حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

قیمت یراق آلات upvc شامل مجموعه ها و ابزار مختلف می باشد. نرخ هر کدام نیز به برند و جنس و طرح آن  بستگی دارد. برای آگاهی از قیمت های روز بهتر است به سایت پرومانوین مراجعه فرمایید. استعلام قیمت از واحد فروش و صحبت با کارشناسان گروه ما، بهترین روش برای اطلاع از قیمت ها می باشد.

یراق آلات چیست؟

انتخاب نوع پنجره در ساختمان یکی از مهم ترین بخش های مهم در معماری و طراحی است. از آن جایی که در تولید پنجره های دو‌ جداره ابزار زیادی استفاده می شود در این مقاله قیمت یراق آلات upvc را بررسی خواهیم کرد. امروزه تکنولوژی در تمام زمینه ها پیشرفت چشمگیری داشته است‌.

بیشتر بخوانید: اجزای تشکیل دهنده پنجره upvc

قیمت یراق آلات upvc

در زمینه تولید پنجره های دو‌ جداره نیز، استفاده از یراق آلات و قفل و دستگیره های با کیفیت، امنیت آن‌ها را بالاتر برده و همچنین زیبایی و جذابیت چشمگیری به ساختمان شما می دهد‌. انواع مختلفی از ابزار در تولید پنجره های دو جداره مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت یراق آلات upvc به نوع برند و جنس و کارایی آن ها بستگی دارد.

یراق آلاتی که در ساخت پنجره ها به کار می روند را به شما معرفی خواهیم کرد. یراق تک‌حالته و دو حالته، کشویی و سوئیچی، یراف نیمه اتوماتیک و لغزشی اتوماتیک از انواع یراق آلات مورد استفاده در ساخت درب و پنجره های دو جداره به شمار می روند.

کیفیت و کارایی پنجره ها بستگی به نوع یراق آلات به کار رفته دارد. بنابراین در انتخاب آن ها باید بسیار دقت شود. در ادامه مهم ترین یراق ها را توضیح خواهیم داد سپس درباره قیمت یراق آلات upvc خواهیم گفت.

بیشتر بخوانید: مزایای استفاده از درب و پنجره upvc

قیمت یراق آلات upvc

انواع بازشوها در پنجره های دو جداره

در تولید پنجره های دو جداره، بازشوها اهمیت زیادی دارند. در واقع این ابزار نحوه باز شدن درب و پنجره های دو جداره را مشخص می سازند. انواع یراق آلاتی که در بالا آورده شد شامل همین گروه هستند.

دستگیره های درب و پنجره

دستگیره ها نیز اهمیت ویژه ای دارند و به طور مستقیم بر کیفیت پنجره ها و کیفیت آن ها تاثیر می گذارند. این نکته را به خاطر داشته باشید که دستگیره های بلند تر باعث می شوند که فشار وارده به قاب پنجره ها کمتر باشد. نکته مهم دیگر این که هنگام انتخاب دستگیره ها سعی کنید نمونه های توپر را خریداری نمایید چون کیفیت بهتری دارند.

دستگیره های درب و پنجره

یراق اسپانیولت و تاثیر آن در کیفیت پنجره

یکی از مهم ترین ابزار مورد استفاده در تولید پنجره ها می باشد که آن را قفل درب نیز می نامند. قیمت یراق آلات upvc بستگی به کیفیت آن دارد و از این لحاظ می توان گفت که این قفل ها کیفیت بالایی دارند.

بنابراین بر قیمت پنجره نیز تاثیر می گذارند. آلیاژ مورد استفاده در ساخت این ابزار و یراق آلات کیفیت آن ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد. با کیفیت ترین یراق آلات اسپانیولت در کشورهای ترکیه و آلمان تولید می شوند.

سیلندر درب و پنجره های دو جداره

این ابزار نیز برای ساخت درب و پنجره های دو‌ جداره کاربرد زیادی دارند. سیلندرهای تولید شده با برنج کیفیت بسیار بهتری دارند. برای این ابزار از روکش آلومینیومی استفاده می نمایند.

قیمت یراق آلات upvc

قیمت یراق آلات upvc و تاثیر بر قیمت و کیفیت پنجره ها

انتخاب برندهای معتبر برای ساخت پنجره های دو‌ جداره اهمیت زیادی دارد. نوع یراق استفاده شده نیز کیفیت پنجره ها را تضمین خواهد کرد. این نکته را فراموش نکنید که قیمت یراق آلات upvc نیز به طور مستقیم بر هزینه ساخت پنجره ها تاثیر می گذارد.

اما در نظر داشته باشید که کیفیت درب و پنجره ها بسیار مهم است. پس برای این که هزینه کمتری پرداخت شود، نباید یراق آلاتی با کیفیت پایین را انتخاب نمود. ماندگاری پنجره دو جداره بستگی به جنس یراق آلات دارد.

قیمت یراق آلات upvc

آگاهی از قیمت یراق آلات upvc

همان گونه که گفته شد، قیمت یراق آلات upvc به نوع برند و جنس آن ها بستگی دارد. اما انتخاب برندهای غیر معتبر به دلیل ارزان بودن یراق آلات و کم شدن هزینه کاری بیهوده می باشد. چرا که با این کار کیفیت درب و پنجره های دو جداره شما پایین می آید.

همین دلیلی می شود برای تعمیرات پنجره ها و اضافه شدن هزینه چون ابزار آلات بی کیفیت زود به زود خراب می شوند. شرکت پروما نوین همیشه قیمت های به روز پنجره دو جداره را بارگذاری می کند، پس جهت اطلاع از قیمت ها به سایت ما مراجعه فرمایید.

قیمت یراق آلات upvc

سخن پایانی

برای سفارش ساخت پنجره های دو جداره همیشه برند های معتبر و شرکت های مجرب را انتخاب نمایید. پرومانوین با سال ها تجربه و گروه مجرب آماده خدمات رسانی به شما عزیزان خواهد بود. جهت آگاهی از قیمت یراق آلات upvc با واحد فروش تماس گرفته و نحوه کار را جویا شوید.