حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی موضوع مورد بحث ما در این مقاله از سایت پروما نوین می باشد. امروزه طراحی ساختمان ها به سمت مدرنیته رفته است و نکات مهمی را در نظر می گیرند. گروه تخصصی ما در زمینه تولید درب و پنجره های دو جداره و سه جداره و همچنین تعویض آن ها فعالیت دارد. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید.

لزوم استفاده از پنجره های دو جداره

امروزه مسئله عایق بندی در طراحی ساختمان ها اهمیت ویژه ای دارد و از ابتدا اصول کار را بر همین مبنا قرار می دهند. مزیت های زیادی در پنجره دو جداره و سه جداره نهفته که باعث محبوبیت آن ها شده است. مهم ترین ویژگی آن ها عایق بودن است که اهمیت ویژه ای در صنعت ساختمان سازی دارد. در ساختمان های قدیمی اکثرا پنجره های سنتی و قدیمی تعبیه شده است.

تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی

البته برخی از طراحی های قدیمی بسیار جذاب هستند و با شیشه های رنگی جلوه خاصی به ساختمان ها می دهند‌. اما مشکلاتی نیز به همراه دارند. تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی به حدی است که اکثر افراد تصمیم می گیرند که این کار را انجام دهند. پنجره های دو جداره از لحاظ ورود و خروج هوای سرد و گرم عایق بسیار خوبی هستند و همچنین اجازه ورود سر و صدا و آلودگی را به داخل نمی دهند. از این رو این پنجره ها با استقبال زیادی رو به رو شده اند.

مشکلات پنجره های قدیمی

در گذشته علاقه به پنجره های چوبی و شیشه های رنگی ساختمان ها را به گونه ای زیبا جلوه می داده است. اما چارچوب های چوبی مشکلات زیادی داشته اند‌. دوام آن ها کم بوده و به راحتی و در معرض رطوبت و نور خورشید پوسیده و خراب می شدند‌. ورود هوای سرد و گرم و گرد و خاک به راحتی انجام می شده و باعث افزایش مصرف انرژی بوده است. شیشه های معمولی و تک جداره به راحتی می شکنند و از این رو امنیت زیادی نداشته اند‌. پس با این توصیف ها می توان تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی را حدس زد.

تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی

دلیل تردید افراد نسبت به تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی

برخی افراد تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی را نادیده می گیرند و برای آن دلایلی دارند‌. عمده دغدغه این افراد مسئله تخریب و به هم ریختگی در ساختمان می باشد. در واقع این کار برای آن ها قدری عذاب آور می باشد. اما باید این نکته را به این افراد گفت که این کار بدون خرابی و کثیفی انجام می شود. همچنین انرژی به شدت به هدر می رود و هزینه زیادی برای آن ها دارد چرا که عایقی وجود ندارد. برای این کار بهتر است با شرکت های معتبر صحبت شود و کار را به اشخاص متخصص سپرد.

دلیل تردید افراد نسبت به تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی

نحوه تعویض پنجره های قدیمی

برای تبدیل پنجره های قدیمی به نمونه های جدید و دو جداره، از افراد متخصص کمک بگیرید. آن گاه می توانید تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی را متوجه شوید. برای این کار با دستگاه فرز پنجره های قدیمی را جدا کرده و مدل جدید را جای آن قرار می دهند. در واقع چارچوب اصلی را نگه می دارند و به وسیله پیچ های مخصوص پنجره جدید را به آن متصل می کنند. سپس با استفاده از چسب های خاص کار درزگیری را انجام می دهند. بنابراین با کمترین خسارت و مشکل می توان این جا به جایی را انجام داد.

بیشتر بخوانید: قیمت پنجره دو جداره

تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی

هزینه تعویض پنجره های قدیمی با دو جداره

برخی می پندارند که این کار با هزینه زیادی انجام می شود و به همین دلیل تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی را نادیده می گیرند. اما باید به این نکته توجه کرد که این هزینه ها در واقع سرمایه گذاری برای طولانی مدت است. چرا که پنجره های دو جداره دوام بسیار زیادی دارند و برای نگهداری هزینه ای ندارد. همچنین به دلیل عایق بودن، هزینه مصرف انرژی را کاهش می دهد‌. لذا این هزینه های اولیه در مقابل ویژگی های مثبت نمی تواند زیاد مهم باشد.

تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی

سخن پایانی

در سایت پرومانوین شما با بهترین برندهای درب و پنجره های دو جداره و سه جداره می توانید زیبایی و عایق بندی را به ساختمان خود هدیه بدهید. با گروه متخصصین می توانید تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی را درک کنید. بدون دردسر و تخریب و کثیفی می توانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.