو جداره وین تک

امروزه کمتر ساختمانی را می توان یافت که در آن  از پنجره های آهنی و آلومینیومی قدیمی استفاده شده باشد. حتی اکثر ساختمان های قدیمی نیز قدم‌ در راه تعویض پنجره های خود می گذارند. مزایای پنجره دو جداره وین تک باعث شده که روز به روز بر محبوبیت آن افزوده شود. این پنجره ها عایق بسیار خوبی برای گرما و سرما هستند. لایه عایق بین شیشه های دو جداره اجازه ورود و خروج هوای سرد و گرم را نمی دهد. از این رو کاهش مصرف انرژی، هزینه های شما را نیز پایین می آورد.

یکی از مشکلات امروزه در کلان شهر ها و حتی مناطق کوچکتر، سر و صدای زیاد می باشد. با نصب پنجره وین تک می توانید آرامش را در محیط داخلی ساختمان خود برقرار نمایید. آلودگی هوا و گرد و خاک‌ و ریزگردها از معضلات بسیار دشواری است که اکثر شهرها و مردم‌ با آن رو به رو هستند.

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره وین تک

تنها راه داشتن هوای نسبتا مطلوب استفاده از درب و پنجره های دو جداره می باشد. از دیگر ویژگی های این پنجره ها نصب سریع یک‌ روزه است که در صورت تعویض با پنجره های قدیمی، بدون تخریب و کثیفی انجام خواهد شد. قیمت محصولات این برند نسبت به نمونه های مشابه مناسب تر است. همچنین تمام محصولات دارای ضمانت و خدمات پس از فروش هستند.

مزایای پنجره دو جداره وین تک

نگرانی از تخریب به دلیل تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره وین تک

اکثر افراد دغدغه و نگرانی تخریب ساختمان خود را دارند و به همین دلیل از تعویض پنجره ها سر باز می زنند‌. بنابراین باید با توضیحات کامل خیال شما را راحت کنیم که بدون هیچ گونه مشکل می توانید در این راه گام بردارید. پنجره دو جداره وین تک تحت نظر متخصصان مجرب به گونه ای جای خود را به پنجره های قدیمی خواهند داد که هیچ نیازی به تخریب دیواره های اطراف نباشد. پس نگران بنایی و دردسر های ناشی از آن نباشید. مطمئنا این کار در کنار درد سرهای کثیفی، هزینه های زیادی نیز در بر دارد. اما برند وین تک‌ به تمام این موارد توجه نشان داده است.

در شرکت ما متخصصان و کارشناسان مجرب با حرفه ای ترین گروه و ابزار خاص این کار را برای شما انجام خواهند داد. در واقع بدون ذره ای تخریب پروفیل های وین تک را جایگزین خواهند کرد. پروفیل های وین تک بسیار با کیفیت بوده و بدون مشکل نصب خواهند شد. برای این کار قاب قدیمی را نگه می دارند و تنها اجزای داخلی را با دستگاه فرز خارج می کنند. سپس پنجره دو جداره وین تک را به وسیله پیچ های مخصوص محکم می کنند.

در انتها برای عایق بندی و درز بندی نیز از چسب های خاص استفاده می نمایند.‌ کل مراحل نصب طی چند ساعت انجام خواهد شد و حتی نیاز به ترک خانه و جمع کردن وسایل نیست. در واقع این مراحل، سریع ترین و بهترین راه برای زیباسازی ساختمان و بازسازی و استفاده از سیستم عایق بندی شده می باشد.

بیشتر بخوانید: تعویض پنجره دو جداره

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره وین تک

استعلام قیمت از واحد فروش به چه صورت است؟

قبل از هر اقدامی در زمینه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره وین تک بهتر است با کارشناسان ما مشورت نمایید. ابعاد کار و مدل پنجره دو جداره وین تک را مشخص نمایید. در مرحله بعد باید از واحد فروش استعلام قیمت بگیرید و هزینه تعویض را حساب کنید. تعداد پنجره ها و متراژ را مشخص نموده تا مبلغ دقیق نهایی برای شما حساب شود. پس از طی این مراحل فاکتور برای شما نوشته و ارسال خواهد شد.

از راه های مختلف می توانید با سایت ما و گروه مشاوران ارتباط برقرار نمایید. حتی می توانید از پنجره های قدیمی خود عکس تهیه و ارسال نمایید. کارشناسان ما می توانند به محل بیایند و اندازه گیری را به دقت و اصولی انجام دهند. در مراحل بعد سفارش را ثبت نموده و به مرحله ساخت خواهد رفت. و در نهایت نصاب های متخصص گروه ما برای نصب اقدام می کنند.

سخن پایانی

تمام این توضیحات ارائه شده توسط پرومانوین، برای آگاهی شما از مراحل کار و تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره وین تک می باشد. پنجره دو جداره وین تک یک برند کاملا ثابت شده و معتبر است و نیازی به تعریف و تمجید ندارد. شما می توانید با خیال راحت در این مسیر قدم بگذارید و نگران تخریب و بنایی نباشید. در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت می توانید پنجره های خود را تعویض نمایید.